Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) Redcaster


Redcaster
őstag

Ma éjjel 00:00-tól játszható a játék ha jól tudom. Igaz?

(#4602) #16729600 válasza Redcaster (#4601) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jól. Bár függ store régiótól is, én pld remélem, hogy 23.00h kor beindul az orosz származása miatt :)

(#4603) 30z.Samu válasza Redcaster (#4601) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én majd csak ötödike magasságában tudok szert tenni rá, de legalább akkorra már felszabadulnak a szerverek és hasít lefele. :D

Sic Parvis Magna

(#4604) Redcaster válasza #16729600 (#4602) üzenetére


Redcaster
őstag

Reménykedem benne, hogy release után én is le tudom tölteni gond nélkül. Fentmaradok éjfélig csak hogy elindíthassam, aztán holnap reggel kiderül, hogy jó lett-e, vagy még tovább kell várakozni.

[ Szerkesztve ]

(#4605) Win-T


Win-T
senior tag

Itt dekkol a telepítés már jó fél órája... ha most kilépek, újrakezdi vajon az egészet?

(#4606) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Start!

Oké, RTSS-sel összeomlik.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4607) Redcaster válasza Csapoati (#4596) üzenetére


Redcaster
őstag

Ember! Miért nem írtad le ezt a kommentet kb. 3 nappal ezelőtt? :DDD
Megcsináltam a videóban látottakat, és most nagyon halkan mondom, de úgy tűnik hogy működik a letöltés :C

Köszi a linket!

(#4608) hackeeeee válasza hackeeeee (#4606) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kikapcsolva minden oké.

Frankó, kikapcsolható a vsync.

A CPU használat szörnyű, ebből adódóan néha van lag is.. Viszont 141 FPS mellett ~60% körül vakarozik a 1080 ti..

Sokkal jobb mint a demó.. Szerencsére.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4609) #16729600


#16729600
törölt tag

Na végre már, mentem egy kört. Teljesen jó ez a game. A PC2 ehhez képest egy nagyon kis beteg cucc. Ugyebár ott az xbox one controlleremmel irányíthatatlan volt ( vagy fék vagy kanyarodás, a 2 gombot nem érzékelte egyszerre ) Fényévekre van a két játék egymástól a F7 javára.

update: nem tudok visszamenni, mert nem indul el a játék :)

[ Szerkesztve ]

(#4610) fcb92 válasza #16729600 (#4609) üzenetére


fcb92
tag

Azert hozzatennem, hogy kormannyal meg a PC2 van fenyev tavolsagnyi elonyben. :D

(#4611) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#4608) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Sokkal jobb mint a demó.. Szerencsére.

Mondtam én... :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4612) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#4611) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, simán jó, szerintem bele fog menni pár órám.. :)

A processzor használatot tegyék rendbe, és minden rendben lesz..

Azért az kemény, hogyha limitálom 60-ra az FPS-t 2560*1440-ben, 100-as scale-el, 30% körül megy a vga.. :DDD

Kilőttem a 4K-s felbontást.. Bár, tény, hogy úgy is gyönyör.. :) Amúgy valaki próbálta már, hogy szebb, beállított 4K-s felbontással, vagy rescale-el? Vagy lényegében ugyan azt csinálja? Nem dynamic-on van.

Véleményem szubjektív...

(#4613) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#4612) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez van amikor normálisan fejlesztenek 1 játékot. (eltekintve a CPU-s problémára) :) Minden fejlesztőnek erre kéne törekednie, és mennyivel jobb lenne minden.. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4614) cyberkind válasza IntelKiller7 (#4613) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekünk lehet jobb lenne de ki venne akkor 1080TI-t és társait? Senki.

Paranormal Cocktivity

(#4615) IntelKiller7 válasza cyberkind (#4614) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Majd a bányászok. :))

De örülök, hogy kinőttem ebből a PC masterrace dologból. Anno volt, hogy 4-5 gépem is volt fél év alatt. :)) Most meg várom, hogy holnap megjöjjön a mekbúk aztán majd novemberben az Iksz :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4616) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#4613) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A res.scale kb. ugyan úgy működhet, mint az, ha felbontást állítok, vagyis 2560*1440, 150% az vajon ugyan az lehet mint a 4K-s felbontás?

A cpu használat miatt eléggé ingázós az fps, ez kicsit zavaró.

Véleményem szubjektív...

(#4617) Csapoati válasza hackeeeee (#4616) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De pont erre való a v-sync, nem?
Én most X1-en kezdtem el, biztos ami biztos. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4618) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

XBOX One S-en valaki tapasztalt Motorsport 7 alatt nagyon durva laggokat 1-2 pályán?
Meg nem mondom melyik pálya volt az pontosan, de esett az eső is aztán elég durván akadt a játék, Konkrétan élvezhetetlen volt. 1 éve használok Xbox-ot de egyik Forza alatt se éltem meg ilyet. Ezt leszámítva nagyon bejön a játék, nehézségi szintjein nem tudok kiigazodni, valahol még a High Skilled fokozat és alatta lévő is brutál, pedig általában a felette lévő nehézségben játszok.
A hangokkal engem megvettek kilóra, nagyon durván jól szólnak egy HyperX Revolverben.
Grafika még egy olyan pont, hogy nem mindig látom szebbnek vagy olyan szépnek, mint a Horizon 3-at. Ti hogy látjátok? :)

(#4619) hackeeeee válasza Csapoati (#4617) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem kell Vsync. :N

Anélkül is lehet cap-elni. Van benne sima 60fps is, vagy RTSS.

Amúgy a scale külön van.. 1440p-s monitorom van, nem használok DSR-t, de simán fel tudom tolni 4K-ra a felbontást, és megy is, vagy 1440p, de feltolom a res scale-t 150%-ra.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4620) pethYeti


pethYeti
addikt

Most 0 segítséggel játszok, de nem nyerem meg a versenyeket, ez nem is baj, a kérdésem, hogy így is lehet haladni, mert Horizon-ban simán haladtam mindennel, úgyhogy néha csak 5. voltam.

Másik kérdésem. Váltásnál most Manual + Clutch van. Horizonban elvileg gyorsabb voltál ha váltásnál nem vetted el a gázt. Itt mi a helyzet?

(#4621) gainwardgs válasza hackeeeee (#4619) üzenetére


gainwardgs
addikt

Ez melyik RTSS amivel nem crashel?? :F

(#4622) hackeeeee válasza gainwardgs (#4621) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezzel is crash-el.. Indításkor kikapcsolom, majd amikor már menüben vagyok, visszakapcsolom, onnantól tökéletesen működik.

Véleményem szubjektív...

(#4623) gainwardgs válasza hackeeeee (#4622) üzenetére


gainwardgs
addikt

Köszi
Most meg behalt xbox live...csodás. .

(#4624) GoZoL


GoZoL
senior tag

Tegnap este már játszott 11-kor. 1 probléma amivel találkoztam, XBOX360 wireless controller kínai reciverrel nem működik, pedig a demo ment! WTF? :O :)
Logitech MOMO-val működik az FM7?

(#4625) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Orosz store! :D

(#4626) 8zabi válasza Dzsuri89 (#4625) üzenetére


8zabi
őstag

ez mi lenne?

(#4627) hackeeeee válasza Dzsuri89 (#4625) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

3000 Ft? az szép.. :DDD

Ez lemez, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4628) kalimist


kalimist
aktív tag

Nálam is jobban megy, mint a demo. Menüben van sűrű akadozás de verseny közben szépen megy. 4k ultra az 1080ti-t 60%-ra pörgeti a cpu0 pedig maxon míg a többi 20-30%. HDR (Samsung KS 7000) pedig gyönyörű.

(#4629) Redcaster


Redcaster
őstag

Na az éjszaka folyamán nekem is lecsordogált szépen gond nélkül! Gyönyörű a játék és nagyon tetszik! Sajnálom, hogy az eddigi Forzák kimaradtak nekem konzol hiányában, de ez és a Horizon 3 eddig maradéktalanul kárpótol :)

(#4630) Atmil


Atmil
aktív tag

Jelenleg itt tartok.

4K-ban van 100 FPS. VSYNC kikapcsolva.

Üdv! Atmil.

(#4631) pethYeti


pethYeti
addikt

A 26? körös endurance showcase ugye nem kell hogy tovább mehessek majd a 3. csoportba? 1 óra megcsinálni, addig 4x crashel ez a játék :D Majd pár hónap múlva neki ugrok, ha nem kötelező.

(#4632) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

De nehéz kivárni a fizetésnapot... :O :DDD

(#4633) csabi0805 Ez engem is érdekelne!! :DD

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#4633) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Srácok ha innen veszem meg akkor ez okés ugye?
Mármint úgy értem,hogy nem kell mókolni semmit vele.

[link]

(#4634) oriic válasza csabi0805 (#4633) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kódot kapsz. Aktiválod és töltöd a játékot, nem kell mókolni semmit.

Live-Die-Respawn

(#4635) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Én regisztráltam az oldalra (gmail címmel) de visszaigazoló, se jelszóemlékeztető email sem jön. 20 perce várom

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#4636) hackeeeee válasza LordAxwell (#4635) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor ott valami nem kerek, Én a vásárlást igazoló üzeneteket is megkapom pár mp alatt, szintén gmail-re.

Véleményem szubjektív...

(#4637) IntelKiller7 válasza Dzsuri89 (#4625) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nálam 1990 :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4638) csabi0805 válasza oriic (#4634) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Köszi Oriic! :R

(#4639) Csapoati válasza pethYeti (#4631) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem kell, igazából csak x pontot kell gyűjteni, mindegy miből.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4640) pethYeti válasza Csapoati (#4639) üzenetére


pethYeti
addikt

Helyes. Ez tetszett Horizonban is. Inkább legyenek erősebb ellenfelek, még ha nem is nyerek mindig.

Az amúgy elég bosszantó, hogy a crash továbbra is jelen van. Mondjuk eddig mindig verseny végén crashelt, és szerencsére egyiket se kellett emiatt újrajátszani.

Proci használat meg azért lenne jó ha tényleg több magon menne, mert így eléggé érezni lehet hogy néha nem stabil ha nézek közben valami streamet/vidit másik monitoron.

(#4641) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Elérhető a játék, de ahogy elnézem egyelőre még vannak optimalizálási gondok, gondolok itt a lagra vagy a crash-re. :F Remélem ezeket hamar javítják, mert a demo sem volt éppen 100-as. Dubai-ban random laggol egyet, míg Hockenheim-en és a kamionos versenyen pedig teljesen smooth a játék. Én elvileg 2 nap múlva veszem a játékot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4642) Redcaster válasza 30z.Samu (#4641) üzenetére


Redcaster
őstag

Az adatlapomon lévő konfiggal 1080p-ben, ultrán fix 60 FPS, crash egyszer sem volt, pedig délelőtt 4 órát nyomtam egyhuzamban.

(#4643) LordAxwell válasza hackeeeee (#4636) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Másik email címemre sikerült regisztrálnom, és megvenni is sikerült, töltődik a játék.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#4644) 30z.Samu válasza Redcaster (#4642) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a demót 1080p-ben toltam, de ultrára nem mertem feltolni. :D

Sic Parvis Magna

(#4645) pethYeti válasza Redcaster (#4642) üzenetére


pethYeti
addikt

Szerencsés vagy, nekem néha olyanokat tud laggolni, hogy akár 1 másodpercre is befagy a kép. Vicc amúgy, hogy nem képesek egy normális kódot összehozni.

(#4646) Bib


Bib
őstag

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Még egy öregecske gtx970- el is megy ultrán Fhdban. Én lagot se crasht nem tapasztaltam. 13 Gb memóriába viszont szépen belenyal. Itt is az játszik ha minél többet adsz neki annál többet használ és nincs akadozás.Multiplayer is megy szépen ,csak olyan mint egy dodzsem párbaj :)

(#4647) 30z.Samu válasza pethYeti (#4645) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kíváncsi leszek nálam mit fog muzsikálni a teljes játék. Elvileg legkésőbb hétvégén megveszem és ki is próbálom. :) A gép későbbiekben kap még 8GB RAM-ot és egy 1050Ti-t.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4648) #16729600 válasza Bib (#4646) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nekem 32GB memória mellett képes beröccenni a menüben lapozgatás közben ( 4K ultra ), de a versenyek közben teljesen jól fut,

(#4649) pethYeti


pethYeti
addikt

Állítólag a game mode meg az msi afterburner futása is okoz laggot, majd kipróbálom ezek nélkül, mert nálam mindkettő be van kapcsolva.

(#4650) GoZoL


GoZoL
senior tag

Műlödik MOMO-val az FM7 de kérnék segítséget a beállításhoz, mert nagyon érzékeny a kormányzás.
Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.