Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) Raymond


Raymond
félisten

Na sikerult megneznem a finoman szolva nem eppen high-end gepen. Intel i7-4510u 8GB DDR3-1600, Geforce GTX 850M abbol is a 4GB DDR3 valtozat - 902Mhz core es 2000Mhz VRAM (marmint tenyleg 2000, nem az a GDDR5 es GDDR5X-re reportolt "2000" amit meg szorozni kell :) ) kemeny 32GB/s memoria savszelet szolgaltatva. Feltoltam picit 1025Mhz core es 2250Mhz VRAM igy lett 40GB/s savszel. A felbontas 1080p.

Ugyanaz van mint a Forza 6 Apex-nel. Ha nem hagyom magatol allitani a dolgokat akkor ronda vagy lassu vagy mindketto. Erdekes az is hogy ugyanugy mint a 6-osnal ha kezzel Low-ra allitok mindent akkor csunya is lesz es lassu is, a Medium jobban megy. Ezt mar akkor se nagyon ertettem. Kiprobaltam minimum beallitasokkal es dinamikusan 60FPS V-sync is hogy mi a maximum, 45-50FPS-nel tobbet nem lehet belole kihozni igy a legertelmesebb a Recommended Dynamic 30FPS V-Sync opcio. igy a jatek jol nez ki, van meg egy kis headroom is (a GPU csak 65-85% kozott dolgozik). Kezzel nem lehet jobbat elerni, de meg kell mondjam ahhoz kepest hogy milyen kenyerpiriton fut azert szep :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4302) IntelKiller7 válasza ForRedGlory (#4297) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Na ja, csak vásárolni nem tudsz. :)

(#4295) Redcaster Ha érdekel írj Pm-et. Meg még akit esetleg érdekel írhat. Xbox kell hozzá. :)

(#4284) ForRedGlory Iszonyat alulkormányzott, és az összkerék sem segíti sajnos.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4303) ForRedGlory válasza IntelKiller7 (#4302) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor nem szóltam. FH3-at így vettem Szingapúrban ajándék kártyával.

(#4304) Redcaster válasza IntelKiller7 (#4302) üzenetére


Redcaster
őstag

Hát Xbox híján akkor tárgytalan, reméltem hogy Win10-en megoldható, de akkor majd egy későbbi akció során szerzem be a játékot, most túl sok jó játék jelenik meg, 20k-m nem marad még Forzára is :(

(#4305) oriic válasza IntelKiller7 (#4302) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell hozza Xbox. Regiovaltas mar megy mobilos appon is jo ideje.

Live-Die-Respawn

(#4306) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Akkor most valaki leírná nekem,hogy Win 10-el hogy lehet jó áron beszerezni a játékot?
Privátben he lehetne mert ne offoljuk szét a topicot.
Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#4307) IntelKiller7 válasza oriic (#4305) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

És ott be is lehet váltani a kódot?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4308) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#4307) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen.

(#4309) IntelKiller7 válasza bulikavagyok (#4308) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

óó akkor még jobb :D
Tudtam volna előbb... nem kellett volna 10 percet írni boxon a kódokat. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4310) GoZoL


GoZoL
senior tag

Mi az alkalmazás neve? Androidon van?
Köszi?

(#4311) IntelKiller7 válasza GoZoL (#4310) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4312) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#4309) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is aktiváltam 4-5 kódot a boxon mire vki írta, h így is lehet. :B

(#4313) Raymond válasza Raymond (#4301) üzenetére


Raymond
félisten

Bonusz info - csak 8GB System RAM komoly problemakat okoz neki. Akadasok es aranylag gyakorli kilepes a desktop-ra.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4314) Csapoati válasza Raymond (#4313) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez mondjuk már az Apexnél is így volt sajnos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4315) Raymond válasza Csapoati (#4314) üzenetére


Raymond
félisten

Hat, az ment a laposon rendesen nalam, nem voltak problemak. Ez a demo meg kiakad nagyon hamar. Olyan 1.7-1.8GB foglalt a 8-bol mielott inditom a jatekok.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4316) CJ4567 válasza Raymond (#4313) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam nem lépett ki egyszer se a desktopra, akadásokat meg más, komolyabb gépű ember videóján is láttam. Nálam 4-5GB RAM-ot kihasznál csak az FM7 demo.

Csapoati: Apexet 8GB RAM-mal játszottam végig, gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#4317) Csapoati válasza CJ4567 (#4316) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Engem egy verseny után kidobált 8 gigával, kb bármit is állítottam be, illetve ha mindent kilőttem rajta kívül Windowsban, akkor is. Miután 12-re bővítettem, egyszer se dobott ki.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4318) r.levente75


r.levente75
addikt

A mostani Forzathonba pontosan mi az a playground games?

(#4319) pető bá' válasza r.levente75 (#4318) üzenetére


pető bá'
őstag

[link]

"... and I hope you have a great day!"

(#4320) r.levente75 válasza pető bá' (#4319) üzenetére


r.levente75
addikt

Baszus tényleg, már volt részemről. Köszi. :R

(#4321) csabi0805 válasza CJ4567 (#4316) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Nekem sincs semmi gondom én is 8-al játszottam végig,meg most is annyi van benne és a demo is jól fut.

(#4322) r.levente75


r.levente75
addikt

Na készen van a Forzathon, ezért a miniért megérte. :K

(#4323) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem fogok most költeni a Motorsportra.. Gondoltam rá, hogy be kellene zsákolni, de túl sok a bug. :( Főként a DLC miatt kellett volna, de így inkább kimarad, majd talán később.

Véleményem szubjektív...

(#4324) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#4323) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Miben sok a bug? o.O

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4325) cyberkind válasza IntelKiller7 (#4324) üzenetére


cyberkind
félisten

A bogár életében! ;]

Paranormal Cocktivity

(#4326) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#4324) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Már leírtam párszor.

Kikapcsolhatatlan vsync, túl steril környezet, (pl. nincs féknyom?!, gumifüst is csak majdnem megállás előtt?!), a kamion kereke lényegében lebeg, vagyis tartja valami pálcika, nincs hozzá rendes külső nézet sem.. A porsche kereke eléggé hasonló, lényegében a felni és a féktárcsa között van egy kisebb hézag.. a GTR-é is hasonló, bár az annyira nem vészes..

Véleményem szubjektív...

(#4327) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#4326) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

áá értem.
Ez egy E3 előtti verzió. cirka 3-4 hónapos.
A teljesben biztos kikapcsolható lesz a vsync.
Nincs féknyom. demo darab. A 6-ban volt, szóval itt is lesz. Ugyan így a gumifüst is.

nincs hozzá rendes külső nézet sem o.O Autós versenyzős játékról beszélünk ami nem NFS szint. Ha külső nézet kell ott a Horizon. Meg amúgy is külső kamerából vezetni versenyautót.. brr :F

Ha a versenyzésre koncentrálsz akkor ezekre nem is figyelsz. Pl nekem fel se tűntek ezek a dolgok(kerék, füst stb.) De majd megnézem, ha lesz rá időm. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4328) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#4327) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja bocs már, hogy annyit elvárnék, hogy ha már az autókat rendesen lehet kívülről nézni, úgy, hogy látszik a teljes autó, akkor ezt elvárnám a kamionnál is, ha már ez is "nagy újításnak" számít.. És, ez nincs, a legtávolabbi nézetben is lényegében a kamion platóján "ülsz".

Ez szépen hangzik.. Csak lényegében a megjelent információk óta így néz ki a játék.. és ezt az elején is már említettem, hogy valami nem jó.. Pl. mintha lebegnének az autók az úton.. ez most is így van.

Csak nem értem, hogy ez mire volt jó, mert vásárlási kedv meghozására biztosan nem.. :(

Véleményem szubjektív...

(#4329) bulikavagyok válasza hackeeeee (#4328) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem meg pont a demó hozta meg a vásárlási kedvem. :B Eredetileg nem akartam megvenni, de most már úgy érzem, h "muszáj" lesz. Játszani nem sokat fogok vele, de néha biztosan előveszem majd, h gyönyörködjek az autókban illetve, h fussak pár jó hangulatú versenyt.

[ Szerkesztve ]

(#4330) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#4328) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

EZ a lebegés nem egyedi dolog. Lásd GTA V. És még lehetne sorolni egy rakás játékot amiben lebegnek a kocsik. Nem tudom mért nem lehet megcsinálni, bár, ha évek óta ilyenek akkor biztos nem kis meló, vagy esetleg megoldhatatlan az egész.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4331) Csapoati válasza hackeeeee (#4328) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A kamionnak már a 6-ban sem volt távolabbi külső nézete, de ez az egyetlen ilyen jármű benne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4332) hackeeeee válasza Csapoati (#4331) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor sorry, abban nem próbáltam.

IntelKiller7: A FM6-ban, és a FH3-ban sem "érződik" ennyire. FH3-ban max amikor úgymond kiállsz a garázsból, ott látszik, utána nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4333) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#4332) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Meg, ha odaállsz multiban valaki mellé. De engem ezek a részek pont nem tudnak érdekelni. Ha jó a játék akkor nem is figyelsz az ilyen dolgokra. Tudod, hogy ott van, kezdhetnének vele valamit, de megszokod és lesz@rod. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4334) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#4333) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Najó persze.. :) Ezt így is lehet, csak tényleg az volt a baj, hogy már az első videók megjelenésekor feltűnt ez.. reménykedtem, hogy ez eltűnik, de sajnos nem..

No mindegy, meg fogom venni szerintem, ez szinte tuti, de nem most.. A DLC-t majd bezsákolom külön. :)

Véleményem szubjektív...

(#4335) CJ4567 válasza hackeeeee (#4328) üzenetére


CJ4567
veterán

Project Cars 2-ben most már használható a külső nézet. ;]

No Sana No Life

(#4336) Redcaster válasza oriic (#4305) üzenetére


Redcaster
őstag

Sikerült a régióváltás, azért így, hogy kevesebb, mint a fele az ára, így kecsegtetőbb :DDD Ha úgy döntök, hogy megveszem, akkor a mobilos app-ban elvégzem a vásárlást, és a gépen lévő Microsoft acc-omon ott fog csücsülni a játék?

Ebből a mókolásból egyébként nem lehet semmi gáz?

(#4337) IntelKiller7 válasza Redcaster (#4336) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ahogy írod. :) Nem lehet bajod belőle.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4338) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#4337) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Simán megeszi az Orosz store a magyar kártyaadatokat, magyar címmel?

Véleményem szubjektív...

(#4339) bulikavagyok válasza hackeeeee (#4338) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem. Nézz át a One topikba! Elég rendesen ki lett tárgyalva az utóbbi napokban.

[ Szerkesztve ]

(#4340) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#4338) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem. Ha dobsz 1 PM-et, leírom a vásárlás menetét.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4341) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!

Lehetséges valahogy lefotózni a Nissan Nismo Motul Autech GT-R (racecar)-t anélkül, hogy megvegyem az All Stars packot? Blueprint versenyeken nem lehetséges, mert egyszerűen nem tudom berakni az autólistába manuálisan. Amikor meg random Extreme Track Toys kategóriájú autók járkálnak az utcán, sosem találkozok szembe vele, meg versenyekbe sem dobálja be.

Ez az egy kocsi hiányozna már csak a Horizon Promo-ból, a többit már gyerekjáték lenne lefotózni.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4342) IntelKiller7 válasza Patrick76496 (#4341) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezt amúgy valahol meglehet nézni, hogy melyik nincs lefotózva?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4343) PuMbA válasza IntelKiller7 (#4330) üzenetére


PuMbA
titán

DiRT Rally-ban nem lebegnek. Egyszerűen valamiért nem bírnak normális kocsi árnyékot csinálni Forzába :) Nekem a Forza grafikájával mindig kettős érzéseim vannak, mert szépnek szép, de több autós játék összhatása grafikában jobb és természetesebb. Az eső is több játékban jobban van megoldva és itt nem az aszfalt tükröződésre gondolok, hanem a szélvédőn lévő eső grafikája 2007-ös szintű és nagyon eldobja az élményt nekem, amikor meglátom.

[ Szerkesztve ]

(#4344) Patrick76496 válasza IntelKiller7 (#4342) üzenetére


Patrick76496
őstag

Progress -> Horizon Promo -> Filter -> Not Captured

Amúgy én nem is szoktam figyelni, hogy lebegnek, pedig én a legalacsonyabb beállításokon játszok. Azt hittem, hogy csak azért ilyen, de ezek szerint nagyobb részletességen is ez van. :D Én már annyira megszoktam, hogy nem is zavar (amúgy sem ezzel foglalkoztam, amikor meglett a játék).

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4345) Raymond válasza PuMbA (#4343) üzenetére


Raymond
félisten

"Egyszerűen valamiért nem bírnak normális kocsi árnyékot csinálni Forzába"

A nedvesseg/viz shader vagy effektel van a gond. Ott jon ki ez legjobban, szarazon nem olyan problemas a dolog. Az FH2-ben volt eloszor es ott latszot eloszor igazan. Erdekes hogy meg a demo megjelenese elott mar lehetett latni a videokbol hogy azota se fejlodtek sokat ezzel, ugyanolyan furan nez ki a tobbnyire vagy teljesen vizes ut mint akkor.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4346) r.levente75 válasza Patrick76496 (#4341) üzenetére


r.levente75
addikt

Az 500 fotó azt jelenti hogy 500 autó fajta van a játékban? Gondolom mind az 500 fotónak akkor értelemszerűen különbözőnek kell lennie.

(#4347) IntelKiller7 válasza PuMbA (#4343) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jah vágom. Hát ez az eső téma még gyerekcipőben jár náluk. Nekem se jön be az ablakon az effekt meg ahogy törli. Szerintem a legkomolyabban a Driveclubban van megcsinálva.

(#4344) Patrick76496 Köszi. :R

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4348) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sziasztok!

találkozott valaki olyan problémával a Forza7 Demo kapcsán, hogy ha kiterjesztett módban, vagy másodlagos képernyőn akarom futtatni akkor a menüben az enter lenyomása után kifagy a játék majd szó nélkül kidob?

Ha csak az elsődleges monitor van használva, akkor nincs gond, de én ki szeretném rakni a tv-re 4K-ban, de állandóan szétfagyja magát.... Más játékkal ilyen problémát nem tapasztaltam (a Horizon 3-al se!)

Legújabb nvidia driver természetesen fent van, azzal is ugyanez a problémám.

(#4349) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Kiprobaltam ma Xbox one joyyal, eshat G29hez hasonlitva eg es fold.. Joyyal kb lehetetlen elcseszni a Porscheval, kormannyal pedig lehetetlen megcsinalni.. :D

(#4350) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Vette meg valaki külön a Hoonigan pakkot? Megéri az árát?

Csak azért terveztem előrendelni a M7-et, de szerintem most kimarad.

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.