Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#4550) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Őrült szúnyog? :D Az melyik? Én POV-ba megyek végig. :)

ron8 (#4541) Itt is van fent pár hirdetés, nézd meg amúgy őket. :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4552) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#4551) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én azt szoktam annak nevezni, amikor csak az utat látod. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#4553) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#4552) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jah értem. :)) áhh attól kivagyok. Úgy nem lehet vezetni :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4554) pethYeti


pethYeti
addikt

Ha átállítom Win10-en az Áruházat Új-Zélandra akkor valóban ekkortól engedni fog játszani?

(#4555) btf válasza pethYeti (#4554) üzenetére


btf
aktív tag

Azt hittem már nyomod, tegnap 2 versenyen is belefutottam a Drivatarodba. :Y

Lehet a demó miatt?

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4556) bulikavagyok válasza pethYeti (#4554) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Csak akkor ha abban a régióban vetted. A vásárlás helye számít indításkor.

[ Szerkesztve ]

(#4557) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok,

Szeretném újra telepíteni PC-re a Forza 7 Demot de nem történik semmi miután kiválasztom melyik meghajtóra telepítse. Bármelyiket is választom (C: , D:) nem indul el a letöltés, FH3- nál szintén, meg úgy mindennél ez a probléma.
Találkozott már valaki ilyennel esetleg tudtok rá megoldást?

Köszönöm! :R

(#4558) pethYeti válasza btf (#4555) üzenetére


pethYeti
addikt

Időutazó vagyok :D

bulikavagyok: USA-ban vettem, akkor csak kedd... :O

(#4559) hackeeeee válasza pethYeti (#4558) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor igen.

Véleményem szubjektív...

(#4560) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Elég rég Horizon-oztam, most kedvet kaptam, és nekiestem.

Sajnálattal konstatáltam, hogy az árnyékos hibát nem javították, és így már valszeg nem is fogják. Ritkán lehet befutni, de ha igen, akkor elég látványos tud lenni..

Véleményem szubjektív...

(#4561) ron8 válasza IntelKiller7 (#4551) üzenetére


ron8
senior tag

Az Xboxos változat kódját pc-re is tudom aktiválni? PC lenne a célplatform...

(#4562) IntelKiller7 válasza ron8 (#4561) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Play anywhere szóval igen. A kódot tudod használni PC-n és Xboxon is.

(#4555) btf Ha ismerősöd akkor mindig mutatja versenynél. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4563) btf válasza ron8 (#4561) üzenetére


btf
aktív tag

Ha beváltod a MS fiókodon a kódot, megkapod One-ra és PC-re is. (Play Anywhere)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4564) ron8


ron8
senior tag

Áh ez jo hír mert eddig csak a PC játékoknál kerestem aprón ahol egy ideje nem tálaltam kódot. De xboxosnál akad azért pár :). Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#4565) Bib válasza btf (#4563) üzenetére


Bib
őstag

Ez a Fh3-ra igaz csak ugye? A motorsport az más tészta?

(#4566) cyberkind válasza Bib (#4565) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, a Motorsport is ez, a Gears of War 4, a Dead Rising 4 és még egy pár.

CSAK HA DIGITÁLISAN VESZED MEG, A DOBOZOS NEM!

Csakhogy egyértelmű legyen. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#4567) Corpuscle válasza IntelKiller7 (#4553) üzenetére


Corpuscle
őstag

Csak úgy tudok vezetni. :)

(#4568) #16729600


#16729600
törölt tag

Magyar nyelv támogatott a F7- ben? A strore értékelésben valaki földhöz verte magát, mert a hivatalos specifikációval ellentétben szerinte nincs benne...

(#4569) Corpuscle válasza #16729600 (#4568) üzenetére


Corpuscle
őstag

A választható nyelvek között nem találtam Xbox-on magyart.

[ Szerkesztve ]

(#4570) hackeeeee válasza #16729600 (#4568) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mert valahol írja a store?

Amúgy simán lehet, hogy másik országból vette, és abban nincs.

Véleményem szubjektív...

(#4571) #16729600 válasza hackeeeee (#4570) üzenetére


#16729600
törölt tag

Itt szerepel a nyelvek között, mondjuk engem nem érdekel annyira, teljesen jó, ha van benne német, az meg tuti lesz.

Az orosz verza fog indulni ma 23.00h-kor?

[ Szerkesztve ]

(#4572) Corpuscle válasza #16729600 (#4571) üzenetére


Corpuscle
őstag

Megnéztem amit linkeltél. A játékban töredéke nyelv van, ami választható. Lehet később jön a többi.

(#4573) tomas51 válasza Corpuscle (#4572) üzenetére


tomas51
senior tag

Sajnos ez is mocskos egy banda.
Kezdik felvenni a lépést, a többi kiadóval.

(#4574) Redcaster


Redcaster
őstag

Remélem, miután megjelenik éjfélkor a játék, letölthető lesz normálisan a játék, mert az ideg szétvág, hogy nem lehet letölteni :W

(#4575) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Nem tudtam eldönteni hogy a Project Cars 2-t vagy a Forzát vásároljam-e meg. De szerencsére mindkettőt ki tudtam próbáni. A PC grafikája szép, a hangok elég jók. Minden autó más vezetési stílust kíván, ami szintén hatalmas piros pont. Controller-el már sokkal játszhatóbb a játék, mint az első volt. És itt szerintem ki is fújt a történet. A dinamikus időjárás nekem a Forzában jobban tetszik, ami pedig az AI-t illeti, szerintem túl agresszív, oké, lehet állítani, de így is úgy is van egy pont, ahol megrekedsz, se előre, se hátra. Tök kényelmesen el tudsz autókázni a végéig. Ami csak sarkítva igaz, mert pl egy tócsa miatt simán el lehet dobni az autót, szóval figyelni kell. Ez egy szimulátor, ezzel nincs is gond, de viszont mint írtam, az AI szerintem nagyon agresszív és kicsit csal is. Van, hogy olyan szinten rám tud jönni az egyenesben, hogy néha pislogtam hogy ez fogy a 3.14csába került ide, amikor 6-7 másodpercre volt mögöttem az előbb. Én személy szerint a legjobb eredmény amit elértem, az egy ötödik hely, előttem, mögöttem szakadék. El autókáztam, hiába rajzoltam szépen az íveket meg mentem leggyorsabb köröket, nem bírtam őket utolérni. Meg van még pár apróság, ami van a Forzában, PC 2-ben meg nincs, de ez már tényleg szőrszálhasogatás lenne. Viszont nálam fel tudja rendesen dobni a hangulatot. Szóval jobb lett lényegesen, mint az első, de nálam a Forza a befutó. Az is hozzátartozik, hogy a PC 2 talán még mindig kormány orientált, mert ismerősöm azzal tolja és Ő jobb eredményeket tud elérni, de lehet, hogy alapból is ügyesebb sofőr, mint én. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4576) fcb92 válasza 30z.Samu (#4575) üzenetére


fcb92
tag

Akkor ezekszerint a Forza 7 dinamikus idojarasa tenyleg jo lett? PC 2-ben eleg jo volt szerintem, a FM 7 demoban viszont eleg parasztvakitasnak tunt, meg gumit sem kellett cserelni.

[ Szerkesztve ]

(#4577) Csapoati válasza 30z.Samu (#4575) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Why not both? :) Én megvettem a PC2-t és a FM7-et is. Más jellegű játékok, de mindkettő jó (lesz).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4578) 30z.Samu válasza fcb92 (#4576) üzenetére


30z.Samu
félisten

Forzából csak a demót néztem meg, azt hiszem még nem jelent meg a teljes. Anno a régebbi Forzákban úgy emlékszem volt olyan lehetőség, hogy a kocsi viselkedése szimulátorosabb legyen. Tehát amortizálódjon, hideg gumival ne tudj annyira virgonckodni. Szerintem ezt a részét is megoldották.

#4577) Csapoati: Később lehet megveszem a PC-t is, de most a Forza jobban érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4579) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#4578) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja és a elején fel kellett dolgoznom egy traumát, miszerint nincs Subaru a játékban. :Y

Sic Parvis Magna

(#4580) Potyka03 válasza 30z.Samu (#4579) üzenetére


Potyka03
senior tag

FM7-ben van subaru... vagy konkrét típusra érted?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#4581) 30z.Samu válasza Potyka03 (#4580) üzenetére


30z.Samu
félisten

A PC 2-re értettem, a Forzában tudom, hogy van. :)

Sic Parvis Magna

(#4582) Tufa_ válasza 30z.Samu (#4575) üzenetére


Tufa_
aktív tag

En idegbajt kapok a forzas AI-tol.. Szerintem igy 2017 fele mar eljuhatna az AI olyan szintre hogyha keresztbefordulok elottuk akkor ne legyen mar normalis hogy ugyanugy mennek azon a vonalon mintha ott sem lennek.. Mas jatekokban az AI megall vagy kikerul, de itt... Viszont egyaltalan nem vagyok benne biztos hogy az FM7 is olyan hosszu elettartamu lesz mint a horizon volt.. par orat jatszottam csak vele, megis a harmadik bajnoksag felenel vagyok mar es igazan a tuningnak sem latom ertelmet mert mindehol limitalva vannak a kategoriak igy nem huzhatod fentebb egy bizonyos szintnel. (free roamra meg minek szenvedjek a tuninggal?)
A DLC-s autok 80%a nem hasznalto bajnoksagokban, nem igazan ertem miert...

(#4583) r.levente75


r.levente75
addikt

Biztos valamit bénán csinálok, de megcsináltam a meglévő championsipset, adott egy újat, ez buggy verseny, megint nem tudok porschéval menni a forzathonért.
Hogyan tudom megcsinálni a forzathonos porschés versenyt?

Összejött, nekem kell keresni olyat. :W

[ Szerkesztve ]

(#4584) 30z.Samu válasza Tufa_ (#4582) üzenetére


30z.Samu
félisten

Annyira nem tapasztaltam ki az AI-t, nem is figyeltem, megmondom őszintén. Viszont emlékeim szerint nem mindig ugyanazon az íven ment a mögöttem jövő autó. Próbált azért kikerülni, meg volt, hogy körönként más kocsi próbáld megelőzni, tehát egymással is csatáznak, mint a PC 2-ben. Tetszik, arra sajnos nem láttam példát, hogy az AI hibázna, mármint elfékezi vagy egyszerűen kicsúszik a fenébe. A PC 2-ben viszont van, hogy ha megforgatod az ellenfelet, akkor az adott kör nem lesz mérve + ha egy hangyaf@sznyit is kimész a pályára, akkor kiírja, hogy add vissza a pozíciód. Néha elég idegesítő volt, mert egymás hegyén hátán mentek és 90%-ban 2-3 autó ment el mellettem. Elég szigorú szabályokhoz van kötve a verseny.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4585) hackeeeee válasza tomas51 (#4573) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azért azt is tegyük hozzá, hogy egy ilyen szitnű játéknál ez közel sem akkora probléma, hogy nincs magyar nyelv.

Véleményem szubjektív...

(#4586) 30z.Samu válasza hackeeeee (#4585) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg ugye amíg a játékosok 90%-a warezol, addig nem értem miért várjuk el a kiadótól, hogy legyen magyar felirat, szinkron... :U

Sic Parvis Magna

(#4587) cyberkind válasza 30z.Samu (#4586) üzenetére


cyberkind
félisten

Erre én azt tudom mondani, hogy ha már nem vagyunk az ukrán régióba sorolva mint a nagy szegények igenis elvárnám 60Eu-ért a magyar feliratot minden nagyobb játékba, ugyanezt írtam le a PS4 topikban az új AC-hoz. :U

Paranormal Cocktivity

(#4588) 30z.Samu válasza cyberkind (#4587) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó, de ha játékosok java része meg sem veszi a játékot, hanem letölti, amint van rá lehetősége, akkor ez a kiadónak miért éri meg? Oké, máshol is warezolnak sokan, csak nem mindegy mekkora országról van szó és mekkora ez az arány. Pl a Fifánál is volt egy ideig magyar felirat, magyar kommentár. Eltelt 4-5 év és gondolom rájöttek, hogy felesleges ebbe feccölni, mert nem veszik meg annyian a játékot. Szépen abba is hagyták a honosítást.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4589) #16729600 válasza 30z.Samu (#4586) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nem az a baj szerintem, hogy nincs, hanem, hogy hivatalos helyen szerepel, hogy van. Törés meg nem hiszem, hogy lesz, UWP jól tartja magát ilyen szempontból.

(#4590) 30z.Samu válasza #16729600 (#4589) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most nem csak egy játékról van szó hanem úgy általában a játékokról. Viszont ha itt írják hogy van és nincs, akkor (gondolom én) később csak belekerül, mondjuk holnap, amikor ténylegesen elérhető lesz mindenkinek.

Sic Parvis Magna

(#4591) hackeeeee válasza cyberkind (#4587) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én erre azt mondom, hogy játékfüggő, van ahol megcsinálják, van ahol külsősök oldják meg, ha lehet.

De főként eu-n kívülről, Én nem várok csodát. :N

Este teszt. Sokat nem fogok játszani, de meglátjuk majd mit tud. :)

Véleményem szubjektív...

(#4592) Tufa_ válasza 30z.Samu (#4584) üzenetére


Tufa_
aktív tag

En PC2ben kikapcsoltam a szabalyokat, ugy nincs gond :DDD

(#4593) cyberkind válasza 30z.Samu (#4588) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért nem java része az, illetve volt és van egy EU-s tanulmány amit csak azért nem hoztak nyilvánosságra csak most mert abban az áll, hogy segíti a bevételt a torrent, én így is úgyis megveszek mindent ami izgat, múlt héten csak 35Eu-t hagytam ott a Steam-nek 2 AC-ért meg a Season Pass miatt, haver meg vagy 80-at legalább, de minden héten van valami, ha meg nem 60eu volna egy játék annak én örülnék mert a szürke boltokat is kukáznám, de így sajnos használnom kell, de majd rájönnek egyszer, meg ami szar lesz PC-re vagy úgy összességében játék úgyse fogy.
Meg hát MS játék, a Windows magyar de más ne legyen, régen volt egész sok magyar játék.

Ezt meg csak cenzúrázva írom de az AC 2 és a folytatásának a honosítását megoldottam a nem hivatalos verziókkal és tökéletesen megy.

(#4591) hackeeeee
Jah, kétlem, hogy azt a mennyiséget valaki egyszer lefordítja ami az új AC-ban van/lesz szöveg, a 4-ben is annyi van mint égen a csillag és alig találtam meg valamit.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#4594) Csapoati válasza sulu1701 (#4557) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát, nekem kétszer is letöltött 95 gigát, majd hiba lépett fel a telepítés során és elkezdte a NULLÁRÓL letölteni újra. Nem vagyok ideges...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4595) 30z.Samu válasza Csapoati (#4594) üzenetére


30z.Samu
félisten

És legalább jó sebességgel jön le? Nem hasal el a szerver?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4596) Csapoati válasza 30z.Samu (#4595) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, végigment 70-80 mbps-sel (100-asom van). A telepítéssel volt gond. Viszont közben rájöttem (kigugliztam :D ), hogy mi a gond, az Áruház a hunyó. EZ segített.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4597) Win-T


Win-T
senior tag

Hát nálam 10-30 Mb/s között ingadozik (szintén 100-as net), de ettől függetlenül úgy megfogja a sávszélt, hogy alig-alig lehet mellette bármit csinálni.
Pedig lekopogom eddig nekem még a többséggel ellentétben nem volt rossz tapasztalatom a Store-al... de mindent el kell kezdeni egyszer.

(#4598) hackeeeee válasza Win-T (#4597) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én pár napja 300-400Mbps-sel töltöttem minden gond nélkül.

Véleményem szubjektív...

(#4599) 30z.Samu válasza cyberkind (#100) üzenetére


30z.Samu
félisten

-

Csúnyán félrement, sorry.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4600) Csoeri79 válasza hackeeeee (#4598) üzenetére


Csoeri79
csendes tag

Nekem is lejött ügyesen múlt hét kedden. 300-400 Mbps megvolt állandóan. Péntek 0 órára ígérték a játékot, 0 óra 1 perckor már töltötte be az első pályát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.