Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) Tufa_ válasza IntelKiller7 (#4149) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Szerencse hogy egy ideje kinottem abbol hogy mindent taroljak a gepen. Amit megneztem, vagy nem jatszok vele, torlom.. :)

(#4152) r.levente75 válasza Tufa_ (#4146) üzenetére


r.levente75
addikt

Nálam ez két teljes nap lenne mire lejönne. :U

(#4153) ForRedGlory válasza TBT (#4148) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Plane, ha az aruhaz behulyul es 60-70 GB kornyeken elfelejt tovabb tolteni...

Hanyszor kezdtem ujra a GoW4 letolteset, sosem felejtem el...

[ Szerkesztve ]

(#4154) IntelKiller7 válasza ForRedGlory (#4153) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Anno FIFA 16-al szívtam. Vagy 5x állt meg 70%-nál.. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4155) rocket válasza Tufa_ (#4146) üzenetére


rocket
nagyúr

Nyert az SSD/HDD gyartok lobbija, feleslegesen le kell tolteni a 4k texturakat, hogy aztan 0.01%-a hasznalja is :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4156) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Forza 7 achievement lista. Spoiler alert! :D

(#4157) btf válasza Corpuscle (#4156) üzenetére


btf
aktív tag

Köszi a listát.

Visszatér az aukciós ház. :C

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4158) Corpuscle válasza btf (#4157) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nem nagyon találtam hivatalos pályalistát, itt fedeztem fel, hogy lesz Suzuka. Az egyik kedvenc pályám. :DD Jövő héten indul a demo is, de azt nem fogom kipróbálni, majd élesben, megjelenéskor. A „gyűjts össze 700 autót” acsi szép lesz. :Y Kell a gempa rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#4159) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Lehet hulye kerdes de a tuning hasonlo lesz mint Horizon 3ban volt..? Valahogy sehol nem latok rola hireket..

Illetve horizon elotti forzakkal nem jatszottam (csak az apexel), a motorsportokban a multi mennyire gazos, mennyire van szinkronizalva, ugyanugy ugraltak az autok mint horizon 3ban..?

(#4160) pethYeti


pethYeti
addikt

Ha valaki jönne Forzathont csinálni, vegyen fel: pethyeti23

Tetszetős ez a Porsche :)

(#4161) plejik válasza Tufa_ (#4159) üzenetére


plejik
addikt

Ez multi a többiek sávszélességétől is függ. Hiába jó a szerver, ha muki laggol mint az állat, akkor nem fog szépen mozogni az autó. Mondjuk Én nem is engedném bizonyos le és feltöltési sebesség alatt csatlakozni az illetőt, meg persze ping alapján sem.. De ez egyéni vélemény.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4162) Tufa_ válasza plejik (#4161) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Igen, ezt tudom. Annyi hogy nehany autos jatek mashogy szinkronizal es meg rosszabb ping eseten sincs az hogy az autok fel-fel repulnek 5 metert a levegobe.. :)

(#4163) r.levente75


r.levente75
addikt

BERAKOM IDE IS!

FH3 ügy folytatása. Három hete jelentettem a problémát a support felé. Mai álláspont, ők nem tudnak vele mit kezdeni, fórumokon érdemes utánamenni!!! Nyugat európai országokban élőknél, sőt a supportos dolgozóknál is jelen van, mégsem tudnak vele mit kezdeni.
Van egy játék és nem lehet vele multizni, ez VICC. Megint megjelent az eheti forzathon és bukó lesz a porsche, mert co-op-ban kellene megszerezni. Ezt nem hiszem el, hogy van egy boxom, hozzá egy digitális játék, minden kiegészítővel és multira használhatatlanná válik egyik napról a másikra.
Sajnálom, nagyon sajnálom.

Lehet már csak az a megoldás marad, valahogyan visszaboxolni az árát.

(#4164) gali777 válasza r.levente75 (#4163) üzenetére


gali777
őstag

Teredo resetes cucc se segít rajta? Nálunk szokott működni.

(#4165) r.levente75 válasza gali777 (#4164) üzenetére


r.levente75
addikt

Reset már volt a gépen, minden visszaálítva, support segítségével. Nem tudom ez az e amit említesz.
Játék újratelepítés is megvolt stb.

Csak ez az egy játék nem jó!!

[ Szerkesztve ]

(#4166) gali777 válasza r.levente75 (#4165) üzenetére


gali777
őstag

Ezt nem tudom próbáltad-e már. Nekünk ez meg szokta oldani.

A 2. megoldás szokott jó lenni.

(#4167) r.levente75 válasza gali777 (#4166) üzenetére


r.levente75
addikt

Boxom van, ha jól látom ez pc-re írja.

Az még érdekes lehet, hogy csak ez a játék nem megy multiba. Csak ennél van ez a hibaüzenet.

A PvZ gw2 csak online játszható játék, ott nincs probléma, se a nettel se a kapcsolattal, se a szerverrel.

Az Fh3 is ment kb két hónapig, utána ezt dobta.

(#4168) gali777 válasza r.levente75 (#4167) üzenetére


gali777
őstag

Akkor meg szerintem próbáld ki ezt. Elvileg ugyanaz a baja xboxon is, mint pc-n csak máshogy kell megoldani.

(#4169) pethYeti


pethYeti
addikt

Valaki nem ér rá letolni 3 co-op versenyt?

Gamertag: pethyeti23

[ Szerkesztve ]

(#4170) r.levente75 válasza pethYeti (#4169) üzenetére


r.levente75
addikt

Látod én jönnék szívesen csak nem enged a rendszer. :W

(#4171) pethYeti válasza r.levente75 (#4170) üzenetére


pethYeti
addikt

Sajnálom. Nagyon bosszantó ez. :(

(#4172) Televan74


Televan74
nagyúr

FH3 alatt néha beszaggat a játék.Nem tudom hogy ez valami AMD feature,vagy az a gond esetleg hogy nem az SSD -n van a játék,hanem a külső 1TB HDD -n. A telepítésnél csak a meghajtót lehet ni megadni vagy tudnék neki könyvtárat is beállítani valahogy? Mert most nem valami szépem mutat a rendezett D: meghajtómon ami a Windows odarakott.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4173) Firestormhun


Firestormhun
senior tag

FM7 demo store oldala

Kiadás dátuma
2017. szeptember 19., kedd 19:00:00

Letöltési méret körülbelül
22,51 GB–22,87 GB

Támogatott nyelv
English (United States)
English (United Kingdom)
Español (México)
Nederlands (Nederland)
Čeština (Česká Republika)
Magyar (Magyarország)
...

[ Szerkesztve ]

...

(#4174) szombatitomi válasza Firestormhun (#4173) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

A teljes játék store oldalán is szerepel a magyar nyelv. :)

(#4175) Televan74 válasza szombatitomi (#4174) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez dicséretes dolog.Vásárlásra csábító! :K De sajnos a pálya versenyeket nem komálom.Bár ott nincs forgalom mint a Forza Horizon 3 -ban.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4176) TBT válasza Firestormhun (#4173) üzenetére


TBT
addikt

Kíváncsian várom! Ezek szerint jól fogyhatott idehaza a Horizon 3.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4177) STC Speed válasza TBT (#4176) üzenetére


STC Speed
őstag

Egyébként a Fh2 ben is volt,1 ben is, illetve jópár motorsport részben magyar felirat.
Én is örülök neki.

(#4178) ForRedGlory válasza szombatitomi (#4174) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kell is ez a kis plusz, ha a Microsoft csábítani akarja az embereket a saját áruházába.

Más: Ha esetleg előtölthetővé válik, szóljatok már, hátha nem csak este 7-től lehet lekapni.

(#4179) pethYeti


pethYeti
addikt

Új gameplay videó carrier módról, néhány pályáról meg egész sokmindenről.

[link]

(#4180) plejik válasza pethYeti (#4179) üzenetére


plejik
addikt

Nem tudom, valahogy nem kapott el ez a kell nekem érzés.. A Horizon széria valahogy jobban bevonz az utóbbi időbe, pedig a Forza 4 -el kezdve , az összes forza game megvan. De, ez most lehet kimarad. (bár mindig ezt mondom aztán csak megveszem.. :DDD )

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4181) pethYeti válasza plejik (#4180) üzenetére


pethYeti
addikt

Maga Horizon koncepció nekem is kicsit jobban bejön, de most a Horizon 3 kb kifújt nálam, 160 óra után.

7-el legalább újra lehet kezdeni, meg van értelmesebb online mód, azért ez utóbbi nagyon hiányzott nekem a Horizonból, ez az Online Adventure féle XP szerzés nagyon béna.

(#4182) plejik válasza pethYeti (#4181) üzenetére


plejik
addikt

Engem az Online ezekbe sose érdekelt, csak a Single mód. A horizon 3 -at már én is végigvittem, egy két ilyen kis küldetés van, de amit lehetett már kinyomtam belőle. Jöhetne már a 4. :D

Mind1 majd meglesem a demót aztán meglátjuk miféle lett.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4183) cyberkind válasza pethYeti (#4179) üzenetére


cyberkind
félisten

Én azt mondtam, hogy nem izgat a Motorsport de sajnos tetszik, viszont valahogy ki kéne várni a Black Friday-t, hogy aztán megvegyem olyan 30eu körül. :D

Paranormal Cocktivity

(#4184) Firestormhun


Firestormhun
senior tag

Forza Motorsport 7 - Audi A3 Maple Valley im Regen - Xbox One X 4K Gameplay Ultra HD

Azok a pálya szélén lévő fák azért egy kicsit gáz így 2017-ben. :Y

...

(#4185) plejik válasza Firestormhun (#4184) üzenetére


plejik
addikt

Ezek a külső nézetes bénázások... szánalom, engem jobban idegesít mint a fa.. :DDD

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4186) Bathalsar válasza Firestormhun (#4184) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

A kocsi tetején a tükröződés "ugrálása" és fák tükröződése, ami csak úgy hirtelen megjelenik, idegesített fel. Pedig Xbox One X, meg 4K, meg minden...

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#4187) #67947008 válasza plejik (#4185) üzenetére


#67947008
törölt tag

FM-et sose jatszottam kulso nezetben. Neha kirakom gyonyorkodni, de ez a jatek cockpit only szamomra. Kulso nezetben enis uber bena lennek.

(#4188) IntelKiller7 válasza Bathalsar (#4186) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

lol ezt észre sem vettem. :D Biztos javítva lesz majd

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4189) Bathalsar válasza #67947008 (#4187) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Én is csak belső nézetben játszottam és játszom a Forza sorozattal. Ezért is örülök, hogy két különböző belső nézet lesz, hátha új megvilágításba kerül a téma.

Éppen ezért a beltérben történő, a Froza 6-ban tapasztalt, kissé statikus és monoton ismétlődő mozdulatokban is várok előrelépést, hogy kicsit jobban éljen a beltér.

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#4190) TBT


TBT
addikt

Launch trailer

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4191) .LnB válasza TBT (#4190) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

40perc és elvileg tölthetjük a demo-t is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4192) ForRedGlory válasza TBT (#4190) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az igen :C

(#4193) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Már töltődik a drága. :D Pont jókor vagyok szabin holnap!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4194) keIdor válasza Firestormhun (#4173) üzenetére


keIdor
titán

Na, megy a letöltés eddig.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4195) rocket válasza Csapoati (#4193) üzenetére


rocket
nagyúr

Nekem megallt :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4196) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Lássuk a medvét. :) Remélem nem lesz csalódás. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4197) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Menübem press start, és ki is fagy. :D kétszer eddig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4198) Németh Péter válasza keIdor (#4194) üzenetére

Nekem alapból beállítja a felbontást 4K-ra, pedig csak 1440P-s monitorom van. Ha beállítom a felbontást 1440P-re, akkor meg a menü kvázi lefagy, pontosabban lesz valami 0.1FPS-em, pontosabban 7 másodpercenként rak ki egy képkockát. Ezt onnan tudom, mert amikor számol vissza a z óra, akkor 8 után az 1 jött, haha. Ezt leszámítva jól néz ki, de mintha nem lenne nagyon fizika a játékban. A banchmark szerint 4K-s felbontással van 80FPS-em.

[ Szerkesztve ]

(#4199) cyberkind


cyberkind
félisten

Kár volt kipróbálni, rohadt jó a játék. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#4200) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Nálam 7 óra óta 15% :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.