Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) IntelKiller7 válasza Norbi887 (#4099) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Driverek? Egyébként az Apexnak nagyobb a gépigénye.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4102) Norbi887 válasza IntelKiller7 (#4101) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Legfrisebb nvidia driver van egyébként fennt. :U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#4103) Tufa_ válasza tgabe25 (#4100) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Ertem a lelkesedesed. En is igy voltam vele.. csak amikor az apexnel a g920 mast sem csinal csak rezeg megallas nelkul, kiprobalva minden netes "tuti, legjobb" beallitast, plusz olyan erzes az autot vezetni mint 15-20 eve a jatektermi autosjatekokat 0 FFBvel akkor kicsit atertekelodik a velemenyed..
Project carsban elvezetes es valosaghu a kormany (meg ha arkadosra is van allitva a jatek), es csupan remelem hogy az uj forza tud majd valami hasonlot.. csak a forza miatt vettem meg a g920at..

(#4104) tgabe25 válasza Tufa_ (#4103) üzenetére


tgabe25
tag

Értelek, és köszönöm is, hogy megosztod a tapasztalataidat velem. De ha már felhoztad a Project Cars-t akkor az is tervben van, hogy ráizzítom, nem konkrétan a Forzák miatt tervezek kormányt venni, rengeteg cím van amit még szeretnék kormánnyal igazán rendesen játszani. Csak a Motorsport 7 most fel is spanolta az ingerküszöbömet a kormányok terén is hiszen régóta akarok egyet :) Ha majd lesz kormány (kb október) akkor megírom a tapasztalataimat itt ha érdekel :R

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#4105) twi452 válasza Tufa_ (#4103) üzenetére


twi452
senior tag

Én is a Forza horizon 3 után/miatt vettem kormányt és végül pcars-al használtam a legtöbbet :D

(#4106) TBT


TBT
addikt

Gondolkozom a Forza Motorsport 7 Ultimate Edition beszerzésén. Viszont ezt a Car Pass-t nem tudom hová tenni:
"Get six monthly car packs at one low price. With the Forza Motorsport 7 Car Pass, you'll always be dialed in to the latest and greatest cars in Forza Motorsport 7. The Car Pass brings you six monthly car packs (7 cars each). That's 42 amazing new cars total, all waiting to be collected, customized, and raced for one low price."

Ez azt jelenti, hogyha megjelennek ezek az autós csomagok az egyes hónapokban, akkor azokat még meg kell vennem (nem kapom meg automatikusan, ingyen) alacsonyabb áron, valós pénzért?
Car Pass-t még nem vettem, így nem tudom, hogyan működik ez. Tavaly a Horizon 3-ból Deluxe változatot vettem, abban ugye nincs Car Pass.

Köszi a választ!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4107) Csapoati válasza TBT (#4106) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dehogy kell megvenni, ez a Car Pass lényege. :) Úgy értik, hogy a 6 havi csomagot egy alacsonyabb árért kapod meg a Car Pass keretében. Majd a nagyobb kiegeket (ha lesznek) kell megvenni neked is, pl mint a 6-nál a Porsche és a Nascar.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4108) IntelKiller7 válasza TBT (#4106) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ingyen kapod meg őket.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4109) TBT válasza Csapoati (#4107) üzenetére


TBT
addikt

Köszi a választ! :R
Erre gondoltam én is, de nem voltam benne biztos, mivel Car Passom még sosem volt... mostanáig. :DDD

Milyen oldalon rendeltétek elő a játékot és melyik kiadást? Hivatalos Store-ból, Amazonról, esetleg más kulcsos oldalakról?

Amazon szerint szeptember 25-től küldik ki a kulcsokat és ezen a napon indul a preload.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4110) btf válasza TBT (#4106) üzenetére


btf
aktív tag

A car pass a megjelenést utáni 6. hónapig jövő autócsomagokat tartalmazza, összesen havi 7 autót. (6x7-et)

Ha megveszed a carpasst olcsóbban jössz ki, mintha megvennéd egyenként a 6 csomagot. ("one low price")

Az utána jövő autókat nem tartalmazza. (+az esetleges külön DLC-ket sem mint pl. FM6 nál Porsche és Nascar, vagy FH3-nál a Blizzard és Hot Wheels)

Szerintem érdemes várni míg leárazzák a carpass-t, mivel az alapjáték is 700 db autót fog tartalmazni.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4111) IntelKiller7 válasza TBT (#4109) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

MS Store. Csak nem a magyarból, hanem Szingapúrból. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4112) TBT válasza IntelKiller7 (#4111) üzenetére


TBT
addikt

Ott mennyire jött ki neked?

CD Keys-en 80.29 euró (~25000 Ft) az Ultimate kiadás.
Ezen erősen gondolkodom, 3400 forinttal olcsóbb, mint Store-ból.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4113) IntelKiller7 válasza TBT (#4112) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

21.000Ft

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4114) Csapoati válasza btf (#4110) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én pontosan így fogok tenni, a 16 ezres Standard (Amazonról) addig bőven elég. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4115) TBT válasza IntelKiller7 (#4113) üzenetére


TBT
addikt

Teljesen korrekt. Gondolom, ha átváltok arra, akkor a Store-ban lévő eddigi vásárlásaimhoz nem férek hozzá (Magyar régió).

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4116) IntelKiller7 válasza TBT (#4115) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Minden működni fog. De nem elég csak áttenni más Storera alul az oldalt. :) ha érdekel privátban leírom.
PC-n nem tudom, hogy meglehet e venni VPN-el, Xboxon 100% működik.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4117) TBT válasza GoZoL (#3998) üzenetére


TBT
addikt

Amazonon hol látjátok, hogy 80 dollár?
Nekem 100-at ír, vagy már nem akciós? :(

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4118) IntelKiller7 válasza TBT (#4117) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ultimateot nézed. :) A Deluxe 80$ [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4119) TBT válasza IntelKiller7 (#4118) üzenetére


TBT
addikt

CDKeys-ről behúztam az Ultimate kiadást, 5%-os kuponnal 22890 Ft volt.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4120) kalimist válasza IntelKiller7 (#4111) üzenetére


kalimist
aktív tag

És hogyan? Tavaly év végétől nem lehet "idegen" store-ban giftcard-ot venni hazai hitelkártyával vagy paypal-lal és az accountodra se tudnád feltölteni. Egyedül az működik még, hogy checkout-nál meg lehet adni (több) giftcard-ot és azt elfogadja. Szingapúri store-ban nem tudsz szingapúri giftcard-ot venni csak egyéb kártyás oldalakról, azok meg nagyon drágák, nem éri meg. Később írod, hogy 21.000 Ft volt de az SG store-ban a deluxe SG$90 (~17.100 Ft), az ultimated pedig SG$124.50 (~23.600 Ft). Tehát mit vettél és hogyan? :)

[ Szerkesztve ]

(#4121) IntelKiller7 válasza kalimist (#4120) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Drága a más giftcardos oldal? 50 szingapúri dolláros kártya 36 amerikai dollár volt. ~9,400Ft
De a paypalos a legjobb megoldás. Csinálsz 1 szingapári címes paypalt, hozzáadod a kártyád, átállítod Xboxon a régiót, beírod az adataid, és megveszed a játékot. kb 2 perc az egész, és ott a 30 ezres játék 22-ért az accountodon.

Egyébként igazad van, Hong-kong storeból vettük a Forzat, ott 21.000Ft.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4122) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Amazonos Forza 7 pre-order mar altivalhato. :)

[ Szerkesztve ]

(#4123) TBT válasza ForRedGlory (#4122) üzenetére


TBT
addikt

Igen és elvileg már pre-load is van?
"Get a download code instantly! PRE-LOAD: Download the game now. Game will be playable on 9/28/17 at 9pm Pacific Time."

Amazonról másoltam ki a szöveget.
Kíváncsi vagyok, hogy a kulcsos oldalak mikor küldik ki a kulcsokat.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4124) Tufa_ válasza ForRedGlory (#4122) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Ha amazonon rendeled elo, es esetleg megsem tetszik a jatek, hogy mukodik a refund?

Volt par napja egy akcio, hogyha veszel gift cardot £75 ertekben, adnak £13 font vouchert(mivel itt a heti bevasarlast is Prime Nowrol csinaljuk igy megerte nekem..). Ha mukodik a refund rajtuk keresztul is akkor lehet elhasznalom ezt a kedvezmenyt.. :)

[ Szerkesztve ]

(#4125) #67947008 válasza Tufa_ (#4124) üzenetére


#67947008
törölt tag

sehogy

About Returning Digital Games & Software Purchases. Games and software downloads are not returnable or refundable after purchase. Games and software downloads ordered on Amazon are not returnable. ... If you've placed an order and need help with next steps, go to Download and Install Your Order.

[ Szerkesztve ]

(#4126) Corpuscle válasza TBT (#4123) üzenetére


Corpuscle
őstag

A kód beváltása után webes felületen felajánlotta, hogy "telepítés az xbox one konzolon". Otthon fogom tudni megnézni, hogy tényleg megy-e a preload. Annyira nem sietős még a dolog azért. :)

(#4127) Tufa_: MS Store-ban tudod beváltani.

[ Szerkesztve ]

(#4127) Tufa_ válasza #67947008 (#4125) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Anudeep: Roland , I'd like to inform you that Digital orders are not refundable after purchase.
I suggest you to check once before placing the order.
We will make exceptions for valuable customers like you if there is any issues with the game or processing order.
But as per the terms and policies, digital orders are non refundable.

Meg az nem tiszta hogyha amazonon veszed, a kodot kapod meg amit MS storeban aktivalsz vagy Amazonrol kell toltogetni? (Horizon 3 elorendelokent leginkabb a patchek miatt lennek erre kivancsi, hogy jonnek majd... :) )

(#4128) #67947008 válasza Tufa_ (#4127) üzenetére


#67947008
törölt tag

99% hogy kodot kapsz

(#4129) TBT válasza Corpuscle (#4126) üzenetére


TBT
addikt

Még nincs preload:
"Codes for Amazon are going out now. I got and successfully redeemed mine tonight though it's just a 100MB placeholder not a preload."

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4130) oriic válasza #67947008 (#4128) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

100% a kod, a jatek csak Live-rol szedheto le PC-re es XO-ra is.

Live-Die-Respawn

(#4131) Tufa_ válasza oriic (#4130) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Megvettem kozben, mar aktivaltam MS Storeban :)

(#4132) Corpuscle válasza oriic (#4130) üzenetére


Corpuscle
őstag

Akkor most már jöhet az előrendelői Hoonigan car pack, kezdésnek a Horizon 3-hoz. :C

(#4133) STC Speed válasza Tufa_ (#4131) üzenetére


STC Speed
őstag

Mennyire jött ki ft ban?

(#4134) Tufa_ válasza STC Speed (#4133) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Angliaban elek.. :)

(#4135) STC Speed válasza Tufa_ (#4134) üzenetére


STC Speed
őstag

Storeba megvettem az ultimate editiont, mikor vonja le a pénzt? Mert még nem vonta le,de vmit letöltött...

(#4136) IntelKiller7 válasza STC Speed (#4135) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Megjelenés napján.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4137) STC Speed válasza IntelKiller7 (#4136) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi, és a mai árfolyam, vagy az aznapi?

(#4138) oriic válasza STC Speed (#4135) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Preorder aron kapod. Levonas 10 nappal premier elott lesz.

Live-Die-Respawn

(#4139) STC Speed válasza oriic (#4138) üzenetére


STC Speed
őstag

:R :)

(#4140) ForRedGlory válasza STC Speed (#4135) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem mar levontak tegnap. Igaz en 06.14-en vettem.

(#4141) Corpuscle válasza ForRedGlory (#4140) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nekem is levonták, de mi Amazonról, ő a Storeból vette.

(#4142) oriic válasza Corpuscle (#4141) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. Store-ban egy két hónapja jött ez be, hogy preorder free, de kb 10 nappal megjelenés előtt terhelik a számlát. Agents of Mayhem című játékot már így augusztusban.

Live-Die-Respawn

(#4143) ForRedGlory válasza Corpuscle (#4141) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jah, akkor elbambultam. :D

(#4144) Corpuscle válasza Corpuscle (#4132) üzenetére


Corpuscle
őstag

Elérhetővé is vált, „FREE” az összes Hoonigan autó. :)

(#4145) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Itt egy új videó. [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4146) Tufa_


Tufa_
aktív tag

:Y

(#4147) cyberkind válasza Tufa_ (#4146) üzenetére


cyberkind
félisten

Felrakok 9 ilyet és búcsúzhatok egy 1TB-os vinyótól, szép és jó irány. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#4148) TBT válasza Tufa_ (#4146) üzenetére


TBT
addikt

Jó ideig elfog tartani, míg ekkora adatmennyiséget letöltök hála a magenta színű netszolgáltatóknak. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4149) IntelKiller7 válasza Tufa_ (#4146) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Na ilyenkor gondolod meg, hogy lemezest vegyél e. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4150) cyberkind válasza IntelKiller7 (#4149) üzenetére


cyberkind
félisten

Pláne PC-re. :DDD

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.