Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) hackeeeee válasza hackeeeee (#3846) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sikerült. :)

Véleményem szubjektív...

(#3852) Bib válasza r.levente75 (#3850) üzenetére


Bib
őstag

68 Dodge dart hemi ha jól emlékszem

(#3853) r.levente75 válasza Bib (#3852) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi ezer hála, megpróbálom.

Néztem a te végsebességedet, azért az se semmi, a reptéren. :C

(#3854) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Újabb autócsomag [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#3855) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Üdv!

Megvenném az ultimate editon-t amazonon de a következő oldal fogad: [kép]

Ezt meg lehet valahogyan kerülni? Átírányít az amazon.co.uk-ra de ott 80 font nem 50 dollár. Nem vagyok még jártas ebben, uh előre is köszönöm a segítségeteket.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#3856) infectedmann válasza CsiguszMaxim (#3855) üzenetére


infectedmann
őstag

Kamu USA cím meg biztonság kedvéért USA VPN. Legalábbis én így csinálnám.

[ Szerkesztve ]

(#3857) Corpuscle válasza CsiguszMaxim (#3855) üzenetére


Corpuscle
őstag

MS Store-ban is akciós most.

(#3858) CsiguszMaxim válasza Corpuscle (#3857) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ájjj! Szuperek vagytok! Köszönöm!

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#3859) Tufa_ válasza Corpuscle (#3857) üzenetére


Tufa_
aktív tag

FM7 elorendeles nem lesz ennyiert? :DDD

(#3860) hackeeeee válasza Tufa_ (#3859) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Volt már azt hiszem valami féláras előrendelés akció, még amikor kikerült, ha jól emlékszem, bár az is Amazon-os volt. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3861) Corpuscle válasza Tufa_ (#3859) üzenetére


Corpuscle
őstag

Jól emlékszik hackeeeee, 80 dollár volt az Ultimate. Reméljük a forint tovább erősödik. :)

[ Szerkesztve ]

(#3862) Tufa_ válasza hackeeeee (#3860) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Ha lattok valami UK akciot (Angliaban elek) ne felejtsetek el megosztani! Egyenlore a game.co.uk offert lattam csak ami dobozos Xbox ajanlat es egy 918as modelt adnak hozza de egyarban volt a sima MS store-os ultimate-el.

(#3863) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!

Sikerült valakinek megoldania az online-ból disconnectelős dolgot? Már mindenféle beszélgető progit használtunk (Skype, Discord, TS), de ugyan úgy csinálja. Mondanám, hogy nem ez a baj, de ezek nélkül nem jön elő a dolog.

Tegnap 2 haverommal online adventureöztünk. Egyik verseny elején egyik haveromnak crashel a játék (mondjuk ő 8 giga ram mellett magasabb beállításokon játszik, mint kéne, de az már az ő baja), én meg disconnectelek. Másik haverom bent marad, és mondja, hogy eltűnt még 4 ember, így az előző 10-ből maradt 3. :D Persze lehet volt, aki kilépett, de ők is elkezdtek "repülni".

Most már tényleg nem tudom, hogy mit kezdjek ezzel a jelenséggel, remélem, hogy legalább FM7-re eltűnik. A Supportnak hiába írok, mert kb olyan, mintha nem is létezne (múltkor sem válaszoltak az e-mailre, csak az általam kreált topikban a random segítőkész fórumozók).

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3864) Atmil


Atmil
aktív tag

Sziasztok!

Valaki mondja meg mit jelent ez a képen? :R

Üdv! Atmil.

(#3865) btf válasza Atmil (#3864) üzenetére


btf
aktív tag

Tokent vásárolhatsz, amiért vehetsz autókat vagy elköltheted a műhelyben.

Ha nincs elég játékbeli pénzed (CR), így fizethetsz a valódival is. :)

Ha most veszel pl. 500-at 575-öt kapsz. (tehát 75 az bónusz)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3866) Atmil válasza btf (#3865) üzenetére


Atmil
aktív tag

Köszi!

A tokkent értem. De Pl. a 75 free mit jelent?

Köszi közben láttam a szerkesztést :R

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#3867) hackeeeee válasza Atmil (#3866) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gondolom annyit kapsz pluszban..

Azt írja, hogy +75 free., vagyis, szerintem ebben az esetben 575-öt kapsz a pénzedért.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3868) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Egy kis info az érkező Hoonigan Car Pack-ról.

(#3869) rocket válasza Corpuscle (#3868) üzenetére


rocket
nagyúr

Akkor lassan jon a Mountain Dew pack akcios aron :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#3870) hackeeeee válasza Corpuscle (#3868) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet ideje lenne előrendelni. :D

A mustang.. ahh.. :)

Véleményem szubjektív...

(#3871) Bib válasza hackeeeee (#3870) üzenetére


Bib
őstag

Hát igen már nagyon érik. Lehet tudni ha pc-n nem kell 4k akkor is 100Gb lesz? Mert akkor veszek még egy 250-es SSD-t.

(#3872) hackeeeee válasza Bib (#3871) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak így, hogy ~20k a standard edition, ez így jajj..

Hát, ez egy jó kérdés, hogy benne lesz-e alapból, vagy "extra content" lesz.

Véleményem szubjektív...

(#3873) cyberkind válasza hackeeeee (#3872) üzenetére


cyberkind
félisten

Az Xbox-os dobozos verziókhoz jár egy Porsche, mi ebből is kimaradunk. :U

Paranormal Cocktivity

(#3874) Corpuscle válasza hackeeeee (#3872) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ünnepekre szerintem már lesz 15% körüli kedvezmény. Tudom, úgysem bírod ki addig, én sem. :D

(#3875) Patrick76496 válasza Corpuscle (#3874) üzenetére


Patrick76496
őstag

Tuti lesz Black Friday-en is leárazás, csak kérdés, hogy mennyi. :) Én tavaly akkor zsebeltem be a Horizon 3-mat és azóta sem bántam meg (a sok crash és disconnect ellenére sem). :D

A HotWheels expansion leárazását várom már nagyon, egyszer legyen akciós, egyből beszerzem. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3876) Corpuscle válasza Patrick76496 (#3875) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nekem nem igazán tetszett a Hot Wheels, Blizzard Mountain hangulatát viszont nagyon eltalálták. Egy dolog zavart, ha céltalanul kocsikáztam, akkor is ~10 percenként jött a hóvihar, az orromig sem láttam. Végül is Blizzard dlc, mi mást vártam. :D

(#3877) plejik válasza btf (#3801) üzenetére


plejik
addikt

A 14. Forzathon kocsi miért nem elérhető , azaz az event???

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3878) btf válasza plejik (#3877) üzenetére


btf
aktív tag

Ha Lola-ra gondolsz akkor az a hétvégi Forzathon volt.

Tehát péntek reggel 9:00-től volt elérhető ma reggel 9:00-ig.

Ez a hétvégi Forzathonokon mindíg így van, néha van, hogy csak 1 napig tart, van hogy 1 hétig is be lehet húzni az adott autót.

Ha kitartó vagy, találni fogsz az aukciósházban is. (1m CR körül)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3879) Bib válasza btf (#3878) üzenetére


Bib
őstag

Nem is volt rossz ötlet 1 perc alatt eladtam az egyik Lola-m :)

(#3880) btf


btf
aktív tag

MS Store Forza akciók

FH2 Complete Add-Ons 5,8k (Car pass,Storm Island, Porsche pack, VIP, + a többi külön jött car pack)
FH3 Car Pass 5,2k
FM6 Porsche Expansion 1,5k

FH3 Car Pass kaphatna már végre 75%-ot, 2,6k-ért még meg is venném. ;]

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3881) plejik válasza btf (#3880) üzenetére


plejik
addikt

Volt már, Én is akkor vettem meg a car pass-t, de szerintem majd black friday -en lesz. Vagy karácsonykor.. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3882) btf válasza plejik (#3881) üzenetére


btf
aktív tag

Eddig az FH3 C.P. max. 50%-et kapott. [link]

Az FM5, FM6, FH2 Car Pass már tényleg kapott 75%-ot is én is akkor húztam be őket.

Nem baj, türelmes vagyok. :)

A ma megjelenő Hoonigan Car Pack-et melyikőtök fogja megvenni?

plejik: Sikerült a Lola-t megvenni aukciósházból?

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3883) plejik válasza btf (#3882) üzenetére


plejik
addikt

Akkor lehet 50% - ért húztam be. Olyan rég volt, talán ugaz sem volt.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3884) ricshard444 válasza btf (#3882) üzenetére


ricshard444
veterán

Mindig mondtam, hogy nem veszem meg, de aztán mindig van egy szimpatikus autó és ezt is behúzom majd az "életérzés" miatt.

Sajnos már nem igen veszem elő napi 20 percnél többre a játékot a tartalom hiánya miatt. Nincs mit csinálni benne. :N

Vannak dolgok...

(#3885) Corpuscle válasza btf (#3882) üzenetére


Corpuscle
őstag

FM7-et előrendeltem korábban Amazonon. Abban reménykedem, hogy (amint küldik a kódot), megkapom ingyen (ha jól értelmeztem) a Hoonigan Car Pack-et, mint FM7 digitális előrendelő. Fizetni nem fogok érte, kb. 2 hónapja el sem indítottam a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#3886) spank0309


spank0309
tag

Srácok, szoktatok ilyen találkozokat szervezni? valami komolyabbat? van erre igény itthon? Mármint játékon belül.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#3887) ricshard444 válasza spank0309 (#3886) üzenetére


ricshard444
veterán

Én nem tudok róla, Crew-ban nagyon durva talik voltak, de itt megmondom őszintén kicsi a térkép, nem lenne valami nagy élmény, mert nincs meg a szabadság érzet. Persze hülyéskedni lehetne.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#3888) ricshard444


ricshard444
veterán

2-kor jelenik meg a pack?

Vannak dolgok...

(#3889) Corpuscle


Corpuscle
őstag

A Horizon 3 Expansion Pass csak 6.050.- Ez már elég baráti.

(#3890) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Sziasztok!

Az akció alkalmával én is megvettem az FH3-at! Az lenne a kérdésem, hogy itt szoktatok rendezni cruise-okat (egyáltalán lehet-e)? A régi TDU-s emlékek törtek fel bennem, mikor bele gondoltam egy jóféle csapatásba pár emberrel.. :K

Gipsz Jakab

(#3891) pethYeti


pethYeti
addikt

Szerintetek amúgy lesz még olcsóbb megoldás megvenni a FM7-et (Standard) a jelenlegi amazon 60 dolláros áránál?

(#3892) cyberkind válasza pethYeti (#3891) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha nem kell azonnal a játék akkor vársz Black Friday-ig és megveszed akkor olcsóbban.

Paranormal Cocktivity

(#3893) hackeeeee válasza Corpuscle (#3874) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az a baj, hogy kéne a DLc FH3-hoz, mármint a Hoonigan.. ~2500-ért nem akarom megvenni.. :D

Szal, az ünnepek messze vannak. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3894) spank0309 válasza Jakab66[hun] (#3890) üzenetére


spank0309
tag

Lehet rendezni akármit, pár hsz.-el fentebb tettem fel a kérdést én vevő lennék akármire, de magyarok közül nem igen találkoztam még olyan emberrel akivel lehetett volna tolni valami komolyabbat.

Pedig komoly menetek lehetnének, egy kis izelítő csatorna, szoktam velük menni ha sikerül be kerülnöm.

https://www.youtube.com/user/HIboostRaceClubRAWHD

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#3895) Jakab66[hun] válasza spank0309 (#3894) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Oh értem. Én még csak most ismerkedek a játékkal, nem nagyon tudom még mi merre hány méter. Viszont azt gondoltam én kis naiv, hogy a régi TDU-s kollégák is csapatják ezerrel, mivel nagyon hasonló a játékélmény, csak sokkal jobb kinézettel és fizikával.

Tévedni emberi dolog. Későbbiekben én mindenképpen vevő lennék a talikra, majd figyelgetem a topikot. :K

Gipsz Jakab

(#3896) Patrick76496 válasza Corpuscle (#3876) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi, hogy belinkelted az akciót, nem sokáig tétlenkedtem, miután megláttam a store-ban. :D

Én mindenképpen szerettem volna valami új pályát, mert az alapon lévőket már kicsit untam. Főleg úgy, hogy a rossz teljesítménye a miatt a városi aszfaltversenyek jó részét ki sem tudtam használni. Online adventure-ben még érdekesek voltak, de co-opban már kicsit unalmas volt, hogy mindig ugyan azokon a pályákon mentünk.

A BM nekem is tetszett, ahhoz képest viszonylag hamar végig is mentem rajta még anno. Már csak pár XP tábla és a championshipek fele hiányzik. Az lehet, hogy semmit sem látsz, viszont legalább még ott sem droppol az FPS. :D

Nekem így 1 nap után tetszik a HotWheels, a pálya legalább is. Azon viszont nagyon meglepődtem, hogy hogy fut, ha a város környékére érek, nagyon durva FPS droppok vannak. Konkrétan ha a magasban megyek a felhőkarcolók között, 20-ra leesik az FPS-em, pedig BM-ben még a legdurvább hóviharban is megvan a stabil 30. Arra számítottam, hogy itt sem lesz ilyen gondom, mivel itt is kisebb a pálya, mint az alap, de sajnos nem így van... Nem tudom miért ilyen, pedig ez is kb akkora lehet, mint a BM.

Legalább az autók nagyon jók mindkét Expansion-ből, a Toyota Hilux-ot pl már régóta be szerettem volna szerezni. :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3897) STC Speed


STC Speed
őstag

Xbox360 as kontrollerem kezdi megadni magát(kábelszakadás,rezgés off) imádom,de most rendeltem one kontrollert, az ujfajta adapterrel.
Remélem kényelmes lesz ez is. Van valakinek tapasztalata milyen 360 után?
Másik: ha lemerül az elemem,akkum, tudom használni vezetékesen? :R

(#3898) m0h0senator válasza STC Speed (#3897) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nekem a ravaszok nyomása puhább volt. Nem azt mondom hogy rossz csak meg kell szokni nincs akkora ellenállása. Rezgése viszont sokkal jobb.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#3899) ricshard444 válasza STC Speed (#3897) üzenetére


ricshard444
veterán

Nekem a 360 jobban tetszett, de egyértelműen modernebb a One. Ha a 360-t imádtad, ezt is fogod. :)

Vannak dolgok...

(#3900) anorche1


anorche1
őstag

Van 4db barn finds, amit nem jelöl meg a térképen, pedig az utolsó felfedezése óta az összes fesztivált feltoltam 5 -re, összetörtem az összes fást traveles táblát, és jó pár versenyt megnyertem.
Mit tudok tenni?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.