Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) pethYeti válasza btf (#3650) üzenetére


pethYeti
addikt

A porsche pack amúgy benne van az all car passban? Mert ha igen akkor én megvárom amíg az lesz akciós.

(#3652) btf válasza pethYeti (#3651) üzenetére


btf
aktív tag

Nincs, az már külön jött.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3653) pethYeti válasza btf (#3652) üzenetére


pethYeti
addikt

Akkor jelenleg nincs semmi olyan csomag ami az összes havi car passt tartalmazza?

(#3654) Corpuscle válasza pethYeti (#3653) üzenetére


Corpuscle
őstag

Olyan, hogy „havi car pass” nem létezik. A car pass 6 dlc-t tartalmaz, egyenként 7 db autóval (külön egyenként is megvásárolhatóak). Ami azután jött ki dlc (mint a Porsche) az már nem tartozik bele, külön lehet megvásárolni (ez akciós most). Csak hogy fokozzam, a Porsche téma az FH3-ra értendő csak, FM6-ban külön „story” dlc volt, nem car pack.
Összefoglalva: olyan csomag, ami minden megjelent autót tartalmaz, valószínűleg nem lesz (a korábbi részekből kiindulva)

[ Szerkesztve ]

(#3655) pethYeti válasza Corpuscle (#3654) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi szépen! Világos. Aukciós házba ha véletlen rámegyek egy olyan autóra ami dlc-s akkor felajánlja 10k-ért hogy megvehetem egy nagyobb csomagban is, erre hittem azt hogy tartalmazza a porschet is.

(#3656) btf válasza pethYeti (#3655) üzenetére


btf
aktív tag

Egyelőre 2 ilyen külön car pack jött ki: a Mountain Dew( aminél pont csak az F50GT nem vehető meg külön :W ) és a Porsche. Szerintem még max 2 lesz, utána már jön a FM7.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3657) rocket


rocket
nagyúr

FH3 Porsche Car Pack 2425ft 965ft

Csak parat kellett volna visszaolvasnom :B

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#3658) hackeeeee válasza rocket (#3657) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Bezsákoltam a VIP-pel együtt.

Majdnem lemaradtam a VIP-ről. Köszönöm!

Véleményem szubjektív...

(#3659) Erdei88 válasza rocket (#3657) üzenetére


Erdei88
veterán

:R
Remélem kitart még pár óráig

(#3660) pethYeti válasza Erdei88 (#3659) üzenetére


pethYeti
addikt

12 nap van hátra, szóval van idő megvenni :D

(#3661) Erdei88 válasza pethYeti (#3660) üzenetére


Erdei88
veterán

Mekkora irdatlan nagy fail volt :DDD :DDD

(#3662) rocket


rocket
nagyúr

:)

#3661: Meleg van elnezzuk :P

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#3663) Bib válasza rocket (#3662) üzenetére


Bib
őstag

Goliathoztál vagy mit kell látni? :F :)

(#3664) r.levente75


r.levente75
addikt

FH3-ban van olyan autó, aminél mind az öt paramétert maxra azaz 10-re fel lehet tolni?

A Barn Findsbe a 20 autóból 18 megvan, az utolsó kettőt nem adja megkeresésre. Lehet hogy a hotban vagy a téliben lesz, mondjuk itt sem adja? Van valami tippetek, hogyan lehet elérni őket?

(#3665) Csapoati válasza r.levente75 (#3664) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem nincs full 10-es autó. A Barn Findokkal meg az a helyzet, amit az X1-es topikban is írtak: 2 Forzathon alatt is lehetett szerezni Barn Findot. Ha ezekről lemaradtál, akkor egyrészt lehet imádkozni, hogy adjk be újra valamikor őket, másrészt esetleg az autókat megveheted az aukciós házban. Más megoldásról sajnos nem tudok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3666) r.levente75 válasza Csapoati (#3665) üzenetére


r.levente75
addikt

Nagyon köszönöm. :R

(#3667) r.levente75 válasza Csapoati (#3665) üzenetére


r.levente75
addikt

Az aukciós ház nem működik. Megvettem aukcióban a Porschet, másodikra sikerült. Beraktam a garázsomba, az autó megvan, de a Barn Findba nem adta hozzá, tehát továbbra is hiányzik kettő!

Ez az út nem járható, vagy elkerülte valami a figyelmem.

Sajna várni kell a Forzathont. :F

(#3668) Csapoati válasza r.levente75 (#3667) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezért írtam, hogy az autókat megvásárolhatod az AH-ban, sajnos a Barn Findot biztos volt, hogy nem adja be. Elnézést, ha nem fogalmaztam egyértelműbben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3669) r.levente75 válasza Csapoati (#3668) üzenetére


r.levente75
addikt

Ez így volt tökéletes, egy próbát megért a dolog. Köszi. :R

(#3670) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!

Játssza valaki a játékot Spirit of Gamer XGP Wired (blue) kontrollerrel? Horizon 3-mal és Motorsport 7-tel szeretnék játszani majd vele. Elvileg XB360 kontrollernek érzékeli a gép (ami alapvetően már jó jel), de gondoltam megkérdezem, hogy biztosra menjek működik-e. :D

Előre is köszönöm a válasz(oka)t! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3671) sqpp válasza Patrick76496 (#3670) üzenetére


sqpp
őstag

Miért nem lövöd be hogy One-osnak érzékelje?:D

(#3672) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Racing Games Fails 8 percnél :DDD :DDD :D

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#3673) btf


btf
aktív tag

Júliusi Forzathonon megszerezhető autók:

4-10 1970 Chevelle Super Sport HE és 2010 Ferrari 599xx
14-17 2008 Viper SRT10 HE és 1993 Jaguar XJ220 HE
21-24 2016 Lykan Hypersport
28-31 1987 Porsche 959

Eredetileg az 599xx helyett egy 2011 Flying Lizard 911GT3 RSR Porsche-t lehetett volna szerezni. (lehet hogy később jön, lehet, hogy már csak FM7-ben fogjuk viszontlátni. Ez az autó egyébként a FM6 Porsche packjában benne van)

Aki lemaradt valamelyikről, az most örülhet. :)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3674) hackeeeee válasza }{3@Đ$}{0ot (#3672) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Omg.. :DDD Ezdekemény.. :D

btf: Köszi az infót. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3675) rocket


rocket
nagyúr

Par napja volt megint valami update? volt az "optimizing for your PC" uzenet , azota inditasnal ~2x annyi ideig tolt a jatek (versenyek betoltesi ideje nem valtozott), beallitas/driver ugyanaz, mint elotte volt.

#3673: Jo hir, Fx599 hianyzik a gyujtemenyembol :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#3676) kemalboy01


kemalboy01
tag

A minap megvettem FH3-mat

De akad a gépemen:
i5 3300mhz
hd7970 vga 3gb
8gb ram 1600mhz

MIt kellene bővítenem? Elég lenne egy erősebb vga? Jólenne minimum hight-on nyomni.

(#3677) sagem válasza kemalboy01 (#3676) üzenetére


sagem
addikt

vga és ram, ebből a vga tűnik a fontosabbnak, a rossz hír az, hogy perpill a feje tetejére állt a VGA piac, és sok kártya nem kapható használtan sem (és újként sem) vagy csak nagyon megugrott áron :(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3678) twi452 válasza sagem (#3677) üzenetére


twi452
senior tag

A ram nem olyan nagy gond. Nálam is 8 GB 1600as van, a proci is i5 4460 3.2GHz
A vidkari viszont egy 1070es amit nem tud kihajtani már a proci fh 3 alatt
úgyhogy ultra-n már beesik néha 60 fps alá de high-on atomstabil.
Nálam ez a helyzet legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#3679) Csapoati válasza sagem (#3677) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egy GTX970 azért jó lenne a FH3-hoz, azok ára nem szállt el, ha jól láttam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3680) sqpp válasza twi452 (#3678) üzenetére


sqpp
őstag

Nálam nincs baj 1070-el, minden fix

(#3681) twi452 válasza sqpp (#3680) üzenetére


twi452
senior tag

A 1070el nálam sincs baj, imádom :D
A proci pörög 100%on fh3 alatt ultrán, a 1070-ben lenne bőven erő még :)

Most nyárra terveztem platformcserét de elment az erre szánt pénz másra :)

(#3682) cyberkind válasza kemalboy01 (#3676) üzenetére


cyberkind
félisten

Vga, illetve ha hosszútávra tervezel a jelenlegi alaplap+proci kombóval akkor mehet bele még 8GB ram vagy egy teljesen új szett ami 16GB.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#3683) btf válasza kemalboy01 (#3676) üzenetére


btf
aktív tag

Ha kell a stabil 60fps akkor szerintem 980ti-t vagy 1070-t vegyél.

Ha elég a stabil 30, akkor GTX 970. (nálam egy i5 3470-el elég sok helyen beesik 45-re)

Én egyébként R9 280x-ről váltottam (alias 7970 átmatricázva) még 2 éve, és annál kb. 1,5x erősebb egy 970.

cyber: köszi :R

Egyébként nincs egyszerű helyzetben aki mostanában VGA-t akar vásárolni.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3684) cyberkind válasza btf (#3683) üzenetére


cyberkind
félisten

Én i5 mellé csak xx60-as kártyát tennék max, azt még ha minden igaz bármikor kihajtja az i5.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#3685) sqpp válasza twi452 (#3681) üzenetére


sqpp
őstag

Jah, nagyon sok szusz van benne nekem is, inkább a procim sül meg :)

(70 fok 40%-on :O )

[ Szerkesztve ]

(#3686) r.levente75


r.levente75
addikt

Fh3-ban, ha vesztek, kaptok vagy nyertek egy autót, azt rögtön feltunningoljátok maxra, vagy csak akkor, ha szükség van valamelyikre valahol? Azért kérdezem, mert több mint 100 autóm van, ebből kb 10-15 van tunningolva, de sokszor nem tudom már hogy melyik. Meg lehet e nézni valahogyan gyorsan, hogy melyiken van tunning, vagy van e valahol erről valami összesítő?

(#3687) Bib válasza btf (#3683) üzenetére


Bib
őstag

Akkor gondolom ultrán nyomod, mert high-ultra kombóval sosem esik 60 alá nálam 970-el.

(#3688) Csapoati válasza r.levente75 (#3686) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Minek tuningoljam mindet, ráadásul maxra? Ami tetszik, azt belövöm egy kategória tetejére és ennyi. Szerintem a tuningot nem tudod "gyorsan" megnézni sehol.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3689) btf válasza Bib (#3687) üzenetére


btf
aktív tag

Nálam csak egy i5 3470 van alapon (3,2Ghz) nálad meg egy corei7 4790k@4,7Ghz.

Lehet hogy ennek köze van hozzá.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3690) r.levente75 válasza Csapoati (#3688) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi, akkor marad a memória. :F

(#3691) Csapoati válasza r.levente75 (#3690) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De nem kategória szerint mész? :) Vagy mihez kellene az, hogy melyik tuningos és melyik nem? Lehet én nem értem csak a dolgot, de így 100 óra után még nem éreztem szükségét ennek. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3692) r.levente75 válasza Csapoati (#3691) üzenetére


r.levente75
addikt

Van egy autó, amit kinézek, akkor azt feltunningolom maxra. Kategóriát nem szoktam nézni, ha versenyzek akkor ott amiből enged választok. Ez a rész még nem teljesen tiszta, valszeg tosszul csinálom. Van a champion chips ez nem mindig nyitott, van a rivals és van az exhibition, ha jól írom. Általában itt versenyzek, vagy abban az úgymond kategóriában, ahol van autóm és már jól tudom vezetni, ezáltal van esélyem nyerni.

(#3693) Csapoati válasza r.levente75 (#3692) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem jobban járnál, ha nem a maximumra tuningolnál minden autót (ez nem is cél a játékban), hanem adott kategórián belül a legjobbra. Tehát legyen egy D-C-B-A-S1-S2-X kategóriás vadállatod is, legalábbis én így csinálom. Unalmas mindig 300 fölött száguldozni a hiperautókkal. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3694) r.levente75 válasza Csapoati (#3693) üzenetére


r.levente75
addikt

Igaz igaz, minden tanácsot elfogadok. Ha lenne kedved, játszhatunk együtt is, egy kis segítség elkélne nálam.

(#3695) r.levente75


r.levente75
addikt

Megvan a 2010 Ferrari 599xx. Első Forzathon nyereményem, van boldogság. :B

(#3696) Plebi válasza Csapoati (#3693) üzenetére


Plebi
senior tag

Egy mustang pl elég lelombozó tud lenni vinnyogó hanggal X kategóriásként.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#3697) DjDanee87 válasza r.levente75 (#3692) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha a gép elleni versenyekről beszélsz (vagyis drivatarok), a tuning lényegtelen. Mindig arra törekszik a játék, hogy azonos szintű ellenfeleket hozzon ellened. Ha feltuningolsz egy autót, ellened is hasonlóan gyors/jó tapadású versenytársakat kapsz.

Ennek megfelelően lehet teljesen elborult dolgokat csinálni. Ha megnézed pl a gumi nagyon sokat számít egy autó szintjénél. Én pl hülyeségből csináltam olyat egy izomautóval, hogy csak a motort tuningoltam maxra, meghagyva minden mást alapon. Ez azt eredményezi, hogy sokkal gyorsabb lesz a kocsid hasonló gépi ellenfeleknél, viszont kanyarokban meg esélytelen leszel. De ez a szép az egészben, lehet játszani a tuning opciókkal. Kanyargós városi pályán meg az ellenkezője a jobb, több tapadás, esetleg megpiszkálni a váltót és végsebesség helyett elvinni gyorsulás felé a beállítást.

(#3698) r.levente75 válasza DjDanee87 (#3697) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszönöm próbálkozom vele nem egyszerű. :R

(#3699) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Egyszerűen imádom pc-n.. pedig nem vagyok képes 1-2 óránál többet játszani.. :)

Véleményem szubjektív...

(#3700) r.levente75


r.levente75
addikt

3 Wheelspins az mi a mostani forzathonba? Tudom mit jelent a szó de a játékban az mi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.