Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) cyberkind válasza r.levente75 (#3700) üzenetére


cyberkind
félisten

Szintlépéskor kapott pörgetést kapsz 3x.

Paranormal Cocktivity

(#3702) plejik válasza r.levente75 (#3700) üzenetére


plejik
addikt

Kapsz 3 szerencsekerék pörgetést. Eddig nem pörgettél vagy mi? :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3703) sagem


sagem
addikt

Pucoljátok le a régi limlomokat, mert kelleni fog a hely, 100 GB-os csöppség lesz a Forza Motorsport 7 :D

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3704) twi452 válasza sagem (#3703) üzenetére


twi452
senior tag

Szép..azért októberig van idő kisöpörni :D

(#3705) plejik válasza sagem (#3703) üzenetére


plejik
addikt

Ezt eddig is tudtuk. :U :P

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3706) r.levente75 válasza cyberkind (#3701) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszönöm mindenkinek. :R

(#3707) kago akira


kago akira
tag

Hello!

580as topikból jöttem. Van nekem egy 580 NITRO+om 4gigásba és egy 3470 i5 öm 8 giga rammal.

Otthon xboxon nagyon megtetszett a játék de a gépena demoját letöltve nagyon elbizonytalanodtam. Low beállitásokat ajánl fel a gép és ha kicsit jobbat állítok akkor simán 38-45re esik be a játék sokszor.

Lassú vinyó esetleg még okozhatja ezt?

Vagy lehetséges hogy a demot egyáltalán nem patchelték meg ezért v1 verzió optimalizálatlansága jelentkezik nálam?

Illetve a demoban probáltam driftelni az "alap" nissan sylviával és nagyon ugy tünt mintha tök más lenne a fizika a pc verzióban. Remélem csak én érzem rosszúl.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#3708) Csapoati válasza sagem (#3703) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sima X1-re viszont nem lesz ennyi, a 4K textúrák dobják meg.

kago akira: Szerintem régi a demo, sokat optimalizáltak azóta.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3709) Bib válasza sagem (#3703) üzenetére


Bib
őstag

Na akkor 3. SSD kell vagy egy igen nagy 😁

(#3710) spank0309 válasza Csapoati (#3708) üzenetére


spank0309
tag

De, akármire töltöd le, le fogja tölteni a 4k texturákat is, lehet pc lehet one le fogja szedni ezt nem egy forrásból tudom, a linkben is benne van hogy mindenkinek leszedi, pedig nem is tudok angulul. :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#3711) Csapoati válasza spank0309 (#3710) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A linken pont semmit nem írnak erről, csak hogy a One X-en és a PC-n lesz mindenképp 100 GB. Mi értelme lenne a 4k textúráknak sima One-on vagy One S-en? Persze ha lusták, akkor benne hagyják, de vagyok ebben olyan biztos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3712) Corsa1982HUN válasza Csapoati (#3711) üzenetére


Corsa1982HUN
csendes újonc

De pont írnak erről a linken ;)

(#3713) Csapoati válasza Corsa1982HUN (#3712) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne csináljátok már...

Unfortunately, the question of whether Microsoft will require everyone to download 4K textures regardless of their ability to actually use them, or if it will make them available as a separate, optional download, went unanswered.

Tehát továbbra is megválaszolatlan, hogy mindenkinek le kell-e töltenie a 4K textúrákat, függetlenül attól, hogy képesek-e egyáltalán használni vagy sem.

illest309: Na én meg tanultam angolt és nincs erről szó a cikkben. Tehát még egyszer, ami biztos: X1X-en 100 giga lesz, PC-n pedig 100 gigát írtak a Windows Store-ban, de nem tudni, hogy mindet le kell-e tölteni vajon, vagy csak opcionális lesz a 4K textúra letöltése.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3714) spank0309 válasza Csapoati (#3711) üzenetére


spank0309
tag

Soha nem tanultam angolt, de azt valahogy kiolvasom belőle hogy nem hagynak választást egyenlőre hogy te most leszeded a 4k texturát vagy sem.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#3715) twi452 válasza spank0309 (#3714) üzenetére


twi452
senior tag

Attól még rosszul olvasod ki belőle :)

(#3716) r.levente75


r.levente75
addikt

FH3-ban kategóriánként ki lehet e listázni az autókat?
Tegnap onlineba toltam pályaválasztás után autóválasztás. Ott már szétszedi hogy az adott kategóriába milyen autóim vannak viszont Továbbra sem tudom melyik tunningolt. Elég jól mellényúltam így ki is kaptam. Valóban minden kategóriában kell lennie egy feltunningoltnak!
Kicsit azért roncsderbi volt.
Ja és a négy pálya között lehet e autót váltani?

(#3717) Csapoati válasza r.levente75 (#3716) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, Y a szűrés gombja a garázsban. Online szerintem nem lehet váltani a 4 futam között.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3718) rocket válasza Csapoati (#3713) üzenetére


rocket
nagyúr

Mekkora genyosag lesz, ha mindenkinek le kell tolteni a 4k texturakat, HDD meg SSD gyartok dorzsolhetik a tenyeruket az ilyen idiota fejlesztok miatt, jatek meg tele lesz majd WD, Kingston, Sandisk stb. logokkal :)

Tehat magyarul ha le kell tolteni akkor teljes aron lesz ~40k a jatek az osszes DLC-vel, es ha nincs helye, es nem akar 5 percet varni mire betolt HDD-rol akkor kell egy ~250GB SSD ~30k, zsenialis :DDD

Remeljuk van eszuk es a felhasznalok erdekeit elorebb helyezik a gyartokenal :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#3719) r.levente75 válasza Csapoati (#3717) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszönöm :R

(#3720) sqpp válasza r.levente75 (#3700) üzenetére


sqpp
őstag

Szerencsekerék - pénzt vagy autót kapsz, ha mákosabb vagy még Horizon Edition-t is kaphatsz

(#3721) r.levente75 válasza sqpp (#3720) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem tudom melyik a jobb de nekem 80%-ban pénzt ad. Én inkább autónak örülnék jobban. :F

(#3722) sqpp válasza r.levente75 (#3721) üzenetére


sqpp
őstag

Lesz az még máshogy is xd :C

(#3723) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Kezdek arra gyanakodni, hogy a random játék kifagyásnak Horizon 3ban köze lehet egyes autókhoz.

Ma csinálnám a Forzathon feladatokat. Megvolt a 20 ultimate air skill, mentem összesen 6 online versenyt, mert 2/4esbe dobott be először és elejétől a végéig kell menni, hogy megadja a complete-et. Aztán megvolt 1 verseny a classic rally autóval és a végére hagytam azt, hogy 3 verseny classic muscle. Hogy kicsit több XPt szerezzek olyan autót választottam ami XP boostos Horizon Edition és elkezdődtek a kifagyások. Előtte más autókkal gond nélkül lement az összesen 7 verseny + jump skillek de a Mustangra váltás óta 1 versenyt sem tudok befejezni, mindíg kifagy a játék.

Most indítom negyedjére, még azt megnézem, hogy ha a pálya másik felén indítok valami versenyt végig tudom-e tolni. Ha megint kilép, akkor más autót próbálok, ezek után nagyon úgy tűnik, mintha az lenne a baj.

(#3724) r.levente75 válasza DjDanee87 (#3723) üzenetére


r.levente75
addikt

Háromszor már nálam is kifagyott. Elég sokszor be is szaggat játék közben. Ahhoz képest mennyibe került egy vicc egy ilyen címnél.

(#3725) DjDanee87 válasza r.levente75 (#3724) üzenetére


DjDanee87
addikt

Sajnos ez ilyen. Ráadásul negyedjére indítva a játékot le tudtam tolni a 3 versenyt a Mustanggal, amivel előtte crashelt háromszor. Így még a kocsira sem tudom fogni. Helyszín most más volt, mint az első 3 próbálkozásnál, de valószínű tényleg totál random mikor gondolja úgy a játék, hogy kilép. Inkább csak szerencsém volt most.

(#3726) dunc válasza DjDanee87 (#3725) üzenetére


dunc
nagyúr

A "túlhúzott" videó beállítások miatt lehet gond a játékkal.

(#3727) Corsa1982HUN válasza r.levente75 (#3724) üzenetére


Corsa1982HUN
csendes újonc

Xboxon még egyszer sem szaggatott be nalam,se havernal ;)

(#3728) r.levente75 válasza Corsa1982HUN (#3727) üzenetére


r.levente75
addikt

Lemezes vagy digitális?

(#3729) Bib válasza Corsa1982HUN (#3727) üzenetére


Bib
őstag

Na az lenne a szép ha boxon is beszaggatna. :)
Pc-ből nagyon sokféle összeállítás létezik, de egy jó gépen ott se szaggat. Egy normális Vga árán lehet kapni boxot, aki nem akar költeni pc-re annak jobb opció.

(#3730) r.levente75 válasza Bib (#3729) üzenetére


r.levente75
addikt

Nekem boxon szaggat.

(#3731) Corsa1982HUN válasza r.levente75 (#3728) üzenetére


Corsa1982HUN
csendes újonc

Eloszor lemezesen volt meg,nem szaggatott.Majd digitalisan is meglett (a lemezt eladtam) a learazaskor,es igy sem szaggat.Ugyhogy a bibi nalad lesz.

(#3732) infectedmann


infectedmann
őstag

Nekem még egyszer sem fagyott ki PC-n. Van, hogy több órát játszok egy huzamban.

(#3733) r.levente75 válasza Corsa1982HUN (#3731) üzenetére


r.levente75
addikt

Először nekem is lemezesen volt meg, nem szaggatott, amióta lecseréltem digitálisra azóta szaggat. Eleinte csak ritkán és nagyon kicsit, minnél jobban kinyílik a játék, annál sűrűbben csinálja. Nagy bibit nem gondolnék, mivel konzol, a játék játék, mennie kellene, hiszen erre készítették.

(#3734) Corsa1982HUN válasza r.levente75 (#3733) üzenetére


Corsa1982HUN
csendes újonc

Megis nalad szaggat,masnal meg nem.

(#3735) r.levente75 válasza Corsa1982HUN (#3734) üzenetére


r.levente75
addikt

A one topikban is írták hogy szaggat másnál is.

(#3736) Corsa1982HUN válasza r.levente75 (#3735) üzenetére


Corsa1982HUN
csendes újonc

1 ember ha jol latom...de nekem mind1.engem mondjuk biztos zavarna es utanajarnek de a te dolgod.tovabbi jo szaggatos jatekot :D

(#3737) sqpp


sqpp
őstag

Nekem sem szaggat, atomstabil fix 60an meg varosban is ultran.. De az update ota kifagy mostansag eleg sokszor.. coopban is ledobal, pedig az elejen nem volt gond.. csak az update ota vannak bajok.. havernal is hasonlo a helyzet.. szoval.... nem hiszem, hogy a gepe a baj csak.

(#3738) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ma még 965 Ft a Porsche pack a FH3-hoz, annyit még megérhet!

Ja és nálam sem szaggat X1-en a játék. Nem melegszik túl a gép, akinél igen?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3739) Patrick76496 válasza sqpp (#3671) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mert a 360-as kontrollert is látja a a játék. :)

(#3723) DjDanee87: Én lekopogom, néhány hete szinte teljesen eltűntek a crashelések (1-2 volt csak). Először az új VGA drivernek tudtam be, majd visszatettem a 378.92-es (eddig ez volt a legjobb, a problémáról majd később) és akkor sem volt (pedig sokáig mindig csak másodjára indult el a játék egy crash után). Egyedül a város lehet problémás, de azt kerülöm is messziről, ha csak tehetem... Esőben néha már talán javultak is a dropok (nem a raindrop-ok ;] ).

Viszont nálam azt csinálja, hogy fél vagy 1 óra játék után kidobál a co-op sessionből. Ha én joinolok rá valakire, akkor talán picit ritkábban, de még úgyis elég jellemző. Csak emiatt napi 3-4x újra kell indítanom a játékot, mert utána nem hajlandó visszamenni a co-opba. Online Adventure-ben picivel ritkább, de ott is hajlandó megcsinálni.

A másik meg, hogy néha gondol egyet és kiakad a játék. Nem reagál semmire, amíg újra nem indítom. Ez talán ritkábban jön elő, mint a co-opból való kidobálás, de a végeredmény általában ugyan az: játék restart. Még mák, hogy tavaly vettem SSD-t.

Ezekkel ti nem találkoztatok?

(#3737) sqpp: Na pontosan én is azt a coop kidobálást szoktam tapasztalni. Akkor ezek szerint global problem, reméljük megcsinálják előbb-utóbb, mert így elég rossz multizni. Update előtt én sem találkoztam vele. Viszont már több, mint egy hónap eltelt az előző car pack óta, most már ideje lesz kiadniuk valamit.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3740) sqpp válasza Patrick76496 (#3739) üzenetére


sqpp
őstag

Igen, van akivel például játszok többet gond nélkül, haverral elkezdjük.. you have been disconnected... vagy épp kifagy a játék.. volt akivel pedig vagy 20 kör versenyt lenyomtam gond nélkül.. de van hogy simán story-ban is kifagy...

(#3741) ricshard444


ricshard444
veterán

Nálam AMD-vel volt sok kilépés. Mióta zöldem van (év eleje) azóta összesen 5x. Míg AMD-vel 30 percenként volt néha. Tuning nélkül, sok drivert kipróbálva. Próbáltam a procit is alapon, húzva, nagyon húzva, de az sem szólt bele. Talán mióta 6 szálon használom 12 helyett, azóta 2 hét alatt megesett 2x.

Vannak dolgok...

(#3742) cyberkind válasza sqpp (#3740) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekünk meg jön a verseny és már az első kanyarban elszállsz én meg értetlenkedek, hogy mi van.

Paranormal Cocktivity

(#3743) sqpp válasza cyberkind (#3742) üzenetére


sqpp
őstag

Too fast, too furious

(#3744) Patrick76496 válasza sqpp (#3740) üzenetére


Patrick76496
őstag

Érdekes, mert közülünk csak nálam jellemző ez a disconnect dolog, A másik 2 haveromnál nem annyira jellemző, ők inkább crashelnek néha. Én meg nem. :D Nálunk mondjuk ez még érthető is, mert mindhárman 860M/960M-es laptoppal játszunk, ők 4 magos (6300HQ/4720HQ & 960M 2GB), én 2 magos CPU-val (4200H & 860M 2GB). Annyi, hogy ők 8 giga rammal játszanak, én meg 16-tal, lehet ez ment meg néha a crashtől. :)

De hogy még egy olyan csúcs gépnél is csinálja, mint a tied, az azért elég durva.

(#3742) cyberkind: Milyen ismerős. :D Én is mindig csodálkozok, hogy haverom miért megy ki "legelni". :C

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3745) rocket


rocket
nagyúr

Nalam az elmult hetekben mar nem crashel a jatek desktopra, viszont a legutobbi patch ota ~2x annyit tolt az elejen, es sokszor errorral indit, "failed to check update 0x80244007", majd betoltes utan az online resz nem erheto el a jatekon belul, es csak ujrainditassal lesz elerheto (ha nem jon ujra a hiba).

Lehet az online jatek gondokat a tulterhelt szerverek okozzak, amit az iskola szunet miatt megnott a jatekosok szama okoz.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#3746) r.levente75


r.levente75
addikt

Kicsit utánanéztem miért szaggat a forza a boxon. Support szerint lassú a net letöltés. Lehet benne valami, mivel t-homeos 10 megabit/sec alapnetem van, ami jó ha 5-tel jön. Ami nagy baj, hogy még ez is ingadozik, és szerintem amikor lemegy 5 alá akkor szaggathat a játék. Ezért van hogy igazából nem tudom megmondani mikor csinálja,,de elég sokszor ahhoz képest, hogy egyszer sem kellene.
Felhívtam a netszolgáltatót is, aki szintén ezt megerősítette lévén neki is van ps konzolja, így tudja hogy miről is beszélek. A lényeg a lényeg, hogy eddig rézkábelen jött a net, most korszerűsítettek a kábelen, így kértem egy nagyobb, vicc hogy ezt írom, csomagot 20megabitet, ami már nem okoz majd ingadozást és lesz folyamatos 20 megabitem. Így talán nem lesz szaggatás a játék közben sem. Reménykedem, hogy ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#3747) r.levente75


r.levente75
addikt

A playground games az melyik?
Meg a rainforest?

[ Szerkesztve ]

(#3748) r.levente75


r.levente75
addikt

A reinforest megvan.

(#3749) Bib válasza r.levente75 (#3747) üzenetére


Bib
őstag

Online adventures, ott beállítod hogy custom , games only akkor olyan szervert keres ahol playgroundok mennek.

(#3750) r.levente75 válasza Bib (#3749) üzenetére


r.levente75
addikt

Nagyon köszönöm. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.