Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Kiskokó válasza sagem (#3050) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nincs 1 éve se szóval nem rég ja :D
köszi

hogy lehet így elbaszni egy játékot bal oldali közlekedéssel?????
Még nem volt alkalmam kipróbálni, lehet leszedem a demot vagy egy "demo verziót" megvenni úgyis csak év végén fogom mikor meglesz az új VGA.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3052) Corpuscle válasza Kiskokó (#3051) üzenetére


Corpuscle
őstag

A játék Ausztráliában játszódik. Annyira azért nem zavaró. :)

[ Szerkesztve ]

(#3053) MrTwister válasza Corpuscle (#3052) üzenetére


MrTwister
őstag

Hát azért jött mindenki szembe velem! :DDD
Erről eszembe jut egy klasszikus vicc:

A bolond ember a sztrádán száguld és közben hallgatja a közlekedési híreket a rádióban:
– Figyelem, az autópályán egy őrült sofőr szemben megy a forgalommal!
– EGY? Mind!!! :D

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#3054) Viper26 válasza bulikavagyok (#3048) üzenetére


Viper26
nagyúr

Feldobja az új helyszínen...de akkor hogyan lapozom el?

iPhone 14 | FR955

(#3055) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Forza Motorsport 6-ban van egy lila színű MOD, hogy Severe Grip Reduction (Rare).
Ez mit jelent pontosan? Mire jó?

Köszi :)

(#3056) Viper26 válasza Dzsuri89 (#3055) üzenetére


Viper26
nagyúr

A nevéből kiindulva csökkenti a tapadást.

iPhone 14 | FR955

(#3057) Dzsuri89 válasza Viper26 (#3056) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Hmmmm az fasza, mert nem vettem észre semmit, de több zsetont ad legalàbb. :DDD

(#3058) Corpuscle válasza Dzsuri89 (#3055) üzenetére


Corpuscle
őstag

A lila módosítók (dare mods) hátrányt adnak, különböző fokozatok léteznek belőle. LINK

(#3059) Viper26


Viper26
nagyúr

Autót cserélni csak garázsban tudok?

iPhone 14 | FR955

(#3060) bulikavagyok válasza Viper26 (#3059) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Lényegében igen. Vagy ha nevezel egy versenyre és indulás után azonnal kilépsz -de az se gyorsabb szerintem. :B

(#3061) tomas51 válasza Viper26 (#3059) üzenetére


tomas51
senior tag

Bármikor tudsz, csak 10.000 credit.
Gondolom kell nekik gyógyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#3062) bulikavagyok válasza tomas51 (#3061) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez komoly? Nekem eddig nem sikerült út közben váltani. Nem sajnálnám rá a pénzt sem, úgysem tudom már mire költeni. :B

[ Szerkesztve ]

(#3063) Corpuscle válasza bulikavagyok (#3060) üzenetére


Corpuscle
őstag

Arra kitalálhattak volna valamit, ha BM-en olyan autóval szeretnék indulni, amin éppen nincs téli gumi, akkor tegyen rá, ne kelljen visszamenni a fesztivál központba. Vagy csak én nem látom?

(#3064) bulikavagyok válasza Corpuscle (#3063) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem ez a kérdés teljes rejtély. Néha felrakja magától, néha nem. Illetve az a legzavaróbb, h megnő az autó teljesítményindexe a téli gumitól, de néha visszaáll az eredeti értékre -gumicsere nélkül is. :F

[ Szerkesztve ]

(#3065) tomas51 válasza bulikavagyok (#3062) üzenetére


tomas51
senior tag

Persze nem verseny alatt, de kóborlás közbe lehet.
Menübe ott van hogy Cars, választasz autót és lerakja oda ahol vagy éppen.
Hasonlóan vagyok én is, nem tudom mire költeni már.

(#3066) Corpuscle válasza bulikavagyok (#3064) üzenetére


Corpuscle
őstag

És amikor nyári gumival megverem a mezőnyt, visszamegyek felrakom a télit és esélyem sincs a következő futamon. :DDD

(#3067) Viper26


Viper26
nagyúr

A térkép alapján honnan tudom milyen verseny lesz?
Setup-nál lehet gumit cserélni, vagy ehhez vissza kell autózni a garázsba?

Az utóbbi mondjuk értelmetlen, remélem van másik megoldás.

iPhone 14 | FR955

(#3068) xenon2 válasza bulikavagyok (#3062) üzenetére


xenon2
senior tag

Nekem 10000 játékpénz az alkalmankénti autócsere. :((

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#3069) Dzsuri89 válasza xenon2 (#3068) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Össze kell gyűjteni azokat a zöld színű "téglalpokat", amikben kis villám van és akkor ha mindegyik megvan a gyors utazás 0 pénzedbe kerül. :) Ha szedegeted szépen, akkor arányosan csökken az ár is.

(#3070) Corpuscle válasza Dzsuri89 (#3069) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az alkalmankénti autócsere összegét ez nem befolyásolja.

(#3071) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Ha az ember lemarad egy autóról a forzathon idején, akkor utána meg sem lehet venni/szerezni sehogy? :(

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#3072) btf válasza LordAxwell (#3071) üzenetére


btf
aktív tag

Aukciósházban esetleg meg tudod venni.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3073) Bib válasza LordAxwell (#3071) üzenetére


Bib
őstag

Pl. a Porsche car pack-et én nem vettem meg, de 3 autó már megvan a 7-ből forzathonnal. :)

(#3074) Csapoati válasza btf (#3072) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, a 918 Spyde4 laza 8-10 millió. :D Arról pont lekéstem, nem kicsit voltam pipa.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3075) cyberkind válasza Csapoati (#3074) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak hülyén éreztem magam mert néztem azon a napon amikor még volt és én meg másnap akartam megszerezni, hát benéztem, persze most a jóval szerényebb 959-et simán bezsebeltem, kár ezért.

Paranormal Cocktivity

(#3076) Corpuscle válasza cyberkind (#3075) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nekem szerencsém volt, hogy aznap este beléptem a játékba, nem sok időt adtak rá. Eddig nem igazán érdekelt a Forzathon, de most már minden maxon van, sűrűbben ránézek.

(#3077) LordAxwell válasza Bib (#3073) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Igen nekem is van már 2, de pont a 918-at akartam én is, de aznap nem voltam itthon... kevés időt adtak nagyon... :(((

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#3078) GoZoL válasza Corpuscle (#3076) üzenetére


GoZoL
senior tag

Üdv!

Mi ez a Forzathon? Hol látom, hogy aktiv és honann tudom mit kell csinálni?
Köszi!

(#3079) Corpuscle válasza GoZoL (#3078) üzenetére


Corpuscle
őstag

Bizonyos feladatok (verseny, skill, stb.) végrehajtása esetén, ajándék autót lehet kapni. Ez az áprilisi felhozatal. Játékon belül a menüben fogod látni, ha van aktív forzathon. A dátumokat érdemes figyelni, van ami csak 1 napig elérhető. Nem kell nagy dolgokra gondolni, általában fél óra alatt teljesíthetőek. Van amelyikhez még ennyi idő sem kell. Youtube-on találsz segítséget, ha kapásból nem vágod melyik skill mit jelent, illetve hol érdemes, milyen autóval végrehajtani (már ha nem konkrét autóhoz kötött). Röviden ennyi, amúgy adja magát a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

(#3080) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Jatszottam PC-n a FH3 demojaval, es valami fantasztikus. :)
A teljes jatek 60GBP-s ara viszont sokkolt. :(
Elkezdtem kutatni legalis, de olcsobb beszerzesi forrasok (nem reklamozni akarok, csupan kerdezni) utan.

Az MS accountom UK regios, igy nem lenne gond ha jol gondolom, am a kartyamat mindig elutasitja az oldal. :/

Van a Storeosnal olcsobb es legalis beszerzesi lehetoseg?

Koszi!

Udv. core2

(#3081) Over567 válasza Neil Watts (#3080) üzenetére


Over567
aktív tag

Esetleg Amazon. Nem rég volt le akciózva úgy nagyon is megérte az árát :D Sajna arról már szerintem lecsúsztál akkor.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#3082) sagem válasza Neil Watts (#3080) üzenetére


sagem
addikt

Sajnos pont most voltak a leárazások, lecsúsztál róluk:( De lesznek majd megint, ha tudsz várni, persze kérdés, hogy mikor. Amazonon szokott még lenni, ahogy írták is, nézz szét ott is.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3083) szaszura


szaszura
csendes tag

Sziasztok!!Ha megveszem store-n fm6-hoz a car passt akkor meglessz minden eddigi dlc auto???vagy külön külön kell megvennem??? köszi a választ :R

[ Szerkesztve ]

(#3084) Corpuscle válasza szaszura (#3083) üzenetére


Corpuscle
őstag

Azon dlc-s autók, amelyet a car pass tartalmazott. Car pass lejárta után (7 dlc) még jött egy pár. Azokat külön kell megvenni. A Porsche az meg megint egy külön dlc, de abban van karrier mód. A car pass 6*7 autót tartalmazott.

[ Szerkesztve ]

(#3085) pető bá'


pető bá'
őstag

Sziasztok!

A Forza Horizon 3 annyira megtetszett haverom Xbox-án, hogy megvettem PC-re. Én is úgy adtam ki rá az akciós összeget, mintha a fogamat húznák, de nem bántam meg. Viszont van vele egy kis bajom:
1) inkább csak zavaró, hogy i5 6600 8gb ram és SSD mellett, egy RX480 társaságában 5perc amíg betölt.

2) ami a nagyobb baj, hogy játék közben egy idő után a stabil (és fixre állított) 60FPS teljesen véletlenszerűen leesik 20-25-30 körülre. Majd percekig itt marad, ekkor hiaba veszek vissza az ultra beallitasokbol (egyébként minden maxon van, fullHD), a játék újraindításáig igy megy, vagy random helyreáll. Aztán ha már nem bírom, jön 5 perc loading.. wáá :W

A hw remélem nem kevés, a vga kellemesen kiszolgálja, ventilátor 15%, 64°c..

Van valami tippetek? :F

"... and I hope you have a great day!"

(#3086) xenon2 válasza pető bá' (#3085) üzenetére


xenon2
senior tag

Üdv! 12 GB ram az ajánlott gépigény. Mivel még nem is alap beállításokkal játszol,biztos az lesz a gond...

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#3087) Bib válasza pető bá' (#3085) üzenetére


Bib
őstag

Azzal az ssd-vel valami gáz van akkor. Az első optimalizáló indítás hosszabb lehet,de utána kb 1 perc ssd-n.
Memória mint ahogy előttem írták,nagyon kevés. Beállításokat nyugodtan rakhatod high-ra. Ultrán talán egy 1080 ti már elboldogul. :)

(#3088) btf


btf
aktív tag

Heti akciók MS Storeban: FH2 és FM6 együtt 9,2k (alapkiadások), FH2 Car pass 1k, FM6 VIP 1k, FM6 Car pass 1,5k

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3089) Csapoati válasza btf (#3088) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A két alap hihetetlenül megéri, több száz óra szórakozás ennyiért. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3090) cyberkind válasza Csapoati (#3089) üzenetére


cyberkind
félisten

Még a Horizon 2 okés is de szerintem a Motorsport-tok automatikusan cserélhetők ha kijön az új mert az 5 kivételével mindegyik új jobb volt mint az előző. :)

Paranormal Cocktivity

(#3091) Csapoati válasza cyberkind (#3090) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na jó, de hol van még a 7? Ráadásul a 6 az eddigi legjobb, ilyen áron butaság kihagyni. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3092) cyberkind válasza Csapoati (#3091) üzenetére


cyberkind
félisten

Kb 5 hónap vagy amikor jön a Skorpió, de tény, addig ha valaki reálisabb Forza-t szeretne a 6 kihagyhatatlan ennyiért. :) Szerencsére ez nem én vagyok, engem a 7 és már az egész Motorsport széria hidegen hagy mert nincs kedvem küzdeni az elemekkel, elég az a realitás amit tud a Horizon sorozat, természetesen minőségileg a Forza mint brand mindenkit aláz. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#3093) 8zabi válasza pető bá' (#3085) üzenetére


8zabi
őstag

lassú töltés még mindig RX480 driver hiba

(#3094) pető bá' válasza 8zabi (#3093) üzenetére


pető bá'
őstag

Köszönöm a válaszokat, a 12GB ram elkerülte a figyelmemet.. de akkor visszább veszem a beállításokat, illetve visszateszek egy régebbi drivert :) :R

"... and I hope you have a great day!"

(#3095) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Megvettem a Store-bol a jatekot.

Most folyamatosan azt tolja: "Couldn't install. We'll try again later"
Helyem van, Windows 10 a legfrisebb, driverek szinten, wsresettel problakoztam a hiba elhariatasa erdekeben...

Help pls!

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#3096) 8zabi válasza Neil Watts (#3095) üzenetére


8zabi
őstag

rendszernaplóban nincs semmi okosság?

(#3097) plejik válasza Neil Watts (#3095) üzenetére


plejik
addikt

Hiba kódot nem ír? Csak az üzenetet?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3098) cyberkind


cyberkind
félisten

Mi a kolbász ez a Hot Wheels-es valami, netán ezt adná az Expansion másik része? :F

Elvileg ez a másik része, május 9-én jön, őszintén megmondva én másra számítottam, valami olyasmire mint a havas. :U

[link]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#3099) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Köszönjük..

Forza fans, your Hot Wheels fantasies are about to come true! The second #ForzaHorizon3 expansion – Forza Horizon 3 Hot Wheels – arrives on May 9 exclusively on both #XboxOne and Windows 10 PCs (Xbox Play Anywhere), and is included in the Forza Horizon 3 Expansion Pass.

Hát, ez lóf@sz babbal.. Ez volt az utolsó, hogy pénzt tettem Forza kiegészítőbe. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3100) Over567


Over567
aktív tag

Ja elég WTF az egész. Ránéztem 2x is a naptárra nem e április elseje van de nem :O

Itt a videó egyébként.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.