Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) cyberkind válasza bulikavagyok (#3200) üzenetére


cyberkind
félisten

Voltak itt egy páran ahogy teltek a napok, én csak jót nevetek még mindig ezen a DLC-n. :D

Paranormal Cocktivity

(#3202) bulikavagyok válasza cyberkind (#3201) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tényleg vicces. De azért kipróbálom ha már voltam olyan hülye, h megvettem! :D

Csapoati : Én is várom, nem is értem, h miért?! :D Ma megnéztem egy gameplay videót, és kezd megtetszeni. A hangulatra biztos nem lesz panasz.

[ Szerkesztve ]

(#3203) Csapoati válasza cyberkind (#3201) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem az utóbbi napokban megtetszett, szóval várom az estét. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3204) Corpuscle válasza cyberkind (#3199) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én nem néztem videókat, kíváncsi vagyok milyen lett. Az acsik nem tűnnek nehéznek, azokat biztos megcsinálom. Lehet több nincs is benne, majd látjuk. :)

(#3205) cyberkind válasza Csapoati (#3203) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem marad a havas ami már lerágott csont, csak az ára nem az. :( :DD

Paranormal Cocktivity

(#3206) Csapoati válasza cyberkind (#3205) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na az pedig tényleg marha jó lett, a múltkor végeztem vele. Még pár szenya achi maradt vissza. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3207) Corpuscle válasza Csapoati (#3206) üzenetére


Corpuscle
őstag

Melyek azok a "szenya achi-k"? A 3 csillagot megszerezni mindenhol, talán az volt a legnehezebb nekem.

(#3208) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Xbox-on tölthető, 2,37 GB. :DD

(#3209) Firestormhun


Firestormhun
senior tag

PC patch notes:

PC Update Improvements

Alongside the release of the Forza Horizon 3 Hot Wheels expansion we are pleased to announce numerous critical improvements included in the Windows 10 PC version of the game. These improvements are included in today’s automatic update, and do not require the Hot Wheels expansion to take advantage of.

Expanded Driving Wheel Support

With the most recent update of Windows 10, Windows Creators Edition, we have expanded our list of officially supported steering wheels for PC. The full list of newly supported wheels:

· Logitech Driving Force GT

· Logitech MOMO Force Feedback Racing Wheel

· Logitech G920

· Logitech G29

· Logitech G25

· Logitech G27

· Fanatec ClubSport Wheel Base V1

· Fanatec CSV2

· Fanatec CSR

· Thrustmaster TS-PC

· Thrustmaster T150

· Thrustmaster T500 RS

· Thrustmaster TMX V1

· Thrustmaster TMX V2

· Thrustmaster T300RS

· Thrustmaster TX 458 Edition

· Thrustmaster TX 599 Edition

· Thrustmaster TX Leather Edition

· Thrustmaster TX F1 Edition

· Thrustmaster TX GTE Edition

· Thrustmaster RGT

Improved CPU Performance

We have observed that a large portion of players are CPU limited when trying to run Forza Horizon 3 at high frame rates, including locked 60 FPS and unlocked. By analyzing telemetry, we have developed targeted optimizations for this group of affected players by increasing the number of concurrent threads used by the render architecture. We have taken further advantage of DX12 capabilities to allow the visuals to be processed out of order during the frame, in order to reduce synchronization stalls and decrease CPU execution duration. These changes result in a significant CPU performance gain on High or Ultra settings when running on PCs of Recommended spec or better.

Updated Thread Model

We have updated our threading affinity model to make better use of all available cores. Along with this change, we have added a new graphics option to disable the new model, should you prefer. This option can be found in the Video Settings menu under “Threaded Optimization”.

More Graphical Options

We have also added some additional graphical options to improve framerate for those playing on lower specification PCs. These include:

· Dynamic Geometry Quality now has a Very Low option

· World Car Level of Detail now has a Very Low option

These are combined with some existing options to create a new “Very Low” preset that can be used with dynamic optimization.

Additionally, all options have had their descriptions updated to include information on how each setting affects the CPU performance, GPU performance, and available VRAM, so that players can better understand the performance impact that tweaking each setting will have.
[link]

...

(#3210) Bib válasza Corpuscle (#3208) üzenetére


Bib
őstag

2.98Gb Pc is megy vagyis jön.

(#3211) Over567 válasza Bib (#3210) üzenetére


Over567
aktív tag

Nekem még semmi update. :(

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#3212) xenon2 válasza Over567 (#3211) üzenetére


xenon2
senior tag

Az áruházból tudod letölteni mint egy külön játékot. Keress rá.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#3213) Over567 válasza xenon2 (#3212) üzenetére


Over567
aktív tag

Nekem csak az update kellene a kieg nincs meg :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#3214) cyberkind válasza Firestormhun (#3209) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem lazán faszán kidobott most a játék, ami nem lenne gond csak multiztam.

-------------

Persze a havas DLC mapja lófing se. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#3215) Bib


Bib
őstag

Az a helyzet hogy telepítette a dlc-t ,csak a játékban nem látom :)
Valahol a tengerparton goliath körül kellene lennie. Mi az okosság erre?

Közben megtaláltam hogy később lesz az alapjáték update, utána lesz elérhető. Akkor mehet az ultra settings is :)

[ Szerkesztve ]

(#3216) Firestormhun válasza cyberkind (#3214) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Most lett elérhető PC update, 3.41GB. :)

...

(#3217) cyberkind válasza Firestormhun (#3216) üzenetére


cyberkind
félisten

Teljesen megértem, hogy kidobott a játék a frissítés miatt, remélem mindenki így járt! :K :U

Paranormal Cocktivity

(#3218) Firestormhun válasza Firestormhun (#3216) üzenetére


Firestormhun
senior tag

LOL, Surfers Paradise-ban a villamosnál 45-50 fps helyett 90-100 lett! :C

...

(#3219) cyberkind válasza Firestormhun (#3218) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam a városban folyamatos 60 volt, de még visszanézek később is. :))

Paranormal Cocktivity

(#3220) Viper26 válasza Firestormhun (#3216) üzenetére


Viper26
nagyúr

Már szedi nálam is, kíváncsi leszek. :)

Pixel 7 | FR955

(#3221) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

LOL OMG :DDD :DDD :DDD

Az új patch után 1440p ultrán 120-130 fps között ugrál.

(#3222) 8zabi


8zabi
őstag

RX480-nal is jelentős változás, Surfer's Paradise 50-60 helyett stabil 75 fps 1080p Ultra 4xAA (ennyit tud a FreeSync-es monitorom) :)

ez szép munka, kár hogy ilyen sokat kellett rá várni

[ Szerkesztve ]

(#3223) sqpp


sqpp
őstag

:$ Nekem a legjobb! Most lett új gépem és most játszom először a Forzát is! ;]

(#3224) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szerintem elég jó lett ez a kieg is. A grafika szokás szerint állat és a hangulat is jó. Egyedül a szegély nélküli pályarészek miatt kapok néha agyvérzést (gyorsító->kanyar->ohne szegély...).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3225) sqpp válasza Csapoati (#3224) üzenetére


sqpp
őstag

Lehet csak én vagyok ennyire részletmániás, de amúgy egy index-et vagy legalább világitás kapcsolást adhattak volna :U

(#3226) ForRedGlory válasza sqpp (#3225) üzenetére


ForRedGlory
félisten

refund :U :DDD

(#3227) Zoltn


Zoltn
senior tag

Hát ez a lángolókerék dolog nekem eléggé bejön! :D Hatalmas fun. Csak majd rendes kocsikkal kell veretni.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#3228) bulikavagyok válasza Csapoati (#3224) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hja, egész jó lett, mindenképpen jobb mint amire számítottam. Gyönyörűen néz ki, és nagyon jó a hangulata. Nagy élmény a műanyagpályás autózás... és nagy kihívás is. Szoknom kellett azért a "kanyarokat", hurkokat és a hullámokat. Ez a "gyorsító izé" is állat! ;] Előtte fel kell váltani két fokozatot és gooooo. :D
Jó lesz ez, bár azt azért megjegyezném, h a BM-el ellentétben szerintem ez nem ér 7k-t.

[ Szerkesztve ]

(#3229) sqpp válasza ForRedGlory (#3226) üzenetére


sqpp
őstag

Meg sem vettem még... Nem azt mondtam, hogy életszükséglet, csak hogy örülnék.

(#3230) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Nekem meg valahogyan meglett ez a DLC a tudtom nélkül. Beléptem Blizzard Mountainre és megjelent a térképen. Gondoltam megnézem mit csinál ha nem vettem meg, és érdekes módon feldobott egy olyat hogy válasszak: 10 kocsi, vagy expansion pass és akkor 16 v 18 nem emlékszem. Az expansion pass szürke volt, a sima 10-esre engedett nyomni. Azt kiválasztva indult a cucc. Most amit nem értek: Ha nem expansion pass, akkor mikor vettem meg? Mert most nem vont le pénzt.

(#3231) bulikavagyok válasza DjDanee87 (#3230) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Majd holnap levonja! ;] Egyébként elképzelhető, h csak mázlid volt. :B Ismerek olyan embert aki ingyen kapta meg ezt a játékot az accountjára. Tehát van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#3232) Corpuscle válasza bulikavagyok (#3228) üzenetére


Corpuscle
őstag

Egész kellemesre sikeredett. Most már csak az kérdés, mikor sokallok be ettől a narancssárga hullámvasúttól. A „piros” versenyeket nyomtam végig este. Egy-két pályarészhez biztos visszatérek valami brutál autóval 400 km/h körüli tempóban, így is nagy élmény volt. :))

(#3233) Dzsuri89 válasza Corpuscle (#3232) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem mar akkor is tetszett, mikor bejelentették, sejtettem hogy nem cseszik el a BM utánn se a játékélményt.
A gyári hot wheels autókkal iszonyat nehéz megcsinálni néhány pályán a 3 csilagot (pl Drift), kicsit már átmentem idegbetegbe. 😃 Mondjuk én Expert módtban toltam, de nost High Skilled-renvisszaraktam, így is izzasztó. Ha megszokja az ember a pályát, akkor gyerekjátek lesz szó szerint.

(#3234) Corpuscle válasza Dzsuri89 (#3233) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ahogy korábban írtam, én is azokkal szoktam leginkább küzdeni. A „csinálj x ezer skill-t” még nehezebb is, mint BM-en, itt nagyon könnyű koccanni és vége is s chain-nek. Ezeknél az a trükk, hogy rajt után kell összehozni, később már nagyon nehéz. Miután megvan, lehet foglalkozni a győzelemmel.

(#3235) DjDanee87 válasza Corpuscle (#3234) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nemtudom itt is működik-e az a "csalás" ami a Blizzard Mountainnél használható volt. Most a hétvégén 3 csillagoztam ott pár versenyt úgy, hogy az alap 3 kör helyett 5öt állítottam be. Mindjárt nem volt gond összeszedni 250k skillt egy verseny alatt :)

(#3236) Corpuscle válasza DjDanee87 (#3235) üzenetére


Corpuscle
őstag

Blueprint-et itt is tudsz létrehozni, gondolom semmi akadálya a dolognak. Ha már „csalás”. Ugyanez visszafele működött az alap mapon/BM-en. Vagyis gyorsabban teljesíthetőek a championship-ek, ha lecsökkented a körök/futamok számát. Ha valaki nagyon nem akar küzdeni az acsiért.

(#3237) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most olvasom, hogy kijött a patch. Na még mindig droppol az fps városban?
Látom a Logitech Driving Force GT támogatott lett, szerintetek mehet DFP-vel is?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3238) sqpp válasza .LnB (#3237) üzenetére


sqpp
őstag

Nem, ha jól halottam már ott is atom stabil :)

(#3239) .LnB válasza sqpp (#3238) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fuhúúúú. :D Gyorsan megoldották ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3240) Zoltn


Zoltn
senior tag

Valakinek nincs kolcsonbe budapesten egy kormanya mondjuk egy hetre? :F. :C

"Music is your only friend. Until the end!"

(#3241) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Szerintetek a Horizon 3 elmenne egy régebbi VGA-val vagy felejtős? :)

PSN: joskovagyok199

(#3242) .LnB válasza Zoltn (#3240) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] háromezer! :D

bocs. remélem mosolyogtál rajta azért egyet.

Én nem vagyok pesti.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3243) Zoltn válasza .LnB (#3242) üzenetére


Zoltn
senior tag

:DD

Vegulis mindig azt mondjak, h a bakelit az igazi! :R

"Music is your only friend. Until the end!"

(#3244) Csapoati válasza Vadernagyúr (#3241) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha mondanál valami konkrétat, az sokat segítene. Egy GTX 780-on biztos elmegy, 750 ti-n már nem hinném.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3245) Viper26 válasza .LnB (#3239) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mint a vaj, semmi gond nincsen, úgy érzem elleszek vele 1-2 évig. :D

Pixel 7 | FR955

(#3246) }{3@Đ$}{0ot válasza .LnB (#3242) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:DDD :DDD USB-s? ;] ;]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#3247) ForRedGlory válasza Csapoati (#3244) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A tegnapi patch után olyan optimalizált, hogy szerintem egy Voodoo Bansheen is elmenne. ;]

(#3248) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na letöltöm megnézem mennyire lett sima. Bár nekem még a Win10 es gaming (creators) update nincs fent. Nem tudom az számít e majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3249) twi452


twi452
senior tag

Nálam egy presetnyi javulást hozott a patch. Eddig a városban csak high-on volt jó a gyenge proci miatt most már ultra-n is szép folyamatos.

(#3250) btf


btf
aktív tag

Helyzetjelentés egy szerényebb kártyával rendelkezőtől:

FullHD + ultra grafika + i5 3470 + GTX 970 (Szerintem az újabb VGA-knak RX4xx/5xx, GTX 10xx már jobban fekszik ez a játék DX12 miatt)

Patch előtt: 25-50 között mozgott az FPS. (villamossíneknél volt hogy 25-re leesett, most 45 alá nem megy.)

Patch után: 45-60 FPS (rengeteg helyen megvan már a 60)

Lehet hogy lesz +1 Porsche Forzathon? (nem DLC autó)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.