Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Over567 válasza creedszl (#3350) üzenetére


Over567
aktív tag

Nem tudom mi okozhatja. Gondolom a hardver kompozíció. Nem úgy értettem hogy az 1060 miatt de valami okozza. Nálam se volt csak még az elejében. Nála meg 2 óránként biztos.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#3352) creedszl válasza Over567 (#3351) üzenetére


creedszl
aktív tag

én inkább gyanakodnék szoftveres gondokra...mert nem fagy hanem crash-el nemde?mert ha fagy akkor az hardver inkább a crash meg szoftver....tapasztalataim szerint :)

Hulligaaan

(#3353) Over567 válasza creedszl (#3352) üzenetére


Over567
aktív tag

Igen a szoftver baja de különböző hardver kombókon jön elő másokon meg nem annyira. Hülyén fogalmaztam, de igazad van.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#3354) cyberkind


cyberkind
félisten

Megvettem az Expansion Pass-t de a Blizzard Mountain nem akar elindulni csak tölt, mi erre a megoldás? Hot Wheels megy.

Paranormal Cocktivity

(#3355) Németh Péter válasza cyberkind (#3354) üzenetére

Ez most egy aktuális bug. Úgy tudsz játszani a BM-el, ha uninstallálod a Hot Wheelst.

(#3356) cyberkind válasza Németh Péter (#3355) üzenetére


cyberkind
félisten

Aha, szóval akkor ha jól gondolom dolgoznak a srácok ezerrel, igaz?

Paranormal Cocktivity

(#3357) Németh Péter válasza cyberkind (#3356) üzenetére

Általában minden hónap első keddjén jön patch. Szerintem ez csak június 6-án lesz kijavítva, de ki tudja, lehet már holnap.

(#3358) DjDanee87 válasza Németh Péter (#3357) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azért vicces, hogy mennyi időbe telik nekik egy ilyen bugot kijavítani, ami gyakorlatilag ellehetetleníti a korábbi DLChez a hozzáférést. Annak ellenére, hogy már első nap írták a fórumon, hogy a Microsoft és a Turn10 dolgozik a hiba javításán, és ez a legfőbb prioritásuk. Nyilván ha letörlöm a Hot Wheelst, akkor menne, de nem azért van az expansion pass hogy letöröljem az egyik DLCt. :W

[ Szerkesztve ]

(#3359) cyberkind válasza Németh Péter (#3357) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez jól hangzik. :U DLC-t PC-n, hogy kell törölni, nem tudod vagy valaki? :F

Paranormal Cocktivity

(#3360) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Ma van az egy napos Forzathon, ahol egy Lamborghini-t lehet megszerezni Horizon Edition-ben, egy jó tanács mindenkinek mielőtt belekezdtek, nyugatót vegyetek be előtte. :DDD
50 percembe telt mire azt az egy rohadt ugratót sikerült kiviteleznem.

(#3361) DjDanee87 válasza cyberkind (#3359) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én még ezt a hetet kivárom az uninstallal, de ha nem oldják meg hétvégén törlöm a HotWheelst.

Nem próbáltam, de ezt írta valaki a Forza fórumán:
"Open All settings in Windows 10 (action center lower right corner) then select Apps. In the list select Forza Horizon 3, and click Advanced options. There you can uninstall the DLCs, by selecting them an click uninstall"

És valóban, én meg is találtam rá a lehetőséget, pont ahol ő leírta: https://prohardver.hu/dl/upc/2017-05/23/287332_h2ydosxh4rz06jc4_forza.png

[ Szerkesztve ]

(#3362) cyberkind válasza DjDanee87 (#3361) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszönöm :R , én csak most vettem a pakkot és egy centit se játszottam a havas mókával ami jobban érdekelne mint a Hot Wheels, persze így utólag a Hot Wheels se rossz.

Paranormal Cocktivity

(#3363) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Racing Games Fails :DD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#3364) cyberkind válasza Dzsuri89 (#3360) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerencsés vagy, én 163m-nél nem tudtam közelebb kerülni akármit is csinálok.

Paranormal Cocktivity

(#3365) 8zabi válasza cyberkind (#3364) üzenetére


8zabi
őstag

van egy Forzathon Jump nevű Tune, azzal nekem 5 perc alatt sikerült
előtte fél óráig szenvedtem, de a 160 sem volt meg :B

(#3366) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Hála ég nekem sikerült, csak teljesen fel kellett húzni a kocsit, 167m lett :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#3367) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szűkségem. Felraktam az Alkotói frissítést a gépre, azóta a Forza Apex nem működik, kiír egy 601-es kódot. Odáig eljutottam, hogy nincs rajta egy Média csomag (érdekes, eddig rajta volt...), oké akkor szedjük le és tegyük fel. Leszedem, viszont közli, hogy ez a frissítés nem érvényes a számítógépre. Ilyenkor mi a forgatókönyv? Valaki járt hasonlóképp? Ha igen, mi a megoldás? Köszönöm előre is válaszotok! :R

Sic Parvis Magna

(#3368) xenon2


xenon2
senior tag

Leszedtem a bukócsöveket,könnyebb lett és 3. nekifutásra 176 métert sikerült repülni. Szerencsém volt...

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#3369) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Baszki, egymás után ötször ugrottam 166-167 métert. :DDD Aztán hatodjára sikerült egy 173,5...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3370) cyberkind


cyberkind
félisten

Akkor valszeg béna vagyok mert sehogy se jön össze és a kocsi is "könnyű". :D :(((

Paranormal Cocktivity

(#3371) cyberkind válasza cyberkind (#3370) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak meglett 168.04m-rel. :D

Paranormal Cocktivity

(#3372) cyberkind


cyberkind
félisten

A DLC pakk óta ezt írja ki ha festést akarok választani, valaki találkozott már ilyennel, illetve van erre megoldás?

Illetve a Blizzard DLC-ben már nem lehet megvenni a Ford-dot az elején? :F

Paranormal Cocktivity

(#3373) Firestormhun válasza cyberkind (#3372) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Nem, az egy bug volt anno. Most már csak 100 csillag és King of the Hill nagyverseny teljesítése után lehet megszerezni.

...

(#3374) cyberkind válasza Firestormhun (#3373) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont a lényegét veszti el a kocsi így. :(

Paranormal Cocktivity

(#3375) Csapoati válasza cyberkind (#3374) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig megéri végignyomni, mokány az a Ford (később is). :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3376) cyberkind válasza Csapoati (#3375) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ez történik most, csak toltam volna inkább azzal. :)

Paranormal Cocktivity

(#3377) Firestormhun


Firestormhun
senior tag

Ki lett javítva az Expansion pass-es bug, most már működik a két dlc együtt. Valami szerver oldali hiba volt Store-ban.

...

(#3378) DjDanee87 válasza Firestormhun (#3377) üzenetére


DjDanee87
addikt

Sejtettem hogy a store hibája lesz. Mikor internet kábelt kihúzva próbáltam meg BM-t indítani azt írta vegyem meg - úgy hogy telepítve volt a gépre és expansion pass megvan :) A lényeg hogy végre kijavították, bár kicsit lassan sztem

(#3379) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Nektek megadta a porsche-t a forzathron-ban? Ha jól értem pálya autó kell ( bac mono, ktm jaguár stb) és 3 csillag egy speed zone-ban. és nem hajlandó.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#3380) btf válasza m0h0senator (#3379) üzenetére


btf
aktív tag

Állítólag ezekkel nem megy a mostani Forzathon:

Lamborghini Sesto Elemento
Ferrari 599XX
#7 M-Sport Bentley Continental GT3
#17 Xbox Racing Ford Falcon FG X
F-TYPE Project 7 Horizon Edition
F-TYPE Project 7 Preorder Car

(az utolsó autót kivéve ezek is Forzathon nyeremények voltak)

Én is azután kezdtem el kutatni, hogy a Sesto-val hiába csináltam meg, nem kaptam semmit.

Utána az Ariel Atommal már meg is adta. :)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3381) m0h0senator válasza btf (#3380) üzenetére


m0h0senator
őstag

Igen ez így van. Már rájöttem de köszönöm. Többieknek hasznos lesz.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#3382) btf


btf
aktív tag

Júniusi és Július eleji Forzathon

9-12: Porsche Cayman GTS
12-19: Porsche 911 GT3 és Porsche 918 Spyder (1 hetes lesz, ezek az autók már voltak 1x)
20-21: A Tamo Racemo-val lehet szerezni összesen 145k CR-t, 135k XP-t + 3 Wheelspin-t. (1 napos lesz)
23-26: Porsche Cayenne Turbo
jún. 30- júl. 3: Porsche 944 Turbo
júl 4- júl. 10: #45 Flying Lizard 911 GT3 RSR és ’70 Chevelle Super Sport HE (6 napos lesz)

Az anno fejlesztői verzióból kiszivárgott Porsche-k listája most már teljes. (az összes akkori listában levő autó vagy Car Pack-es vagy Forzathonos lett)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3383) btf válasza btf (#3382) üzenetére


btf
aktív tag

Javítás: 12-19: 2004 Porsche 911 GT3-t (996) lehet megszerezni ami még nem volt.

Így "csak" a 918 Spyder ami ismét szerepel és Porsche.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3384) Csapoati válasza btf (#3382) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Porsche 918 Spyder... ti most szórakoztok velem? :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3385) cyberkind válasza Csapoati (#3384) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez az, lesz egy költőpénzem ismét. :D

Paranormal Cocktivity

(#3386) szami777


szami777
addikt

Hali, valakinek rémlik, mekkora helyet foglal a forza dorizon 3 demoja pc-n?
Tegnap elkezdtem letölteni, kiírja, hogy 21gb, mondom ok, letöltök 12gigát, erre látom, hogy a 21felugrott 26-ra, ma reggel már 22 giga lejött, erre felugrik 31gigára, most pár perce meg felugrott 40gigára. Hol lesz a vége? :DDD

Áruház 20gigát ít, de nem nagyon értem, az már bőven megvan...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#3387) btf


btf
aktív tag

Forza Horizon 3 Mountain Dew Car Pack

1951 Holden FX Sedan
1996 Ferrari F50GT
1971 Chevrolet Vega
1973 AMC Gremlin
1995 Mitsubishi Eclipse
2016 Lotus 3 Eleven
2013 Dodge Dart GT

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3388) ricshard444 válasza btf (#3387) üzenetére


ricshard444
veterán

Ehh... Egy autó sem képviseli azt, amit még ne láttunk volna. Ez már számomra is kihagyós lesz sanszosan. :(

Vannak dolgok...

(#3389) Csapoati válasza ricshard444 (#3388) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Ferrari F50 GT meg az Eclipse érdekel, de 2 autóért meg drága a pakk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3390) Bib


Bib
őstag

A nézők kiálltak az útra, Ilyet még itt nem láttam :)
[kép]

(#3391) plejik válasza btf (#3387) üzenetére


plejik
addikt

Ha elérhető ezzel a Car Pass-al, akkor jó. Amúgy meg semmi nem érdekel belőle.. Lassan elkezdhetnék, hogy szavazás alapján döntik el, milyen autók kerüljenek bele egyes DLC-k be.. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3392) Csapoati válasza plejik (#3391) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem érhető el, az csak 6 csomagra szólt. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3393) plejik válasza Csapoati (#3392) üzenetére


plejik
addikt

:F :F

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3394) Csapoati válasza plejik (#3393) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Car Pass nem az összes autós dlc-re szól(t), hanem az első 6-ra, ami már meg is volt márciusra vagy áprilisra. Ez így ment már a Forza 6-nál is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3395) plejik válasza Csapoati (#3394) üzenetére


plejik
addikt

Egyre jobban lehúzós ez a játék is, egy rakás pénzt kifizetsz erre arra, de persze így sem kapsz meg mindent.. :))

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3396) DjDanee87 válasza plejik (#3395) üzenetére


DjDanee87
addikt

Brutális ára tud lenni, én is 40k Huf fölött költöttem már rá. Ha más játékokhoz hasonlítanám akkor inkább azok vannak túlárazva, annyi mindent tartalmaz a Forza. Mondjuk ezek a car packok már tényleg csak a megszállottaknak érik meg szerintem is.

(#3397) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Az F50-et kipróbáltam volna, de épp nézem, hogy ez már nem jár.. seráfütty, ez van. :)

Véleményem szubjektív...

(#3398) twinkiecz


twinkiecz
tag

Sziasztok kicsit off de lenne egy kis problémám hátha valaki tud segíteni.
Játékok közben MSI Afterburner-t használok, de valamiért Horizon 3 közben nem jelennek meg az adatok.
Találkozott valaki már ezzel a problémával, lehet valahogy orvosolni?

linktr.ee/twinkiecz

(#3399) tomas51 válasza twinkiecz (#3398) üzenetére


tomas51
senior tag

Azért mert a DX12-öt nem támogatja.
Kapcsold be a játékba, van ilyen lehetőség.

(#3400) CJ4567 válasza twinkiecz (#3398) üzenetére


CJ4567
veterán

7.0 beta Rivatunerrel menni fog DX12 alatt, legalábbis nálam Division DX12 alatt működött az RTSS + HWInfo64. (Ugyan az mintha MSI AB + RTSS lenne)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.