Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Bib válasza infectedmann (#3600) üzenetére


Bib
őstag

Ááá egy 1070-el le ne vegye ezeket 😁

(#3602) dunc válasza Bib (#3601) üzenetére


dunc
nagyúr

Hát azért ja :)

(#3603) sqpp válasza LordAxwell (#3598) üzenetére


sqpp
őstag

Nem fogja vissza amúgy a régi i5 az egész gépet?

(#3604) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Megnézem úgy, ahogy ajánlottátok, beállítom optimálisra, aztán ha úgy sem jó, akkor leveszem azokat a beállításokat.
Nyilván kicsit visszafogja, de nem gondolom hogy attól fagy ki a forza...
(egyelőre egyik játéknál sem éreztem úgy, hogy processzort kéne váltanom)

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#3605) sqpp válasza LordAxwell (#3604) üzenetére


sqpp
őstag

Mikor telepítetted a játékot? Mert ha most nemrég, akkor az update miatt van.

(#3606) dunc válasza LordAxwell (#3598) üzenetére


dunc
nagyúr

A proci húzva van? (tuti! :D) )

(#3607) LordAxwell válasza sqpp (#3605) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Az alapjáték azóta fentvan a gépem mióta megjelent, a blizzard dlc is akkor került fel amikor megjelent, a hot wheels meg pár napja, de mindig voltak/vannak kifagyások.

(#3606) dunc: 2011 óta hozzá nem nyúltam, nem a gyári hűtő van rajta, ennyi a tuning. :D

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#3608) dunc válasza LordAxwell (#3607) üzenetére


dunc
nagyúr

helyes! :) (amúgy az ssd t nagyon meghálálja a játék!)

(#3609) rocket


rocket
nagyúr

Ez az Ebysu Style skill mekkora BS, csomoszor nem adja meg hiaba irja egymas utan a great drift + great/ultimate airt.

Vegre meglett, 40 perc kinszenvedes aran :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#3610) Bib válasza rocket (#3609) üzenetére


Bib
őstag

Repülés után legyen még drift , úgy kb 5 perc. :)

(#3611) sagem


sagem
addikt

A Turn10 nagyon fokuszál a PC-s verzióra (Forza Motorsport 7) , helyes-helyes :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3612) sqpp


sqpp
őstag

Na meg is van a Porsche :) Legelső Forzatron

(#3613) Csapoati válasza sqpp (#3612) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Forzathon az, te. :DD Ha lesz pénzed, megveheted majd a korábbi jutalom Porschékat is az aukciós házból (már 12 van nekem is, pedig nincs meg a porschés dlc).
Egyébként felvettelek barátnak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3614) dunc válasza sagem (#3611) üzenetére


dunc
nagyúr

isten!!!!!

(#3615) BigStraw válasza Csapoati (#3613) üzenetére


BigStraw
senior tag

Valamikor lesz panamera is? Vagy colt már?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#3616) sqpp


sqpp
őstag

Szerintetek megéri megvenni majd a Thrustmaster TMX Pro-t a Motorsporthoz? Bár egyelőre Horizon 3-at nyomatok vele, hisz még nincs kint az új. A régit pedig hülyeség lenne megvenni most.

(#3617) LordAxwell válasza dunc (#3608) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Tervezem beszerezni a 3. ssd-m amire végre a játékokat tudom telepíteni... csak még mindig nem ment le eléggé az áruk. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#3618) spank0309 válasza LordAxwell (#3617) üzenetére


spank0309
tag

Pont most írtam egy másik fórumba, "év elején Crucial MX300 525GB SSD (vettem belőle 2-öt is) most ugyan ott 47 ezer (ennyiért már nem vettem volna kettőt :D )." így vegyél ssd-t :D

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#3619) undercover válasza Csapoati (#3613) üzenetére


undercover
senior tag

Kicsit félrevezető ez az írás, mivel úgy tudom DLC kocsikat nem tudsz venni az aukciós házból ha nincs meg az a DLC.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#3620) Csapoati válasza undercover (#3619) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Arra céloztam, hogy már 12 forzathonos Porsche van a játékban, amik mind megvehetők az AH-ban. A DLC-seket természetesen nem lehet megvenni, ha nincs meg neked az a dlc.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3621) Bib


Bib
őstag

Valaki majd jönne velem 1v1 -be privát sessionbe kinget nyerni? :)

(#3622) btf


btf
aktív tag

Újabb DigitalFoundry videó:

4K On A Budget: GTX 970 vs Forza Horizon 3/ Forza Motorsport 6 Apex!

Nem rossz, nem rossz. :C (véletlenül pont ilyen kártyám van)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3623) sqpp válasza Bib (#3621) üzenetére


sqpp
őstag

Ééén :)

(#3624) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Racing Games WINS Epic összeállítás. :Y

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#3625) Bib válasza sqpp (#3623) üzenetére


Bib
őstag

Köszi! Jó volt !

(#3626) sqpp válasza Bib (#3625) üzenetére


sqpp
őstag

Jaja.
Még ha tudnék vezetni XD

(#3627) Bib válasza sqpp (#3626) üzenetére


Bib
őstag

Jó lesz az. Látom évezed és sokat mész az a lényeg. :C

(#3628) .LnB válasza }{3@Đ$}{0ot (#3624) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ebben vannak igen kemény dolgok! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3629) LordAxwell válasza LordAxwell (#3604) üzenetére


LordAxwell
senior tag

VGA driverből nem a legfrissebb volt fent, telepítés utána (high beállítások) egyelőre nem fagyott még ki a játék, esetleg az volt most a hiba.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#3630) btf


btf
aktív tag

Golddal most FM5 VIP 600ft & FH3 VIP 1720ft (5 autó + 2xCR pörgetésnél + esetleges Giftcarok)

Megvettem mindkettőt, (2 hetes Golddal) a FM5-nél kaptam +10db egyedi festéses autót. (Halo, Zoo Tycoon, Happy Holiday stb.)

A FH3 VIP autói is egész jók, gyorsak. (Főleg a Regerán és a 2015 Ford Falcon GT F 351-n lepődtem meg)

Aki már régebben megvette az FH3 VIP-et: kaptatok valamilyen Gift Car-t üzenetben?

Várom már a negyedárra (2600ft-ra) leakciózott FH3 Car pass-t. ;]

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3631) btf válasza btf (#3630) üzenetére


btf
aktív tag

Időközben megjöttek a FH3 VIP festésű Gift car-ok: , 2x 1992 Honda NSX, 1977 Holden Torana, 2017 Ford F-150 Raptor, 2017 Ford Focus RS

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3632) cyberkind válasza btf (#3631) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezek azok a kocsik amiket soha nem ad el az ember, én tele vagyok ilyenekkel, sőt a Holden-ből minimum 10 van, szóval ezeket is kennék a hajukra mert még ingyen se kéne. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#3633) hackeeeee válasza btf (#3631) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Agyalok rajta, hogy megvegyem-e a VIP-et ennyiért.. De engem max 2 autó érdekel abból a pakkból.

Véleményem szubjektív...

(#3634) spank0309 válasza hackeeeee (#3633) üzenetére


spank0309
tag

Én sose az autók miatt vettem meg a Vip-et hanem mert 2x annyit kaszálok.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#3635) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#3633) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Megéri. Nem akarok turkálni a zsebedben, de most az az 1700Ft, nem nagy szám azokért az autókért. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#3636) plejik válasza btf (#3630) üzenetére


plejik
addikt

Meddig van ez a Vip akció, mert ennyiért behúznám.?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3637) btf válasza plejik (#3636) üzenetére


btf
aktív tag

Jövő kedd. (keddenként van Goldkedvezményes akciócsere)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3638) plejik válasza btf (#3637) üzenetére


plejik
addikt

:R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3639) LordAxwell válasza plejik (#3636) üzenetére


LordAxwell
senior tag

A PC-sek részére miért nem tudnak kitalálni valami más akciót? Nekem a gold nem kell.... :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#3640) plejik válasza LordAxwell (#3639) üzenetére


plejik
addikt

Nagyon más akciókat mit találjanak ki? Ugyanaz a kettő verzió, így max váltogatni tudják, hogy hol ez hol az, de jó ez a VIP mindig ilyen késői időbe szoktam megvenni Én is. Csak a farmolgatás, wheelspin-nél is jobban adja. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3641) LordAxwell válasza plejik (#3640) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Igen azt értem, hogy ugyan az, de mennyibe kerül a gold még hozzá pluszba?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#3642) btf válasza LordAxwell (#3639) üzenetére


btf
aktív tag

14 napos "trial" Gold is játszik, az meg kb 1,2k-ból megvan. (PC-n is be lehet váltani) ;)

Szerintem még így is megéri. (nekem sincs állandó előfizum)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3643) plejik válasza LordAxwell (#3641) üzenetére


plejik
addikt

Most Én nem akarok senki pénztárcájába turkálni, de egy évre 12k -ért már lehet venni Goldot, ami nem nagy összeg. Persze ezt nem tudom PC-n hogyan megy, mert csak Xbox-on játszok, ha van rá egy kis időm.. Ott teljesen megéri nekem az éves előfizetés.

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3644) LordAxwell válasza plejik (#3643) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Persze, ps-en én is veszek néha ps plust, de boxom nincs, így a gold értelmetlen számomra, max az akciók miatt érdemes, de az akciók is csak a forzára vonatkoznának...

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#3645) pethYeti


pethYeti
addikt

Megvettem én is a VIP-t. Megint jó volt a g2a-s 2 napos 300 FT-os gold trial. Annyi hogy aktiválásnál nekem át kell tenni usa régióra, különben nem fogadja el a kódot.

(#3646) sqpp


sqpp
őstag

48 órás gold is van, ahogy a felettem lévő írta... az ugyan úgy jó és kb 300 ft :U

[ Szerkesztve ]

(#3647) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Így már lehet rárepülök :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#3648) rocket


rocket
nagyúr

Vegre megkaptam a leghosszabb zenenel a "skill songot" :D

Musorvezetonek nagy dumaja van Timeless FM-en skill song elott, azt se tudja mifan terem :DDD

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#3649) sqpp


sqpp
őstag

Engem felbasz, mindid csak azt mondja, hogy not bad, not bad... Hát bazd, menjél te 400-al a kocsik között XD

(#3650) btf


btf
aktív tag

MS Ultimate Game Sale Forza akciók

FH3 Porsche Pack 965ft
FH2 Storm Island 1,3k (Gold ár 1k)
FH2 + FM5 alap bundle 10,5k (Gold ár 8,3k)
FM6 Apex Premium Edition (+14 autó +Nürburgring +15 új event) 3k
FM6 Platinum (alap+Car pass+2 DLC[Porsche][Nascar]+VIP+F&F Car pack) = 10,7k (Gold ár 8,2k)

Alapban a kedvezményes árakhoz nem kell Gold, de ha van, további kedvezményt kaphatsz. (melléírtam a Goldos árat is)

Az FM6 Plati egész jó áron van, csak a külön Car pass után kijött 4 autócsomag nincs benne. (azok még sosem voltak akciósak: két T10 pack, Hot Wheels és Top Gear Car pack)

Nálam az FM6 Apex Premium (ez sem volt még akciós szerintem) és a FH3 Porsche pack fog befigyelni.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.