Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22101) Joccc07 válasza MrTwister (#22099) üzenetére


Joccc07
addikt

Végigjártam ezt az utat már 2x. Nálam mindig megoldotta az újratelepítés.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22102) Daw93 válasza MrTwister (#22099) üzenetére


Daw93
senior tag

Én is nem rég raktam újra a windowst meg a forzát is, nekem állandó netkapcsolati problémám volt a forzánál, hiába volt net, csak offline tudtam tolni. Ráadásul a játék a gépet is megbolondította, többször is miután kiléptem, böngészni se tudtam mert eldobálta a hálózatot. A hibajavító cucc meg állandóan nincs érvényes ip konfiguráció hibákat dobott be, meg valami alhálózati maszkos hibát. Újrarakás óta megy normálisan. Ki érti ezt... :U

GTA Online: Daweee93

(#22103) CactuS válasza MrTwister (#22095) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem a storeban nem jelzi a játékot a telepítettek között. Játékon belül muntha nem ultimate kiadásom lenne, pár régebbi autónál, pl welcome packnál azt írja, hogy meg kell vennem, pedig saját autóm...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22104) iwu válasza homerhamm (#22038) üzenetére


iwu
addikt

dán dk pipa, amikor megtudod, hogy a kollégád tud driftelni a forzában és van sávszélesség leszedni a game-t:):):):)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22105) homerhamm válasza iwu (#22104) üzenetére


homerhamm
addikt

Még összedriftelgetni, össze is driftelgetném a 3 csillagot, na de 2-őt, egy perc alatt?? :Y Na azt már nem. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22106) iwu válasza homerhamm (#22105) üzenetére


iwu
addikt

hát, nem tudnám megmondani hány visszapörgetéssel kinlódtam össze a 3 csillagokat fortunán...minimumra :) "mint sajtreszelővel rejszolni...."

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22107) floatr válasza iwu (#22106) üzenetére


floatr
veterán

Amúgy rájöttem, hogy hiba mások szokásait követni. Már a screamer óta motorháztetős kamerával játszottam mindig. Itt szinte minden tutorial külső nézetes, gondoltam én is, hogy úgy biztosan könnyebb, de csak szivattam magam. A szokásos nézetből 2 csillagosat már tudok, de külső nézetből lóf... sem megy :)

Tegnap gondoltam, hogy lövök egy 307Z-t, de nekem ez a seftelés az AH-n nem annyira fekszik.

(#22108) homerhamm válasza iwu (#22104) üzenetére


homerhamm
addikt

Sikerült! :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22109) GhanBuri Ghan válasza floatr (#22107) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Látszik, hogy megszokás kérdése, csak a triál és játszótér megy külső nézetből (érthető okokból), viszont minden más belülről _kivéve_ a driftelés, mert azt egyszerűen nem érzem belülről nézve.

(#22110) Lacielvtárs válasza homerhamm (#22108) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jó a rendsz4m :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22111) homerhamm válasza Lacielvtárs (#22110) üzenetére


homerhamm
addikt

Kösz, neki köszönheted, láttam egyszer Budapesten a Thökölyn. :D (nem saját kép)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22112) Lacielvtárs válasza homerhamm (#22111) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

És van a valóságban is :C :)) király ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22113) iwu válasza homerhamm (#22108) üzenetére


iwu
addikt

:C :C :C
nem is vagy akkor antiTálent! :)

Rendszám EPIC! :)

Olyankor mi van, ha 77% a nyár és nincs verseny? ad 3%ot az egy óra múlva jövő mini challange?

itt is. bár nem mondom , hogy minden percét élveztem.

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22114) homerhamm válasza iwu (#22113) üzenetére


homerhamm
addikt

De itt könnyebbek a driftzónák mint a sima térképen. Meg azt hittem messzebb lesz egymástól a két driftzóna.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22115) parandroid válasza iwu (#22113) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a lego kieg drift zónái a többihez képest könnyebbek. Fortune Island sem vészes (na jó, a hosszú szerpentin az kemény a drift sztori végén, időre), de az eredeti mapon volt pár, amin hetekig gyakoroltam.

Látom, nem vagyok egyedül a véleményemmel.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22116) Boti80 válasza homerhamm (#22108) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Kell ilyen nekem is :)

(#22117) iwu válasza parandroid (#22115) üzenetére


iwu
addikt

persze-persze. nekem szenvedés, meg alapból sem jön be a drift szakág :P

van, akinek sikerült a lotus aranyra?

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22118) ProEvoFan válasza NoMagix (#22027) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szép festéseid vannak. :C
Fel is vettelek a követői listámra. :R

(#22119) parandroid válasza iwu (#22117) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Trialra gondolsz? Persze, épp most csináltam meg az utolsó két napi feladatot, így 100% a hét.

Beugorhatok segíteni, ha este ráérsz, de most mennem kell futni a lányommal, mert ez a home schoolingban a tesi házija, utána meg be kell vásárolni a szomszédoknak, mert már megint karanténban vannak... Tlnptr a gamer tagem, vegyél fel barátnak, aztán akkor tudunk együtt játszani, ha kell segítség.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22120) iwu válasza parandroid (#22119) üzenetére


iwu
addikt

nah, csináltam egy rangsoroltat, és 77ről 93., megvan az aji kocsi.
Viszont a lotusnak 5x nekimentem, de nem jött össze, többre nincs időm.
meg zseni, mikor a csapattársak vernek falnak...

:R :R :R fasza lenne, de 24es műszak után vagyok, meg nekünk is homeschool, szerintem eldőlök estére. (saját pöcsség, nem kellene a végére hagyn i :) de kevés a saját játékidőm.

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22121) NoMagix válasza ProEvoFan (#22118) üzenetére


NoMagix
addikt

Igazán köszönöm szépen!! :R :R
Mivel tudtalak elvarázsolni? :DDD

Már ritkábban ragadom meg az "ecsetet" festeni, kicsit elkedvetlenedtem és a munka is több lett (szerencsére)!

[ Szerkesztve ]

(#22122) iwu


iwu
addikt

[Lancia, 4wd speedzone] , 3 csill:) - megér minden percet nekem:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22123) Win-T


Win-T
senior tag

Az mi a faxtól lehet, hogy Horizon 4 közben random disconnectel a kontrollerem, villog a ledje, majd 6-7 másodperc múlva megy csak tovább. PC, Xbox One controller (illetve kettő is van, mindkettő csinálja) hozzá való wireless adapterrel (nem bluetooth), aksik feltöltve, több USB portban (elöl, hátul, monitorban) kipróbálva.
Semmi más játék alatt nem fordul elő csak Horizon 4 alatt... egy öröm így rankedet tolni, hogy bármelyik pillanatban megállhat.

(#22124) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Lehet fura lesz a kerdes, de billentyuzetes iranyitasra melyek a legjobb kocsik, az x999 - es hiperautok kozul? Nekem legjobban eddig a Sennaval megy, ha korverseny, vagy utcai verseny van, Veneno aszfaltozott utas sprintversenyekre jo tud meg lenni. Meg bizonyos korulmenyek kozott az Agera Rs, illetve a Ferrari FXX. Fura, hogy az FXX K sokkal szarabb.

I am having fun staying poor.

(#22125) Boti80 válasza iwu (#22122) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Elég ügyes már mit ne mondjak :)

(#22126) floatr válasza IntelKiller7 (#22088) üzenetére


floatr
veterán

Újabb felfedezés, hogy mezei kontrollerrel sokkal egyszerűbb driftelni, mint kormánnyal
¯\_(ツ)_/¯

(#22127) iwu válasza floatr (#22126) üzenetére


iwu
addikt

ez így van. csak nálam a para az, hogy hombár nagy tenyerem van, elveszik benne az xbox controller, meg 20 perc után már begörcsöl az ujjam :) én billentyűről tolom a driftet, minden mást kormány. azt majd belejövünk a kormánnyal is, tegnap az austin taxit a storyban egész jól lehetett terelni.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22128) IntelKiller7 válasza floatr (#22126) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Alapból kontrollerhez van igazítva a játék. :) A kormány csak egy opció a Horizonnál. Motorsportban pl jobb a kormány támogatottsága mint a Horizonnak. Szimulátornál meg egyértelmű, hogy jobb a kormány.(Assetto Corsa, Project Cars).

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22129) Boti80 válasza floatr (#22126) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Igazából ez attól függhet,kinek mennyi tapasztalata van. A kormánytól viszont nem igen lehet elvenni maga a feelinget,és életszeruseget az biztos.

(#22130) floatr válasza IntelKiller7 (#22128) üzenetére


floatr
veterán

Dirt-nél is sokkal jobb, aztán nekem ez volt az alap, hogy egy nem NFS-árkád szintű cuccnál azért inkább van értelme. De mindig van új a nap alatt. Ez a 2006 #43 Formula Drift Dodge Viper SRT10 elég jó amúgy a célra

#22127 iwu
20 éve meg billentyűzettel :D

(#22131) homerhamm


homerhamm
addikt

Nagyon OFF: Mostanában volt szó itt a Dirt 5-ről, a hétvégén Xboxon ingyenes! :) De ez tényleg OFF!!!!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22132) floatr válasza homerhamm (#22131) üzenetére


floatr
veterán

Game passban benne van az is...

(#22133) homerhamm válasza floatr (#22132) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát igen, ez kitolás a Game Passesekkel, viszont nekem nincs Game Passem. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22134) iwu válasza homerhamm (#22133) üzenetére


iwu
addikt

300FT a demohónap :) én csak a dirt 5 meg a motorsport miatt előfizettem. azt már a dirt5 menütől behánytam, a kormányt nem bírtam hozzáállítani, kapott egy alt-f4-t.... lenyugszom , lehet megpróbálom újra. Még van 2 hetem.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22135) floatr válasza iwu (#22134) üzenetére


floatr
veterán

Azért az alapára is bőven megéri, ha amúgy szoktál játékokat venni, bár a dirt5-re én sem tudtam még rávenni magam. A trailerek ígéretesek voltak, reméltem h felér az FH4-hez, de a valós gameplay elég hurka nekem :)

(#22136) El Diabl0 válasza IntelKiller7 (#22128) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Bárcsak olyan hangok lennének Forzában mint az Assatto Corsában... Amikor meghallottam a Ferrarikat FH4-ben, hát... nem nagyon tetszenek. :D

(#22137) GhanBuri Ghan válasza El Diabl0 (#22136) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Na igen. Bízzunk benne, hogy ezeket csak azért hagyták így, hogy legyen miért megvenni a Forza Horizon 5-öt. (jó lenne, ha ott be lehetne állítani még realisztikusabb szimulációt, még jobb kormánytámogatást és esetleg be lehetne járni a házakat a TDU2-höz hasonlóan)

(#22138) Lacielvtárs válasza GhanBuri Ghan (#22137) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez egy nagyon jó ötlet, mint a Dirt 4-ben ahol az elején lehetett választani hogy gémer vagy szimulátor módban akarsz játszani :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22139) Boti80 válasza homerhamm (#22131) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Felhozza a régi emlékeket,dirt3 rongyossá volt játszva anno :)

(#22140) IntelKiller7 válasza El Diabl0 (#22136) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Részről részre egyre gyengébbek a hangok. És nem tudjuk miért.
Persze jók is vannak, de kevés.
És azt sem értem miért keverik át mindig a hangokat. Van jó pár olyan autó ami a FH2, FH3 és a 4-ben is benne van. És full más mindhárom játékben a hangja. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22141) floatr válasza IntelKiller7 (#22140) üzenetére


floatr
veterán

Nekem az fura, hogy a visszajátszásnál a motorhang olyan, mintha nem történne váltás.

(#22142) homerhamm


homerhamm
addikt

588 km/h

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22143) Boti80 válasza homerhamm (#22142) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Ez igen,mintha a felhőkből mennèl lefelé :)

(#22144) PeL válasza MrTwister (#22095) üzenetére


PeL
addikt

Nekem jó pár hete az új NV driverrel csinálta ezt, 1660-as kártyával. Elment a menüig ahol Enter-t kell nyomni, majd ugye betöltene rendesen a játék, de mielőtt bedobott volna kivágott folyton asztalra hibaüzenet nélkül. Azóta jött újabb driver is, de azzal meg random crashelt a Horizon 4, így visszaraktam a régebbi, jól bevált 445.78-as hotfix drivert, ezzel igazából egy játéknál sem volt eddig semmiféle probléma, nem is értem miért voltam olyan naiv hogy egy stabil, működő drivert cseréltem le... :U Én megfogadtam azóta hogy csak akkor fogom frissíteni, ha valamelyik játéknak problémája lesz vele.

(#22145) IntelKiller7 válasza homerhamm (#22142) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nah itt is van már ilyen cash farm pálya? :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22146) homerhamm válasza IntelKiller7 (#22145) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez a Super7 meg egy 5 km-es rámpa. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22147) IntelKiller7 válasza homerhamm (#22146) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

:D sebességre járó pontot legalább jól lehet gyűjteni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22148) MrTwister válasza PeL (#22144) üzenetére


MrTwister
őstag

Akkor a driver lesz a hibás, fix nincs rá vajon még ha bétás is? Hihetetlenül nem tudnak NV-nél drivert írni! :o Másnál is előjött ez a hiba 461.92 NV driver+RTX 3080-as kártyánál?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#22149) homerhamm válasza floatr (#22135) üzenetére


homerhamm
addikt

Van benne koronás, ferőzöttes meg fertőzős (vámpíros) jatékmenet is. FH4 feeling-koppintás(?). :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22150) ProEvoFan válasza NoMagix (#22121) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Elég sok van. :R
Pl ma a Nissan Pulsar skint töltöttem le a fesztivál esemény alkalmából. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.