Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22751) PeL válasza Daw93 (#22750) üzenetére


PeL
addikt

Érdekes mert Horizon 4-ben az utolsó előtti fokozaton lévő botok nekem viszonylag könnyen verhetőek, viszont FM7-ben már az utolsó előtti nehézségen is brutál jól mennek, alig lehet tudom őket utolérni. Volt hogy lejjebb is kellett vennem a nehézséget, hogy egyáltalán dobogó közelébe legyen esélyem kerülni :DDD

(#22752) IntelKiller7 válasza zolee145 (#22749) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

cross versenyek nem könnyűek. Kell a gyakorlás. Én is utálom őket. AI attól függ mennyire vagy agresszív. Vagyis így kellene működnie. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22753) Qkackca válasza zolee145 (#22749) üzenetére


Qkackca
őstag

Ha tied a nagyobb tömeg/lendület, akkor simán félre tudod lökni őket vagy lepattannak.
A legutóbbi extreme offroad versenynél mentem a warthoggal, azok meg csak suhogtak félre jobbra-balra :D
Ha azonos a tömeg/lendület, akkor kb megszívtad, mert akkor inkább te lassulsz.
Vagy a kellő határozottság is szokott segíteni ilyen esetben.

Daw93: ja a motorsportnál nekem is ez a tapasztalatom, az első mindig elhúz, ha nehezen utoléred onnan meg belassul, ez miez azt nem tudom :F

Az milyen mikor d500 culton mész 2.30 körül időt akkor kb 5-7 másodperccel nyersz, ha olyan 2.20-25 körül akkor olyan 3-5 sec, ha meg 2.17-et mész akkor meg 1 sec?
Csak annyi változik hogy másik kocsival megyek...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22754) homerhamm


homerhamm
addikt

Mi történt az FH2 szerverekkel, hogy nem működnek?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22755) IntelKiller7 válasza homerhamm (#22754) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Uzemzavar lehet. De szerintem inkabb nem jatszik vele senki.. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22756) homerhamm válasza IntelKiller7 (#22755) üzenetére


homerhamm
addikt

Pedig általában mindíg talál játékost, most meg nem elérhetőek a szerverek.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22757) IntelKiller7 válasza homerhamm (#22756) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ja azért. Valami leállás lehet. De nincs kiírva sehol semmi infó róla.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22758) Daw93 válasza PeL (#22751) üzenetére


Daw93
senior tag

Én mindkét játékot abs on, tcs off stm offal tolom normal irányításon xb1 kontrollerrel. FH4-et max nehézségen, FM7ben meg nem tudom úgy beállítani, hogy jó legyen. Van olyan verseny ahol highly skilled nehézségen is vért kell izzadni az első helyért (ez 40% cr bónuszt ad), máskor meg pro nehézségen meg másodperceket verek a mezőnyre a 2-3 kör alatt (ez 80% cr bónusz).

GTA Online: Daweee93

(#22759) homerhamm


homerhamm
addikt

Bakker, el van átkozva ez az Eliminátor. 3.-nál jobb sose tudok lenni. Az előbb meg egy 7-es Urussal elvesztettem egy 4-es szintű Golf ellen egy versenyt ami a hegy másik oldalán volt, és megpördültem, hát szép. :W Viszont mostanában jó a sok autóleosztás. :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22760) FNZ


FNZ
őstag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy tegnap csináltam a heti pályákat és az egyik bajnokságnál nem volt visszapörgetés. a féltávig fel sem tűnt, mert pont egy kanyarban vágódtam volna az élre, de elrontottam és akkor szembesültem vele, hogy hiába nyomkodom az Y gombot. végigkullogtam a pályát, kiléptem belőle, visszaléptem és utána volt visszapörgetés a pályán :F
a másik heti bajnokság egyik pályáján szintén tapasztaltam kb 92%-nál amikor rontottam, így elsőből utolsó lettem :(((

[ Szerkesztve ]

(#22761) homerhamm válasza FNZ (#22760) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem is volt ilyen, kicsit bugos.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22762) NoMagix válasza FNZ (#22760) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez nálam is rendszeresen visszatérő probléma!
Futam alatt az újraindítás sem segít, csak ha egy darabig simán autózgatok és közben nyomogatom/próbálgatom az Y gombot vagy elindítok egy másik futamot és onnan kilépve már működik!

(#22763) IntelKiller7 válasza NoMagix (#22762) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mondjuk ez így már komolyabb problémának látszik mint, hogy random van csak visszatekerés.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22764) homerhamm válasza IntelKiller7 (#22763) üzenetére


homerhamm
addikt

Néha úgy érzem, hogy bizonyos dolgok ebben a játékban csak "össze lennének hányva" miközben meg egy csomó dolog rohadt jól meg lett csinálva. Az úttesten forgó kőoszlopokról ne is beszélve, vagy a téli textúrahibáról. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22765) floatr válasza NoMagix (#22762) üzenetére


floatr
veterán

Némi összefüggés van a fotómóddal is. Amikor elindul a futam, és csinálni akarok egy fotót, az esetek többségében nem lesz visszatekerés. Az is mókás, hogy a cél előtt egy bizonyos távolságban nincs visszatekerés, így ha a cél előtt nem sokkal felmászol egy fára, vagy rálöknek egy házra, akkor buktad az egészet :)

(#22766) IntelKiller7 válasza homerhamm (#22764) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

a 4. részen nem érzem azt az átható erőt mint ami a 3. rész körül volt.
A fejlesztők részéről.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22767) homerhamm válasza floatr (#22765) üzenetére


homerhamm
addikt

Az viszont szerintem direkt van. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22768) FNZ válasza floatr (#22765) üzenetére


FNZ
őstag

most, hogy írod:
javasoltátok korábban, hogy versenyek elején menjek fotómódba és akkor fotózgassam az új autókat, mert egyszerre több autót is lehet fotózni. azóta minden heti kihívás első pályáján fotózok, de nem mindig jön elő a visszatekerési probléma. lehet a fotomódhoz lenne köze?

(#22769) Win-T válasza floatr (#22765) üzenetére


Win-T
senior tag

Ha valaki már beért a célba akkor nincs több rewind, ez kivételesen nem bug. :)

(#22770) CJ4567 válasza FNZ (#22760) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez riválisokban is visszatérő probléma, az esetek 95%-ában az megoldja, ha úgy indítod el a riválist/versenyt, hogy előtte már online vagy, és tudsz visszatekerni.

No Sana No Life

(#22771) NoMagix


NoMagix
addikt

430 489 999
49km, út, 90' évek autói, jelenlegi évszak

Nissan Fairlady A800 17:37

(#22772) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Ha online versenyen kihagyok egy checkpointot, akkor nincs mese meg kell várnom, amíg visszapakol, vagy esetleg van gyorsabb módja a folytatásnak?

Forza JUVE!!!

(#22773) parandroid válasza drachoHUN (#22772) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

y

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22774) floatr válasza Win-T (#22769) üzenetére


floatr
veterán

Nem a célból gondoltam visszatekerni :)
Pár napja voltam úgy egy számunkra kevésbé kedves cross country verseny végén, hogy a cél előtt párszáz méterre rálökött egy bot a fára

(#22775) Qkackca válasza NoMagix (#22771) üzenetére


Qkackca
őstag

Na... ha emiatt odaég a kaja...irgum burgum lesz :DDD

Az a visszatekerés az elég izé, tényleg olyan hogy sok versenyen van (vagy nem tűnik fel a hiánya) aztán egyszer csak kéne, de nincs. Restart se segít csak ha befejezed vagy kilépsz, akkor a kövi próbánál már jó szokott lenni.
Én nem vettem észre fotózással összefüggő problémát.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22776) Qkackca válasza NoMagix (#22771) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem is annyi, éhesen, főzés közben, gmc syclone-nal :))

Ja, és köszi, a nagyobb körszámot kivéve, kb minden kívánságom teljesült :B :R

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22777) homeless09


homeless09
őstag

Sziasztok!

Délután - estefele egy FH4 "krúz"? :) Vagy ha többen szoktatok játszani, szívesen csatlakoznék egy csoporthoz :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#22778) NoMagix válasza Qkackca (#22776) üzenetére


NoMagix
addikt

Egészségedre! :R :R :R
Következő alkalommal készítek egy kőrpályát!
Minimum 5 körös lesz!

(#22779) Win-T válasza floatr (#22774) üzenetére


Win-T
senior tag

Világos, de ezt mondom: ha egy bot már áthaladt a célvonalon akkor nyista több visszatekerés. Meg persze ezen felül még be is tud bugolni néha valóban. :DD

(#22780) motifator válasza Win-T (#22779) üzenetére


motifator
senior tag

Nekem is volt már ilyen esetem, még sehol sem volt a cél, a visszatekerés pedig nem működött. Random előjön, mondjuk újabban igyekszem ezt a fícsört hanyagolni, de néha szükség van rá :)

Funky + Jazz

(#22781) stillmatic válasza NoMagix (#22680) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Jó lett, ritmusos a vonalvezetés!

(#22782) stillmatic válasza NoMagix (#22771) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Na ez hosszabb de holnap erre is ránézek!

(#22783) stillmatic válasza FNZ (#22760) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A Horizon 3-hoz képest ez egy összegányolt foskupacnak tűnik, mintha inverz lenne a fejlesztés a turn10-nél.
Mai napig játszom a hármassal, ott soha nem jött elő ez a visszatekeréses probléma. A negyedikben pedig feature.

(#22784) NoMagix válasza stillmatic (#22781) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm!
Ma én is próbáltam pár A800-as autóval faragni az időmből, de akármelyikkel mentem nem volt nagy eltérés egyikkel sem!
10 perc alatt vagy felett voltam pár másodperccel, a te idődet meg sem tudtam közelíteni! :Y
Mustang shelby 1000 vagy mifene nagyon tolta a seggét.
BMW M3 AWD-vel jó kiegyensúlyozott volt.
Audi A7 jó gyors, de nagyon nehéz volt a kanyarokban sokat veszít vele az ember.
Infinity i30 csúszott mint a jég.
Atomic punk nálam nem működött
A többire nem emlékszem.

(#22785) stillmatic válasza NoMagix (#22784) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Kikapcsoltam minden segítséget így tudtam tíz alá menni. Ellenfelek Highly Skilled, legnehezebbet soha nem rakok be kreált pályára mert az a tapasztalatom hogy az AI a veseny vége felé indokolatlanul rámhúzza a mezőnyt még ha 10 másodperccel vezetek akkor is.

Az új pályát megpróbáltam, irányíthatóságra tuningolt Elise '99 A800 17,37 elsőre. Kemény dió helyenként! :D

(#22786) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

One S-nél nálam is volt visszatekeréses probléma, váltottam X-re, és megszűnt. Szerintem a RAM mennyisége a döntő.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#22787) zolee145


zolee145
tag

Csak én nem pörgettem még vissza soha a dolgokat?

(#22788) Daw93 válasza hülyegyerek (#22786) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem is előjön a visszatekeréses probléma néha, én azt figyeltem meg, ha az adott verseny előtt autót cserélek akkor jön elő (de nem mindig). Viszont a ram mennyiség nemhiszem hogy probléma lenne, 24 gb csak nem kevés neki.

GTA Online: Daweee93

(#22789) floatr válasza hülyegyerek (#22786) üzenetére


floatr
veterán

Nem lehetetlen, de 16GiB legyen már elég neki PC-n

(#22790) CJ4567 válasza Daw93 (#22788) üzenetére


CJ4567
veterán

Addig kell várnod freeroam-ban, amíg vissza nem tudsz tekerni, onnantól fogva általában jó. Menj az autóval fél-egy percet, utána menj a versenybe, és valószínűleg jó lesz.

No Sana No Life

(#22791) Kisgépkezelő válasza floatr (#22789) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Úgy néz ki hogy nem elég. PC-n nekem is az az érzésem, hogy főképp a háttérben futó erőforrászabáló folyamatok számától függ, hogy előjön e a probléma vagy sem. Ha bezárom a böngészőt, spotit, torrentklienst, meg az egyebeket, akkor visszatér a normál működés.

Daw93, PeL: FM7-ben annyira hullámzó a nehézségi szint, hogy teljesen élvezhetetlen tőle szerintem a singleplayer. A botok is van amivel jól mennek, van amivel nem, van olyan pálya ahol jól mennek, van ahol nem, aztán még befolyásolja, hogy épp milyen hosszú a versen, meg hogy mennyire lehet előzni az adott pályán. Akár adott bajnoskágon belül is van, hogy az egyik futamon 10 másodpercet kapnak a "verhetetlen" botok, aztán a következő versenynek bedob egy 2 körös Long Beachet ahol az első körben fizikailag lehetlen előzni, mert olyan torlódás van, hogy az első kanyarokban 20-al gurulunk végig egymás mellet mint reggel a körúton. Olyankor muszáj levennem a nehézséget, hogy valahogy végig bírjak előzni 11 kocsit. Az FH4 ilyen szempontból sokkal kiegyensúlyozottabbnak tűnik számomra.

NoMagix: Egy födutas remek lenne. Legyen legalább ilyen hosszú mint a mai, csak 5 körös! :))

(#22792) homerhamm válasza stillmatic (#22781) üzenetére


homerhamm
addikt

Fika Hakkinen. :D Ez olyan mint Gomb János. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22793) Daw93 válasza CJ4567 (#22790) üzenetére


Daw93
senior tag

Nálam az megoldja, ha kilépek az adott versenyből, aztán visszalépek és már jó is. Idegesítő bug, főleg ha a verseny végefele kilöknek a botok, visszatekerés nuku ráadásul léphetek ki és vissza :DDD általában akkor pörgetek csak ha valami lehetetlen dolog történik vagy csal az ai.

#22791 Kisgépkezelő: igen, sajnos nagyon hullámzó a drivatarok nehézsége ez az 1 dolog ami nagyon gáz a FM7-ben.

GTA Online: Daweee93

(#22794) parandroid válasza Daw93 (#22793) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ugyanez van a korábbi motorsportokban is. Agresszív bunkók, ok nélkül fékeznek, irányt váltanak, akkor is ráhúzza magát az ideális ívre, ha te már ott vagy, féktávon beléd jön hátulról... Pont, mint multiban. :U

Horizonokban tényleg sokkal okosabb az AI, már a kezdetektől fogva, nem is értem.

Őszintén szólva Motorsportban én leveszem az AI-t valami könnyűre, keresztülverekedem magam rajtuk minél gyorsabban, és utána kezdek saját magammal versenyezni, és hajtok a folyamatos negatív splitekre.
p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22795) homerhamm válasza Daw93 (#22793) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy más játékoknál nincs, visszapörgetés, régen ez teljesen normális volt. :) A való életbe sincs visszapörgetés.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22796) flash-


flash-
veterán

Horizon 4 nél elején milyen autó tuning beállításokkal érdemes próbálkozni? :)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#22797) IntelKiller7 válasza flash- (#22796) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezt így nehéz megmondani. Minden autó más. Az sem mindegy, hol használod.
Van olyan autó amit irreálisan túl lehet tolni tuningal, meg olyan is amit nem. YouTubeon viszont van egy csomó setupolós videó. Nagyon sok autóhoz.
Én az apró beállításokat nem is nagyon állítgattam.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22798) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#22791) üzenetére


NoMagix
addikt

Ajaj, nem lesz az egy kicsit sok? 200 km! :Y

(#22799) flash- válasza IntelKiller7 (#22797) üzenetére


flash-
veterán

értem,és köszi :)
a kérdésem arra vonatkozott hogy mégis van e 1-2 legfőbb dolog aminek az állításával a "legtöbbet" lehet változtatni

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#22800) floatr válasza homerhamm (#22795) üzenetére


floatr
veterán

Egy hagyományos játékban van X pálya és Y autó (X és Y tetszőlegesen kis természetes számok ;) ), amit sokadjára kiismersz annyira, hogy kihajtod az autóból a maximumot. Itt milliónyi pályaív van rengeteg autóval és tuninglehetőséggel. Eleve képtelenség egy találomra kiválasztott autóval, találomra kiválasztott pályán tökéletesen menni :)
Ezért jó ötlet a rewind, és egyben must have is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.