Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22551) IntelKiller7 válasza homerhamm (#22550) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Tuti a magyar fordítás miatt. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22552) Joccc07 válasza Joccc07 (#22549) üzenetére


Joccc07
addikt

Ééeeees végre nyernénk..... Már csak 1 kör. És megszakadt a kapcsolat. :W
Uninstall ekkora technikailag hulladék játékért soha többet nem adok pénzt.

Bocs a kirohanásért! :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22553) homerhamm válasza IntelKiller7 (#22551) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez is jó. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22554) homerhamm válasza Joccc07 (#22552) üzenetére


homerhamm
addikt

Szóval a tegnapi frissítés nem ért semmit.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22555) IntelKiller7 válasza homerhamm (#22553) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Az a baj, hogy hiába van benne magyar nyelv, csak a baj van vele.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22556) homerhamm válasza IntelKiller7 (#22555) üzenetére


homerhamm
addikt

Es ezt a sok szövehget valaki lepötyögte Google Fordítóba...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22557) ETOM válasza homerhamm (#22553) üzenetére


ETOM
addikt

[link]
Kedvencem :DDD

(#22558) homerhamm válasza ETOM (#14764) üzenetére


homerhamm
addikt

Itt a buzgómócsingot kell nézni?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22559) IntelKiller7 válasza homerhamm (#22556) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jobban jártak volna, ha keresnek rá pár embert, vagy felhívják a Microsoft Magyarországot, hogy küldünk pár PDF-et, fordítsátok le. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22560) homerhamm válasza IntelKiller7 (#22559) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy a többi ország fordítása milyen lehet, úgyis a lengyel világnyelv, ha még a GTA-ba is benne van.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22561) zolee145


zolee145
tag

Online kaland, harmadik verseny, megszakad a szerver. Leszarom az eredményt, csak így kezdhetem újra azt a vackot. De nem fogom. Komolyan ami idegesít azt nem kezdem újra. Ha szórakoztat akkor százszor is.

(#22562) IntelKiller7 válasza homerhamm (#22560) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

:DDD
Az ötlet maga nem rossz, hogy magyar legyen a játék. De sokszor annyira félrevezető vagy több értelműen írja le a dolgokat, hogy huh.
Csomó posztot láttam már, hogy nem értik mit akar a játék.
Főleg amikor valami pontra gondol a térképen. De hát ugye ott attól még angolul írja, te meg hiába keresed magyarul. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22563) homerhamm válasza zolee145 (#22561) üzenetére


homerhamm
addikt

Én is indítottam egy tritált. Második versenyre ketten maradtunk. Én is kiléptem a "Kilépés a próbaverzióból" (!!!) gombbal. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22564) floatr válasza homerhamm (#22550) üzenetére


floatr
veterán

Mondjuk ezt egy sima, tuning nélküli megane-nal csináltam meg, de én is lestem :)

(#22565) Joccc07 válasza homerhamm (#22554) üzenetére


Joccc07
addikt

Sajnos nem. :(

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22566) homerhamm válasza Joccc07 (#22565) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor azért vágta ki többieket mellőlem triálkor. Vajon ezeknek honnan működhetnek a szervereik?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22567) Joccc07 válasza homerhamm (#22566) üzenetére


Joccc07
addikt

Fogalmam sincs. Nem is értem, hogy ezt miért nem sikerült megoldani ennyi idő alatt. De mindegy, nem is érdekel már. Majd visszajövök Forzához ha kapok hozzáférést az FM 8-hoz. Tegnap 2 óra ment el a semmire. Borzasztóan idegesítő volt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22568) homerhamm válasza Joccc07 (#22567) üzenetére


homerhamm
addikt

A masik a Forzathon live, Ferrarival mennek földutas driftzónázni. Az ilyen mit gondolhat? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22569) Qkackca válasza homerhamm (#22550) üzenetére


Qkackca
őstag

Performance Index 601-800 alias B601-A800

#53-ra pedig az jó, nyerj 1 (egy) egész versenyt. - Ami a valóságban gondolom 3 lesz :DDD , de elvileg 1-et kell nyerni.

Itt ugye nyelvi játék, nyelvi humor lenne az írásmóddal, olykor a kiejtéssel.
Csak ami magyarul működik az más nyelven ritkán.
Ami angolul működik, az időnként magyarul is, de nyilván ez is viszonylag ritkán.
Csak eközben a magyar fordítás minősége meg olyan...
Esetleg nem lehet nekik írni, hogy rajongói fordításban megcsinálja(juk) (vki) aztán rendben lesz :))

Amúgy vagy 2 -3 hete kellett volna ennek lennie, akkor még Góliátot kellett volna nyerni, csak kivették, meg elhalasztották

trial - próba, kihívás - az sem lenne rossz elgondolás, csak az sem jött ki normálisan

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22570) Joccc07 válasza homerhamm (#22568) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem nyilatkozom. :DDD
Nagyon sok a 10en éves kisgyerek aki most szabadult a matchbox mellől. Úgy gondolja jó móka.
A szar szerverek mellett a sok degenerált a problélma. Azzal, hogy megjelent steamen így a helyzet csak még rosszabb lett.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22571) Del Tommaso


Del Tommaso
tag

Én is hanyagolom egy ideje a "Triált" a sok idióta, nameg az atomstabil szerverek miatt, 100-ra megcsinálni meg úgysem tudnám, mert a rangsorolt eseményeknek neki se kezdek, mert ott is tobzódnak az agyhalottak, (Tisztelet a kivételnek) ami ugye meg belépője a szezon végső versenyének, ami dettó ugyanez.

De az idióta trial miatt törölni a játékot ... :F

[ Szerkesztve ]

(#22572) Joccc07 válasza Del Tommaso (#22571) üzenetére


Joccc07
addikt

Több száz órám van benne. Már minden is megvan 2x, ha nem 3x. A Shelby 1000 miatt felraktam újra és csak azért. Gondoltam ha már fent van akkor a következő szezont megcsinálom 100/100-ra. Az utolsó hétig kész is van minden. De ez az utolsó triál miatt nem lesz meg mert vagy lecsatlakozik a szerverről vagy épp sok a gyökér.

Így teljes a sztori. Remélem így már elnézed nekem. ;)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22573) Del Tommaso


Del Tommaso
tag

Rendben, Uram ! :D Én meg naivan azt hittem, hogy egy hardcore Forza 4 gamer vagyok, de ahogy olvasgatom az ide írogatókat, sehol sem tartok, pedig nekem is benne van már a játékban cirka 500 óra november óta, de ezek szerint ... :)

Pedig excel-ben van az összes elérhető autó, külön szűrőzve, megvan-e vagy nincs, melyik kapható backstage pass-ban, az áringadozásuk az AH-ban 3 hónapra visszamenőleg, hogy tudjam, mikor kell venni, trükkpont felhasználás autóra lebontva, szóval elég nagy adminisztráció van mögötte. :D

Persze ha lett volna unlimited pénzem, akkor mindez nem kellene, de így, hogy minden creditért megküzdöttem, kifejlesztettem egy saját UMM-et ( Ultimate Moneymaker Method - 35 perc alatt 520k credit és kb. 180 trükkpont) és rengeteget adtam-vettem és versenyeztem, most jutottam el oda, hogy pénzem ugyan szinte semmi nincsen, de már csak 4 autó hiányzik. :DD

Asszony szerint totál őrült vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#22574) Del Tommaso


Del Tommaso
tag

Ha meg az összes autó meglesz, akkor már unlimited pénz se kell, mert mire ?
A tuningokra való a versenykből simán összejön, sőőőt ...

Onnantól jön a joyride, hogy az összes autót feltuningolom, lefestem és egyesével kipróbálom őket a G920-al. :DD

[ Szerkesztve ]

(#22575) Joccc07 válasza Del Tommaso (#22573) üzenetére


Joccc07
addikt

Milyen igaza van. :P

Pre order UE volt nekem a játék. 300m cr van a "zsebemben" és végtelen mennyiségű pörgetés van bent + nincs olyan autó ami ne lenne meg, de ezt már írtam. :)
Van más játék is amivel tudok játszani és ott legalább jók a szerverek.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22576) homerhamm válasza Qkackca (#22569) üzenetére


homerhamm
addikt

Köszi, már értem. :K Volt egyszer egy fotókihívás, hogy egy egyedi építésű autóval fotózkodjak, elvittem egy fullra tuningolt Civicet, erre kiderült Custom Rodot kért. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22577) Del Tommaso válasza Joccc07 (#22575) üzenetére


Del Tommaso
tag

Én maradok a Forza vonalon, másfajta játék nem nagyon köt le, pár hete beszereztem az előző 3 Forza részt, (szerencsére mindegyik fut One X-en) tegnap este kezdtem el a 2-est, szigorúan csak kormánnyal. :D

[ Szerkesztve ]

(#22578) floatr válasza homerhamm (#22576) üzenetére


floatr
veterán

Nem konzisztens a fordítás. A "klasszikus versenyautók" megnevezés is megtévesztő

(#22579) Tibiajax válasza Del Tommaso (#22577) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hogy tetszik, milyen a 2, mesélj majd! nem tűnik nagyon fapadosnak, a 4 után? értem ezalatt tudod grafika, fizika, meg úgy cakkpakk.. kormányt is jól kezeli?
az volt az európai rész, igaz?

(#22580) homerhamm válasza floatr (#22578) üzenetére


homerhamm
addikt

Abból 2 is van. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22581) Del Tommaso válasza Tibiajax (#22579) üzenetére


Del Tommaso
tag

Igen, az a dél-európai rész.
A 2-őt én először az asszony XBOX 360-án toltam végig kontrollerrel.
Ahhoz képest persze óriási a különbség One X-en pozitív irányba, a 4-et persze nem überelheti semmi a 4K HDR miatt, plusz a grafikát is valami kegyetlenül jól és baromi részletesen megcsinálták hozzá, ( pl. menj oda egy kávézóhoz és olvasd el a nyitvatartást, vagy figyeld meg, hogy a fű és a faágak hogy hullámoznak a réten a szélben, beszarás, hogy még ebbe is ekkora effortot toltak) plusz a kormány kezelés is eszméletlenül aprólékosan kidolgozott sztem, kb. minden kocsinál más.
(A 15 év szoftverteszteléssel töltött idő nem múlik el nyomtalanul) :D

A fizikát én nem mondanám rosszabbnak a 2-ben, sőt sztem kb. ugyanaz, csak annyi, hogy mintha a force feedback és a kormány kezelése nem lenne annyira kifinomult, mint a 4-ben. A grafika nekem túl harsány és persze nem annyia ütős, mint a 4-ben, de a kidolgozottság azért itt is profi, gondolok itt az útszéli virágcserepekre vagy a nizzai kockakő kidolgozására.

A drivatarok viszont butábbak a 2-ben, mert unbeatable szinten is verem őket minden pályán vagy már megedződtem a Goliáton 360-nal kacsázva előző Focusokon . :D

Viszont azt nem értem, hogy a régebbi verziókhoz miért nem lehet megvenni a car pack-okat és a többi kiegészítőt, DLC-t a store-ból ?
Rólam kalapnyi pénzt lehetne lehúzni ezzel, ha az 1,2,3-as részekhez továbbra is megvásárolható lenne az összes valaha elérhető kiegészítő. :F

[ Szerkesztve ]

(#22582) homerhamm válasza Del Tommaso (#22581) üzenetére


homerhamm
addikt

A DLC-ket azért nem lehet megvenni, mert lejárt a licensz, sőt a játékokat is levették a Storeból. Az FHw-vel jól jártam, mert tavaly nyáron volt egy darab használtan a KV-nál. :) Sajnos én se örülök ennek, de ez van. A GTA 4-ből emiatt zenéket vettek ki.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22583) Daw93


Daw93
senior tag

Ahogy olvasom sokan a "végére értek" a fh4-nek már, én is. Az új autókat még meg szoktam azért szerezni.
Na emiatt tértem át és toltam végig a fh3-mat is, amit sikerült 3k forintért behúzni amikor kikerült a microsoft shopból (azóta már megbántam hogy nem a 7 ezres ultimatet vettem, de segáz, így is jó volt)
Na a hétvégén mondom ránézek már a Motorsport 7re, erre nem akciós az ultimate 8750-ért? Á mondom ez valami jel :D
Igaz eddig nem nagyon jöttek be a zárt pályás versenyek, inkább a szabadabb kóborlós autós játékokat kedvelem, emiatt hezitáltam rajta, hogy megvegyem-e. Végül megvettem és pozitívan csalódtam magamban is mert eléggé tetszik, és maga a játék is király.
Szóval aki nem tolta még a Motorsport 7-et annak tudom ajánlani.
Ezzel remélem kihúzom a Horizon 5-ig :D

GTA Online: Daweee93

(#22584) Del Tommaso válasza Daw93 (#22583) üzenetére


Del Tommaso
tag

Én is toltam egy ideig a 7-es Motorsportot, de aztán eluntam a körbe-körbe versenyzést, sokkal jobban vonz a szabad kóborlás meg az A-ból B-be versenyek.
Viszont sztem a kormánykezelése a FM7-nek a legjobb eddig a Forzák közül, kb. olyan, mintha igazi autóban ülnél, én ezen döbbentem le a legjobban.

És vajon a régi Motorsport verziókat miért nem viszi a One X ? Pl. FM3, FM4 ?
Teszem be a lemezt, oszt jön mindenféle falióra meg visit to support.microsoft.com ... :F

A Horizon 5 már nekem is nagyon várós. :D

(#22585) Tibiajax válasza Del Tommaso (#22581) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszi az írást
tervezem én is majd a megszerzését. én egyébként csak krúzolgatok..

(#22586) Del Tommaso válasza homerhamm (#22582) üzenetére


Del Tommaso
tag

Bakker, azok a francos licenszek ...

(#22587) parandroid válasza Del Tommaso (#22584) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"És vajon a régi Motorsport verziókat miért nem viszi a One X"

X360-as játékok, teljesen más architektúra, nagyon leegyszerűsítve úgy képzeld el, hogy teljesen más programnyelven írták, amit vagy emulálni kéne, ami roppant erőforrásigényes, és ezért nem futna normálisan, vagy újraírni az egészet, ami meg egyrészt nem éri meg, másrészt komplett stábot venne el a fejlesztendő új játékoktól.

"Viszont azt nem értem, hogy a régebbi verziókhoz miért nem lehet megvenni a car pack-okat és a többi kiegészítőt, DLC-t a store-ból ?"

Ez nekem is bánatom, sajnos ugyanazért, amiért a korábbi részek is lekerültek a store-ból: úgy spóroltak a licenszekkel (zenék, autómárkák, filmjogok), hogy korlátozott időre vették meg őket, amin túl nem használhatják az adott termékben.

Amúgy a Horizon 2-t ne x360-on játszd, mert az egy borzalom, az első kérdésedre adott válasz alapján azt még annak idején teljesen újraírták Xbox One-ra, gyakorlatilag két különböző játék. One-on a mai napig teljesen vállalható, sőt, igazából szép grafikát tud nyújtani. Mindenképpen érdemes játszani vele - és lemezesen még azért beszerezhető.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22588) IntelKiller7 válasza Del Tommaso (#22584) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Azert amiert nem is kaphatoak mar storeban. Tul elavult az uj reszekhez kepest.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22589) Del Tommaso válasza parandroid (#22587) üzenetére


Del Tommaso
tag

Köszönöm a magyarázatot, így már tiszta. :R

Igen, ezt én is észrevettem, hogy One X-en a 2. teljesen más, pl. van Wheelspin, 360-on nem volt, tolom is ezerrel. :D

Viszont akkor de hát szóval:

A Horizon 1 is XBOX 360-as játék tudtommal, mégis fut nálam a lemezes verzió és ha kiugrok a menübe az XBOX gombbal, akkor még a régi 360-as menürendszer jön be a játék alatt.
Biztos erre van utólagos szoftveres támogatás, ugye ? Vagy ?
Mondjuk telepítés előtt lerántott a cucc egy 7 gigás valamit, de utána ment fajánul, meg a kormányt is kezeli szépen.

(#22590) Del Tommaso válasza IntelKiller7 (#22588) üzenetére


Del Tommaso
tag

Hátnemtom, annyi régi, szarszemét, bugyuta játék elérhető még mindig a Game Pass-szal 360-ra meg One X-re, hogy ihaj ... Mindegy elengedtem a dolgot. :)

(#22591) IntelKiller7 válasza Del Tommaso (#22590) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Forzanal valamiert igy mukodik.
storeban mar csak a Motorsport 7 es a Horizon 4 kaphato.

illetve a Motorsport 1-2-3 azert nincs mert One-os visszafele kompatibilitas sincs ra. Ergo csak 360-al tudnad jatszani akkor is, ha kaphato lenne. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22592) Tibiajax válasza parandroid (#22587) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és lemezesen még azért beszerezhető.
akkor a series s ugrott is..

(#22593) parandroid válasza Del Tommaso (#22589) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, a Horizon1-hez emulálják az x360-at One-on. Elvileg meg lehetne oldani az X360-as (vagy Classic XB) Motorsportokkal is, de valószínű, hogy mivel azóta is megjelent már 3 rész belőle, ezért nem foglalkoznak vele (no meg a licensz-kérdés is felmerül megint).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22594) zolee145 válasza Del Tommaso (#22573) üzenetére


zolee145
tag

Ameddig azt mondja, hogy az én kis őrült Forza rajongóm, addig nincs baj. Ha csomagol, és a te cuccaidat, akkor nagyon gyorsan uninstall. :D

(#22595) Del Tommaso válasza parandroid (#22593) üzenetére


Del Tommaso
tag

:R

(#22596) Del Tommaso válasza zolee145 (#22594) üzenetére


Del Tommaso
tag

:DD :C :DD

A vicc, az hogy neki volt/van egy 360-asa, amit kiváncsiságból elkezdtem piszkálni meg tesztelgetni, nála kaptam rá a Forza drogra, aztán vettem magamnak egy One X-et és onnan már végem volt ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22597) IntelKiller7 válasza Tibiajax (#22592) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Cseszheted, ha bc miatt nem indul el az sem. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22598) Del Tommaso válasza Tibiajax (#22592) üzenetére


Del Tommaso
tag

Nemcsak lemezen szerezhető be a Forza 2, én kértem itt ajánlatokat letöltőkódokra anno, amikor kerestem az előző verzókat és kaptam is, 8 és 9 ezer körüli árra emlékszem, szóval sztem fuss egy kört az itteni gamer kódokat áruló arcokkal, hátha tudnak segíteni.

Remélem ez nem ütközik a szabályzatba ... :F

[ Szerkesztve ]

(#22599) Win-T


Win-T
senior tag

Az elmúlt napokban ismerkedtem az Automobilista 2 című programmal és végig az járt a fejemben, hogy az abban lévő fizikát meg AI-t milyen szívesen látnám a Motorsport következő részében. Nem egy nagy megfejtés az FFB/fizika rendszer ami helyet kapott a játékban a nagyobb nevekhez képest, de egy ilyen simcade jellegű programhoz szerintem nagyon illik, élvezetés terelgetni benne a verdákat. Az AI meg láthatóan tudatában van annak, hogy ott a játékos a pályán, bátran be lehet rakni az autót akár két másik közé is egy szendvicsbe, nem dózerolnak le mintha ott sem lennél. Nagyon ráférne a Motorsport sorozatra ezek fejlesztése mert szerintem ami a 7. részben van az nem kicsit méltatlan egy ilyen neves címhez.

(#22600) IntelKiller7 válasza Win-T (#22599) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hat igen. rFactor alapokra epult az Automobilista. Full szimulator jatek.
Par evet lehuztam rFactorral anno. :B

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.