Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22701) Qkackca válasza NoMagix (#22698) üzenetére


Qkackca
őstag

Van egy tippem ki lehet az.
Végül is igaza van, ez csak egy félmaraton :DDD
De rossz az elgondolás:
hosszabb táv ÉS több kör ;] (meg legyen tempós, meg kanyargós meg technikás, meg olyan amit szoktál meg-meg-meg annál is jobb! :) )

Tibiajax: az az aukciósház értesítő többnyire elég későn kapcsol. Már rég elolvastam a levelet az eladásról, átvettem a pénzt, majd egyszer csak közli hogy sikerült az eladás, na mondom nem tűnt fel, köszi :DD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22702) IntelKiller7 válasza Qkackca (#22701) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Pedig az elején tök jól ment ez az értesítés rendszer..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22703) ProgenXL válasza NoMagix (#22680) üzenetére


ProgenXL
őstag

2x mentem rajta végig, másodjára verhetetlen drivatarokkal. Seggembe is voltak szinte végig. Verseny után fékbetét csere. :CJó lett :)

Gunner for life

(#22704) NoMagix válasza ProgenXL (#22703) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm! :C
A800-al kb. 10:13 volt az időm!
Verhetetlenben a botok a pálya utolsó harmadában nagyon utolérik az embert!

[ Szerkesztve ]

(#22705) Del Tommaso


Del Tommaso
tag

Kihívás elfogadva ! :D

Először csak profi botokkal mentem ismerkedni a pályával, másodjára már verhetetlen drivatarokkal mentem egy A800-asra butított RS5-tel, 1 bemelegítő kör után ez lett ... azééé van még mit gyakorolnom:
:D (ment a like a pályára)

[ Szerkesztve ]

(#22706) szami777


szami777
addikt

Ha már itt szó volt a kontrollerről, wireless xbox 360 kontrollerem kezd megfáradni, ezert lassan váltanék. Használ innen valaki xbox series x kontrollert pc-n a forzához? Mik a tapasztalatok? Kezeli simán, illetve van bármi hátránya? Bt nincs a gépben ezért az usb stickes verzió kéne gondolom.
A sima one nekem kényelmetlen volt, ezért visszaváltottam 360ra, de a series x-et elég jónak mondják.

Heti eseménynél már megint jól fordítottak a transit kihívásnál. :DDD
Országúti versenyszériából már megint hogy a fenébe lett közúti gyorsulási esemény? Eskü mentem gyorsulási versenyt tolni, meg fej fej mellettezni, aztán gondoltam hátha az utcai lesz. És igen. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#22707) IntelKiller7 válasza szami777 (#22706) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ugyan az, csak gumírozott a ravasz rajta, meg ilyen újdonságok. Méretben nem tér el.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22708) homerhamm válasza szami777 (#22706) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt a Google Fordította. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22709) NoMagix válasza Del Tommaso (#22705) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez az, hajrá!!! :C
Nyomjátok a kilómétereket!
Köszönöm! :R :R

(#22710) PeL


PeL
addikt

Engem most lehúzott a játék egy backstage passal. A héten ugye kettőt lehetett megint szerezni, a szezonális 50%-ért és a heti 50%-ért is az járt. Mindkettőt elértük ma, és csak 1 backstage passom van összesen... :DDD

(#22711) Qkackca válasza NoMagix (#22704) üzenetére


Qkackca
őstag

10.01-10.03 között vhol a 2011 hsv gts-sel a800.
Azt hittem meglesz a 10 perc de addig néztem az órát míg falnak nem mentem :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22712) evitiguF válasza PeL (#22710) üzenetére


evitiguF
senior tag

Én sem kaptam meg...

(#22713) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Lehet csak nem frissült be. Előfordul.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22714) ProgenXL válasza szami777 (#22706) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nekem van 360, One és Series X controller is.
A series x kialakításra ugyanaz mint a One csak sokkal jobb érzés fogni, meg a gombokat lenyomni. A ravasz gumírozásról nem is beszélve.
One controllerhez kaptam usb bluetooth, azzal használom ezt is. Semmi extra. Ahogy bekapcsolom a controllert, bekapcsol az usb is és azonnal felismerik egymást. Configurálnom semmit se kellett játékban se. Nyilván mivel ez az usb cucc a microsoft terméke így kezel mindent esztközt ami microsoft. Annyi hogy controllerrel együtt olcsóbb venni mint külön a kettőt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#22715) zotyi8 válasza szami777 (#22706) üzenetére


zotyi8
tag

Most akkor mit kell nyerni a nyomorult Transit-al? Már mindent is megnyertem de nem adja.

(#22716) Del Tommaso válasza zotyi8 (#22715) üzenetére


Del Tommaso
tag

2 országúti versenyt. Van rá csìt pálya, Elmsdon tengerparti futamnál van egy 200 méteres nyerő track a Van-okra.

(#22717) NoMagix válasza Qkackca (#22711) üzenetére


NoMagix
addikt

Az bitang jó idő! Gratulálok!
Kedden leszek újra gép közelben, majd keresek egy gyors A800-at én is!

(#22718) szami777 válasza ProgenXL (#22714) üzenetére


szami777
addikt

+IntelKiller7

Köszi a válaszokat, be is rendeltem egy series x kontrollert, kíváncsi leszek.
Egyszeri beruházás, de irgalmatlanul elszálltak az árak, ez 25k volt, anno a 360ast a forza horizon 3-hoz még egy tizesért vettem.

ON
Ez a mostani trial most nem volt nehéz szerencsére, nem volt OP az ellen, ez még a lökdösődő csapattársakat is egyensúlyozta.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#22719) Qkackca válasza NoMagix (#22717) üzenetére


Qkackca
őstag

Attól függ mihez képest.
Van ennél jóval gyorsabb is, mondjuk az rwd powerbuild-ek, megfelelő tudással kombinálva, olyan 9.20-9.30 körül vannak. Mikor a gyors részen csekkpontonként kapsz 0.8-1 sec-et az annyira nem esik jól :D

szami777: hát olyan erősek tényleg nem voltak, de rohadt agresszívak a botok ismét, meg azért viszonylag gyorsak is. Többnyire megint nem a haladáson vannak, hanem hogy téged kilökjenek, feltartsanak.
Mikor bal kanyarnál, mennék kívül, az direkt fordul jobbra, keresztbe eléd - azt minek hívod?
Vagy mikor nagyjából egy tempót mész vele, hajszálnyit lecsúszol a kanyarcsúcspontról, olyan hipertérugrással megelőz, aztán visszalassít és annyival megy mint te, de pont kétkocsinnyi hellyel előtted.., aztán se előtte, se utána nem gyorsabb nálad, annyival meg jobban se megy hogy az egy jobb kigyorsítással összejöjjön az a különbség.
Vagy mikor 1-2 bot egyszerre lököd, beforgat keresztbe, aztán tol egy jó 50 métert majd valahogy visszafordulsz irányba?
Ennél azért 'egyszerűbb' volt eddig.

De amúgy tényleg egész könnyű, és gond mentes ez a hét :))

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22720) Del Tommaso válasza Qkackca (#22719) üzenetére


Del Tommaso
tag

... vagy amikor ugratsz és földetérés után úgy lök ki az agyagedény bot, hogy nem tudsz betalálni a checkpoint zászlók közé, én most így jártam 2x is. Majdnem földhöz@&Đ°+%
a kontrollert.

(#22721) Qkackca válasza Del Tommaso (#22720) üzenetére


Qkackca
őstag

Olyan is van, de azt már megszoktam :D

Nekem a jeep-es versenyen a kastély körversenynél, mikor kiugratnál a várból, ugye ott a letörés/domb elindul lefelé.
Na itt direkt fékeztem az ugratónál, ne arra érkezzek és boruljak, legyen idő kirugózni, szépen tovább menni.
Hát az annyira sikerült, hogy fékeztem, a domb elé érkeztem, aztán úgy kirugóztam, hogy először orra bukfenceztem aztán meg kettő balra :DDD (Wranglerrel mentem)
Köv körben meg elküldtem neki, úgy meg kiadta, a fene érti.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22722) stillmatic válasza PeL (#22710) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Dettó.
Azon agyalok hogy lehet az elsőt egyből el kellett volna költeni, nem pedig egyszerre felvenni. Tuti rendszerhiba.
Esetleg aki még nem nyomta le a hetit megpróbálhatná külön bezsákolni.

(#22723) stillmatic válasza Qkackca (#22719) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Egyébként mindig elszidom az összes pakisztáni/indiai kecskeabuzáló turn10 fejlesztőt hogy miért nem versenyzésre programozták a botokat és miért pont Death Race-re? :DDD
Jó csapatot fogtam ki szerencsére, a legszívatósabb váras körversenyt például hatos győzelemmel hoztuk le, viszont kétszer levágott a szerver. Ennyit a múltheti frissítésről ahol fixed server problemset ígértek.

(#22724) stillmatic válasza rdt89 (#12089) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Elvileg még adósak a 2018-as Megane Sporttal, 1975-ös Citroen DS23-al, 2009 Citroen C4 VTS-el, Peugeot 207 RC 2007, 206 RC 2004-el meg a '97-es Venturi Atlantique-al és kb. ennyi francia autó várható még a kibányászott forráskód alapján.

(#22725) Qkackca válasza stillmatic (#22723) üzenetére


Qkackca
őstag

Alapvetően a hálózattal se volt gond, a játékosokkal se különösen, minden meg lett elsőre, csak egyik-másik verseny közt kicsit többet gondolkodott mint szokott.

Szerintem alapvetően a steam verziót reszelgetik, ott (is) ekézik őket rendesen.
Érdekes módon, ott mindig van hír legalább a frissítésről, igaz nem mindig részletezik, de van.
A fórum hivatalos részén meg kicsit le vannak maradva e téren.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22726) rdt89 válasza stillmatic (#22724) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor jövőhéten jöhetne ez így egybe az egész. :C Nem sértődnék meg, sőt még fizetnék is érte, inkább mint ezért a Hot Wheels pakkért. :D

(#22727) CJ4567 válasza Qkackca (#22719) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem kell oda powerbuild. ;] Azt nem mondom, hogy nem pörgettem vissza, mert először mentem a pályán, és sokszor hirtelen kellett fékezni. :DDD Gyári motor, csak street aerot használtam. Ki kéne próbálni, hogy mennyivel gyorsabb az LS + spoiler verzió. :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#22728) NoMagix válasza CJ4567 (#22727) üzenetére


NoMagix
addikt

Wow! Gratulálok!
Ez az új gamer tag? Honnan jött?

(#22729) CJ4567 válasza NoMagix (#22728) üzenetére


CJ4567
veterán

A CJ telefonszám(CJ45678467) fiók még mindig tiltva van FH4 alól, valószínűleg tiltva is lesz, ez az új fiók, amit még januárban csináltam. :D

No Sana No Life

(#22730) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#22729) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Miért tiltottak ki? :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22731) zotyi8 válasza NoMagix (#22680) üzenetére


zotyi8
tag

Hova írom a kódot?

(#22732) NoMagix válasza CJ4567 (#22729) üzenetére


NoMagix
addikt

Tiltásról nem feledkeztem meg.
Hol tartasz az új fiókkal?

zotyi8: az online részen, most nincs elöttem pontosan...

(#22733) motifator válasza zotyi8 (#22731) üzenetére


motifator
senior tag

A "Creativ hub" fül alatt ("online adv". és a "cars" között) a "blueprint events"-en belül, a keresésnél meg tudod adni legalján a megosztókódot. Bocs, ez nem túl magyaros, de nekem nem jön be a fordítás, ezért angol.

[ Szerkesztve ]

Funky + Jazz

(#22734) homerhamm válasza CJ4567 (#22729) üzenetére


homerhamm
addikt

"Follow the Train CJ" :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22735) zotyi8 válasza motifator (#22733) üzenetére


zotyi8
tag

Megvan köszi.

(#22736) IntelKiller7 válasza homerhamm (#22734) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

damn* :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22737) zotyi8 válasza NoMagix (#22680) üzenetére


zotyi8
tag

alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""" Jó kis menet volt elsőre visszapörgetés nélkül, bár egy kerékcserére kiálltam volna féltávnál annyit radíroztam a gumit :)
Ahogy nézem CJ4567 űridőt ment.

[ Szerkesztve ]

(#22738) CJ4567 válasza NoMagix (#22732) üzenetére


CJ4567
veterán

Néha játszogatom, viszont már nem olyan a játék, hogy nincs meg az autókollekció(a nagy része felesleges volt, de megjelenés óta gyűjtögettem a ritka autókat :(), az online rész szinte játszhatatlan(vagy ledobál, vagy pedig 10+ percig tölti a következő versenyt), így annyira sok kedvem már nincs játszani. :( Kár, hogy ez lett a játékból.

No Sana No Life

(#22739) floatr válasza NoMagix (#22680) üzenetére


floatr
veterán

UFÓ ez a 9:30 alatti idő :)

(#22740) NoMagix válasza CJ4567 (#22738) üzenetére


NoMagix
addikt

Abszolút megértem!
Engem sarkallt az hogy újra megszerezzek mindent, igaz akkor egy év munkámat kellett újra lenyomnom!

floatr: köszi! :C :R
Látom lesz mit megdöntenem, gyűlnek szépen az idők!

[ Szerkesztve ]

(#22741) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#22719) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Lekúsztam még 9:15-ig de azért nem olyan pówerkedős pálya ez szerintem. Nagyjából 10 másodpercen belül tudtam menni mindenféle FWD-vel és AWD-vel RWD-vel. Tulajdonképp kiegyensúlyozottabb a pálya mint szinte bármelyik gyári.

(#22742) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#22741) üzenetére


Qkackca
őstag

Melyik awd-vel? Illetve ez is szép ;)
Napfényben nézd meg a kocka holden festésem úgy kiadja :))
Esőben/felhős időben nem jó :B

CJ: az szép, mennyi paci szaladgál ott? Le tudsz menni 9-ig/alá? ;]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22743) CJ4567 válasza Qkackca (#22742) üzenetére


CJ4567
veterán

350kW/469HP. ;]
Az R33-nak az a sajátossága, hogy valamiért jobb a légellenállása, mint egy mai sportautónak, ezért kevés erővel is jól gyorsul, emellé aero nélkül is elég kezes A-ban.
Az a vicc, hogy a vényóccal + hátsó szárnnyal 9:11-et tud menni, simán menne 9:10 alatt... Egész alulértékelt autó, gyári motor+kinézettel is, és a szokásos vényóc+hátsó szárny tuninggal is.

Hogy értsd, hogy mire gondolok, az alatt, hogy kevés erővel is jól megy, a gyári motorral, 350kW-tal 300KM/H fölött tud menni Colossuson. :DDD
Lehet, hogy egy-két autót kipróbálok még a pályán, egy elég kiegyensúlyozott pályáról van szó, pedig a hossza alapján nem ezt gondolnád. Lehet előszedek egy Dodge Dart-ot, bár az RWD sose volt az erősségem. ;]

Amit nem akarok kihasználni, viszont pár másodpercet jelenthetne, az az, hogy levenni az AI-t a legkönnyebbre, mert akkor első helyről indulsz, nem kell kikerülni az AI-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#22744) Qkackca válasza CJ4567 (#22743) üzenetére


Qkackca
őstag

Na azt kipróbálom :) Nekem ahhoz van egy 542kw-os tuningom tőled :P

Csak előbb még bukok egy trialt :D

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22745) CJ4567 válasza Qkackca (#22744) üzenetére


CJ4567
veterán

Az ha jól emlékszem gyári gumi, és hátsó szárny. :DDD Colossusra van tuningolva, máshová nem ajánlom. ;]

No Sana No Life

(#22746) Qkackca válasza CJ4567 (#22745) üzenetére


Qkackca
őstag

Majd kipróbálom ha nem leszek zombi.
Az r33 saját gyorstuninggal 10.01,9, de túl puha volt meg sokat mozgott a fara.
Viszont bmw e39-cel megvan a 10 alatti (9.58,430 :B )

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#22747) zolee145


zolee145
tag

Na most nagyon felbasztam magamat. Megyek az első helyen a drivatarok ellen, és az utolsó ellenőrző kapunál a mögöttem jövő drivatar úgy lök meg hátulról, hogy kiforgok a kapu mellé. Azért nem lett utolsó helye, mert egy csomó hülye lemaradt. Azért ilyen szinten ne csaljon már a játék. Amúgy is hányok a terepversenytől, de mostmár neki se kezdek az ilyennek. Ott rohad meg ahol van. Ha én megyek neki ennek a szemétnek mintha beton lenne. Csókoltatom a programozókat, remélem mindegyiknek eltörik minden ujja amivel ezt az ai-t kódolta.

(#22748) IntelKiller7 válasza zolee145 (#22747) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Attól is függ, hogy mennyire találod telibe. Kilehet ütni a drivatart is.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22749) zolee145 válasza IntelKiller7 (#22748) üzenetére


zolee145
tag

Ő ki tud ütni engem az biztos. Mindegy, csaljon, leszarom. max ezeken a szarokon egyszer fogok próbálkozni, és úgy, hogy nem érdekel az eredmény. Ellenben az nagyon vicces, hogy csatlakozni akartam a játszótérhez, és nem sikerült. Elindult a menet, lehetett autót választani, majd a többi játékos gyorstazása, és 2-3 percnyi várakozás után meguntam. Nem tudom miért van ez. Esetleg valaki kvarcórán játszik és 10 perc alatt tölt be neki, és megvárjuk? Vagy nálam hagyta el magát a net?

(#22750) Daw93 válasza zolee145 (#22749) üzenetére


Daw93
senior tag

Együtt érzek az ai csalásával kapcsolatban. Fh3 Fh4 is elég tragikus ilyen szempontból (nem csak a kamikaze drivatarokról beszélek hanem általánosságban a csalásukról).
Vagy 2 hete elkezdtem a Motorsport 7et, én itt is hasonló csalós ai-t vélek felfedezni. Volt már pár kamikaze itt is, meg a szokásos: az első helyezett úgy elhúz hogy utólérhetetlen, aztán ha valahogy mégis meg tudom előzni, onnantól meg úgy visszavesz a tempóból hogy a verseny végére meg másodperceket verek rá.

GTA Online: Daweee93

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.