Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15679) parandroid válasza csuvicsuva (#15678) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Baja Bug egészen jól kezelhető - persze valószínűleg már valamikor korábban kapott valami fincsi tuningot. A körversenyes eseményen sikerült mellépattannom vele egy checkpoint kapunak, ott akartam visszatekerni először, de örömmel kellett konstatálnom, hogy bebugzott megint a visszatekerés, és nincs. Kilép, vissza, másodszorra szükség sem volt rá, utcahosszal nyertem. A harmadik versenyen is végig vezettem, a vége felé csaptam falhoz a gépet egyszer, akkor igen feljöttek rám, jóvanmondok, akkor megint rewind, de megint nem ment. :DDD Hagytam úgy, meg is lett volna, de bekattant a csalószoftverben valami (megforgathatta valaki a kormányt, mint a 2.0 tdi-kben, hogy ne fojtsa le a motort), és az addig bénázó ai megtáltosodott, de ráhagytam, centikkel mögötte beértem másodiknak. Az összesítés így is simán meglett. A többi versenysorozat is sima ügy volt, sőt, ezen a héten a trial, illetve a játszótér is elsőre meglettek, úgyhogy a bugattis fiaskótól eltekintve nem szólhatok egy szót sem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.