Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-08 10:28:34

LOGOUT.hu

Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57701) python1 válasza SunMount3r (#57700) üzenetére


python1
veterán

"Igen, sokkal jobb képet kapsz, mert a színinformáció BD szabvány szerint (és dekóder chipek képessége miatt is) valójában negyede. A fényerő tényleg 1080p egy FHD anyagnál, viszont a szín csak 540p. A valódi 1080p színinfó csak a 4K-ban van benne. Egy eredeti mozifilm (moziban nincs ilyen hülyeség) 4K-ban olyan részletes, mint otthon a 8K lenne, és ez 4K megjelenítőn is kijön. A nagyobb színtér és HDR csak rátesz erre."
By: VoidXs

(#57702) spiky03 válasza Necronom (#57698) üzenetére


spiky03
veterán

Esetleg van valahol egy leírás, hogy mit és hogyan kellene beállítani a MPC-HC-t, hogy rendesen menjen a HDR lekonvertálása SDR-re?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#57703) viperabácsi válasza spiky03 (#57702) üzenetére


viperabácsi
addikt

Ez engem is érdekelne :R
BenQw1110 FHD projihoz
5600g proci
2x 8 gb 3200mhz ram
Asrock deskmini x300

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#57704) Necronom válasza SunMount3r (#57700) üzenetére


Necronom
senior tag

25 eve vagyok mar az orszagban ideje lenne megtanulni a magyart :D
99% hogy jobb képe lesz "valamennyivel" - igy gondoltam :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#57705) Necronom válasza spiky03 (#57702) üzenetére


Necronom
senior tag

Ezt igy pontosan nem tudom neked megmondani, ahogy irtam is erre en a Kodit hasznalom

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#57706) Alien! válasza VoidXs (#57694) üzenetére


Alien!
senior tag

nem arról van szó, hogy a DV jelenetenként tudja állítani a fényerőt, a HDR meg nem? Akkor mire van a HDR+ mint szabvány pl?

(#57707) VoidXs válasza Alien! (#57706) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az mindegy, hogy jelenetenként mond egy szorzót vagy beleégeti az anyagba. DV az előbbi, HDR10 az utóbbi. Ez egy legtöbb esetben vállalható megoldás, hogy 8 biten elférjen az adat, de a HDR10 megoldja erőből. Van ennek egy olyan előnye, hogy a HDR10 képes mindig részletes feketéket adni, míg a DV a shiftelgetés miatt nem. Ha kell a fényerő, kevesebb bit jut a sötétekre. A HDR10 10 bitet jelent, a 10+ pedig 10-nél többet, általában 12-t. Minden +1 egy kétszeres szorzót jelent a maximum fényerőre, mivel a görbék egyébként ugyanazok.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#57708) SunMount3r válasza Alien! (#57706) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Mind HDR, a DV is, csak az "dinamikus", ahogy írod, a sima HDR meg "statikus", tehát az egész videó ideje alatt ugyan azok a metadata értékek. A HDR10+ meg elvileg szintén "dinamikus", elviekben a DV "vetélytársa" és legnagyobb előnye, hogy nincs liszenceléshez kötve, mint a DV. De valamiért a "tartalomgyártók" inkább preferálják a DV-t, mint a HDR10+-ot, lehet mert mégsem annyira fejlett és kifinomult technikailag, mint a DV, de lehet más oka is...

(#57709) VoidXs válasza SunMount3r (#57708) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A Dolby nagyon jól beleásta magát az iparba. Soha nem volt övék a legjobb technológia, például hangban minden egyes érában a DTS jobb minőségű, könnyebben használható, műszakilag kiforrottabb megoldást szállított, de például a 4K BD-k szabványosításánál mégis a Dolby kilobbizta, hogy az Atmos sáv legyen kötelező. Hasonlót tudok a DV mögé is képzelni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#57710) ratkaics válasza Smiley (#57699) üzenetére


ratkaics
senior tag

Ez volt a megoldás.
Örök hála! :R :R :R
Emlékszem is arra amikor beállítottam, de utána nem tűnt fel, hogy nem megy a passtrough, pedig a leírásban írja is... :W

Még egyszer köszi!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#57711) SunMount3r válasza VoidXs (#57709) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A DD+Atmos a kompatibilitás miatt is lehet. A DTS licenc díjas még mindig, míg a DD már nem, bár ha jól tudom az Atmos már igen. Szóval a lényeg, hogy nem minden lejátszó és TV támogatja a DTS-t (főleg manapság), a DD ingyenes, a DD+Atmos meg lehet olcsóbb, mint a DTS. :F

[ Szerkesztve ]

(#57712) Donford


Donford
újonc

Sziasztok!

El jött az idő, hogy a regi mozihoz használt pc-met nyugdíjazzam.
1080p lejátszásra volt képes és a hangokat csak coax kimeneten tudta 5.1 ig (DD/dts)

Az új gépnek már tudnia kellene hdmi kimeneten
4K-s képet is hdr-el.
Illetve lenyeges, hogy DDP / DOLBY ATMOS / TRUE HD / DTS-HD / DTSX
hangokat is küldeni az új Denon erősitő felé.

A moziszobában az 1080p vetítőt illetve egy 4K tv-t kellene kiszolgaláljon, természetesen nem egyszerre.
(Az erősítőhöz lenne mondjuk a Media player bemenetre kötve)

Kb milyen gépet kellene összerakjak?
Köszönöm előre is.

(#57713) Smiley válasza ratkaics (#57710) üzenetére


Smiley
őstag

Ha azt akarod, hogy a kijelzo frissiteset a film-hez igazitsa, akkor az Adjust display refresh rate opcio kell neked.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#57714) VoidXs válasza SunMount3r (#57711) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az Atmos minden formája drágább, mint a DTS. Eleve egy 6000 dolláros szerver kell, hogy megengedjenek keverni, és a keverés után is le kell hívni a Dolby technikust, hogy jóváhagyja. Utoljára 2015-ben hallottam erről árat, 3 millió forint + szállás/kaja. DTS-nél nem tudnám, hogy lenne ilyen. A DD+ Atmosnak is van DTS verziója, DTS-UHD-nak hívják, teljesen ingyenes, nyílt szabvány, minden modern dekóder támogatja, és szó szerint senki nem használja. Konkrétan rá se írják az erősítőkre, hogy támogatott, miközben az, annyira nem érdekel senkit.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#57715) SunMount3r válasza Donford (#57712) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Beelink Mini S12 Pro (az N100-as procis)?

[ Szerkesztve ]

(#57716) Necronom válasza viperabácsi (#57703) üzenetére


Necronom
senior tag

ps:
de hogy jo (vagy rossz) szokasomhoz melto legyek, ezt kifejthetnem hosszabban is
Ez egy nagyon szubjektiv vilag, azaz mindenki maskepp latja, nem arrol van szo, hogy valaki mondd valamit es az a tuti, hanem arrool hog Te mit latsz es az jo neked vagy sem
Ezt osszahasonlitassal - ha van ra modod - meg tudod tenni
De, ha csak ugy barki masnak hiszel es megint nem arrol van szo, hogy a masik rosszat, hibasat mondd, hanem a sajat szemszogebol tapaszatal, akkor azt kell kovetni, mert lehet az neked pont nem a tokeletes lesz
A latas semmiben sm kulonozik mint a hallas, nagyon szubjektib, bagyon emberi es valtozo, de mindegyik jo, hiszen mertheto valamilyen tartomanyban a latas is es a hallas is. Az, hogy ki donti el hogy milyen az a tartomany es m a jo, haaaaat,az talan valamihez megint merni kellene, mert ha valakinek nincs megfelelo hallasa a hegeduleshez, az hiaba tanulja meg a fogasokat, attol meg a budos eletbe nem lesz belole hegedu muvesz
Ez van a latassal is, naygon sokak irnak a kadenciahelyessegrol a videokbanm de en szivesen kiprobalnek nehany nagyon jo lato ember, ha eletennek egy 144Hz monitort vagy egy 60Hz hogy egyatalan meg tudna kulonboztetni a kettot vagy sem

Mivel en mar idosnek tartom magam es tudom, hogy hallasom is es a latasom is romolhatott ezen idok alatt igy nem igazan foglalnek allast, de!
Azt le tudom szogezni, hogy a Kodi sok sok sok mindent meg tud oldani alapbol, amit a MadVr hosszu hosszu ideig bibelodessel lehet hogy jobban negold es van akinek ez megeri Nekem erre sem ido, se kedv nincs mar de termeszetesen, ha en is ugy vennem eszre hogy valami nem jo, mert jobb volt a MadVr akkor bibelodok vele, de ma mar nem ez van
Vannak Kodi forkok is, amik erre vagy arra vannak kihegyezve, ilyen lehet akar a LE vagy a CE is, vagy pl az SPMC is, jomagam Linuxon pl az OSMC hasznalom, mert abban sokkal jobban lehet a hangzassal varialni - ami engem jobban erdekel, hisz nalunk csak 1080p megjelenitok vannak, viszont van egy szerintem profi sztereo cucc es itt fogynem kell arra, hogyan birom ra hangkartyamat arra, hogy a sokcsatirnas hangbol a leheto legjobb stereo hagtast allitson elo, valamint egy jonak mondhato 7.1 AVR-s rendszer is van a masik szobaban.

Sorry megint a hosszu dumaert, aki eddig elolvasta, annak koszonet :C :R

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#57717) Smiley válasza VoidXs (#57714) üzenetére


Smiley
őstag

Mint a HDMI és a DP esete. Mindenkinek ez a szar átláthatatlan fizetős HDMI technológia kell miközben a DP mindenben jobb és ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#57718) ratkaics válasza Smiley (#57713) üzenetére


ratkaics
senior tag

Ezt merre találom?

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#57719) Necronom válasza Donford (#57712) üzenetére


Necronom
senior tag

Ez megint szamomra kicsit felre ertheto, mert miert akarna valaki egy pc-ben levo occo es vacak dekodert hasznalni, ha egyszer ott a sokkal jobb AVR, aminek a 3ad ara a benne levo DSP es a AD/DA konverter? Hat azt kell hasznalni, nem?
A PC hagyja mar beken a hangot, hozza se nyuljon eressze at magan, adja at a dolgot az AVR-nek, abbol meg tessen kijonni a TV-re es csokolom

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#57720) Necronom válasza Smiley (#57717) üzenetére


Necronom
senior tag

Nem mondom, h jobb a HDMI mint a DP, csak kenyelmesebb
A DP-nek kell kis kutyu, hogy legyen hangja a HDMI porton, ez baj, mert meg nem lattam DP portos AVR-t

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#57721) python1 válasza Necronom (#57716) üzenetére


python1
veterán

Most teszteltem a KODI vs MPC-HC madvr kombót, 2160p-1080p orbitális a különbség az MPC-HC madvr kombó javára, igaz a kártya AMD rx 5600xt elég erős algókkal.

[ Szerkesztve ]

(#57722) VoidXs válasza Smiley (#57717) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A HDMI-t a HDCP miatt választották, ez érthető volt. Kis cégeknek viszont jó nagy szívás megkeresni azt a 30 milliót, amibe a licensz kerül...

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#57723) Smiley válasza ratkaics (#57718) üzenetére


Smiley
őstag

Ugyanugy a Player->Videos alatt talalod.

#57720 Necronom
Persze, mert senkinek nem erdeke. Azert van HDMI minden szaron mert license koteles igy baromi nagy penz van benne, a lobbi ereje es a megszokas pedig ezt hozta ki gyoztesnek. Ami ingyenes ugye azt eleg nehez promozni, mert nincs mogotte egy milliokbol mukodo marketing osztaly.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#57724) Necronom válasza python1 (#57721) üzenetére


Necronom
senior tag

Nos errol irtam pontosan, akinek ez szubjektive jobb, akkor azt kell hasznalni, itt meg kerdes lehet az oprendszer es maga a Kodi verzio es a fork is persze, ahhoz hogy teljes kepet lehessen errol alkotni. De ez itt senkinek sem celja - ugye, hiszen nincs miertje :K
ps: es fokent a kijelzo amin nezed z sem mindegy :)

Smiley
110%-ben egytertek veled, lasd win es linux esete
szerintem a az utobbi sokkal jobb, de minden ugy van, ahogy irtad

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#57725) ratkaics válasza Smiley (#57723) üzenetére


ratkaics
senior tag

Jaaa, én magyar nyelven használom, de már megvan. Az be van és volt is kapcsolva.
Köszi mégegyszer is!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#57726) python1 válasza Necronom (#57724) üzenetére


python1
veterán

Kèszítettem 2 fènykèpet.
1 MPC- HC
Ez pedig a kodi
Mindenki döntse el maga
Most nem tököltem a cinema mód bekapcsolásával a projektoron, azért húzott kicsit a kép.

[ Szerkesztve ]

(#57727) Necronom válasza python1 (#57726) üzenetére


Necronom
senior tag

persze hogy latszik de szvsz "csak" tul van vilagitva....
a Kodival is lehet picit bibelodni am :)

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#57728) spiky03 válasza python1 (#57726) üzenetére


spiky03
veterán

Kicsit mintha fakóbb lenne a KODI-s verzió. :U

Lehet csak be kell szereznem azt az Asus VGA-t, meg valakit megkérni, hogy állítsa majd be rendesen a MPC-HC-t MadVr-el együtt.

Amúgy itt mi a forrás? DV? HDR? 2160p?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#57729) Donford válasza Necronom (#57719) üzenetére


Donford
újonc

Pontosan az kell, hogy adja át az adatfolyamot és majd a Denon végzi a dolgát!

(A regi pc-m a hdmi kimeneten csak a képet engedi át, hangot semmit.)

(#57730) SunMount3r válasza python1 (#57726) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha még esetleg az MPC-BE+MPC Render képét is mellé tennéd...

Akkor ezek amúgy HDR->SDR konverziós képek?

(#57731) VoidXs válasza python1 (#57726) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Bekapcsolva maradt a broadcast range, vagy az IGP color grading?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#57732) Necronom válasza Donford (#57729) üzenetére


Necronom
senior tag

(A regi pc-m a hdmi kimeneten csak a képet engedi át, hangot semmit.)

na latod en ilyet meg nem pipaltam

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#57733) python1 válasza spiky03 (#57728) üzenetére


python1
veterán

Mindkettő esetben 2160p DoVi-HDR a forrás, teljesen alapbeállításokkal az MPC-HC, vagyis a HDR-SD konverzióval.
Kodin simán, ahogyan telepítettem és beállítgattam.
Vagy valamit nem jól állítok be valahol?

(#57734) VoidXs válasza python1 (#57733) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Mindkettő HW gyorsított? Milyen IGP-d van?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#57735) python1 válasza VoidXs (#57734) üzenetére


python1
veterán

Nincs IGP, AMD rx 5600xt kártya van a gépben.

[ Szerkesztve ]

(#57736) VoidXs válasza python1 (#57735) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az AMD-nek is van valami videójavító hülyesége, ami csak akkor él, ha a hardveres gyorsítást bekapcsoltad. Csak nVidiánál nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#57737) python1 válasza VoidXs (#57736) üzenetére


python1
veterán

Ezt majd megnézem.

(#57738) Necronom válasza python1 (#57733) üzenetére


Necronom
senior tag

Vagy valamit nem jól állítok be valahol?

Ehy icipicit nem lehet tekergetni a Kodi kontrszt + es ha kell fenyero minusz?

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#57739) VoidXs válasza Necronom (#57738) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Attól tartok, hogy valami hasonló van driverszinten elállítva. Intelnél a gyári beállítások például nem a helyesek, hanem a kirakati szintű kontraszt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#57740) python1 válasza VoidXs (#57739) üzenetére


python1
veterán

Most kèszítettem egy MPC- HC kèpet madvr nèlkül, nèzhetetlen így
MPC- HC madvr bekapcs, tehát madvr beállítás lesz.

(#57741) VoidXs válasza python1 (#57740) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez csak a HDR lejátszva SDR-ként, az a logaritmikus görbe miatt így néz ki, ha nincs dekódolva. Szóval annyi volt mögötte, hogy a Kodi nem tud HDR-t.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#57742) Necronom válasza VoidXs (#57739) üzenetére


Necronom
senior tag

Epp ezert lenne jo latni egy hasonlobb beallitast a Kodival
es aztan nezni a kepet, hogy a mi a kulonbseg - de ki vagyok en hogy munkat adjak barkinek :) nem kivanom el
Ja es adjuk hozza a video kartya arat...es amikor nagyjabl a fenyero + kontraszt beallitasok azonosak, akkor kerdezzuk meg a "kozonseget" hogy nekef ez mennyit er meg?

Persze akinek van kartya, annal nincs tobb kerdes...nem kell szarakodni, az jobb es kesz

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#57743) python1 válasza VoidXs (#57741) üzenetére


python1
veterán

Készítek képet akkor HDR-SDR konverzió vs 1080p HD változatról is, azonos filmrészlettel, kíváncsi lettem.

(#57744) VoidXs válasza Necronom (#57742) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Jogos, ha nem játszanék, én se vettem volna GPU-t.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#57745) python1 válasza VoidXs (#57744) üzenetére


python1
veterán

Lehet bedobok egy igp-s gépet tesztelni, nehogy fals következtetést vonjak le.
Mondjuk a KODI tetszik mint lejátszó, majd konfigurálom rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#57746) VoidXs válasza python1 (#57745) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Lehet olyat, hogy Kodi-ból vezérelsz egy MadVR-képes külső lejátszót.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#57747) ctrlaltdel13 válasza VoidXs (#57746) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Ja, csak kb meg kell tanulni külföldiül,mire kibogarászod a netről😂

[ Szerkesztve ]

(#57748) python1 válasza VoidXs (#57746) üzenetére


python1
veterán

Na sikerült KODI 1080p vs MPC-HC HDR-SDR konverzió, itt már közelítenek egymáshoz.
KODI 1080p
MPC- HC madvr

Így már azért ellehet nézegetni, de a madvr-s verziót nem éri utól, számomra.
Még azért a kodit finomítgatom, madvrt-t integrálom még hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#57749) Necronom válasza python1 (#57748) üzenetére


Necronom
senior tag

tokeletes, en koszonom szepen a faradozasod :R
most, hogy igy a fenyero es a kontraszt jol all, meg mindig latszik a kulonbseg a madvr javara, na itt van az, hogy a kodi fakobb, picit talan szintelenebb
de a kerdesem az kerdes marad, akinek nincs dVGA? megeri a kulonbseg az arban?

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#57750) ctrlaltdel13 válasza Necronom (#57749) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Picit jobban,mint egy misztikus dologért kidobni pénzt,amitől jobbnak látnak,hallanak sokan sokmindent😉😂

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.