Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-08 10:28:34

LOGOUT.hu

Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) Ispy válasza canniball (#46999) üzenetére


Ispy
veterán

Áhh, köszi, Bubbleupnp-vel küzdöttem egy darabig, de nem vált be, akkor ezt kipróbálom.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47002) Ispy válasza Patice (#47000) üzenetére


Ispy
veterán

Köszi, ennek is utána nézek, én még audiograbberrel próbáltam, ez marad meg bennem még 1000 évről.

Na, de akkor mit fogok moddolni? Kell valami új projektet találnom magamnak miattatok ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47003) Patice válasza Ispy (#47002) üzenetére


Patice
Topikgazda

Pl. a külső-belső összekötő kábeleket változatos színű kígyóbörbe húzhatnád.
+ a HTPC alaplap ledsora is villoghatna ritmusra. :)) Esetleg más más színnel követve a magas mély és közép szekciókat. ;]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#47004) nagyatt válasza dunkel (#46987) üzenetére


nagyatt
tag

Köszi, sikerült ez alapján belőnöm a rendszert. Reclock kellet a wasapi kinyeréséhez végül :).

Most úgy néz ki sikerült mindent pöccre beállítanom, így utólag már nem egy nagy ördöngösség :)

Beállítottam az NGU Low skálázót. Hát leesett az állam, ilyen képminőséget még nem láttam kijönni a TV-mből. amúgy az i3-7100-nál low esetében 1-3 ms a rendering idő átlagosan, high-nál már 55 körül van, így gondoltam megcélozni a medium-ot.
Viszont ezzel kapcsolatban lenne egy kis gondom, nem tudom valaki futott-e már bele, de az NGU medium profilja valamiért nem működik nálam. Ha low-t állítok vagy high-t akkor a ctrl+j-nél szépen írja melyik az aktív, ellenben ha mediumot választom, akkor mindig az előtte beállított érték marad az aktív.

[ Szerkesztve ]

(#47005) Ispy


Ispy
veterán

Felraktam Openelec helyett a Libreelec-et. Olyan gondom van, hogy a kép túllóg a fizikai méreteken. Emlékszem, hogy az openelecben is így volt, de ott be tudtam állítani manuálisan a kép méreteit. Most viszont nem találom ezt a menüt. Hogyan lehet ez beállítani?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47006) djnice válasza Ispy (#47005) üzenetére


djnice
veterán

A TV-n kapcsold ki az overscant.

(#47007) Ispy válasza djnice (#47006) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, akkor jó, de az meg azért lett beállítva, mert bizonyos adók képe szarul jött, oda meg pont ez kellett :U

Ezért volt jó openelecben, hogy manuálisan is lehetett a képet kalibrálni és kicsit visszahúzni.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47008) Patice válasza Ispy (#47007) üzenetére


Patice
Topikgazda

LE-ben is lehet.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#47009) Ispy válasza Patice (#47008) üzenetére


Ispy
veterán

Az jó hír.

De hol??? :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47010) Ispy


Ispy
veterán

Nem nagyon foglalkoztam eddig a htpc-vel, ment, ahogy ment, de ezzel a yatse-val kiegészítve azt hiszem kiléptem a digitális őskorból :DDD

Most már mennek a zenék faján, nasról, youtube share tabletról, wol, király.

Azt hiszem mehet az apróra a slim bd olvasó, meg a ház is, ne is lássak többé lukat a htpc elején :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47011) MasterMark válasza Ispy (#47007) üzenetére


MasterMark
titán

Nem zavar, hogy így nem lesz meg az 1:1 pixel mapping?

Kapcsold azt ki a tévén. Majd visszakapcsolod ha TV-zel. :)

Switch Tax

(#47012) Ispy válasza MasterMark (#47011) üzenetére


Ispy
veterán

Szerencsére én ritkán tévézek, leginkább aludni szoktam a tévénél. :DDD

Most megnéztem a csatornákat, és nincsen semmi gond vele, igaz azóta eltelt 4 év, szóval simán lehet, hogy változott valami a szolgáltatónál, mert emlékszem, hogy az adások jó részénél fehér csík volt a kép tetején, ami csak az overscanre volt hajlandó eltünni.

Na mindegy, problem solved, ez ma egy nagyon hatékony nap, sokat tanulta ma :))

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47013) Patice válasza Ispy (#47010) üzenetére


Patice
Topikgazda

:C Üdv. a jelenben! :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#47014) Ispy válasza Patice (#47013) üzenetére


Ispy
veterán

;]

Most már csak az a kérdésem, hogy az N3150 elmegy full passzívban, vagy kell neki valami kis légáramlat?

Kinéztem magamnak egy Streacom F1C-t az F7C helyett, de ebbe csak slim ventilátor menne bele. Vagy bele tudom rakni a normál 25mm is? Mert olyanom van most az F7C-ben. Vagy nem is kell egyáltalán semmi bele.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47015) Patice válasza Ispy (#47014) üzenetére


Patice
Topikgazda

Én így oldottam meg.

Elmegy passzívban, de én nem bíztam a véletlenre az élettartamot. Inkább beraktam egy leszabályzott ventit, hogy fújja az egész lapot is. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#47016) PeterPH válasza Ispy (#47014) üzenetére


PeterPH
senior tag

Nekem elvan passzívan egy hasonló felépítésű OrigenAE MM100-ban.

(#47017) djnice válasza PuMbA (#46954) üzenetére


djnice
veterán

Igen, ez igaz passzív adapter esetén, de aktívnál a DP 1.2 is elég a HDMI 2.0-hoz. Persze így meg HD hang nem lesz, csak multi channel PCM.

[ Szerkesztve ]

(#47018) MasterMark válasza Patice (#47015) üzenetére


MasterMark
titán

Egyetertek, felesleges lenne a teljesen passziv. Egy nagy venti leszabalyozva, senki nem hallja, megis nagyon sokat segit szelloztetni az egesz gepet.

Switch Tax

(#47019) djpundro válasza Patice (#46989) üzenetére


djpundro
aktív tag

Hat most meg problemaba estem ,mert valaki azt mondta nem eleg erös a NUX6CAYH J3455 nal ,mivel a MadVR felejtös es ajalja hogy egy ASUS H110T Alaplap al vegyek INTEL Core i3-7100T procit .
Na most ez a verzio nekem többe kerülne es szeretnem töled vagy mas forumtartol megkerdezni ,hogy egy NUX6CAYH J3455 al tudnak jobb kepet elerni mind egy androidos lejatszokkal ,(Zidoo ,S905 ,Vagy esetleg Popkorn VTEN )?
Mivel alitolag az egyszerübb bealitas Lanzcos 3 al menne NUX6CAYH .Es eggyaltalan sima kodival semmi bealitas nelkül összelehet egy S905 el vagy mas androidos lejatszokkal hasonlitani?

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#47020) Ispy válasza Patice (#47015) üzenetére


Ispy
veterán

Hát a nagy venti még kérdéses, nem tudom mennyi hely lesz a tüskeborda és a ház teteje között. Max. oda lehetne berakni egy nagyobb keverőt, vagy oldalra egy kisebbet (80mm).

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47021) an0ny


an0ny
tag

ma érkezik a NUC6CAYH, juppí!!! :D

(#47022) djpundro válasza an0ny (#47021) üzenetére


djpundro
aktív tag

Legyszives szamolj be rola erdekel milyen lesz ?4K at hasznalod mar ?Tegnap eppen en is megrendeltem ,de lemondtam ,mivel hallotam egyes dolgokra gyenge, a 1080p-ről 4K-ba felkonvertalasra lenne inkabb szüksegem ,meg nem tudom Lanzcos 3 al menni fog e jol ?

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#47023) Patice válasza Ispy (#47020) üzenetére


Patice
Topikgazda

Jól látom, hogy az F7C szélesebb, az F1C-nél? Mert ha igen, akkor az F7C-ben elférne oldalt egy 25mm vastag venti, mondjuk egy Noctua, amivel lazán át tudod fújatni a házat és az pont elég lenne az N3150-nek.

(#47019) djpundro:

EGL-es Kodival (Linux alapokon) szerintem olyan szintű képed lesz, mint egy S905-ös boxszal, a J3455 IGP-je és a Lanzos3 a FullHD alatti felbontású anyagok esetében fog jól jönni. No meg úgy általános sebességben lesz érezhetően gyorsabb. Ez a proci és az IGP-je tényleg alkalmatlan MadVR futtatásához.

MiniITX lap + asztali Intel Proci IGP-ben erősebb lesz, de csak minimális MadVR algókat fog elbírni, ami nem biztos, hogy megéri a felárat.

Amúgy a TV-d nem tudja a FullHD-t felkonvertálni 4K-ra?

J3455, amúgy simán kitolja magából a 4K-t is, ha a forrás is az. Ha meg FullHD, akkor meg a TV felskálázza.

Majd ha olan általános lesz az UHD tartalom elérhetősége, mint jelenleg az 1080p, addigra úgy is lesznek sokkal jobb vasak a lejátszáshoz. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#47024) Ispy válasza Patice (#47023) üzenetére


Ispy
veterán

Ha minden igaz, akkor 4 cm-vel rövidebb az F1C, most is van egy 80mm BQ venti a házba, azt nem tudom, hogy el fog-e férni az alaplaptól oldalt a vastagabb változat, mert a gyári leírásban slim (10mm) ventit ír. Igaz én nem rakok bele HDD-t, SSD. Szerintem ez majd csak akkor fog kiderülni, ha megvan az új ház, aztán majd meglátom hova lehet bepasszírozni, slim ventit biztosan nem teszek bele, akkor inkább marad a full passzív mód.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47025) Celtis válasza Ispy (#47007) üzenetére


Celtis
veterán

Normális TV-n bemenetenként lehet beállítani az overscan-t.

(#47026) an0ny válasza djpundro (#47022) üzenetére


an0ny
tag

én Libreelec-DualAudio-val fogom használni, arról a NUCblog-on van teszt.
4K TV-m nincs (még?)

[ Szerkesztve ]

(#47027) Heisenberg válasza an0ny (#47021) üzenetére


Heisenberg
tag

Szia,

honnan/mennyiért, ha szabad kérdezni....?
(én is ezt néztem ki, de csak külföldi forrást találtam - amazon.)

(#47028) Ispy válasza Celtis (#47025) üzenetére


Ispy
veterán

Ez pana plazma (ST50), itt egy helyen lehet állítani az overscant, igaz azt nem tudom, hogy ez a beállítás bement függő-e, a menüben nincsen erre vonatkozó külön opció.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47029) djpundro válasza Patice (#47023) üzenetére


djpundro
aktív tag

A tevem feltudja skalazni persze 4k ba .Ez a tevem van 55pus7600 [link]

Van attol sokkal jobb eszköz is ami jobban csinalja , peldaul az uj Panasonic bd lejatszok 4K Direct Chroma Upscaling ja van ami nagyon jo.De nem tud MKV at kadenciahelyessen lejatszani es igy nem felel meg MKV folmek lejatszasara .

Mar azon gondolkodtam hogy vegyek e esetleg egy uj Popcorn 500 ast ?

A lenyeg az hogy a lehetöleg legjobb kepminöseget tudjam 300€ bol elerni . 4K 30 Herz szerintem eleg is lenne ,mivel a filmek mind azok ugytudom.vagyis 24P be mennek .

Szoval eleg összekeveredtem ebbe az egeszbe .
Nekem peldaul az s905 lejatszoknak nem tetszik a kepminösege ,de peldaul Volt egy darabig nalam a Samsung UBD-K8500 4k S lejatszom ,nagyon szep volt a kepe ,nagyon gyors is de sajna a felkonvertalasa nem olyan jo es hangos ventilator is volt benne ,meghat nincsennek coverek .Tehat visszaküldtem .

Szeretnem peldaul azt megtudni vagy hogy hogy esetleg mit gondolsz a J3455 rol , hogy ,tudna e egy Dune vagy egy uj Popcorn Hour A-500 4K/UHD Mediaplayer,el (Sigma Designs SMP8758 ) kepminösegben vetekedni?

Es venned a J3455 öst,melyik variaciot venned meg ?
1-Nuc NUC6CAYH(csak meg veszel hozza memoriat es ssd et)
2 vagy Asrock J3455-ITX extra Panelt es összerakod magadnak ?

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#47030) Patice válasza djpundro (#47029) üzenetére


Patice
Topikgazda

Saját vélemény:

A gyári médialejátszók - szerintem - egy átlag (értsd: gyári PC-s alkatrészekből összerakott) HTPC-től akkor tudnak jobb képet, ha valamilyen képjavító áramkör/algoritmus van bennük.

J3455 + EGL Kodi (Win10 nem!) szerintem tudja azt a képminőséget, amit a felsorolt médialejátszók, bár konkrét tapasztalatom A500Pro-val és korábbról Dune HD-TV301-gyel van. A500Pro annyival tudott többet az N3150-es HTPC-mnél, hogy vitte a 4K-t rendesen.

Személy szerint én azért vágtam bele a HTPC-zésbe, mert nem voltam megelégedve a médialejátszók formátumtámogatásával és sebességével. No meg a könnyebb frissíthetőség (pl. alaplapcsere) is efelé döntötte NÁLAM a mérleg nyelvét.

Amennyiért az új médialejátszókat árulni kezdték, annyiért egy affinitással rendelkező ember simán összerak magának legalább ugyan olyat, vagy használhatóságban jobbat, olcsóbban.

A 4K korszak és a HEVC kicsit felbolygatta az állóvizet. Most már az átmeneti időszak második évébe léptünk, amikor még továbbra is azt látom a MP gyártóknál, hogy nagy a fejetlenség szoftveresen, a Kodi térnyerése és fejlesztése feladta nekik a leckét rendesen.

Én most úgy látom, hogy szép lassan fog majd terjedni a 4K képesség és még mindig várja mindenki, hogy sikerüljön feltörni az UHD Blu-ray-ek másolásvédelmét, mert emiatt nincs még elérhető tartalom sehol. Ez az iparág erre épül és ilyen formán az összes gyári készülék számomra lutri. Ezért ignorálom őket.

Nekem is van S905-ös lejátszóm. Azért az árért (7,5K), amennyiért vettem egy 1/8 GB-os cuccot, annyiért bárkinek megéri és LibreELEC-kel ugyan úgy viszi a 4K-s anyagokat, mint az A500Pro. Lehet, hogy másnak az a minimális mókolás is sok, amit csinálni kell az LE felrakásával, de én a saját igényeim alapján vettem meg, mert tudtam, hogy ez sima ügy számomra.

Az előzmények után szerintem nem nehéz kitalálni, hogy a J3455-öt venném. A NUC jó, de túl kötött formátum az egyszerű frissítéshez.

A J3455 még nem az az IGP-t tartalmazza, amit várok az Inteltől ezen az atomos vonalon. Csak idő (sacc 2-3 év max.) mire ebben a legalsó kategóriában is alap lesz a 4K/10bit/hevc/HDR hardveres dekódolása, amikorra várható kb. az UHD elterjedése, ha egyáltalán el fog. Mert a 8K-t már most elkezdték megszellőztetni.

Szóval nekem nem jelentenek alternatívát a gyári lejátszók. Az S905-ös gép a konyhában teljesít szolgálatot egy 32 colos ratyi paneles LCD tévé elé kötve. Nem azért, mert szar a képe, ellenkezőleg, meglepően jó volt Samu plazmán is, hanem mert oda is kellett valami, amin mehetnek a sorozatok, vagy a mesék, stb. És pont kapóra jött a Gearbest-es akció. :D

Hangban még nem volt alkalmam összevetni a HTPC-vel, mert max. HDMI-n tud kiküldeni bármit és elég ritka még a HDMI bemenetes sztereó DAC, de pl. Primare SPA23 házimozi erősítővel volt alkalmam kipróbálni pár perc erejéig és a HD audio passtrough szépen ment LE-vel, ahogy a kadencia helyes lejátszás is 4K tartalommal. Ismét csak egy szög a gyári médialejátszók koporsójába.

Ami még érdekel médialejátszó vonalon, az a DVB-C tuneres gépek (eddig kb. kettőről tudok) szintén Amlogic procival.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#47031) an0ny


an0ny
tag

fasza cucc a NUC6CAYH: picike, minőségi. csak egy baja van: blank screen minden felállásban. se bios, se semmi. intel fórum nyomozás eredménye szerint kuka a hw. jó drága kék világító gomb. :(( :( :W ja! tud még kék keretben is tud világítani az előlapon. fuck!

[ Szerkesztve ]

(#47032) radi8tor válasza an0ny (#47031) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha neten vetted/rendelted 14 napon belül simán visszaviheted.

⭐ Stella

(#47033) djpundro válasza Patice (#47030) üzenetére


djpundro
aktív tag

Ez a felalas jo ? a kepen ?
De most kaptam egy infot hogy akkor mar inkabb egy Intel Pentium Kaby Lake G4560 vegyek ,mit gondolsz ?
[link]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#47034) MasterMark válasza radi8tor (#47032) üzenetére


MasterMark
titán

Amennyiben hibátlan...

Switch Tax

(#47035) radi8tor válasza MasterMark (#47034) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja persze nem célszerű előtte a földhöz vágni.

⭐ Stella

(#47036) MasterMark válasza radi8tor (#47035) üzenetére


MasterMark
titán

Úgyértem az elállás, csak hibátlannál érvényes.

Switch Tax

(#47037) radi8tor válasza MasterMark (#47036) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem még sosem vizsgálták be azt amit vissza vittem, igaz komplett miniPC-t nem próbáltam visszavinni.

⭐ Stella

(#47038) Ispy válasza radi8tor (#47032) üzenetére


Ispy
veterán

És persze csak akkor, ha nem céges számlára ment...

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47039) StLui válasza Ispy (#47038) üzenetére


StLui
veterán

Én meg már küldtem vissza kétszer is cégnévre vásárolt terméket :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#47040) Celtis válasza MasterMark (#47036) üzenetére


Celtis
veterán

Az durva lenne, ha a hibás cuccot köteles lennél megtartani. Szerintem te a sérülésmentesre gondolsz.
Elállni indoklás nélkül lehet, ha elégedetlen vagy a termékkel.Ha be sem kapcsol, naná, hogy elégedetlen vagy.

(#47041) MasterMark válasza Celtis (#47040) üzenetére


MasterMark
titán

Nem megtartani kell, hanem ilyenkor másik procedúra lép életbe.

Mondjuk mostmár nem vagyok benne olyan biztos hogy hogy van, de eddig így volt.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#47042) Dorian válasza StLui (#47039) üzenetére


Dorian
félisten

Én is mentem már át a piroson, h nem büntettek meg. És?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#47043) canniball válasza StLui (#47039) üzenetére


canniball
nagyúr

Céges számlára vett cuccot is vissza lehet küldeni, csak emlékeim szerint rövidebb ideig (talán 8 napig).

Ami pedig az eredeti kérdést illeti: ha valami rossz akkor azt még akkor is kötelesek 3 napon belül kicserélni ha boltban veszi az ember.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#47044) StLui válasza Dorian (#47042) üzenetére


StLui
veterán

Azért picit kevered a szezont a fazonnal. Piros lámpánál vagy észre vesznek vagy nem, de visszaküldésnél, nehéz nem észrevenni, hogy a sztornó számlát cégnévre állítja ki, és cégneves bankba utal. Én azt mondom nem nagyon szoktak kötekedni ezzel a cégek, mivel sokan vesznek magáncélú vásárlás esetén is céges számlára műszaki cikkeket például.

Főleg az Oázis válasza érdekes, és egyben korrekt is

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#47045) Ispy válasza canniball (#47043) üzenetére


Ispy
veterán

Nem lehet, az elállási jog nem vonatkozik cégekre. Ettől függetlenül van pár cég, akik visszaveszik, de a legtöbb már nem. Én a múltkor pclandról pattantam vissza.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47046) an0ny


an0ny
tag

Vissza vették szó nélkül. Nagyon rendesek voltak. Nyilván nem ők tehetnek róla. alza.hu

(#47047) djpundro válasza Patice (#47030) üzenetére


djpundro
aktív tag

Hat a Intel Pentium Kaby Lake G4560 megsem valami jo ,mivel sokat fogyaszt 60 Watt .

Tehat szerinted csak Linux alatt lehet jobb a J3455 ?Mivel Windows 10 el szeretnem hasznalni ,mivel ottan van meg sok mas ,peldaul a 4k ba you tube es Amazon Prime Video stream .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#47048) PuMbA válasza djpundro (#47047) üzenetére


PuMbA
titán

60W-ot teljes terhelésen fogyaszt, közelében sem vagy átlag felhasználással :) 30W körül megvagy. G4560-hoz viszont Displayport-os alaplap kell, hogy HDMI 2.0-át csinálj belőle, de 28k körül lehet kapni sok félét.

[ Szerkesztve ]

(#47049) djpundro válasza PuMbA (#47048) üzenetére


djpundro
aktív tag

Igen ez egy Displayportos Asus H110T Mainboard [link],söt nem kell neki csak aegy külsö tap egyseg .90Watt [link]

De te mit gondolsz egy ilyen aluminium hazat szeretnek , [link] nekem nagyon tetszik ,
De akkor nem marad penzem csak egy asrock j3455 re [link]

Mit gondolsz avval eltudnak Windows 10 alatt jobb kepminöseget erni mind egy S905 lejatszoval ?Vagy inkabb ugymondom hogy egy dune vagy Popcorn vten t megtudnam közeliteni kepminösegben?

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#47050) PuMbA válasza djpundro (#47049) üzenetére


PuMbA
titán

Nem tudom, hogy milyen képminőséget tudsz elérni, de szerintem el tudod érni, hiszen az Intel GPU-k alapból Lanczos felskálázást használnak. Arra figyelj, hogy a H110 chipset 1 éves, tehát BIOS frissítés nélkül nem megy benne a G4560 :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.