Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-08 10:28:34

LOGOUT.hu

Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) Celtis válasza Bandi821 (#49998) üzenetére


Celtis
veterán

Hadd legyek megint az ördög ügyvédje. Szerintem az optimális megoldás ma tízezer forintért egy S905x-es box Libreleckel meg egy külső gigabit LAN adapterrel.

(#50002) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Tudtok egy jó HTPC-kkel foglalkozó külföldi fórum-ot? (Az AVS-en kívül)?

(#50003) stigma válasza SunMount3r (#50002) üzenetére


stigma
addikt

Hali, hát nem biztos hogy a legjobb de én az alábbit szoktam olvasgatni: HTPCBeginner

Ezenkívül a kodi.tv-s oldalt szoktam nézni + a fórum oldalát mert ott vannak tippek trükkök igaz nem kiforrott HTPC-s dolgok vannak jelen hanem inkább beállítások/tesztek.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#50004) stigma


stigma
addikt

Útközben szállingózik kis infó => ASROCK J4105-ITX => 30k

Még csak rendelhető de árban szerintem nem rossz, kb így nyitott annó a N3150-es lap is asszem.

Még a Rizen Ridge APU az amit kíváncsi vagyok, asszem febr. 12. fele fog debütálni ha jól emlékszem.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#50005) Skillet válasza stigma (#50004) üzenetére


Skillet
addikt

Kíváncsi leszek, lesz-e DC verzió...

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#50006) petir


petir
senior tag

sziasztok

Van egy kis gépem.
Alaplap : ASRock H61MV-ITX
CPU : Intel Celeron G1610 2,6GHz 2MB LGA1155
Memória: 4GB 1333MHz DDR3 RAM Kingmax
HDD: 1TB WD
Régen hajtott a "vágy" egy debian van rajta csomo minden hülyeséggel de eljárt az idő felette. - Lecserélném!
Mást szeretnék OS-t keresek nem feltétlen linux lehet más is
Amire kell:
Torrent , DLNA - egy samsung tv-n tudjam nézni a source gombot megnyomva lássam a megosztott állományt és szépen vigye , tudjak akár beletekrni is. Távoli elérés opcio még esetleg.

mi mostanában OS terén a trend? Ki mit használ ?

[ Szerkesztve ]

(#50007) elmouse válasza petir (#50006) üzenetére


elmouse
aktív tag

Amit akarsz az nem HTPC, hanem NAS.
És arra pont jó a Debian. Transmission, Samba, ReadyMedia (régebben MiniDLNA). Azt kész is vagy.
Bátyám amúgy az Open Media Vault-ra esküszik. Ez egy Debian alapú NAS-ra szabott op. rendszer.

[ Szerkesztve ]

Ka nama kaa lajerama!

(#50008) petir válasza elmouse (#50007) üzenetére


petir
senior tag

Hát a felé hajazna igen csak megis a hw inkabb pc egy kis itx.
xpenology-t használ valaki itt kozuletek ?

[ Szerkesztve ]

(#50009) devil-k válasza petir (#50008) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez már abszolút nem idevágó téma. Én használtam, de csak a gond volt vele, meg a cigánykodás, így áttértem az OMV-re. Szerencsére.

- mozi bolondéria -

(#50010) szricsi_0917


szricsi_0917
tag

Sziasztok

Olyan elhatározásra jutottam, hogy szeretnék egy HTPC-t a kompromisszum mentessége miatt.
Semmilyen hardver nincs hozzá tehát minden az elejétől kezdve lenne.
Az elvárás leginkább a HDR és ugye ez alapján társulva a 4K is.A másik fontos tényező a 2db HDMI kimenet.
Érdemes megvárni a Gemini lapokat ami elvileg elég is lenne hozzá?
A másik kérdés, hoyg szükséges-e ehhez videókártya?
A fogyasztás annyira nem is szempont inkább a halk mükődés.
Milyen konfigot tudnátok ajánlani?

(#50011) Patice válasza szricsi_0917 (#50010) üzenetére


Patice
Topikgazda

Jelenleg még várósak a Gemini Lake lapok. Ha ezekből a procikból akarsz építkezni, akkor ráfoghatjuk a kompromisszum mentességet, de akkor nem az alaplapok között kell nézelődnöd, hanem a barebone gépeknél (Intel NUC). Jelenleg csak ezeken lesz két HDMI2.0 a neten található infók szerint. ITX lapokon csak egy.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50012) szricsi_0917 válasza Patice (#50011) üzenetére


szricsi_0917
tag

És egy olyan megoldás ha esetleg Core processzorok irányába mennénk el? Ott találtam olyan ITX lapokat ami megfelelő lenne. Az Intel NUC gépeken 2.0 hdmi van és nem Display portos átalakítással?
Esetleg 2 db hdmi kimenet megoldható-e egy videókártyával? Nekem csak az miatt kell, hogy a hangot ki tudjam engedni az erősítőre ami nem tudja a 4k-t. Így az egyik csak az audiot adná ki a másik pedig csak a képet.

[ Szerkesztve ]

(#50013) Bird


Bird
addikt

Sziasztok!

HTPC (csak kodi, net) alapnak melyik lapot ajánljátok?

AMD QC5000M
vagy
Intel J3455

Esetleg még J3355 is szóba jöhet, igaz az csak 2 magos.

Mellé egy passzív 1030 Gt LP OC karit szánnék. Mindkét platform négy magos, igaz az AMD 2013-as cucc. Sajnos az Intel J3455 jelenleg beszerezhetetlen. :(

Köszi a segítséget! :R

Bird

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#50014) PeterPH válasza Bird (#50013) üzenetére


PeterPH
senior tag

A kettő közül egy J4105-ITX-et javasolnék. És elfelejteném a dedikált kártyát is.

(#50015) Bird válasza PeterPH (#50014) üzenetére


Bird
addikt

Azt mondod, hogy a J4105 alapban jobb, mint a J3455 egy 1030 GT-vel?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#50016) Gorneck válasza Bird (#50013) üzenetére


Gorneck
titán

Szia,

Ha 4k-s tartalom lenne a cél, akkor az utóbbi mindenképp felejtős.

Illetve a lap árából már veszel egy lap+cpu kombót is...ami fényévekkel gyorsabb lesz net vagy akármi másra, mint a J3455.

Gorneck#1239

(#50017) Bird válasza Gorneck (#50016) üzenetére


Bird
addikt

Köcce!

Mindenképp valami életképes megoldást szeretnék és ragaszkodnék az 1030-hoz is. Lehet egy G4560 lrsz belőle. Gondoltam megspórolom a ram árát, de így felejtős lesz. :D

Hát kicsit húzósabb lett. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#50018) Gorneck válasza Bird (#50017) üzenetére


Gorneck
titán

J4150 már nem lehet rossz, de alaposan után kell járni, hogy az igényeidnek megfelelő legyen. (sajnos nincs nálunk most ilyen)

1030-at nálam a LibreElec pl 4k alatt nem igazán kezelte jól (valszeg VGA nélkül a HD610 is simán elvitte volna). Windows alatt ellenben semmi gond Kodi alatt.

Lehet érdemes lenne ezt az utat is körbejárni.

Jelenleg nekem pl ez van:
Asrock H110M-ITX,
Intel Celeron G3930
Vmi SSD.

Netre, filmezni, még melóra is elég... :) Ofc nem ezen kell játszani...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#50019) djnice válasza szricsi_0917 (#50010) üzenetére


djnice
veterán

Azt tudnod kell, hogy HTPC-nél ha Kodi-t akarsz natív lejátszónak, akkor egyelőre a HDR nem fog menni se Windows, se Linux (LibreELEC) alatt. Windows alatt MPC-HC + madVR vagy PowerDVD a megoldás, de HDR-re így is manuálisan kell majd átállítanod a desktop-ot.

Átmeneti megoldásnak ott az olcsó S905X + LibreELEC vagy a drágább Apple TV 4K MrMC-vel.

[ Szerkesztve ]

(#50020) szricsi_0917 válasza djnice (#50019) üzenetére


szricsi_0917
tag

Hosszútávú megoldáson gondolkodnék inkább :)
A manuális azt takarja, hogy minden HDR filmnél magamnak kell átállítani a beállításokat utána pedig vissza?
A Kodi-ról nem is lehet tudni mikor fog menni a HDR?

(#50021) SunMount3r válasza Patice (#50011) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

De azokon a Gemini Lake-es alaplapok már lesz rendes HDMI 2.0 (még ha csak egy is)? Vagy az is DP átalakítós megoldás lesz?

(#50018) Gorneck: Én is valami ilyesmiben gondolkodom, csak jó lenne tudni, hogy a GT1030-al megy e pöpecül FHD 3D is... Vagy, hogy milyen minimál kártya kellene hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#50022) djnice válasza szricsi_0917 (#50020) üzenetére


djnice
veterán

Igen, sajnos kézzel kell váltogatni az SDR, HDR között.
A roadmap még nem ismert, ez az utolsó info:[link]

Egy S905X box 8k körül van, szóval nem nagy befektetés, utána meg mehet pl a hálóba :)

(#50021) SunMount3r: Elvileg van rajta HDMI 2.0: [link]

[ Szerkesztve ]

(#50023) szricsi_0917 válasza djnice (#50022) üzenetére


szricsi_0917
tag

Ez nem egy hatalmas veszteség számomra úgyhogy maradnék a htpc-nél és amúgy sem azonnal kell :)
Milyen konfig javallott az ilyen fajta használathoz?

[ Szerkesztve ]

(#50024) SunMount3r válasza djnice (#50022) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ez még mindig nem 100-as, hogy DP-ból van átalakítva, vagy natív HDMI 2.0?

(#50025) Celtis válasza djnice (#50019) üzenetére


Celtis
veterán

Melyik platformra gondolsz? Mert Librelec alatt tökéletesen működik a HDR amlogic-on.

(#50026) djnice válasza Celtis (#50025) üzenetére


djnice
veterán

Azt tudom. Windows és x86 Linux alatt nem megy még.

(#50027) Gorneck válasza SunMount3r (#50021) üzenetére


Gorneck
titán

Elvileg ezt tudja:

Video Output
J4105-ITX
D-Sub (VGA) up to 2048×1536 @ 60Hz

HDMI 2.0 up to 4K x 2K (4096×2160) @ 60Hz
DVI-D up to 1920×1200 @ 60Hz

J4105B-ITX
D-Sub (VGA) up to 2048×1536 @ 60Hz

HDMI up to 4K x 2K (4096×2160) @ 30Hz (Not sure why, since GLK processor should all support HDMI 2.0, maybe error in specs?)

Video
HW Acceleration Decode: HEVC (H.265) 8 bit, HEVC (H.265)10 bit, H.264 @ Lvl5.2 (AVC), JPEG/MJPEG, VP8, VP9 8bit, VP9 10 bit

HW Acceleration Encode: HEVC (H.265) 8 bit, HEVC (H.265)10 bit, H.264 @ Lvl5.2 (AVC), JPEG/MJPEG, VP8, VP9 8bit

3D sose vonzott annyira, illetve eszközöm sincs hozzá...szal ebbe nem nagyon tudok segíteni.

Bár jelenleg engem sokkal jobban kiakaszt, hogy bizonyos tartalmat (hang) pl nem tudok már áttolni az erősítőnek a TV keresztül (optikán vagyok kénytelen továbbítani).

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#50028) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Egy kis szörnyülködni való: [link]

CPU:
Recommended: Kaby Lake Core i5.

Intel Kaby Lake (7th generation) Core i5 or i7 processors are a minimum requirement for compatibility with UHD Blu-ray drives. As well, 6 GB of system RAM and Windows 10 are also necessary. :Y

VGA:

Nvidia:

Minimum: GTX 960
Recommended: GTX 1060

Na jó, ez mind MadVR-hez való, de nem kicsit sokallom az "ajánlottakat"...

(#50029) Hohocali válasza SunMount3r (#50028) üzenetére


Hohocali
aktív tag

"Rendes" bolti UHD lemezeket akarsz lejátszani? Vagy "virágboltit"?
Ez a konfig az előbbihez kell..

"az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

(#50030) Ispy


Ispy
veterán

Sziasztok!

LE használok a HTPC-n, az opensubtitles.org be is van állítva a felíratok kereséséhez, meg lehet adni így a feliratok.info is valahogyan?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#50031) MasterMark válasza Ispy (#50030) üzenetére


MasterMark
titán

Hát keress hozzá addont, ha van akkor be lehet.

Switch Tax

(#50032) Ispy válasza MasterMark (#50031) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, pont ez lett volna a kérdés, hogy tud-e valaki ilyen addonról.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#50033) gárr


gárr
csendes tag

Valahonnan meg lehet tudni, hogy a J4105-ITX lap milyen feszültségből hány ampert igényel?
Illetve ennek a lapnak is szüksége van az összes + és - feszültségre is?

(#50034) Tuib válasza Ispy (#50032) üzenetére


Tuib
aktív tag

Igen, a Super Subtitles addon az, csak nem mindig műxik, de nem másztam még bele a logba...

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#50035) Ispy válasza Tuib (#50034) üzenetére


Ispy
veterán

Köszi, meglesem este.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#50036) tupacamaru válasza gárr (#50033) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem elég neki a 20 pines tápcsatlakozó is. A másik kérdésre nem tudom a választ. Nekem egy j1900-as van Pico-PSU-val hajtom, 60W-os kockával, egy SSD, egy laptop vinyó meg egy 6TB-os asztali van benne. Ezeket vígan elviszi.

Találkozott már valaki J4105-ös alaplap teszttel, visz mindent 4k 60Hz-ig bezárólag? Ideje lenne lecserélni a mostani gépet. Úgy is beesett az ára 29k alá. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#50037) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok, tudnátok nekem ajánlani valami ultraklassz megoldást (hardver + szoftver egyaránt) egy infrával távvezérelhető htpc megoldásra ? Még soha nem próbáltam a Windows-oknak (bármelyiknek is) a Media Center Edition-jeit, jók valamire ? Esetleg Linux alternatíva, vagy valami Kodi motyó ?

- Jelenleg Foobar-on lógok, el lehet ezt vezérelni távolról vajon ? :F A kimenet USB-s DAC ..

- Filmeket is játszanék róla, vezérelni ezt is valahogy (MPC-HC alternatívát kutatok épp, úgyis megszűnt, nem fejlesztik tovább)

- Fontos a minden létező istennyila formátum támogatása, sokbites hi-res flac-ok, mka, mkv konténerek, esetleg mint a Foobar, ISO-kba belelátás (ez nagyon-nagyon fontos lenne amúgy)

- SACD / DSD fájlok lejátszása (.DSF, .DFF), néha töltögetek a nativedsd.com -ról is

A hardvert épp kutatom, de szerintem valami Skylake-es kisfogyis motyó lenne egy Akasa Euler M passzív Vesa Mount-os házban és vagy a tv hátuljára cuppan fel, vagy valahova a preamp mellé elfektetem és kész. Szóval standard PC-nek vehető, semmi különleges.

No, szóval szoftver oldalon szenvedés van, mi legyen :( :( Linux csak azért lenne jó, mert raid5-be tenném a háttértárakat. De nem kötelező, a távvezérelhetőség fontosabb.

B opció, hogy USB-s tapipados billentyűzettel vezérlem a kanapéról, kijelző pedig a TV. Ebben az esetben szerintem nincs is kérdésem, azaz max fejvakarok, vajon ez mennyire elegáns megoldás.

Minden kommentet, észrevételt köszönök. :R

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#50038) Ribi válasza gárr (#50033) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ahogy nézem a -12 kell, de csak nagyon kicsi.
Általában ez az 5 fesz kell neki. 5V-ból nem tudom kell-e kettő.

(#50039) stigma válasza Dißnäëß (#50037) üzenetére


stigma
addikt

Hali, hát ha valami kompakt megoldást kereslek akkor talán ez az ami jó lehet neked:
Intel Nuc

Ez egy itx-es gép, melyben SSD található, kis fogyasztású és gyors működésű. Windows 10 és Linux egyaránt van rá.

MPC-HC egyenlőre hagynám, nálunk itt inkább a Kodi az ajánlott program, mely Filmek terén mindent megesz.
Zene terén sajnos nem tudok segíteni milyen addon vagy épp program az ami neked megoldást adja.

Baj annyi hogy ebbe nagyon HDD-t nem teszel ezért kell egy NAS még hozzá, melyben a háttértárad van, és onnan hallgatod a zenét...vagy olyan megoldást választasz mint mi, ami a HTPC.

Picit várj szerintem és vagy AMD Ryzen 2200G vagy Intel J4105-ITX-et veszel - utóbbi már megjelnt) melyből összeépítesz egy ITX-es gépet + Win +Kodi+ Torrent ha szükséges és akkor elvagy egy időre.

Ezenfelül még Plex Servert mondanék ami elég jó zene/filmek lejátszára, de elég előforrásigényes.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#50040) SunMount3r válasza stigma (#50039) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Bár az igényektől függ, de a HTPC fronton épp az MPCHC a jobb megoldás lejátszásra. Jukebox-nak, médiatár betallózónak persze ettől még lehet használni a KODI-t.

(#50041) Dißnäëß válasza stigma (#50039) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Igazság szerint a filmeket maga a TV is viszi, webOS 2-es LG, eddig mindent evett, nagyon kellemesen csalódtam benne. NAS is oké lenne, egy szoftveres raid 5-öt összerántok egy Debiannal bármikor alá.

A zene a kritikus, mert azt azért mégsem optikán küldöm ki, sokféle hi-res formátum van, ezeket jó, ha van valami értelmes cucc továbblökni.

A tippeket köszi, ez még agyalós kicsit akkor.. Mindenesetre néznem kell a Foobar-hoz plugint zenére, ez biztos (mármint ha van egyáltalán, valami távszabályzó component)..

:R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#50042) 3szli


3szli
tag

Sziasztok,

egy kis segítséget szeretnék kérni hpct szeretnék csinálni egy Lenovo 3000 N500 (1 gb rammal)

Két témában szeretném a siketségeteket kérni egy távirányítót szeretnék venni (nem túl drágát )(de szerném ha azzal ki és bekapcsolható lenne )

Más rész az operációs rendszer megválasztása lenne másik kérdésem egy plex szerver-hez használnám.

Előre is köszönöm :R :R :R

(#50043) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Múlt héten vettem új tv-t (XE9005), és keresek valami normális lejátszót hozzá. KODI-t ajánlottak a Sony topikban. Hálózaton sajnos nem sikerült összekötni, ami annyira még nem is lenne problémás. HDMI-n keresztül használnám most egy ideig, de a képe nem valami túl szép. Van esetleg valami extra beállítás, amivel többet lehetne kihozni belőle? UHD tartalmat próbáltam, az teljesen rendben volt, viszont a FHD filmek elég gyatrán néznek ki. Esetleg valami ötlet? HP Omen-ről fut a program, szóval a konfignak elégnek kell lennie. Előre is nagyon köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#50044) gárr válasza Ribi (#50038) üzenetére


gárr
csendes tag

Köszönöm!
Szerinted ha nem számolok semmi HDD-t vagy SSD-t, csak a lap és 2db memória, elég lehet neki feszültségszintenként 1A?

(#50045) PuMbA válasza Ronam (#50043) üzenetére


PuMbA
titán

Itt vannak a kalibrálthoz legközelebbi TV beállítások :) A végén a kis képeken lévőket ne csináld meg, illetve a fényerőt a 4-esről feljebb rakhatod, mert az elég sötét. HDMI 2.0-ás kimenet van a laptopodon és HDMI 2.0-ás kábelt használsz? MPC-HC videólejátszóval nézted? Azzal nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#50046) Celtis válasza Ribi (#50038) üzenetére


Celtis
veterán

Anno arról volt itt szó, hogy szinte csak a 12V-os ág kap terhelést.

(#50047) szricsi_0917


szricsi_0917
tag

Szaisztok
4k hdr-hez szeretnék egy htpc-t. A konfig amin gondolkodtam ez lenne:
CORSAIR 8GB Vengeance LPX DDR4 2400MHz CL14 KIT CMK8GX4M2A2400C14
INTEL Core i3-7100 3.90GHz 1151 BOX
ASROCK H270M-ITX/ac
ASUS RX550-4G RX 550 4GB GDDR5 PCIE
BE QUIET! Pure Power 10 400W
FRACTAL DESIGN Core 500

Merevlemez van ezért nem szerepel a listán.
Van ehhez valami észrevétel amiből jobb kéne vagy esetleg felesleges? Legfőképpen az alaplapon gondolkodtam, hogy kell e ennyiért mert az ac nem szükséges számomra.
Köszönöm a segítsgéet előre is! :)

(#50048) PuMbA válasza szricsi_0917 (#50047) üzenetére


PuMbA
titán

Alaplapból mondjuk egy MSI jobb lenne, ami még olcsó. Az ASRock nem az alaplapok csúcsa. Core i3-7100 is felesleges, elég egy Pentium G4560 és a maradék pénzből veszel egy nagyobb hűtőt és 500-700RPM-re belövöd, ami hangtalan 1m-ről :) 4GB-os RX550 is felesleges, inkább vegyél egy 2GB-os Gigabyte Gaming-et, ami lekapcsolja a ventijét és emiatt hangtalan. be quiet! Straight Power E10 400W szintén szerencsésebb, mert alig drágább és 200RPM-en megy a ventije, azaz szintén hangtalan 1m-ről.

[ Szerkesztve ]

(#50049) SunMount3r válasza PuMbA (#50048) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

MadVR-hez tán csak jól jönne az i3 és a 4GB-os videókártya, nem?

(#50050) PuMbA válasza SunMount3r (#50049) üzenetére


PuMbA
titán

madVR nem kötelező, illetve nélküle ugye teljesen csendes lehet a gép könnyű szerrel, ugyanis se a proci, se a VGA nem dolgozik :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.