Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-08 10:28:34

LOGOUT.hu

Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58101) attiss66 válasza VoidXs (#58100) üzenetére


attiss66
senior tag

Tehát akkor a számítógépet be is lehet kapcsolni táv.-val és ki is lehet kapcsolni távval és időzítetten is ki lehet kapcsolni?
És az én asztali pc-met is ki lehet kapcsolni időzítve?

(#58102) SunMount3r válasza attiss66 (#58099) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Kikapcsolni azt viszont lehet velük. Csak meg kell találni a módját. Pl. AutoHotkey-el, vagy valami hasonló progival be lehet programozni a távon egy gombot, ami kikapcsolja a gépet. De lehet vannak olyan távok is, amiken van erre egy dedikált gomb is, de ilyet hírtelen nem tudok mondani. Vagy végső esetben használod a légegér funkciót a távon és úgy kapcsolod ki, mintha egy egérrel tennéd. Vagy szerintem azt is lehet, hogy csinálsz egy parancsikont a kikapcsoláshoz, amire elég csak rákattintani, amit kiteszel mondjuk az a desktop-ra, vagy a tálcára. De a Start menüből is csak 3 kattintás.

[ Szerkesztve ]

(#58103) SunMount3r válasza VoidXs (#58100) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Amúgy én nem szeretem a mobilos távirányítást. Sokkal kényelmetlenebb és komplikáltabb, mint egy jól megszokott, kézbe simuló táv, szokásos gombjait nyomogatni és biztonságosabb is (pl. bevinni magunkkal az ágyba, vagy ilyesmi). (Nem kötekedés, csak vélemény).

(#58104) VoidXs válasza SunMount3r (#58103) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Persze, megvan ez a tagadhatatlan szépsége. Én csak azért nem pártolom, mert nagyon lassú vele dolgozni, például kereséskor.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#58105) attiss66 válasza SunMount3r (#58103) üzenetére


attiss66
senior tag

Én is azt csípom, ha minden audio , video, audio-video szerkezetnek van külön távja.

(#58106) VoidXs válasza Dorian (#58090) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Javítva, most már van egy pipa, hogy exportkor állítsa be, illetve egy gomb, hogy most, azzal tudod ellenőrizni az értékeket.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#58107) Necronom válasza attiss66 (#58099) üzenetére


Necronom
senior tag

Kikapcsolni egy szamgepet 1000 fele modon lehet, akar idozitve, tavval, billenyuvel, programmal, akarmivel

Bekapcsolni mar sokkal nehezebb, ha van egy idozitett progamod ami bekapcsolna annak is futnia kellene, ahhoz meg kell valami tap
USB-s holmikkal is sima liba, mert ossze van kotve a geppel drozon, van ami atvigye a bekapcsolo jelet es van tapja is, hiszen mukodik
Itt jonnek a vezetek nelkuli dolgok...hat azokkal hogyan?
Ha egyszer kikapcsolad, onnantol egyedul maradt szegeny, egyeszeruen nincsen semmi kapcsolata a kulvilaggal, hiaba van veztek nelkuli bill. es a vevoje be van dugva az USB-be, akkor es ott meg mindig nincs semmi olyan neki amitol o bekapcsolna
De, ha an rajta egy USB-s infra vevo onnan megint sima liba
Epp ezert mukodik a wake on lan is, sot ugye regebben telefon csorgetesre is be lehetett kapcsolni....Sajna ez maskepp nem megy

Am az olyan alaplapok amin van wifi es eletben lehetne tartani a kikacsolas utan, akkor ott is megvalosithato lenne
Teljesen mas tema, de nagyjabol igy mukodnek a tavoli robbantasok is
Van egy eszkoz ami veszi a radiojelet es jon a bumm, de ha megsem, akkor idozitve megis megoldja
Ezt szamgepre forditva ugy lehet megoldani, hogy felteszel pendrive egy idozitett bekapcsolo programot, amit akar egy tavval felul is lehet biralni, ha a pendrive rendelkezik wifi vagy barmilyen vevoegyseggel.. :)

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#58108) VoidXs válasza Necronom (#58107) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Van még egy opció, távirányítós aljzattal, a BIOS-ban a "start up after power loss"-t bekapcsolva szintén működik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#58109) Necronom válasza VoidXs (#58108) üzenetére


Necronom
senior tag

Igaz, azt el is feledtem :)
Ja es a pendrivos modszer is csak akkor mukodik ha a program fut, amihez azert kell egy aprocska oprendszer...

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#58110) attiss66 válasza Necronom (#58107) üzenetére


attiss66
senior tag

Vagy , ha lenne rajta egy mechanikus szerkezet, ami távirányítható. Mint az Alien-ben az a polipfigura, úgy rátapadna a pc-re. :DDD Távon a bekapcsgomb, beindul a mechanikus szerkezet/kis motor benne/, benyomja a gombot, bekapcsol a számítógép és onnan a távval lehet vezérelni tovább az usb-s vevővel.

[ Szerkesztve ]

(#58111) VoidXs válasza Necronom (#58109) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Basszus, hogy a legjobbról el is feledkeztem: simán bekötheted az AVR triggerét egy feszosztón át a géped power on triggerébe, ekkor egyszerre kapcsolnak be.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#58112) MasterMark válasza attiss66 (#58110) üzenetére


MasterMark
titán

Ehhez nem kell mechanikusan megnyomni a gombot, elektronikusan is rövidre lehet zárni. iMon táv így működik.

Switch Tax

(#58113) attiss66 válasza MasterMark (#58112) üzenetére


attiss66
senior tag

Na, akkor rendben, tehát az a lényeg, hogy van rá mód távval bekapcsolni a pc-t, htpc-t. :)

(#58114) Necronom válasza VoidXs (#58111) üzenetére


Necronom
senior tag

Nalam igy van, a kis serverem az AVR 220V-os kimenetere van bedugva, a TV tavjaval pedig CEC-en megy bekapcsolas, igy szepen egyetlen tavval elinditok mindent ami kell :D

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#58115) VoidXs válasza Necronom (#58114) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az egy nagyon jó feature, régen még PC-ken is volt 220 out (amikor a monitorokban még nem volt auto felébredés), de sajnos már se oda, se AVR-ekbe nem tesznek.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#58116) devil-k válasza SunMount3r (#58103) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egyetértek. Jó lenne egy olyan táv, amit pl magad tudsz beállítani mondjuk az MPC-HC-hez stb.

- mozi bolondéria -

(#58117) spiky03 válasza VoidXs (#58108) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi ezt megnézem majd én is.
Mert jelenleg csak a PChez kell felállnom a kanapéról a bekapcsoláshoz, amikor filmezek.:DDD A többi eszköz egy gombnyomás.

A Wake On Lant valahogy nem sikerült beállítani a Kodi távvezérlős appban. :(((

Meg ugyan egy távirányítós konnektor elbír egy pl mezei 5-ös elosztót, amibe be van dugva 4 végfok plusz a pc? :U

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#58118) VoidXs válasza spiky03 (#58117) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Rá van írva, hogy mit bír el, a legtöbb olcsó relé 2.3 kW-os.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#58119) Khaosz55 válasza VoidXs (#58118) üzenetére


Khaosz55
addikt

Persze meddig bírja el főleg hogy egyszerre indulnak el. Én tuti nem dugnék 5 végfokot egy olcsó távirányítós konnektorra reléjére. De ez én vagyok, sőt egy sima konnektorba sem dugnék 6 fogyasztót és ebből 5 végfok. Nem kevés kondit kell egyszerre feltölteni.

(#58120) VoidXs válasza Khaosz55 (#58119) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A kezdeti feszültségrántást meg lehet oldani arra szánt áramkörrel, kérdés, hogy ez mennyire van jelen az olcsó modellekben. Általában egyébként az erősítőkben van ilyen védelem, főleg, ha pro, mert azokat 10-esével szokás bekapcsolni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#58121) SunMount3r válasza Necronom (#58107) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Pl. azzal a bizonyos "Zirc" (ha jól emlékszem a nevére) IR vevővel működne a dolog? Amúgy nem értem, hogy IR-el miért működik és rádiósan meg miért nem? Mi a különbség?

#58116 devil-k : Bár PC-n még sose próbáltam, mert még mindig egy Android-os Box-om van hozzá, de elméletileg a megfelelő segédprogrammal az egész Windows alatt bekonfigolhatod, hogy melyik gomb mit csináljon. A lejátszó programokon belül pedig mindig van egy külön, egyéni beállítási lehetőség. Amiket linkeltem távokat, szerintem mind alkamasak erre.

(#58122) Khaosz55 válasza VoidXs (#58120) üzenetére


Khaosz55
addikt

Majd kiderül, hogy idővel összeég-e a relé vagy sem. Én inkább behúztam 5db 3x2.5mm kábelt és mindegyiken egy konnektor van, az is szét van osztva 3 fázison.

(#58123) Dorian válasza spiky03 (#58117) üzenetére


Dorian
félisten

Ezzel majd foglalkozom 70 éves korom után, amikor nehezemre esik felállni ;]
Addig mindenre tökéletes egy wireless egér.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#58124) devil-k válasza SunMount3r (#58089) üzenetére


devil-k
nagyúr

Mondjuk egy Bluetooth távirányító lenne az igazi 2024-ben. :B

- mozi bolondéria -

(#58125) SunMount3r válasza devil-k (#58124) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

De az miért kellene? A rádiós, 2.4GHz-es távoknál gyak. nincs észlelhető (gyakorlati) távolság korlátozás, amin belül még megbízhatóan működik a táv, alapból, akár a szoba legtávolabbi, legeldugottabb részéből is. A Bt-nél meg a szabványa válogatja, hogy mennyi az annyi és azt a gépnek és a távnak is tudnia kell egyszere. (Én alapból nem is nagyon értem ezt a mai Bt "mániát".)

[ Szerkesztve ]

(#58126) devil-k válasza SunMount3r (#58125) üzenetére


devil-k
nagyúr

Rack szekrényből nem ilyen egyszerű, akár 1,5 méter is számít.

- mozi bolondéria -

(#58127) SunMount3r válasza devil-k (#58126) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Mert a Rack szerkény üvegén (vagy ajtaján) átmegy a Bt, a rádió meg nem?

(#58128) devil-k válasza SunMount3r (#58127) üzenetére


devil-k
nagyúr

Pontosan.
Az Apple TV távirányítója szaggatás nélkül megy, amíg a hagyományos távirányító már nem. :)

- mozi bolondéria -

(#58129) Dorian válasza VoidXs (#58085) üzenetére


Dorian
félisten

Újramértem a htpc-vel, és most próbáltam ki. Hát, valóban van különbség a laptopos méréshez képest. :))
A mélyek mennyisége most már elég, de magasak terén is van változás, mintha korábban az is le lett volna nyomva. Amiben nem vagyok biztos, de úgy tűnik, mintha az egész hangzás "tisztább"? lenne, vagy gyorsabbak a hangi felfutások vagy ilyesmi.

Persze először azt hittem, h vmit megint elbsztam, mert a film amit betettem 7.1-ként volt jelölve, de nem szóltak a hátsók. de egy másik 7.1-es filmnél már rendben is volt minden.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#58130) attiss66 válasza Dorian (#58129) üzenetére


attiss66
senior tag

"Újramértem a htpc-vel, és most próbáltam ki. Hát, valóban van különbség a laptopos méréshez képest.
A mélyek mennyisége most már elég, de magasak terén is van változás, mintha korábban az is le lett volna nyomva. Amiben nem vagyok biztos, de úgy tűnik, mintha az egész hangzás "tisztább"? lenne, vagy gyorsabbak a hangi felfutások vagy ilyesmi."

Ez jól hangzik. :D
Milyen hangkártyával mérsz a HTPC-ben?

[ Szerkesztve ]

(#58131) VoidXs válasza Dorian (#58129) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ezek teljesen általános dolgok két hangkártya közt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#58132) Necronom válasza SunMount3r (#58121) üzenetére


Necronom
senior tag

Igen, valami olyasmi volt a neve, de van csomo masik is
Se wifi se bt billenyuvel nem lehet bekapcsolni a szamgepet, mar probaltam
Pedig ugye elmeletben van aktiv eszkoz az USB-ben es az eletben is kell legyen
De igazsag szerint nincs...ugy velem ezek az eszkozok csak a bios utan lesznek aktivok, addig nem, ezzel szemben az IR vevo meg ugy elvan magaban
A pendivos modszer is csak akkor mukodik, ha egy mukodo oprendszer van rajta es azon fut valami program ami kezeli a tavot, vagy bill vagy akarmit
(de ez ugye onmagaban nonszensz kikapcsolt gepnel :) )

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#58133) SunMount3r válasza Necronom (#58132) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hopp, a linken már látom, hogy "Flirc" a neve, amire gondoltam. Szóval azt mondod egy ilyennel menne a bekapcsolás full kikapcsolt állapotból is?

[ Szerkesztve ]

(#58134) Necronom válasza SunMount3r (#58133) üzenetére


Necronom
senior tag

Emlekeim szerint igen, de ennek mar 20 eve volt, szal garit nem tudok ra vallalni :)
De inkabb valamelyik drotosat kellene valasztani, ne a sticket

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#58135) Dorian válasza attiss66 (#58130) üzenetére


Dorian
félisten

A laptop egy céges HP, gondolom ott nem fordítottak különös igényt a hangi részre. A HTPC-ben sincs külön hangkártya ezt még anno Bodor Feri rakta össze audio-PC-nek, ilyen szemszögből válogatta hozzá az alaplapot is. Nem tudom most a pontos típusát, arra emlékszem, hogy direkt audio célra hirdette a gyártó is (amiben persze biztos sok a marketing, de valami van benne)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#58136) SunMount3r válasza Necronom (#58134) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

"Drótosat" azért, hogy jobban fogja a jelet? Nekem tuti az a gép elejébe lesz bedugva, valami ilyesmibe. Amúgy még mindig nem értem, hogy az IR vevősnél miért működik a bekapcsolás a rádiósnál pedig miért nem...? Ugyan úgy csak egy jelet kap a vevő mindkét esetben, amikor megnyomok egy gombot.

[ Szerkesztve ]

(#58137) devil-k


devil-k
nagyúr

Szerintetek a Zidoo távirányítóját csata sorba lehetne állítani saját PC-hez? :)
[link]

- mozi bolondéria -

(#58138) SunMount3r válasza devil-k (#58137) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Jó kérdés, szerintem kérdezd meg ott az oldal alján. Vagy itt (ők is árulják ezt a távot), vagy a Zidoo Fórumán.

(#58139) Necronom válasza SunMount3r (#58136) üzenetére


Necronom
senior tag

"Drótosat" - igen, arra gondoltam
De ugy gondolom hogy a wifi/bt megsem aktiv, csak a bios utan, hiaba van neki tapja
Igy meg nyomkodhatod akarhogy
Az IR meg maskepp indul - itt vannak gondolataim, de nem tudom leirni
Azt kell inkabb megerteni, hogy egy drotos USB bill. hogyan mukodik, hol az a pont, ahol aktiv es online lesz. Ha emlekszel a regebbi bill es/vagy mouse portokra ott meg csinalt egy test is a billentyuzet. De nem emlekszem, hogy azok a led felvillanasok a bios elott vagy utan voltak.

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#58140) Smiley válasza devil-k (#58137) üzenetére


Smiley
őstag

En egy xiaomi mibox taviranyitoval kuzdok... az linux-on megy OOB, de Windows alatt egy agyrem, nekialltam python-ban basztatni a windows HID driveren keresztul, de az agyrem. :W

[ Szerkesztve ]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#58141) spiky03 válasza VoidXs (#58118) üzenetére


spiky03
veterán

Ez van ráírva:

Ennek kellene elbírnia egy 5os hosszabbítóba a 4 végfokot plusz egy PCt.
Feltéve, ha betudom állítani a PCn az áramra ébresztést.

Sajnos külön külön nem tudom őket fali konnektorba dugni mert ahol a rendszer van, ott 4 db konnektor van csak a falba.:D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#58142) VoidXs válasza spiky03 (#58141) üzenetére


VoidXs
nagyúr

3 kW elég kell legyen.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#58143) attiss66


attiss66
senior tag

Na megérkezett a HTPC első tagja :D , az Asus Xonar D2 hangkártya, mpierre [link] -től. Olyan, mintha most jött vóna a bótból, gyári csomagolásban, gyűjtői minőségben. Precíz, pontos csomagolás. Kérdeztem a pc-s ismitől, hogy van e aljzat hozzá abban a számítógépben, amit hazahoztam Debrecenből. Van. Ezen a héten beviszem hozzá a hangkártyát és a sz.gépet, beleszereli és aztán megvan minden feltétel a mérésre, kalibrálásra. :)

(#58144) ctrlaltdel13 válasza attiss66 (#58143) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Gratula.
Azért egy ilyet nem művészet ám otthon belerakni a helyére😉

(#58145) devil-k válasza SunMount3r (#58138) üzenetére


devil-k
nagyúr

Most rendeltem egy ilyet az Aliról. Max. ha nem jó, ingyen visszaviszik a kicsi kínaiakhoz. Ígéretesnek tűnik.
G20S Pro BT
Illetve találtam is egy appot amivel lehet programozni.

- mozi bolondéria -

(#58146) attiss66 válasza ctrlaltdel13 (#58144) üzenetére


attiss66
senior tag

Köszi. Nehogy má elszúrjam, amikor eddig minden flottul ment/majd ellesem a mozdulatokat és a technikát. :) . Na meg átnézi a számítógépet, megnézi a működést. Beszélni is akarok vele a távirányítós HTPC indításról, meg, hogy tegyen e ventilátort a kártyához, úgy olvastam, hogy melegedős.

(#58147) devil-k válasza attiss66 (#58143) üzenetére


devil-k
nagyúr

Szerintem a legnehezebb kiválasztani a házat lesz:

- impozáns
- jó anyagminőség
- a kiválasztott hardverek kényelmesen és észszerűen elférjenek benne
- megfelelő kábel menedzsment kivitelezhetősége
- megfelelő szellőzés megoldottsága
- könnyen be lehessen szerezni
- ne legyen 60-100k< Ft és társai

- mozi bolondéria -

(#58148) attiss66 válasza devil-k (#58147) üzenetére


attiss66
senior tag

"Szerintem a legnehezebb kiválasztani a házat lesz:"
Főleg minyimumos hozzáértéssel. :DDD Úgy gondolom ez is rá lesz bízva a pc-s ismire, mint a többi alkotóelem beszerzése/persze használtan/ és beszerelése.

(#58149) attiss66 válasza devil-k (#58147) üzenetére


attiss66
senior tag

A jó anyagminőség mit jelent? Van jó acél és rossz acél? :D Vagy ezalatt mit kell érteni?

(#58150) Alien! válasza attiss66 (#58149) üzenetére


Alien!
senior tag

a gyengébb minőségű anyagokból épült ház könnyebben átveheti a rezgést, rosszabb a zajcsillapítása, szerelhetősége, stb.

Amúgy grat a Xonar D2-höz!!! Nekem D1 illetve DX van a HTPC-kben, nagyon durva hangjuk van máig! :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.