Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Viper26 válasza Diopapa (#750) üzenetére


Viper26
nagyúr

De abból nem derül ki, hogy mit / hol / mennyiért tudsz eladni, ha egy adott állomáson nézed.

iPhone 14 | FR955

(#752) Diopapa válasza Viper26 (#751) üzenetére


Diopapa
addikt

Én úgy szoktam, hogy megnézem hol vagyok, ott mi zöld (olcsó), majd megnézem a computerbe hova tudok elugrani teli rakétrrel, majd a táblázatban megkeresem az átfedést, hogy az adott rendszerekben mi az amit el lehet adni és lehetőleg drágább. Pl I Bootisból Eraninba Clothing ~200 credit hasznot hoz és csak 100 creditbe kerül, ha nincs pénzed, érdemes odavinni.Eraninből lehet visszavinni kávét, az mondjuk 1000 kredit és szintén 200-at hoz. Következő lépcső lehet Eranin - Aulin, itt Agri-medicine-t Aulinból, vissza pedig lehet vinni pl kávét. Ha már sok a pénzed, arra is van 3 lépcsős útvonalam, ott is dől a pénz. De amíg az embernek pár 10k-ja van, akkor is érdemes lehet a light runokat nyomni 3-7k / 1 tonna árú, szerintem nem rossz.

BTW van valakinek ötlete, hogy Freeporton kívül hol lehet Anacondát venni?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#753) Viper26 válasza Diopapa (#752) üzenetére


Viper26
nagyúr

Zöld?Ezt jelölik a galaxy map-en a színek?Na nekem ez új. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#754) Diopapa válasza Viper26 (#753) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, félreértettelek. Azt hittem a táblázatról beszélünk.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#755) Viper26 válasza Diopapa (#754) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én is a táblázatot nézem innen, akkor oké. :D

iPhone 14 | FR955

(#756) Viper26


Viper26
nagyúr

Nehéz szülés volt, de Hotas X megrendelve, remélem minden oké lesz vele. :))

iPhone 14 | FR955

(#757) Bibgr0 válasza Viper26 (#756) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Én is most vettem. Szerintem elsőre tökéletes. Tényleg van valamennyi holtjátéka, de egyáltalán nem zavaró. Szeretni fogod :-)

(#758) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Papa. kösz, hogy viszel fel új rendszereket!

(#759) Viper26 válasza Diopapa (#754) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ha nem lenne konkrétan nem tudom hogyan igazodnék ki ezen, szóval bárki követte el köszönet érte. :R

iPhone 14 | FR955

(#760) Menthirist


Menthirist
veterán

Nah megvan a chaff és a docking computer is a gépemen, meg be is van előbbi állítgatva. btw lehet utántölteni, vagy ha kifogyott, megint fizetni kell érte?

a dokkoló számítógép aranyos, de
1: nem úszom meg azt amit utálok, hogy megtaláljam az ajtót (mert ugyebár mindig az állomás túloldalán van :D
2: ennél anyám is hamarabb leteszi a gépet :) 10-20-as sebességgel ereszkedett merőlegesen a dokkoló rámpáig, aztán a végén fordult csak rá. Aztán meg kicsit odacsapta a gépet :)

No mindegy, van még némi pénzmagom, abból most már csak szállítgatni kell. Remélhetőleg már nem szednek le azonnal rakétával, illetve mivel eltettem a boost gombját a joy-ról a billentyűzetre, remélem már én sem fogom véletlenül a gázt nyomni a fék helyett többet :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#761) Diopapa


Diopapa
addikt

Anacondám: (már csak proper fegyverzet kell, ahogy nézem ez a hajó gimbalos fegyverek nélkül halott)

kép 1
kép 2
kép 3
kép 4
kép 5
kép 6
kép 7

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#762) Bibgr0 válasza Diopapa (#761) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Gratula :-)

(#763) duvi válasza Menthirist (#760) üzenetére


duvi
nagyúr

A chaff nem fogy el, csak ennek is van töltődési ideje (ne lehessen orrvérzésig nyomni a csalikat). A dock.comp valóban nem egy észbázis, de ha odaviszed a bejárathoz közel (lehetőleg szembe vele), akkor már lazíthatsz egy kicsit :)

(#761) Diopapa
Álljon itt a sokadik :C Beszállhatunk melléd? Úgy is van két üres helyed :D Aztán vigyázz magadra, mert láttam videókat, ahol kimondottan az Anacondákat vadászták Cobra rajokkal. Mostantól állandó célkereszt lesz rajtad ;]

[ Szerkesztve ]

(#764) Diopapa válasza duvi (#763) üzenetére


Diopapa
addikt

Köszi, vigyázok! :) De úgy sem harcolok, amíg nem tudok neutron cannont venni. BTW Nem látott valaki valahol valamelyik rendszerben? Nem tudom hol kapni.. :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#765) Menthirist válasza duvi (#763) üzenetére


Menthirist
veterán

csak mert elsőnek 1/24-en volt, utána 1/21-en.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#766) duvi válasza Menthirist (#765) üzenetére


duvi
nagyúr

Na most kíváncsivá tettél! Mindjárt bejövök és megnézem. Még soha nem töltöttem, de az is lehet, hogy nem használtam még mindet el :B

Megnéztem és a Munitions menüben nincs a Chaff-hoz töltet vásárlási lehetőség. Érdekes módon a Heat Sinket viszont pótolni kell.

[ Szerkesztve ]

(#767) Diopapa


Diopapa
addikt

Hát ez az Anacondásdi így nem túl jó móka... Eddig nem fagyott egyáltalán, most 1-2 óra alatt mióta megvan az új hajó, kb 6x fagyott ki az egész... :(((

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#768) Nosam válasza Diopapa (#767) üzenetére


Nosam
aktív tag

Csak úgy, vagy harc vagy mi?

(#769) Diopapa


Diopapa
addikt

Na még 2 shot:

dokkolás:

roid mező

@ Nosam: Supercruise ki/belépés közben dobja el magát

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#770) duvi válasza Diopapa (#767) üzenetére


duvi
nagyúr

Lehet,hogy jobban járnál ha egy kis időre visszaváltanál Cobrára. Nehogy bukjál egy kalap pénzt, ha pont rosszkor fagyna ki. Kommandózásra jó a Cobra is ;)

(#771) Diopapa


Diopapa
addikt

Roid mezős shotot nem jól linkeltem korábban:

@duvi: Ha mászkálsz a világban, kérlek nézz be az adott állomáson, nem lehet-e véletlen class 8-as plasma acceleratort venni, fontos lenne, thnx :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#772) duvi válasza Diopapa (#771) üzenetére


duvi
nagyúr

Rendben :K Most kezdtem a (jelenlegi) peremvilágokat körbejárni, ahol még nem jártunk. Na itt már vannak távolságok... Az uccsó utam Aganippeből az LFT 992-re kereken 10 perc SC utazás volt! Eddig úgy tűnik, hogy a perembolygókon egyáltalán nem árulnak hajókat és hajó felszereléseket se :( Holnap folytatom a felfedező utakat...

(#773) Bibgr0 válasza Viper26 (#759) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

A fájlt én gyártottam és minden oszlopban látod, hogy ki adta hozzá az adott rendszert. Most a 2 mogulunk :-D Duvi és Diopapa a legaktívabb és hozzák a friss ropogós információt.
Jól tudom, hogy 55 rendszer van a beta-ban? Most tartunk 28-nál :-)

(#774) Diopapa válasza Bibgr0 (#773) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem mindegyikben van telep / űrállomás. A mapon ha economy-ra kattintasz, akkor fehérrel jelöli őket.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#775) duvi válasza Bibgr0 (#773) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is 55-ről tudok és 30-nál tartunk (ha jól számoltam) ;) Az viszont elgondolkodtató, hogy az eddigi 30-ból csak 4 rendszer "üres" (nincs dokkoló állomása). Kicsit több mint 10% a dekoráció, ami elég jó aránynak mondható. Hogy ez az 55 rendszer mennyire reprezentatív a majdani teljes univerzumban, az már más kérdés ;] Érdemes nézegetni az adatbázist a lakatlan rendszerek miatt is. Elég 3 "üres" ugrás és ott ragadunk üzemanyag nélkül az űrben :DDD (épp, hogy elértem egy lakott rendszert)

(#776) Diopapa válasza duvi (#775) üzenetére


Diopapa
addikt

Plasma Accelerator meg sehol mi? :( Amúgy az Anaconda már vicces, 1% hull javítás 3000 credit... :Y

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#777) Bibgr0 válasza Diopapa (#776) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Egy fuvar vele meg 150k kredit :-)
Egy srác a fórumon azt mondja, hogy aulinban vette:

"I bought mine at Aulin (You need almost 800k). But I think it needs some work. It's fixed to the bottom of the craft which is fine but the reticule is under the front of the hull so I need to aim where I can't even see it? Maybe I'm setting it up wrong? That and I can't see the shot... I might have a bugged one Anyone else having this issue?

On a side note: I LOVE the turreted laser weapons... holy crap you can clear the field fast! I actually like getting interdicted now"

Tényleg, tegyük be a fájlba, hogy melyik állomáson milyen hajó kiegészítőt lehet venni? Ezek állandóak vagy változnak?

[ Szerkesztve ]

(#778) Diopapa válasza Bibgr0 (#777) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem az a megfigyelésem, hogy minden hajóhoz máshol kapni dolgokat. Pl ahol Cobrához van docking computer, ott Type-6-hoz nem volt. Aulinban kb 100x voltam már és nem volt olyan fegyver.. :( De elmegyek megint és megnézem akkor.

szerk: már én is gondoltam, hogy be kéne tenni, de nem tudom, hogyan lehetne csoportosítani hajók szerint.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#779) duvi válasza Diopapa (#776) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajna sehol nem láttam, pedig mindenféle slotra megnézem a kínálatot :( . 55 rendszer van és abból se mind aktív. Hamar megtaláljuk ;) Este folytatom a felfedezést, keresést. Ma nap közben, nem nagyon lesz rá időm.

"szerk: már én is gondoltam, hogy be kéne tenni, de nem tudom, hogyan lehetne csoportosítani hajók szerint."
Bal oldalon a hajók alá, (mint a piaci árukat) be kell vinni az összes lehetséges felszerelést és az adott állomás oszlopában csak beikszeljük ami van.

[ Szerkesztve ]

(#780) Bibgr0 válasza duvi (#779) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Duvi, jó ötlet, de ha hajónként mást mutat akkor nem lesz jó.

Egy plusz fül oszlopokban a hajókkal, sorokban a felszerelésekkel és a metszéspontba beírjuk azon állomásokat ahol kapható?

(#781) duvi válasza Bibgr0 (#780) üzenetére


duvi
nagyúr

Nézzük meg, hogy mit mutat különböző hajóknál és ha eltérő a kínálat, akkor mehet a te verziód. Egységes kínálatnál pedig lehetne az én ötletem szerint. Nem sok értelmét látom az eltérő kínálatnak. Nekik is csak plusz meló lenne.

(#782) Bibgr0 válasza duvi (#781) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Ok, akkor kezdjük úgy, hogy a mostani táblában a hajók alá beírjuk a felszereléseket - ahogy mondtad. Csak x helyett azt írjátok a cellába, hogy milyen hajóra volt az adott cucc az adott kikötőben. Ha sok lesz az eltérés, akkor majd átteszem egy új fülre.

(#783) Diopapa


Diopapa
addikt

Frontier fórumról.. Anaconda tele class 4 rakétavetőkkel. :) 400k credit / salvo. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#784) Hrigh_77 válasza Diopapa (#783) üzenetére


Hrigh_77
tag

[link]
Ez nekem szimpatikusabb konfig :D

(#785) Viper26 válasza Hrigh_77 (#784) üzenetére


Viper26
nagyúr

Aztaqrva... :DDD

Én a beta-ban a Cobra-nál meg fogok állni szerintem, arra meg valami railgun-féle cuccot tervezek majd. :)

iPhone 14 | FR955

(#786) Diopapa válasza Viper26 (#785) üzenetére


Diopapa
addikt

Csináltam az előbb 40 killt az Anacondával (npc-k ellen) és hát a railgunnal az a fő gond, hogy egyszerűen nem fogsz tudni rendesen ráfordulni a célra, ha kicsi a hajó. Én gimbalos C5 pulse lasereket használok plusz gimbalos multi cannonokat. Pár mp alatt leszedik a lézerek egy Cobra shieldjét, utána 3-5 mp mire elfogy a hullja a multicannonoktól. Mert oké, hogy 1 lövéssel öl a railgun, de mennyi idő míg lövéspozícióba kerülsz? BTW ezeket a raileket váltaná ki a C8-as Plasma Accelerator. Azt mondák 1 lövés egy Sidewinder vele. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#787) Viper26 válasza Diopapa (#786) üzenetére


Viper26
nagyúr

Gyűjtögetést holnap folytatom, már majdnem 40K creditem van. :D
Az a terv, hogy a Cobra árának a dupláját összeszedem vele, hogy be legyek biztosítva, ha bármi gond lenne.

Egyébként ha olyan küldetést vállalsz, amiben hajókat kell leszedni akkor koordinátákat megkapod hozzá?Mert a rendszer neve egy "kicsit" kevés hozzá.

iPhone 14 | FR955

(#788) Diopapa


Diopapa
addikt

Nah, fórumokat olvasva azt hiszem rájöttem a felszerelés / fegyverzet vásárlási anomáliákra plusz egy személyes megfigyelés is alátámasztani látszik. Szóval azt hittem, a hajótól függ milyen felszerelést lehet kapni egy stationön, mert volt hogy más hajóval ugyan oda dokkolva más volt az árukészlet. Pl a fórumokon többen jelezték, hogy Aulinben vettek Plasma Acceleratort. Nos, én nem találtam. Viszont amikor a táblázatba írogattam a tételeket, akkor észrevettem, hogy az árukészlet "lefrissült" visszaugrott a legelső itemre és feltűnt a tételben 2 olyan fegyver ami előtte nem volt bent... Szóval úgy néz ki, X időnként frissül, és a naprendszer tulajdonságai azt mondják meg, hogy mennyi lehet a max tech ami megjelenhet, de nem szükségszerű, hogy lehet is kapni. Remélem nem voltam nagyon zagyva. :)

@Viper26: Azokat a missionöket még nem próbáltam megmondom őszintén, de tervben van. :) De most annyira rá vagyok gógyulva a Giga Pukkantóra, hogy amíg nem lesz, addig nem csinálok semmit. :)

Jah, egyszer bevertek 65% hullba, 50k volt a javítás... :Y

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#789) duvi válasza Diopapa (#788) üzenetére


duvi
nagyúr

" Szóval úgy néz ki, X időnként frissül" Én is így látom. Feljöttem és kapásból nem passzolt a fegyver lista Asellus primuson. Az adatbázisunkba be lett írva pl. a c2 rail gun Na ez nálam egyáltalán nem szerepelt az akkori kínálatban. Amennyiben ez valóban így működik, akkor nem tudunk adatbázist vezetni a fegyverekről :( Max ha éppen látunk valami jobb, vagy valaki által keresett fegyót, akkor beírjuk egymásnak a táblázatba percre pontosan. (még egy privi is mehet itt a PH-n egymásnak, ha látunk egy keresett cuccot) Alul csinálhatnánk egy Aktuális infó ablakot a fegyverzet helyén, ahova mindenki beírhatja, hogy éppen mit keres a hajójára.

(#790) Bibgr0 válasza duvi (#789) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Hm. Játékosok között lesz kereskedelem vagy valami megoldás a tárgyak átadására?

(#791) duvi válasza Bibgr0 (#790) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, lesz. Reméljük, hogy az első hullámban már működni fog.

(#792) Hrigh_77 válasza duvi (#791) üzenetére


Hrigh_77
tag

Na, azzal el is szúrják az egész economyt, ha beengedik a goldfarmereket...

(#793) duvi válasza Hrigh_77 (#792) üzenetére


duvi
nagyúr

Valóban kockázatos dolog a játékosok közötti kereskedés, az említett gold farmerek miatt. Másrészt sokat számít az élő környezet kialakításában és a játék összetettségében. A játékos kereskedelmi célok között konkrétan ez szerepel:
"Player to Player Trading:
-Players can trade directly with each other
-The player trade interface is available when both players are docked at thesame market
-The player trade interface is available when two players dock ships
-The player trade interface is a secure swap allowing players to transfer credits/cargo
-Both players must accept the trade before it occurs
-Acceptance must be redone by both parties after any change in the trade
-Trading occurs in real-time and can be interrupted (for example by being attacked) unless taking place at a space dock
-Either player can cancel the trade at any time up to the point both agree"

(#794) Viper26


Viper26
nagyúr

Chaff hogyan tölthető újra, azt írja "out of ammo", de állomáson meg nem látok rá lehetőséget. :F

iPhone 14 | FR955

(#795) duvi válasza Viper26 (#794) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is kb. itt tartok :F Menthirist már kérdezte, hogy kell-e vásárolni, hozzá tölteteket, de én nem találtam az ammo fül alatt chaff opciót :( Viszont ha eladod a Chaff launchert, akkor teljes áron beszámítja és utána vehetsz egy újat. Ez elég fapados megoldás, de még nem találtam jobbat.

(#796) Diopapa


Diopapa
addikt

Viper / Type-9 / Anaconda tulajok figyelem! Most olvastam a hivatalos fórumban, hogy ezekre a hajókra egy bug miatt nem fizet a biztosító. Szóval óvatosan pukkantsátok őket!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#797) Viper26


Viper26
nagyúr

Megérkezett a Hotas X. :)
A tolóerő hátsó gombjaira az oldalazást tervezem beállítani, joy csavarásra mit érdemes?

Rendesen be akarom állítani mielőtt kipróbálom, nehogy a dokkban elpukkanjon a hajó.
Persze így első kipróbálás előtt tartok tőle, de remélem nem lesz gond.

iPhone 14 | FR955

(#798) duvi válasza Diopapa (#796) üzenetére


duvi
nagyúr

Thx a figyelmeztetést! Épp Type-9 következne, de akkor inkább maradok a 6-on. Chaff töltéssel kapcsolatban te se tudsz megoldást? Én csak a launcher elad/újravesz lehetőséget találtam.

Viper26
Grat az új hotasodhoz! Az enyém holnap érkezik :)
Gyakorláshoz ajánlom az offline küldetéseket. Elsőre elég a free flight, aztán jöhet a műhol pukkasztás, végül az 1vs.1 harc. Ezek után már menni fog online is az irányítás. Én is ezt fogom gyakorolni egy pár napig :D

[ Szerkesztve ]

(#799) Diopapa válasza duvi (#798) üzenetére


Diopapa
addikt

Megmondom őszintén nem próbáltam még... Van 1 chaff launcher a Condán meg 3 point defence de a rakétákból nem érzékelek semmit, csak néha tölteni kell belé ammot, kb ennyi. :) (mármint a point defense-be)

@Viper26: grat hozzá, nekem is ilyen van, nagyon szeretem. Szerintem próbáld ki a predef. beállítást (van hozzá), elég jól működik, én minimálisat változtattam. A "csavaráson" ami van (jobbra-balra mozgatja a hajó orrát) Szerintem teljesen jó, a gázkar hátulján levő analóg billenő gombra pedig szvsz az oldalazást érdemes tenni.

szerk: Ahogy nézem a bubiban 3 db hightech rendszer van, de hiába keringek, nem találok Plasma Acceleratort.... :(

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#800) Menthirist válasza Viper26 (#797) üzenetére


Menthirist
veterán


Nálam előre-hátra = pitch, jobbra-balra = roll, csavarásra csavarásra yaw (csak az orr fordul), a gázkaron lévő rudder-rel meg oldalazok. A gázkar hátoldalán (mutatóujj résznél) a lenti a süllyedés, a fenti az emelkedés (ez dokkolásnál jön jól), a hüvelykujjnál lévő 4 gomb a 4 UI állapot, és a gázkar talpán lévő két gomb a futómű és a supercruise.

A joy-on az 1-es a lövés, a 2-es a másodlagos (általában chaff), a mellette lévő a célpont kijelölése előttem, és a peremen lévő pedig a legközelebbi ellenség.

Ezzel a yaw-roll-pitch-oldalazás-süllyedés/emelkedés kombóval nagyon szépen lehet ráfordulni a bejáratokra, egyszerre sok tengely mentén elmozdulva :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.