Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) duvi válasza Diopapa (#600) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi :R ! Sikerült. Azt hittem, hogy manuálisan kell valahogy beadni az új vektort. Ha valaki más is belefutna ebbe az üzenetbe (align with escape vector), akkor ITT egy rövid videó a megoldáshoz.

Ilyen rövid idő alatt összeszedtél ennyi pénzt, akkor tényleg nem sok van hátra a maxos hajókig :N

(#602) Hrigh_77 válasza Diopapa (#598) üzenetére


Hrigh_77
tag

Ha egy ugrással odébb mész, és elvszed az agrit azebanra, akkor onnan vissza tudsz vinni animal meatet, és coffeet, szintén olyan 300/db profittal. És csak kicsivel több nafta, időben meg max 1 perc

(#603) Diopapa válasza Hrigh_77 (#602) üzenetére


Diopapa
addikt

Jól hangzik, köszi!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#604) Bibgr0 válasza Diopapa (#592) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Ez gyorsan ment :-)

Milyen vezetni? Ezzel már át lehet menni távolabbi rendszerekbe?

Hajrá type-9 :-D

(#605) Diopapa válasza Bibgr0 (#604) üzenetére


Diopapa
addikt

Igen, nagyobb a jump range-e. Meglepően fürge, 220-al megy, szorgos boost nyomkodással fel lehet tornászni 350-ig. Megállni egy másik kérdés.. :D 1 negatívum, nem lehet rá docking computert tenni. :)

A hajó jump range-e:

nagyobb kép

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#606) Bibgr0 válasza Diopapa (#605) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Kell egy ilyen, hogy tudjak felfedezni :-)

Egyébként aki még nem tette menjen el egyszer Wyrd-be. Nem lövöm le a poént, de szépet fog látni.

[ Szerkesztve ]

(#607) Malachi válasza Diopapa (#605) üzenetére


Malachi
addikt

szerintem tiszta élvezet dokkolni, ha veszek is majd dokkoló computert, ritkon fogám használni.

Bigbr0 - sajnos már lelőttem magamnak. :( de élőben még nem láttam, csak jutubon.

[ Szerkesztve ]

(#608) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Mást is folyton ledobál ma a szerver?

(#609) Hrigh_77 válasza Bibgr0 (#608) üzenetére


Hrigh_77
tag

Jaja, ezek szerint nem is olyan drága a béta.. :D Túl sokan vagyunk

(#610) duvi válasza Diopapa (#598) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha már profit. Én Eraninen (Azeban City) Teát veszek. Ezt I Bootisban (Chango Dock) adom el 1.332 CR haszonnal. Itt Copper harvestert veszek és viszem vissza Eraninra, 1.532 CR haszonnal. Egy oda-vissza út 2.864 CR, amit egy 4 slotos alap Sidewinderel teszek meg. Most jön majd a Hauler, de nem kockáztatok még1x. Inkább ez pusztuljon ha gond van :D

(#611) Viper26 válasza duvi (#610) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ugyanezt a kört fedeztem fel reggel, de amint meglesz rá a haulert azért nem fogom kihagyni. :)

iPhone 14 | FR955

(#612) duvi válasza Viper26 (#611) üzenetére


duvi
nagyúr

Nekem megvan a Hauler, de Soloban az AI direkt szivat. Ennyi kirántás SC-ből nem volt az alap Sidewinderel. Az állomások kijáratánál, "véletlenül" mindig akkor jön be melléd egy másik hajó, amikor épp a szűkületben jársz. Engem már lökte be a dróthálóba és kezdhettem előröl a gyűjtögetést ;] Mellesleg a Hauler egy terhes bálna. Lehet bele pakolni (legalább is az elején még jól jön), de az irányítása, sebessége, fegyverzete elég gyatra. Nagyon gyorsan kell az a Cobra Mk III :DD

(#613) Viper26 válasza duvi (#612) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én nem solo-zom, így kevesebb ilyen van.
Talán ma este 1-2 kör, holnap meg 12 óra meló...lehet egy hétig nagyon időm se lesz rá.

Mondjuk az tény, hogy megvár, és ki tudja, talán egy hotas x is ideér addig. :))

iPhone 14 | FR955

(#614) duvi válasza Viper26 (#613) üzenetére


duvi
nagyúr

Az elején inkább a szenya, de kiszámítható AI, mint az idióta playerek, akikről papa is írt. Kicsit megszedem magam, aztán mehet az open játék. Nekem is Hotas X lesz, csak fordulni kell pár kört, hogy összejöjjön az ára :D

(#615) mettek


mettek
addikt

sziasztok. abban fel tudna valaki világosítani hogy ez a játék mennyire van kidolgozva? elvégre űrszimulátor.. Gondolok itt arra hogy ha pl kereskedsz és elmész egy másik bolygóhoz valami áruért akkor ott azon a helyen le kell szállnod hogy bepakolják az árut vagy csak beteleportálódik egy gombnyomásra? Illetve ehhez hasnolnó apróságok érdekelnének.. Gondolkodom a megvételén de eddig fenntartásaim vannak.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#616) duvi válasza mettek (#615) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Igen, le kell szállnod. Méghozzá nem is egyszerűen csak leszállsz. Megközelíted az állomást, engedélyt kell kérned a leszálláshoz. Ha ezt nem teszed meg vagy megtagadják és mégis megpróbálkozol, akkor azonnal szétlőnek :D A leszállás komoly navigációval jár. Bedokkolás után bekerülsz a hangárba, ahonnan eléred a kereskedelmet(is). Az adott állomás piacterén kiválasztod a neked tetsző árút (minden állomáson változó a kínálat és az árak is) és felpakolod a hajódra. Ugyan itt tudod eladni a behozott árút is. Amit ITT látsz az mind ingame felvétel ;)

[ Szerkesztve ]

(#617) Malachi válasza duvi (#614) üzenetére


Malachi
addikt

nekem mázlim lehet, még egyszer se jött nekem senki. pedig kerültem már többször kereszttűzbe is, lőttek szét az orrom előtt dokkoli készülő, vagy engedély nélkül berepülő hajót.

(#618) duvi válasza Malachi (#617) üzenetére


duvi
nagyúr

Solo vagy Open játékban?

(#619) Diopapa


Diopapa
addikt

Aulin-Eranin 1 jump, átálltam erre, kicsit nagyobb profit. Visszafele meg kávé, az még egy huszas körönként.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#620) duvi válasza Diopapa (#619) üzenetére


duvi
nagyúr

Szépen pörög a busines :) Nincs gyomorgörcsöd szállítás/dokkolás közben? Ekkora értékű hajó + a rakománya... Kilőnek vagy meglöknek és máris helyben az agyvérzés ;] Próbáld ki EZT az útvonalat és árú kapcsolást. Szerintem jobban jössz ki vele.

(#621) Diopapa válasza duvi (#620) üzenetére


Diopapa
addikt

Nincs.. :) Közben filmet nézek a másik monitoron. Kezdem kicsit ellazáskodni, remélem nem lesz sírás a vége. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#622) duvi válasza Diopapa (#621) üzenetére


duvi
nagyúr

Jók az idegeid :D Engem néha még a Haulerrel is lever a víz. A Cobra Mk III-ra koncentrálok, de még messze van...

(#623) Diopapa válasza duvi (#622) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem is az a végcél. Cobra Mk3 felszerelve minden földi jóval. Csak ne legyen gond, ha elpukkantom. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#624) Malachi válasza duvi (#618) üzenetére


Malachi
addikt

is-is/se-se.

(#625) duvi válasza Malachi (#624) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor csak engem utál az AI ;]

(#626) Diopapa válasza duvi (#625) üzenetére


Diopapa
addikt

Noh, kipróbáltam az útvonaladat. Kicsivel kevesebb haszon, de jóval olcsóbb árút kell befektetni. Nekem tetszik.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#627) Malachi válasza duvi (#625) üzenetére


Malachi
addikt

á, talán csak keveset játszottam. összesen ha 30 dokkolást csináltam eddig, na de majd ősszel több időm lesz elmerülni a játékban. :)

(#628) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Szembejött egy type-9 az állomás bejáratánál. Alig fértem ki mellette :-)

(#629) mettek válasza duvi (#616) üzenetére


mettek
addikt

Köszi. Ez mind szép és jó de én arra gondoltam hogy be lehet e repülni bolygók légterébe, bolygóra leszállni, azoknak van e kidolgozott felszíne? ...mint a no man sky-ban ami ps4-re készül. Vagy csak ilyen halálcsillagokra lehet bedokkolni?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#630) Malachi válasza mettek (#629) üzenetére


Malachi
addikt

amiről beszélsz, egyelőre későbbi tervekben létezik. a megjelenésig, és a megjelenéskor csak állomásokra dokkolhatsz. majd lesz légköri repülés is, meg egyebek a jövőben, úgymond rossz szóval élve DLC-ként, amiért fizetni kell valamennyit.

(#631) mettek válasza Malachi (#630) üzenetére


mettek
addikt

Köszönöm. Ez érdekelet, így ez esetben egyenlőre kihagyom. Ezt kb fél óra alatt unnám meg :) majd talán ha benne lesznek ezek az elemek is akkor visszanézek rá.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#632) Menthirist válasza mettek (#631) üzenetére


Menthirist
veterán

A No Man's landben meg a többi dolog hiányzik ami ebben van :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#633) Diopapa


Diopapa
addikt

A No Man's Sky jelenleg nem más / nem több mint pl a Space Engine (még talán annyi se), egy jópofa techdemo. Meglátjuk, mennyire fogják tudni feltölteni tartalommal. Számomra egyelőre a koncepció sem világos, a fejlesztők mélyen hallgatnak arról, mit is akarnak, nekem ez gyanús, hiszen legtöbbször az ötletelés az első, a megvalósítás meg (jobb esetben) utána jön. Itt mintha fordítva lenne... :F

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#634) duvi válasza mettek (#631) üzenetére


duvi
nagyúr

Mint az eredeti Elite, ez is űrszimulátornak készül, amit tartalmilag később bővítenek majd (bolygó felszín is). A No Man's Sky teljesen más kategória. A videók alapján eléggé árkád játék lesz, tehát nem kapunk ennyire kidolgozott és összetett irányítást mint az ED-ben. Ettől még bőven jó lehet (reméljük az is lesz) a No Man's Sky is. A jelenlegi béta elég előrehaladott állapotában mutatja a játékot. Szerintem a műfaj kedvelőinek megéri a 60 eurós árat (a végleges verzió már csak 40 lesz).

(#635) Malachi válasza duvi (#634) üzenetére


Malachi
addikt

ha nem biztos benne, feleslegesen kapkodna. de szerintem mikor kijön a teljes játék, megugrik majd a forgalom itt a topicban. :)

(#636) Viper26 válasza Malachi (#635) üzenetére


Viper26
nagyúr

Melóban ülök, és azon jár az agyam mennyivel jobban fogok haladni ha lesz hauler. :DD

iPhone 14 | FR955

(#637) Diopapa válasza Viper26 (#636) üzenetére


Diopapa
addikt

Közben az első millióm... :C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#638) Viper26 válasza Diopapa (#637) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nemár...sosem érek ide. :O

Mondjuk nekem nem lesz vészes nulláról kezdeni beta után. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#639) duvi válasza Diopapa (#637) üzenetére


duvi
nagyúr

Az igen :K ! A Type 6 mennyire vezethető? Csak a pénzgyártás miatt vetted meg és később visszaváltasz Cobrára? Ha jól látom, akkor drágább hajóról való visszaváltáskor megkapjuk a credit különbözetet. Bár jobban örülnék egy privát hangárnak (álá SC), ahol tárolhatjuk az eddig megvett hajóinkat.

(#638) Viper26
Csak az eleje lassú. A Hauler után felpörög már a számláló ;)

[ Szerkesztve ]

(#640) Diopapa válasza duvi (#639) üzenetére


Diopapa
addikt

Igen, fullos Cobra a cél mindenképpen. Type 9-el tervezek olyan 10m-et gyűjteni, majd vissza Cobrára. Ahogy néztem van valami kredit veszteség hajócserekor, de nem vészes. Type6-ról 9-re viszont idegőrlő :) Egyébként a Type-6 szerethető ladik, harcolni nem próbáltam vele, nem is arra való, de meglepően fürge, fékezéskor kell vigyázni, mert elég nehezen áll meg, plusz hajlamos túlhevülni. Szerelek rá ha nem felejtem el olyan hűtő izét legalább megnézem hogy' működik.

Szerk: Amíg Haulerre nincs pénz, én mindenképpen a short run missiönöket erőltetném, nagyon jól adja a kreditet az elején.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#641) Viper26 válasza duvi (#639) üzenetére


Viper26
nagyúr

Remélem. :)

(#640) Diopapa.:

Na igen, csak lóf@sz hajóval / fegyverzettel, nem akar az ember ráfaragni...marad a szállítás, de így az is eléggé limitált (bulletin-ről).

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#642) mettek válasza duvi (#634) üzenetére


mettek
addikt

igen, az látszik hogy arcade lesz de nekem teljesen mindegy mert a hangulat miatt játszom nem azért mert szimulátor. Az eliteből nekem nagyon hiányzik hogy beléphessek bolygók légterébe ahol aztán tetszés szerint landolhassak, esetleg nyersanyagok után kutassak valamiféle szondákkal. Ahogy nézem a jelenlegi stádiumában annyi a játék hogy repülhetsz a semmiben és virtuális cuccokat szállíthatsz bázisról bázisra. Ez így nekem nagyon sovány :) De ha egyszer kibővítik még lehet jó.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#643) Malachi válasza mettek (#642) üzenetére


Malachi
addikt

ennél amit leírtál már most is jóval több, de ne felejtsd el, hogy ez még csak béta, év végére jelenik meg. ha érdekel a téma, úgyis visszanézel majd. :)

nekem egyszerűen nincs időm többre, ami kellemetlen mert évekig nem volt semmilyen (nem hogy rendes, semmilyen) űrszim, erre jön most 3-4 egyszerre... végül az Elite mellett tettem le a voksomat, második a SC, az nagyjából úgyis akkor jelenik meg, mire az Elite-et kb. két év múlva kijátszom végleg. ha ki lehet majd egyáltalán.

(#644) Diopapa


Diopapa
addikt

Nem is láttam még ilyen stationt... :Y

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#645) Nosam válasza Diopapa (#644) üzenetére


Nosam
aktív tag

Mi se, ha ilyen picike a kép. :DDD

(#646) Malachi válasza Diopapa (#644) üzenetére


Malachi
addikt

jaja, LINKET a nagy képhez!

pedig meg se beszéltük, hogy mobilbarát lesz a topic. :)

(#647) Diopapa válasza Malachi (#646) üzenetére


Diopapa
addikt

link

Közben kiderült, hogy van docking computer a type-6-hoz is, csak alig 1-2 rendszerben kapni.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#648) Viper26 válasza Diopapa (#647) üzenetére


Viper26
nagyúr

És a csövön kell végigmenni. :D

Egyébként text chat hogyan működik ingame, mert láttam hogy bent vagy, 2-es gombbal chat ablak, de a neveden space-re nem csinál semmit. :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#649) Diopapa válasza Viper26 (#648) üzenetére


Diopapa
addikt

Ahogy néztem csak akkor müxik a chat, ha közel vagyunk egymáshoz.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#650) Viper26 válasza Diopapa (#649) üzenetére


Viper26
nagyúr

Háát az úgy elég fura. :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.