Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Terrorista válasza duvi (#1545) üzenetére


Terrorista
senior tag

Hogyne. és még sok mást is. :) A spoiler tageket nyisd le, mert képekkel illusztrálták az összes hajó subsystemét.

Ezért jók a gimbaled fegyverek. :)

[ Szerkesztve ]

(#1552) duvi válasza Terrorista (#1551) üzenetére


duvi
nagyúr

Thx :R ! Az rémlett, hogy a cargot lehet célzottan támadni, de hogy ennyire sok célpontot lehet kijelölni azt nem tudtam. Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ezt a gyakorlatban, hogy lehet kivitelezni :F A mellékelt videón nagyon közel kellett menni a kijelöléshez. Asszem átnézem újra a bill kiosztást, hátha átsiklottam efőlött...

(#1553) Nosam válasza duvi (#1552) üzenetére


Nosam
aktív tag

A baloldali menüben a subsystem fülön tudod kijelölni az ellenséges hajó alrendszereit.

(#1554) duvi válasza Nosam (#1553) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi! Ezek szerint már több kilométeres távolságból megadhatom a pontos célpontot az ellenséges hajón? Ez elég durva! Hiába van valakinek nagyobb, erősebb fegyverzetű hajója, ha egy Sidewinder egy sorozattal megbéníthatja a hajtóművet, vagy kilőheti a létfenntartó rendszert :F

[ Szerkesztve ]

(#1555) Nosam válasza duvi (#1554) üzenetére


Nosam
aktív tag

Elméletileg igen, gyakorlatilag meg nem biztos. :DDD

A sidewinder fegyverei azért elég gyengék, és nem nagyon tanácsos egy anacondát célba venni ami komolyan fel van fegyverezve, inkább jobb lenne "elszaladni" amíg lehet. :U

Nagyobb erősebb hajóknál már bizony más lesz a helyzet, főleg ha kint lesz minden hajó akkor lehet majd "okoskodni" ezzel elég sokat.

[ Szerkesztve ]

(#1556) javorb


javorb
csendes tag

A flight assisst-ot mindenképp gyorsgombhoz kell rendelni? Nem akar működni a fedélzeti számítógépről.

(#1557) _Kondor_ válasza duvi (#1554) üzenetére


_Kondor_
tag

Azért előtte még le kell lőni a pajzsot. Én pl. szoktam frame shift drive-ot lőni nagyobb hajón (viper vs. anaconda), és igy kb. 25-35% hull-on már elpukkan, mert a drive előbb felrobban(drive 0%).

[ Szerkesztve ]

(#1558) duvi válasza _Kondor_ (#1557) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha egy kicsit kitapasztalja az ember, akkor elég durván lehet majd taktikázni a célzott lövésekkel :K Azért feltételezem, hogy nem lehet minden szögből, minden modult lőni. Pl. szemből a hajtóművet, vagy hátulról a pilótafülkét... De mindjárt megyek és kipróbálom Federation Distress Callban a rendszert :D

(#1559) duvi


duvi
nagyúr

Figyelmeztetés! Vigyázzatok a hajótokra, mert én most buktam kb. 9.000.000 CR-et, mivel nem működött a biztosítás az Anacondával :W Nem tudom, hogy más hajót is érint-e a bug, de már régebben volt ilyen. Federation Distress-ben addig húztam a lelépést, míg kilőttek. Nem nagyon izgatott mert bőven volt pénzem a biztosításra... Csak éppen ez a képernyő fogadott a visszavásárlásnál:

(#1560) Bibgr0 válasza duvi (#1559) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Ejj :(((

Vissza t9 és ott kb 15 kör kereskedelem és újra kb itt leszel. Átérzem

(#1561) duvi válasza Bibgr0 (#1560) üzenetére


duvi
nagyúr

Thx! Igen az lesz most. T9 és fordulok "pár" kört ;] A lényeg, hogy vigyázzatok és ne kockáztassátok mostanában a hajótokat!

(#1562) Terrorista válasza duvi (#1561) üzenetére


Terrorista
senior tag

Az első "resetemnél" kb. 1 hónapja ugyanez volt. Nekem jöttek, felrobbant a cobrám és nem tudtam visszavásárolni. -.-
Aztán megvettem újra és a hajóváltáskor fagyott a game. Pénz levon, hajó sehol. :(

[ Szerkesztve ]

(#1563) duvi válasza Terrorista (#1562) üzenetére


duvi
nagyúr

Van még mit csiszolni ezen. Ha ez a végleges játékban történik, akkor csúnya visszhangja lenne... Így csak magamban szentségelek :(((

(#1564) javorb


javorb
csendes tag

Nektek is lefagy, ha I Bootisból akartok ugrani Opala rendszerbe? A visszaszámlálás rendesen lemegy, de utána lefagy a képernyő, csak a hang megy tovább de nem történik semmi.

(#1565) Terrorista válasza javorb (#1564) üzenetére


Terrorista
senior tag

Ez ilyen klasszikus fagyásnak tűnik. Elég sokszor fagyott nekem is más rendszerekbe történő hyperugráskor. Béta fázis, ez ezzel jár sajnos.

(#1566) duvi válasza javorb (#1564) üzenetére


duvi
nagyúr

Gondolom, Open playben játszol. Ott sajnos előfordul az ugrásnál fagyás. Anacondával még gyakoribb mint a többi hajóval. Ha nagyon sokat fagysz, akkor menj vissza Soloba. Ott fényévekkel stabilabb a játék. Tudom, hogy félmegoldás, de ha nem partyzol vagy PvP-zel, akkor nincs nagy különbség.

(#1567) Enrange válasza javorb (#1564) üzenetére


Enrange
csendes tag

Javaslom rendszergazda módban futtatni így lényegesen stabilabb. Akinek ennek ellenére mégis fagyna javaslom "SOLO" modban játszon. Online módban is megmaradnak a solo s cuccai.

(#1568) duvi válasza Bibgr0 (#1538) üzenetére


duvi
nagyúr

Folyamatosan teszteljük Diopapával a piacokat és a kereskedelmet. Nem tudom, hogy bug vagy szándékos de most délután folyamán, durván mozogtak/nak az árak. Aulin-LHS 3006 között Galliteból 146.080 CR profitból 47.520 CR lett, mindössze 2 óra leforgása alatt (T9-es hajóval). Ha ez szándékos és állandó mozgás lesz, akkor el lehet felejteni a "papír+ceruza" módszert.

(#1569) Nosam


Nosam
aktív tag

Dangerous Beta 1.05 Now Available

- Event scenarios added
- New black markets added
- Phase transition timing telemetry added
- When a wake times out, don't release the (already released earlier) island hook, and so don't lose your current island and drop out of your session
- When sending a naked SEQ, remember it incase we need to resend - fixes some random disconnections
- Fix a bug in LetterSchedulingRecord - was not taking Level into account if Urgency was 1.0
- Fix calculation of available space for fragmenting letters
- When forking authority use the 'object appears in new session' mechanism to broadcast forkage.
- Fix for null machine being removed from session
- Adding a new set of mirrored hardpoint doors to fix UV issues WRT to paintjobs
- Removing a random bunch of emmissive polys in one of the hardpoint openings
- Added three skins for the Pirate NPC's
- Cobra Mk III art updates
- Ensure that m_lettersReservedForLater is cleared when a machine disconnects
- When counting repeated ACKs, count the ACKs actually sent in response to a repeated SEQ number
- Verify coordinates before sending a ClaimIsland or UpdateIsland call
- Protect server against invalid data in UpdateIsland

Ez érdekes, nekem nem dob semmi update lehetőséget a láncser. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1570) duvi válasza Nosam (#1569) üzenetére


duvi
nagyúr

Beta update 1.05 will be available shortly (it may take up to 30 minutes to propagate). Úgy látszik, hogy a zárójeles rész nem jött össze nekik :D

(#1571) Nosam


Nosam
aktív tag

Playing Elite with Google Cardboard

Kell rendelnem egy papír oculust, hogy kipróbázzam. :D

(#1572) Menthirist válasza Nosam (#1571) üzenetére


Menthirist
veterán

Épp kb 2 órája rendeltem meg a magamét :)

amúgy béta 2-őt várok, nem tinyPatch-et :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1573) Nosam


Nosam
aktív tag

Na jón már a peccs. :D Én is béta2-öt várok, de hogy mi várunk az csak egy dolog. :DDD

(#1574) Diopapa


Diopapa
addikt

Ha valakinek még nincs meg a patch..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1575) duvi válasza Diopapa (#1574) üzenetére


duvi
nagyúr

Már bent vagyok az új patch-el :))

(#1576) Diopapa válasza duvi (#1575) üzenetére


Diopapa
addikt

Gyanús volt, hogy valaki 4 perce frissítette LHS 3006-ot :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1577) Bibgr0 válasza duvi (#1568) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Bugos. Mindig resetelik a készleteket és az árakat, majd villámgyorsan lefogy minden, az árak leesnek és az üzemanyagot sem termeli ki 1-1 fuvar. De javítani fogják.

(#1578) Viper26 válasza Bibgr0 (#1577) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor azt hiszem egy darabig hanyagolom még.

iPhone 14 | FR955

(#1579) Bibgr0 válasza Viper26 (#1578) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Nem az 1.05-re írtam :-) Csak Duvi kommentje óta elszabadult itt az új patch meg minden :D

Az 1.04 volt bugos már napok óta. Talán 1.05-ben megjavították.

[ Szerkesztve ]

(#1580) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok!
Mint bétások, a bugokat leszámítva mi a véleményetek a játékról?
Valamint, mennyire lesz single a single-je a játéknak. Úgy értem hogy offline lehet-e majd az univerzumban barangolni, vagy ezt csak online lehet majd megtenni (és mint olyan hogy offline, nem lesz a játékban)?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1581) Diopapa válasza errorcode06 (#1580) üzenetére


Diopapa
addikt

Erősen szubjektív vélemény:
- A játék marhajó. Ha szereted az űrlövöldét, kihagyhatatlan
- Most még kicsit üres, de lesz content dögivel
- Van teljes értékű single, de ahhoz is kell net, mert a live szerverről veszi az adatokat, a piac változásokat, mindent, csak egyedül vagy, nincsenek playerek csak npc-k. Tehát ha áll a world server, akkor "offline" sem játszol előreláthatólag.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1582) Enrange válasza duvi (#1568) üzenetére


Enrange
csendes tag

Srácok itt egy kis segédlet a kereskedelemhez. [link] Letöltöd, telepíted, elindítod az ELITE t , elindítod a BPC progit és láss csodát. :C Így megkeresheted az optimális profitot. És mivel online frissíti magát így mindig aktuális adatokkal dolgozik. 3 adatot kell megadni neki. A hajód ugrási távolságát teljes rakománnyal, raktér méretét, és a szabadon felhasználható pénzállományodat. így a legoptimálisabb a kereskedelem. Én pl. egy oda-vissza fuvarral 140000Cr profit ot érek el, a Lakon 6 os transporterrel. :Y Használjátok egészséggel. Lényegesen jobb mint a papír ceruza javaslat.. :D

(#1583) errorcode06 válasza Diopapa (#1581) üzenetére


errorcode06
őstag

Köszönöm szépen a gyors választ. Az offline hiánya miatt előreláthatólag ez nem lesz az én játékom...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1584) duvi válasza errorcode06 (#1580) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Nekem nagyon tetszik, már a béta is :K Megérte a 60 eurós árát. Igazi hiánypótló alkotás, amivel hosszútávra terveznek a fejlesztők. Lehet single is játszani vele, akkor csak az NPC-kel találkozol. Viszont ehhez is kell online netkapcsolat, mivel a Solo játék is a szerveren történik. Gyakorlatilag egy külön instába kerülsz a Solo játékban, de ugyan azt az univerzumot látod, mint a ki Open playben játszik. Van friend list és party lehetőség is. Ilyenkor értelemszerűen a haverokkal játszotok együtt.

(#1585) duvi válasza Enrange (#1582) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszönjük, de ha egy kicsit visszaolvasol, akkor látod, hogy mi már ismerjük ezt és még másik két lehetőséget is ;) Egy webes felülete is van ennek, illetve folyamatban van egy saját fejlesztés is itt a fórumon, amit Diopapa készít. A papír+ceruza csak vicc volt és a baromi gyors változásokra utaltam vele :D

(#1586) Enrange válasza duvi (#1585) üzenetére


Enrange
csendes tag

"ha egy kicsit visszaolvasol" Mind az 1500+ hozzászólást??? Kicsit visszaolvasol mi?! :W Értem én a viccet csak nem szeretem.. :D Diópapa barátom te mindig beelőzöd a hozzám hasonló jószándékú kalózokat. Nem változtál te sem.. :C

[ Szerkesztve ]

(#1587) HwAdokVeszek


HwAdokVeszek
aktív tag

Nem tudom volt e már : Elite Dangerous előrendelői extrák

[ Szerkesztve ]

(#1588) duvi válasza HwAdokVeszek (#1587) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen :K . ITT az eredeti hírlevél. És ITT találod visszamenőleg a régebbieket.

(#1589) Enrange válasza duvi (#1588) üzenetére


Enrange
csendes tag

Mi lenne velünk nélküled. :R

(#1590) Diopapa válasza errorcode06 (#1583) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem értem mi a gond. Nincs internet kapcsolatod vagy hasonló probléma van?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1591) Malachi válasza Diopapa (#1590) üzenetére


Malachi
addikt

lehet, hogy csak mobilnet van, megesik.

(#1592) errorcode06


errorcode06
őstag

Így van, mobilnet, még legalább jövő áprilisig. Legalábbis azt ígérte a upc hogy addigra ideér, persze ezt mondta idén nyárra is. Mikrós van, de olyan a ping hogy jobb ha inkább postával küldöm...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1593) Diopapa válasza errorcode06 (#1592) üzenetére


Diopapa
addikt

Solo-ban nem hinném, hogy gond lenne a mikrós nettel.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1594) errorcode06 válasza Diopapa (#1593) üzenetére


errorcode06
őstag

Valószínű, de az is, hogy egy játék miatt nem fogok 2 évre aláírni, majd háromszor annyiért mint a mostani :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1595) Diopapa válasza errorcode06 (#1594) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, most értettem meg. Mobilneted van, meg mikrós elérhető még ahol laksz. Hát, sajnálom.. :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1596) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

(#1597) duvi válasza Bibgr0 (#1596) üzenetére


duvi
nagyúr

Patchelik az 1.05-ös patchet :DDD

(#1598) _Kondor_ válasza errorcode06 (#1592) üzenetére


_Kondor_
tag

Nem akarlak elkeseriteni, de.... na mindegy, sok szerencsét a UPC-hez, üdvözlöm az ügyfél"szolgálatuk", a mostaninál biztos jobb lesz.

(#1599) Nosam


Nosam
aktív tag

Totem: the premium, full-featured Virtual Reality headset

Ez már most jobb és többet tud mint az oculus. :DDD

(#1600) Menthirist válasza Nosam (#1599) üzenetére


Menthirist
veterán

Ameddig nem látom mögötte azt a szintű low persistence technológiát (hardveresen és szoftveresen), mint ami az OR mögött van, én ezt így nem jelenteném ki... pláne hogy elvileg mobiltól pc-ig mindenre jó lesz, azaz szerintem pont hogy nem. De majd ha jönnek tesztek, meglátjuk. Gondolom azért ha Carmack-ék szívnak azzal, hogy kellően alacsony legyen a késleltetés, és egy hozzá hasonló név + egy facebook méretű cég próbálja elérni hogy megfelelő legyen a driver és szoftver, akkor nem Totemék fogják hónapok alatt lefejleszteni ugyanazt.

Illetve az a 90 fokos FOV az nem sok, pláne hogy a DK2 100 (amúgy 110) fokosát is megszólják páran hogy lehetne nagyobb.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.