Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) javorb válasza duvi (#1700) üzenetére


javorb
csendes tag

Köszi szépen, voice chatelni nem szeretnék. Viszont asszem sikerült fotóznom egy napkitörést (???) :-)

[ Szerkesztve ]

(#1702) Bibgr0 válasza duvi (#1691) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Michael az egyik fejlesztő, aki rendszeresen szokott a fórumon postolni. E szerint szólnak, ha wipera lenne szükség, viszont eddig nem szólt senki. Reméljük megmaradnak az eddig összegyűjtött javaink :-)

"Originally Posted by Michael Brookes
Everything gets wiped at the start of Gamma and we'll try to avoid wipes after then. During beta we'll wipe as and when needed, but we'll let you know when it's happening.

Michael"

(#1703) Diopapa válasza Bibgr0 (#1702) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha kinyílik a bubi 500 rendszerre, kíváncsi vagyok, az adatbázisunkban ki fogja a legtöbb rendszert elsőnek meglátogatni. Jelenleg Duvi vezet de durván.. :Y

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1704) Nosam válasza Diopapa (#1703) üzenetére


Nosam
aktív tag

Nagyon vártam már, hogy több rendszer legyen meg iszonyatosan vártam már a system mapot is. Hogy végre lehessen tudni meg látni mi van egy rendszerben... Így már megfigyelhető lesz sok minden a kalóztevékenység, a forgalom és sok egyéb dolog is.

(#1705) Bibgr0 válasza Diopapa (#1703) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Hmm, valami kihívást érzek a szavaid mögött. Ám legyen. En garde :D

(#1706) Terrorista válasza Bibgr0 (#1705) üzenetére


Terrorista
senior tag

Így kell fizetett kínai bérmunkásokkal feltöltetni az adatbázist. :D

Ha kijön Beta 2, akkor visszatérek én is, bár másnap pont egy 5 napos lan partyn fogok tivornyázni :)

(#1707) javorb


javorb
csendes tag

Titeket beenged a játék? Nekem először bejött a forgó sidewinder, de onnan nem ment tovább, most viszont már a főmenüben kiírja az IP-cím mellé, h "unconnected"!

(#1708) javorb válasza javorb (#1707) üzenetére


javorb
csendes tag

Tárgytalan! Egyrészt már beenged, másrészt 10 perc múlva rebootolják a szervert!

(#1709) Rakamaz


Rakamaz
tag

Srácok! A C3 gimballed multi-cannon mindenhonnan kifogyott, vagy kivették?
(i-bootis-ban, aulin-ban, LHS 3262-ben és nang-ta-khan-ban már megnéztem)

(#1710) Nosam


Nosam
aktív tag

A megértett zsenik és a szintetikus világűr - ELITE

Egy indexes cikk az elite történetéről.

(#1711) Diopapa válasza Nosam (#1710) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem értem miért savazza mindenki a Frontier-t. Kb úgy viszonyult az Elite-hez mint az atombomba a kőbaltához. Valós égi mechanika, newtoni fizika, "végtelen" galaxis, légköri repülés, landolás stb...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1712) Nosam válasza Diopapa (#1711) üzenetére


Nosam
aktív tag

Feltehetőleg te már a patchelt változattal kezdtél, ezért nem akadtál ki úgy mint mások. Igazából leírja, hogy a kiadó adatta ki félkész majdnem játszhatatlan állapotban...

(#1713) Diopapa válasza Nosam (#1712) üzenetére


Diopapa
addikt

A First Encounter igen, de a Frontierrel először sem volt sok gond. A grafika sem volt túlhaladott, olyan volt, mint ami ráfért 1 floppyra és benne volt a Tejút bolygóstul mindenestül. Nehéz volt? Persze. A legtöbben feladták az első harc után? Naná. ... :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1715) Nosam válasza Nosam (#1714) üzenetére


Nosam
aktív tag

Ráadásként bejelentik a semmit, ugyanis gyakorlatilag semmi érdemleges infót nem tudni róla, hogy mekkora a kijelző felbontása stbstb. Annyit lehet csak tudni, hogy "visszarakták a dk1 trackerét" így most megint 360 fokban lehet fordulni, meg hogy lesz fejhallgató. Meg hogy szerintük akkora lépés ez mint dk2- volt dk1-hez képest, ami kb annyit jelent, hogy ha nem volt dk1-ed meg dk2-őd akkor fogalmad sincs róla miről beszél. :P

[ Szerkesztve ]

(#1716) reelc


reelc
veterán

Bocs, kicsit off leszek...
Pár napja rengeteg site cikkezte, hogy ma elérhető lesz az Elite: The New Kind Ian Bell oldalán, az eredeti játék 30-ik szülinapja alkalmából. Az oldal olyan, mint amihez 20 éve nem nyúltak, és nem is látom rajta amit keresek. Ti tudtok valamit?

Szerény gépigény miatt valami jó remaket keresek, az eredeti ELITE-t C16-on játszottam gyerekkoromban. Sajnos az Elite: Dangerous nem futna nálam.

SZERK: a linkelt oldalon most jelent meg a szükséges link.

[ Szerkesztve ]

(#1717) Nosam válasza reelc (#1716) üzenetére


Nosam
aktív tag

(#1718) reelc válasza Nosam (#1717) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, de mint írtam az Elite: Dangerous nem futna nálam.
De nagyon érdekelni fog, ha lesz majd egy normális gépem.

(#1719) Nosam: bocs, félreértettelek. :) Már sikerült leszednem.

[ Szerkesztve ]

(#1719) Nosam válasza reelc (#1718) üzenetére


Nosam
aktív tag

Innen tudod letölteni a régi 1984-est is. :DDD

(#1720) Szőrös  válasza reelc (#1718) üzenetére


Szőrös 
veterán

Itten van e konkrétan a klasszik Elite. :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1721) Nosam válasza Szőrös  (#1720) üzenetére


Nosam
aktív tag

Ottan semmi nincs. :) Szerintem regisztrálnia kell ha le akarja tölteni.

(#1722) reelc válasza Szőrös  (#1720) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm, de már sikerült, és a New Kind is. Ian Bell honlapjáról.
El is indult a New Kind, kb. 5 perc alatt meg is haltam :) vagy 17 éve nem játszottam ELITE játékkal.

Pár napja akadtam bele az Oolitebe, kipróbálom, ígéretesnek tűnik.

De hogy a témánál maradjak: az Elite Dangerousnak milyen az irányítása?
Nekem kimaradt mindenféle szimulátor, stb. amikhez komolyabb irányítás, ill. joystick kellett. PC-n ami tetszett az a Freelancer volt, annak nagyon bejött az irányítása. Meg úgy az egész játék.

[ Szerkesztve ]

(#1723) duvi válasza reelc (#1722) üzenetére


duvi
nagyúr

"Elite Dangerousnak milyen az irányítása?"
Ha nem is egy Ms Flight Simulator szintű, de eléggé összetett irányítása van. Lehet egér+bill kombóval is játszani, de hosszútávon szerintem ajánlott egy hotas beszerzése.

(#1709) Rakamaz
Most dokkoltam be Nang Ta-khian állomásra és itt kapható C3 gimballed multi-cannon :K .

[ Szerkesztve ]

(#1724) Menthirist válasza Nosam (#1715) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem visszatették a trackerét, hanem hátra is raktak markereket, amiket a külső kamera tud észlelni.
A fülest remélem le lehet majd csatolni és sajátot használni, mert eszem ágában sincs a képen láthatót használni mondjuk az Audio Technica ATH-M50-esem helyett.

Amúgy utána olvasva igen, lecsatolható, mert lényeg az a szoftver, amivel úgy módosítják a hangokat, ahogy elvileg hallanád ha arra fordulnál. Ezt itt a PH-n is kifejtette már Abu, hogy mennyire fontos, hogy ha mozog a fejed, mozogjon a hang is, és ezt TrueAudioval ugyan el lehet érni, de azt nem lehet feltételezni 100%-ban hogy adott is az adott pc-n, szóval nem járható út. Ez a Maryland egyetemen kifejlesztett szoftver viszont jónak tűnik. Szóval az ugrás mértéke lehet ténylegesen dk1 és 2 közötti, hisz egyrészt a hangon nagyon erősen dolgoztak (ami elképesztően fontos a teljes élményhez), másrészt pedig a szoftvert is kiemelték hogy mennyit fejlődött (és mint kifejtettem, ez is elképesztően fontos, több múlik rajta mint a hardveren). Szóval nagyon fontos dologgal bővült a tudása mint api mind hardver szinten, és ez mindenképp jó, és bár én is úgy tudtam hogy április-május környékén még nem a termék jön, hanem egyfajta béta, de azt úgy tudtam már meg fog egyezni a termék hardverével. Ezekszerint nem, de nem is zavar, ha sikerül megoldaniuk a szemüvegesek problémáját. Egyedül ez az a terület, ami miatt egy kissé tartok az OR-től, tehát hogy nem fogok tudni normálisan a látásomhoz igazítani a rendszert.

Közben amúgy megint eltelt vagy 3 nap, és kb 25 ezer dollár jött be a Totembe, szóval az első 1-2 nap befolyt összeg kb 5 további nap alatt duplázódott csak meg, és nem úgy tűnik mint amiért ugrálnának az emberek. Tartom hogy a 350k azért várhatóan meglesz, de nem igazán lesz sokkal túlhaladva, ha így folytatódik az adakozás. Persze kitalálhatnak valamit, amivel talán fel tudják pörgetni a fizetési kedvet.

Szerk: ahogy olvasom, ez a crescent bay csak egy "feature prototype", várhatóan így ebben a formában nem kerül kiadásra, hanem még többet fognak rajta alakítani a dk3 előtt, ha lesz. Szóval ez olyan mint a crystal cove volt a dk2-nek. Iszonyatosan sokkal könnyebb lett azt írják, és hogy félelmetesen pontosan és gyorsan követi a mozdulatokat.

Lehet hogy ebből tényleg egy saját DK3 lesz:) Nem biztos hogy bírok várni a consumerig :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1725) Menthirist válasza Menthirist (#1724) üzenetére


Menthirist
veterán

Azt írják még, hogy nagyobbnak érződött a FOV is még a dk2-höz képest is, a felbontás is (várhatóan custom 1440p volt benne), csak akkor látott screen door effectet ha NAGYON koncentrált és fókuszált a kijelzőre. Plusz leszerződtek az Epic-kel egy UE4-es demóra és még jobb támogatásra (ugye a pénz amiről beszéltem, és a befolyás). ja és lencseformát változtattak.

http://www.roadtovr.com/hands-on-oculus-rift-crescent-bay-prototype/

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1726) Nosam válasza Menthirist (#1724) üzenetére


Nosam
aktív tag

Állítólag le lehet csatolni, hát én is azon gondolkodtam, hogy mi lesz a több tízezer forintos headsettel. :D Ha nagyobb lesz a felbontása mint a mostaninak, akkor sanszos, hogy kénytelen leszek benevezni rá, még plusz egy évet februárhoz képest már nem akarok várni.

(#1727) Nosam


Nosam
aktív tag

De akárhogy is van az sajnos egészen biztos, hogy még mindig nem egy piacképes termékről van szó, hát hiszen ha az lenne akkor már "kiengednék kereskedelmi forgalomba is".

Nem tudom, azt tudom, hogy ha februárban elkezdik az értékesítést vagy felvenni rá a rendeléseket akkor kénytelen leszek megrendelni mert mint mondtam már nem akarok még egy évet várni. :((

(#1728) Menthirist válasza Nosam (#1727) üzenetére


Menthirist
veterán

Lehet hogy már a hardver rész úgy ahogy készen lesz az első kereskedelmi változathoz, csak a szoftvert csiszolják még mindig (mert jelenleg is a legnagyobb szívás a kalibrálás. az embernek néha el kell csesznie egy órát hogy be legyen mindenn lőve, utána már jó).
Mindenesetre összegezve a Crescent Bay felbontása javult, fullHD feletti (2560x1440 minimum, de lehet hogy nagyobb), a füles rész lecsatolható, szóval használhatom az M50-esem, és 360 fokban lehet érzékelni, mert hátul is van track point. Az ergonómia javult (könnyebb, más alakúak a lencsék, lehet hogy a szemüvegeseknek is kitalálnak valamit). Az API javult, és kapott egy jó 3d hangzás alrendszert, amin biztos dolgoni kell még de akkor is jó dolog... Viszont ettől még, noha lehetséges körbe járkálni egy kis területen belül, még mindig széken ülős élmnynek tervezik, tehát nem arra hogy járkálj a szobában és felboríts mindent ami utadba kerül és összetörd magad :)
"Oculus still doesn't want you to walk around. But it will let you. And that's a big deal."

" it's still encouraging developers to create stationary games and is selling the Rift as a "seated experience," something CEO Brendan Iribe has been consistently adamant about."

Meglátjuk mit mondanak majd az előrendelési fázisban, hogy mikorra várható, aztán majd meglátjuk hogy ez lesz-e belőle, vagy már kibírom a consumerig... azért félek hogy én is dk3-at fogok venni :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1729) Menthirist válasza Menthirist (#1728) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, és azt írják nem a note 4 kijelzőjét kapta meg (végülis a samsung megállapodásnak megfelelően már nem is feltétlen szükséges, lehet ugyanolyan áron kapnak custom képernyőt, ahogy eddig a note 3-ét kapták), és az új lencsének is szerepe van abban, hogy felbontástól függetlenül még kisebb legyen a screen door effect, és jobb a kép, de azért még mindig szemcsés, ameddig az ember nem merül el az élményben (úgy néz ki tényleg kell majd a 4k vagy akár több is, hogy ez megszűnjön, de ez még nem reális most, 4k-s képet 90 fps-sel kitolni (ami amúgy olyan erőforrásigényes, mint 120-140 fps-sel kitolni ugyanígy a 4k-t monitorra).
A CB-vel viszont még van egy kis probléma, mivel a lencse formája változott, így kicsit módosítani kell a distortion shadert is, mert máshogy kell transzformálni az új formára. Szemfüles teszterek kiszúrták hogy most a látóhatár szélén néha hajlamos üvegszerűen torzulni a rakéta ahogy elhalad melletted, és ez emiatt van, tehát hogy gömb distortion van használva a kissé aszimmetrikus új lencsén. Még mindig szivárog egyeseknél egy kicsit az orrnál a fény (ahány ember, annyi orr), de ez sem zavaró onnantól hogy belefeledkezik az ember.

Ahogy nézem, a külső kamerát is lecserélték.

Amúgy aki próbálta ezt a 10 perces tesztet, egyöntetűen mondják hogy ilyennek kell lennie egy vr élménynek, és hogy nem láttak még ehhez hasonló minőséget, pedig végigpróbálták az összeset amit lehetett (gondolom itt a dk1-2 és a morpheusra gondolhattak, a többiből nem nagyon lehetett bemutató példányról hallani). Egyesek még mindig úgy gondolják hogy a FOV lehetne nagyobb (még egy kicsit mindig látni az "ablakot" a szem előtt), de egyrészt elmondták hogy ha azt is ki akarnák tölteni, az további erős igénybevételt jelentene a gépnek (akár 30-40%-kal is nőhet a kiszámolandó pixel mennyiség az akár 5 fokos fov növekedéstől), másrészt ez már nem zavaró, kb olyan mint akinek szemüvege van (sokan meg ezt tudják milyen élmény, én is ha külön arra figyelek, látom a szemüvegem peremét, de amúgy nem). Illetve sokan próbálták kiakasztani a rendszert, amikor észleltek valami problémát, pl már annyira közelről megnézni egy házat, hogy már nem volt elég a textúra felbontás rá (1-2 centiről)

Összességében jó lesz ez, csak pára saját elmondásuk szerint nem tudják igazán valóságként elfogadni a látványt, ha látják maguk előtt a tüzet de nem érzik a meleget, nem érzik az erőket vagy pl azt hogy megcsapja a szellő őket. Hát ezeket nem is fogja megoldani az OR :) Vagy bármelyik szemüveg. Van akinek az agya jobban el tud következtetni, van akié nem. Talán nem is baj, ha nem keverjük még egy kicsit össze a valódi valósággal :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1730) Rakamaz válasza duvi (#1723) üzenetére


Rakamaz
tag

Köszi! Valóban újra megjelent a piacon a C3 gimballed multi-cannon.
Érdekes :U

(#1731) Diopapa


Diopapa
addikt

Láthattunk már shotot vagy valamit az ASP Explorer-ről? Mert már az eredeti is csak halványan rémlik :)

@Rakamaz: Itt nem arról van szó, hogy "eltűnt", hanem a raktárkészlet 20 percenként változik, szóval keress ilyenkor higtech világot és várj ha ennyire fontos. A Plasma Acceretatoromra majdnem egy napot vártam.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1732) _Kondor_ válasza Rakamaz (#1730) üzenetére


_Kondor_
tag

Vannak ritkább fegyverek, amit nem mindig kapni. A C3 G MC is ilyen. Javaslom az iBootis-Aulin-Anselus Primus hármas bejárását, ha valamit nem találsz, a legjobban ellátott rendszerek és közel is vannak egymáshoz.

(#1733) betyarr


betyarr
veterán

nem jutok lélegzethez!!! :Y :Y :Y ez valós,működő prog,amit már meg lehet venni?vagy csak teszt van még?
gyerekkoromban nem is tudnám megmondani,hogy hány órát tölthettem ezzel a gáméval még a moddolt c16-os gépemen!húúú,bele sem merek gondolni!
a videót elnézve ez annyira gyönyörű lett,hogy ebbe is bele fogok ölni pár órácskát!

(#1734) duvi válasza betyarr (#1733) üzenetére


duvi
nagyúr

Béta tesz van. Hamarosan jön a Béta 2, még több tartalommal. Jelenleg 60 euro a béta hozzáférés (ez tartalmazza a végleges játékot + extra tartalmakat) és 40 euro a játék elővételi ára. A játék megjelenése után (év végére várható) 50 euro lesz a vételi ár. ED online store.

(#1735) betyarr válasza duvi (#1734) üzenetére


betyarr
veterán

akkor jól értelmezem,hogy ha most 60eur-ért megveszem,akkor majd enyém lesz a végleges gáme+bizonyos extrák honlapon felsoroltból?

mennyire játszható jelenleg a cucc?illetve lesznek még a mostani 60eurós költségeken felül plusz várható kiadások?

(#1736) Diopapa válasza betyarr (#1735) üzenetére


Diopapa
addikt

Teljesen jól játszható, de még kicsit üres. Kb ott tart most mint az ős-Elite, de a véglegeshez képest még rengeteg tartalom hiányzik. Mindenesetre ha úgy érzed, hogy neked kell és van rá pénzed, nyugodtan vedd meg.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1737) betyarr válasza Diopapa (#1736) üzenetére


betyarr
veterán

fűű,ez sokkal több mint ahogy gondoltam!a vidóban a pali,aki magyarázza a dolgokat rendesen beszél a hajó computeréhez,aki válaszol,illetve hangutasítás után cselekszik.ehhez csak egy headset kell,vagy valami egyéb is?illetve,volt egy beszólása,hogy alfa gámeként eddig 200 fontot ölt bele a játékba :Y hát ezen egy kissé ledöbbentem!

(#1738) Diopapa válasza betyarr (#1737) üzenetére


Diopapa
addikt

Az külön program :) Voiceattack (8$). A feeling miatt megéri az árát, de kiválóan el lehet lenni nélküle is. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1739) Nosam válasza Menthirist (#1728) üzenetére


Nosam
aktív tag

Mondjuk én eddig is ülve akartam játszani, eszem ágában nem volt és lesz a fejemen egy oculussal mászkálni a házban. Mit szólna hozzá a kutyám?! :DDD

Meg aki már állva szeretne meg ilyenek, az jobban teszi ha elmegy paintball-ozni...

(#1740) betyarr válasza Diopapa (#1738) üzenetére


betyarr
veterán

na ja,csak kíváncsi voltam :K
amúgy a harc az mennyire játszható?van olyan jó amúgy a játék,mint ahogy grafikailag is kinéz?rendesen tényleg eláll a lélegzetem,amikor nézem a youtubeon!remélem nem csak a grafika jó benne,hanem legalább olyan izgalmas is mint régen volt (vagy még jobb).
azért kérdezgetek,mert ha tényleg jó,akkor megveszem a bétát!

(#1741) Nosam válasza betyarr (#1740) üzenetére


Nosam
aktív tag

Jó, ennyit már megér. 240-et meg 120-at sem adtam volna érte, de a 60-at nem bántam meg.

(#1742) betyarr válasza Nosam (#1741) üzenetére


betyarr
veterán

huhh,ennyire akarták kezdetben beárazni? :Y

amúgy mennyi idő kell míg beletanul valaki a kezelésbe?

[ Szerkesztve ]

(#1743) duvi válasza betyarr (#1740) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem kimondottan izgalmas :K Tétje is van a harcnak, mivel ha kilövik a hajódat és nincs elég pénzed a biztosításra (a hajó árának kb. 10%-a), akkor kezdheted előröl az alaphajóval (Sidewinder) :D Ráadásul lehet (kell) taktikázni is a harc közben. Az energia managementben tudod szabályozni, hogy mely rendszerek kapjanak több/kevesebb energiát. Pl. utazáskor a hajtómű, harc közben a pajzs és/vagy fegyverek. Figyelni kell a túlmelegedésre is. Pl. az energiafegyverek sok hőt termelnek, ezért nem lehet ész nélkül használni őket. Van hőcserélő rendszer is beépítve. Ha veszel a hajódra egy Heat sinket, akkor túlmelegedéskor ezzel elvezeted a hőt és hirtelen visszahűtöd a hajódat. Van célzott lövés, amivel az ellenfél hajójának konkrét részét támadhatod (hajtómű, raktér, létfenntartó...) A fegyverek is változatosak. Lézerek, rakétavetők, multi cannonok, plasmavető... Sokféle fegyver konfigot tudsz összeállítani magadnak, tetszés szerint. Hirtelenjében ennyi, de még lehetne írni egy csomó mindent ... :)

(#1742) betyarr
Szerintem 2-4 óra játékkal már tisztában leszel az alapokkal. Erre vannak a Scenario küldetések. A véglegesbe majd betesznek külön tutorial részt is.

[ Szerkesztve ]

(#1744) Nosam válasza betyarr (#1742) üzenetére


Nosam
aktív tag

240 volt az alfa hozzáférés, 120 meg a prémium bétáé. Tudod arra mentek itt is, hogy a "rajongók" meg a türelmetlenek a nagy happy közben azért nyúljanak bele a zsebbe akkor nagyon durván. :DDD Aztán amikor elfogytak a türelmetlenek, akkor elkezdték levinni az árat. Így jutottunk el 60 euróhoz ami már elfogadható.

Ennyit már tényleg megér, mert amúgy szerintem egy elképesztően jó játék. Nagyon hangulatos, nagyon adja annak aki szereti ezt a stílust.

(#1745) betyarr válasza duvi (#1743) üzenetére


betyarr
veterán

tyű,ez egy kicsit összetettebb akkor,mint anno a plus 4-esen!
egyre inkább érlelődik bennem a vétel! :K

Nosam: a régi nagyon megfogott,úgyhogy sztem ezzel sem lesz gond! :N

[ Szerkesztve ]

(#1746) Diopapa válasza betyarr (#1745) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha a Fronitert szeretted, akkor amíg nem szerzed be az Elite: Dangeroust, javaslom a Pioneer-t.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1747) betyarr válasza Diopapa (#1746) üzenetére


betyarr
veterán

erős bennem a vágy most a bétára.tavaly szereztem be a netről egy elite verziót,valami oolite,vagy mi és azzal toltam jópár hetet.igaz már az oolite vagy mi is elég jó kis előrelépés az eredeti elite-hez képest,ez a mostani meg olyan,mintha szakóca helyett egyből láncfűrészt ragadnék.csak most nem tudom,hogy ki hogy volt vele a 80-90-es években,de joy-al lehetetlen volt játszani.billentyűzetről viszont nagyon lehetett teperni egy kis gyakorlás után.most viszont olvasom a hsz-eket és pont az ellenkezője van: ezzel a hotassal nagyon elégedettek itt a gámerek.ez az olcsó hotas,amit 12-13k-tól lehet kapni mennyire tartós/használható jól?nem csavarodik ki egy-egy rázósabb manővernél a helyéből a rúd egy idő után?drágát nem engedhetek meg magamnak,de azért xart se akarnék venni.anno tropára ment 1-2 joy-om pár szimulátoros játék miatt a c16-os érában :DDD

(#1748) Diopapa válasza betyarr (#1747) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez már nem az az éra. :) Nekem egy éve megvan a TM Hotasom, meg vagyok vele elégedve.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#1749) betyarr válasza Diopapa (#1748) üzenetére


betyarr
veterán

akkor asszem meg is van,hogy mit kérek a névnapomra... :K :C

[ Szerkesztve ]

(#1750) Viper26 válasza Diopapa (#1748) üzenetére


Viper26
nagyúr

+1

Csak a szekrényben van. :)

iPhone 14 | FR955

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.