Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Viper26


Viper26
nagyúr

Valaki csináljon egy első hsz-t, és ha most mást nem is a táblázatot dobja be oda, hogy ne kelljen mindig keresni. :R

Pixel 7 | FR955

(#652) Viper26


Viper26
nagyúr

Basszus, elég ár. :))

Pixel 7 | FR955

(#653) duvi válasza Viper26 (#652) üzenetére


duvi
nagyúr

Egy ezressel olcsóbb mint ITT, de csak 1 év garit adnak rá.Szerintem ennyit nem ér 1000 Ft :( .

(#654) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Óóó baz. Megette egy kapu a kobrámat 100k rakománnyal. Ejj

(#655) Diopapa válasza Bibgr0 (#654) üzenetére


Diopapa
addikt

Requiescat in Pace.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#656) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Ezt ismertétek? Pár alap infó egyszerűen.

(#657) duvi válasza Bibgr0 (#654) üzenetére


duvi
nagyúr

Részvétem :( Nem kínálta fel a visszavásárlást? Vagy nem volt elég credited rá?
(#656) Bibgr0
Thx! Nagyon igényes munka :K Le is szedem, azt nekiállok átböngészni.

[ Szerkesztve ]

(#658) Diopapa válasza Bibgr0 (#656) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez tényleg jó. Nincs valakinek acca oda, hogy le tudjuk tölteni pdf-ben?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#659) duvi válasza Diopapa (#658) üzenetére


duvi
nagyúr

Ingyenes a regisztráció. Nekem már jön is le a PDF. Ha nem akarsz regelni, akkor elküldöm. 114 oldalas, Kb. 96MB a file.

[ Szerkesztve ]

(#660) Diopapa válasza duvi (#659) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha elérhetővé tennéd, azt megköszönném.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#661) duvi válasza Diopapa (#660) üzenetére


duvi
nagyúr

Parancsolj :) LINK

(#662) Diopapa válasza duvi (#661) üzenetére


Diopapa
addikt

Nagyon köszi! :R Remélem minden bekerül ami a leírásban van, marhajó lesz!

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#663) Viper26 válasza duvi (#653) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igaz, innen lesz akkor. :R

Pixel 7 | FR955

(#664) Bibgr0 válasza duvi (#657) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

De, 8900 CR volt a hajó visszavásárlása, így 'csak' a 100k cargo veszett oda. Még maradt is 20k-m.
Legalább van benne egy kis kihívás :-) Pont délelőtt gondolkoztam rajta, hogy egy jó stratégiával pár nap alatt ki lehet farmolni type-9-et. És akkor hol a kihívás? :-D

(#665) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Na, már nem lehet szerkeszteni.

Viszont szépen változnak az árak. Lehet látni, hogy ha ráállunk egy-egy termékre, akkor csökken a profit rajta, míg más termékeken növekszik. Pár type-9-es el tudja tolni az árakat a szomszédos rendszerekben. Jó lesz ez nagyon.

Bányászatot tudjátok, hogy mikorra tervezik?

(#666) duvi válasza Bibgr0 (#665) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, én is tapasztaltam az árváltozásokat. Méghozzá három folyamatos forduló alatt, mindig más árat mutatott! Ha ennyire aprólékosan figyelnek a gazdaság működésére, akkor feltételezem, hogy a nagyobb lélegzetvételű dolgok/események még több figyelmet kapnak a fejlesztésnél :K Cobrához lehet venni docking computert? A Haulerhez (eddig) nem találtam :(

(#662) Diopapa
Én még most rágom át magam rajta a kezdetleges angolommal, de azt már látom, hogy grandiózus vállalkozás lesz az ED is :K Ami viszont már most is látszik: könnyen beszippant a világ és baromi sok játékidőt lehet beleölni. (Mi lesz itt, ha kijön a SC-ből legalább a Squadron 42... a többiről modulról már nem is beszélve)

[ Szerkesztve ]

(#667) Bibgr0 válasza duvi (#666) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Annyi a kérés, hogy frissítsétek be a táblát, ha változást láttok.

Vagy post-oljatok egy site-ot ahol frissülnek az árak :-D

(#668) Diopapa válasza duvi (#666) üzenetére


Diopapa
addikt

A Haulerhez is van és a Cobrához is, (meg mint írtam ) a Type 6-hoz is van, de elég kevés helyen. Én most új helyet találtam, egy háromszögben kereskedek (Acihaut - LHS 2887 - Aulin). Elég jövedelmező.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#669) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Jótanács: ha elkezd lagolni és 'ugrálnak' a hajók miközben próbálsz dokkolni, ne erőltesd a kapun átmenetelt, mert könnyen beteleportál az állomás falába és kilő darabokban a mélyűrbe :-) Jobb kilépni és újra bejelentkezni.

(#670) Menthirist


Menthirist
veterán

wow, most hogy screenshotokat próbáltam csinálni, láttam hogy a ctrl-f10-el rétegenként dobja szét a dolgokat (pipeline dump), deferred bufferek, normal map-ok, hdr-ek, ssao...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#671) Nosam válasza Bibgr0 (#664) üzenetére


Nosam
aktív tag

"És akkor hol a kihívás?"

A kereskedés csak az egyik része a dolognak, a játék neve nem véletlen Elite Dangerous. A játék egyik kihívása a ratingban rejlik, pláne online rendszerben, elérni az Elite harci minősítést. ;) Aztán ha megvan még neki lehet állni gengszterkedni is a rendőrökkel is, meg lehet felfedezni is stb... Tehát a zsé és egy jó hajó felszerelése csak a kezdet, az igazi játék utána kezdődik. :DDD

(#672) duvi válasza Menthirist (#670) üzenetére


duvi
nagyúr

Mert a ctrl+F10 a 4K-s felbontáshoz tartozó printscreen gomb ;) A sima F10 kell a földi halandóknak (FHD felbontással játszóknak).

(#667) Bibgr0
Frissíteném én, de amiket felírtam az első körnél, azok a másodiknál már megváltoztak és ugyan így a harmadiknál újra. Mivel nem volt nagy az ármozgás, ezért inkább nem frissítettem. Jelenleg pézgyűjtés megy, ezért nem tudok új piacokról infókkal szolgálni. Hamarosan megvan a Cobra és akkor indulok én is felfedezni...

[ Szerkesztve ]

(#673) Menthirist válasza duvi (#672) üzenetére


Menthirist
veterán

nálam talán az alt-f10-el váltott olyan módba, hogy ellőjje a 4k-s screenshotot (el is cseszte a hud-ot, de visszaváltáskor helyrejött). a ctrl-f10 szerintem technikai screenshot.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#674) duvi válasza Menthirist (#673) üzenetére


duvi
nagyúr

Jogos! Már későre jár :B Pedig anno még én is beírtam, hogy kell menteni...

(#675) Menthirist válasza duvi (#674) üzenetére


Menthirist
veterán

viszont nem kell tudni 4k-ban játszani ahhoz hogy 4k-s képeket csinálj. A bal alt-f10-el simán csak megdermed, átvált 4k-ra, elnyomja, majd visszavált. csak mint említettem, nálam elcseszte a váltásnál a kinézetet.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#676) duvi


duvi
nagyúr

Cobra vásárlás. Majdnem megvan a pénz rá. Chango Dockban látom, hogy 96,460 CR az ára. Szuper. Gondoltam fordulok párat, hogy ne üres zsebbel álljak hajóvásárlás után. 127.000 CR fölött járok, amikor visszamegyek megvenni a Cobrát. Naná, hogy 124.000+ volt már az ára :((( Inkább nem vettem meg, hanem felpakoltam, hogy forduljak még egy kört. Berakodás után még visszanéztem a Cobrára és látom, hogy újra 96,460 CR az ára, persze már nem volt annyim a rakomány vásárlás után. Ezt vajon meddig játssza el a program? Ha van egy millám, akkor ahhoz igazítja a hajó árát :F

(#677) Hrigh_77 válasza duvi (#676) üzenetére


Hrigh_77
tag

A rakomány növeli a hajó árát, mikor eladnád...

(#678) duvi válasza Hrigh_77 (#677) üzenetére


duvi
nagyúr

Na ez nem jutott az eszembe :B Thx!

(#679) Diopapa válasza duvi (#678) üzenetére


Diopapa
addikt

Közben 2.6m kreditem lett, de elfáradtam mára... Folyt köv..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#680) Malachi válasza Diopapa (#679) üzenetére


Malachi
addikt

nem tudom örüljek-e neki, hogy két-három nap alatt ki lehet pörgetni egy Anacondára valót...

(#681) duvi válasza Diopapa (#679) üzenetére


duvi
nagyúr

Mennyit kell összeszedni, hogy fullosan felszerelhesd a Cobrát? Nem elég a 2.6 milla?

(#682) Diopapa válasza duvi (#681) üzenetére


Diopapa
addikt

De gondolom elég, de előbb még ki akarom próbálni a Type 9-et is. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#683) duvi válasza Diopapa (#682) üzenetére


duvi
nagyúr

Utánégetővel játszol :D Fogod bírni a folyamatos szállítást? Két hét alatt kijátszod a bétát? A Type 9 440 cargo kapacitással rendelkezik... Azt megtölteni árúval, már önmagában egy kihívás. Ráadásul akkor már ott jársz az Anaconda közelében is. Azt se hagyd már ki ;)

(#684) duvi


duvi
nagyúr

Mai terv teljesítve :) Hauler után egy álom ez a hajó! Csak vigyázni kell a fékezéssel, mert bika hajtóműve van. Első dokkolás előtt érdemes pár fékpróbát csinálni ;]

[ Szerkesztve ]

(#685) Diopapa válasza duvi (#684) üzenetére


Diopapa
addikt

Grat! :C Az a vicc, jobban eszi az üzemanyagot mint a Type-6, tényleg nem semmi a hajtóműve :) BTW Anacondát lehet ingame venni? :F

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#686) Hrigh_77 válasza Diopapa (#685) üzenetére


Hrigh_77
tag

Ha jól emléxem, freeport a kizárólagos forgalmazó.

(#687) Barabonc válasza Diopapa (#685) üzenetére


Barabonc
csendes tag

Ezekben a naprendszerekben mar vettek Anakondat:
- LHS 3262
- Pi-Fang

[ Szerkesztve ]

(#688) Diopapa


Diopapa
addikt

Köszi mindkettőtöknek, megnézem. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#689) Menthirist


Menthirist
veterán

Ez érdekes videónak tűnik még a kezdetekből
Part 2
Part 3
Part 4

Illetve hogy miért nem kell annyira meghúzni ezt az ED vs SC dolgot, meg hogy milyen más megközelítéssel dolgoznak(procedural vs crafted tartalom)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#690) Diopapa válasza Menthirist (#689) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, ezt láttam régen, marha jó. :) Két angol de még is mennyire más világ..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#691) Diopapa


Diopapa
addikt

Huh, de hülyén buktam el a Type-6-ot meg kb 300k kreditnyi rakományt... Volt egy kis dolgom, ezért a rendszerben kijöttem supercruise-ból, lekapcsoltam mindent, hőtároló kidob, silent running bekapcs... Csak nem figyeltem, kikapcsoltam a létfentartást is.... Mire visszajöttem már nem volt jó nekem.. :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#692) Menthirist válasza Diopapa (#691) üzenetére


Menthirist
veterán

élethű :D :D :D Nem fáztál egy kicsit, miközben intézted a dolgod? :D

én azt bírom, amikor nyomok egy esc-et, kiírja hogy paused, mégis látom hogy ezerrel robogok az űrállomás felé (solo game) :D

Amúgy jó végignézni a videókat, jókat mondanak bennük, mégha azóta ugye azért sok dolog változott is az eredeti elképzelésekhez képest.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#693) Viper26 válasza Diopapa (#691) üzenetére


Viper26
nagyúr

Silent run megvan, de a többit hogyan használod?

Ezért kell kilépni inkább. :D

Pixel 7 | FR955

(#694) Viper26


Viper26
nagyúr

Épp egy jó útvonalat keresek, hogy du. meglegyen a hauler. :)

Pixel 7 | FR955

(#695) Diopapa válasza Viper26 (#693) üzenetére


Diopapa
addikt

Jobb oldali panelen a function résznél lehet lekapcsolgatni a modulokat.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#696) Menthirist válasza Diopapa (#695) üzenetére


Menthirist
veterán

Lehet egérrel direkt manipulálni a konzolokat? Mármint kattintgatni rájuk? hogy lehet rá úgy fókuszálni hogy lehessen? úgy rémlik ha csak simán joy-ról megnyitottam valamelyik menüt, nem lehetett csak úgy egérrel jelölgetni.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#697) duvi válasza Diopapa (#691) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez durva volt tényleg :N Már csak a kalózok miatt se hagynám kint a szabad űrben a hajót. (Persze utólag mindenki okos tud lenni) Legalább a hajó visszavásárláshoz volt elég pénzed?

(#696) Menthirist
Szerintem csak a dokkok menüiben használhatunk egeret. A hajóban max a free view opció él a görgő lenyomásával.

(#698) Diopapa válasza duvi (#697) üzenetére


Diopapa
addikt

Silent runningban voltam, szóval kb semmi esély rá, hogy rámakadjon bárki (azért is kapcsoltam le a hőforrásokat). Egyébként igen, csak így nem lett meg a Type-9... :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#699) Viper26


Viper26
nagyúr

Másnál nem fagy a játék?
Nekem most két nap alatt kétszer feladatkezelőből kellett kilőni. :(

Pixel 7 | FR955

(#700) Diopapa válasza Viper26 (#699) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem nem...

végre!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.