Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34201) raymi16 válasza orientcx (#34194) üzenetére


raymi16
tag

Nem áll szándékomban szavaimmal másik galaxisba kergetni, de hazudni pedig nem szép dolog, így inkább hallgatok! :DD

De viszont ha másik galaxisba is mész, az a temérdek adat elég lesz az Elite ranghoz! :DDD

[ Szerkesztve ]

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#34202) D4M13N válasza raymi16 (#34189) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Gratula!

(#34203) Micsurin válasza to.ca (#34200) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+MisterX: Akkor megnyugodtam nem csak engem szívat a játék. :DDD

Post.Cpt elérve, egy szint maradt hátra. Ugye nem úgy működik mint a pilot federation rank rendszer? Ide nem annyi kell mint egész eddig, és marad a sima 1,25x szorzó mivel kezdek őszülni lassan a data szállítástól, na meg eddig sikerült majd száz millát is eltapsolni charityn. De legalább már csukott szemmel tudom letenni a kondát bárhova. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34204) Micsurin válasza Micsurin (#34203) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Aha cuki, 4 - 1 az arány, négy data ad egy százalékot, 20 - 5 fasza lesz így ha jól tudom 20 a max aktív küldetés is, csak 20x kell dupla ugranom és dokkolni plusz lépkedni a módok közt. REMEK, keresek is valami animet a háttér zajhoz.... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34205) to.ca válasza Micsurin (#34203) üzenetére


to.ca
tag

Az adományozós questeknél nem érdemes a nagyösszegűeket vállalni, 25, vagy 50 ezerért is ugyanannyi reput nyersz, mint 1 milláért. Én kisebb rangoknál 50, a vége felé 200 ezerben maximáltam az összeget.
Donation questeket jobb eséllyel találsz egyébként famine, vagy outbreak rendszerekben, és érdemes is őket keresni, elég jól nyomják a reput.

load"elite",8,1

(#34206) Micsurin válasza to.ca (#34205) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi de találtam egy viszonylag gyors háromszöget, már post cpt 20%, még ma meg lesz remélhetőleg. Ha meg van leírom, 5% per ugrás most így post cpt->rear admiral. Három állomás van, kettőnél mindig szinte teli a mission listem, csak a haza úton vagy üres, aztán két ugrásig megint 5-5%.

Ellenben a legolcsóbb charity is 200k, de átlagban 400k, 750k és 1m. :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34207) campernoob válasza to.ca (#34205) üzenetére


campernoob
csendes újonc

Ez azonban tévedés, ugyanis a 2.3 óta a küldetéseknek van értéke, ezért a 1000.000-s adomány jobban húzza a rangot, mint az 50.000-s.

[ Szerkesztve ]

(#34208) to.ca válasza campernoob (#34207) üzenetére


to.ca
tag

Hát, könnyen lehet, elég régen volt, hogy küzdöttem a superpower rank-ért. :D

load"elite",8,1

(#34209) Micsurin válasza to.ca (#34208) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Most vagyok 70%-on, ha meg van a Corvette én se fogok egy hamar újra. :W Egy életre elég volt belőle hétfőn nulláról kezdtem a Fed rankingot. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34210) wollnerd válasza Micsurin (#34209) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Nulláról kezdeni a fed rank-ot??? Hogyan?!
Mentés törlés? Ugyanmár komolyan kétlem hogy ezt teszed meg... :D
Közveszélyes kalózzá és bűnözővé válsz a számukra? Ez valószínűbb nekem. :DDD
nem tudok jobbat. :D

Na jól van... /iróniaoff. :D

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#34211) Micsurin válasza wollnerd (#34210) üzenetére


Micsurin
nagyúr

hétfőn nulláról kezdtem a Fed rankingot. Eddig csak az Empire rangot toltam azt is csak Baronig. :) Este van ott is látom! Itt meg már 82%. Ha meg lesz kikapok mindegy egyes Zachary Hudson hajót és szétlövőm, just for fun az tuti. Éljen a két 4-es Plasma. :C

"Közveszélyes kalózzá és bűnözővé válsz a számukra? Ez valószínűbb nekem. " A Birodalmi Flotta pilótái születésüktől kezdve erre vannak nevelve! ;] :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34212) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Újabb normál Earth like! Há' nem gyönyőrűűű? :)

Ennek a rendszernek az első bolygója... És mégsincs oly közel a naphoz. :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#34213) Micsurin


Micsurin
nagyúr

ÉS! Összegeztem, 21 óra erőltetett szívás, A-B-A menet. 70 milla lett eltapsolva kb. Majdnem megutáltam az ED-t (Na na na azért ez túlzás volt) Elfogyott egy valag Rick és Morty részem, jócskán túl sokat néztem ObsidiAntet. A Federációnak nevezett betegséggel még inkább ellenszenvet érzek. DE meg van végre ez a gyönyörűség, hellyel közzel néhány modul felkerült, de beindítani még nem mertem, mivel utoljára az MK III-as Viper hangja tetszett.
Holnap viszont visszagurulunk a Birodalom területére majd ha megtanultam kezelni irány az első Thargoidért vele, de lehet előtte egy kis céltalan puffogtatás.

Orient kolléga ha erre vetődnél egy Shield Cell / Armor megoszlást megsúghatnál. Már ha a pajzsai mellé kell számoljak páncélzattal. :B

Azért a Konda, a régi tehén hiányozni fog azzal a remek kis Pulse fényezéssel, remélem hamarosan kap a Corvette is valami hasonlót. 3-4 Eurt bőven megérne. (Egy ship kit tuti lesz véve már csak támogatásképpen is.)

És így négy napi kutya ápolgatás és esti folyamatos grindfest után azt hiszem beesek az ágyba, holnap meg szépen részletezem a Rhea-nál levő Data Delivery háromszöget. :)

szrk.: Aisling Duval embléma azért márt kint van. ;]

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34214) orientcx válasza Micsurin (#34213) üzenetére


orientcx
őstag

Először is külön kihangsúlyoznám, hogy az alap Corvette önmagában nagyon felemás gépezet, ha rám hallgatsz, ki sem állsz vele a hangárból, amíg a kondával egy 7A-s thrusterrel a fedélzeten meg nem látogatod Palin mágust, és nem csináltatsz vele egy nagyon jól sikerült(40% pluszos) upgrade-t rajta, amit aztán át tudsz pakolni az új szerzeményedbe(ha csak nincs már eleve ilyened a régin). Utána FSD, majd jöhet a pajzs. Ez utóbbi ízlés és egyéni hit kérdése. Nekem a thermal resistance verzió vált be, mivel a legtöbbször thermal cuccokkal próbálkoznak szegény császári pilóták(a szerencsétlenek több időt töltenek az escape pod-jaikban hazafelé, mint a hajójukban idefelé :DD). De persze vannak, akik a reinforced, vagy bi-weawe verzióra esküsznek.
a SB-eknél két féle upgrade jöhet szóba, nevezetesen a heavy duty, és a Resistance augmented.
A heavy erősebb, de sokkal nehezebben tölthető vissza SCB-kkel, az augmented valamivel gyengébb, de egy-egy SCB töltet majd egy teljes karikát visszapumpál a shield-be. Tehát ha csak egy-egy kiadósabb bunyót tervezel, akkor a heavy, ha folyamatos harcot(CZ, HazRES), akkor az augmented a jobb választás(sztem)
És ha már SCB, akkor a 7B-set ajánlom. Azért nem A-s, mert a B-s verzió egy-egy töltete ugyan valamivel kevesebbet pumpál a pajzsba, de cserébe kevesebb hőt is termel, ráadásul egyel több töltet is van benne, tehát összességében a visszatöltés is nagyobb lesz, mint az A-nál. És ebből a 7B-sből akár kettő is felfér a hajóra. Mondjuk az is igaz, hogy egy-egy ilyen 7B-s modul már önmagában is darabonként 5-6 M/S-al csökkenti a sebességet(és ezzel együtt természetesen az agilitást is). Ja, az SCB-ket még használat előtt feltétlen el kell vinned Lori nénénkhez(spec tuning), mert különben a harmadik-negyedik töltetnél már fel fog csendülni a "module malfunction" kezdetű örökzöld.
Az armor témát megmondom őszintén erősen elhanyagoltam, bátor Fed arcvitézhez méltón úgy is a pajzsom mögött lapítok. A két speciális modulhelyre sem armor-t, hanem inkább module reinforcement pakkot tettem, az nagyon hasznos, látványosan sokat jelent. Viszont az armour tuningot pusztán lustaságból nem csináltam meg, pedig nyilván nem tenne rosszat, neked is ajánlom.
Jut eszembe, a PP-t sose felejtsd el hozzátuningolni a növekvő igényekhez. És persze fejleszteni kell PD-t, a chaff-et(ha valakinek sikerült 15-re tornázni, szóljon, nekem 70 kísérletből sem jött össze több 14-nél) a fegyvereket, stb.

Névtáblát, meg ezt-azt én is vettem a paripára, de sajnos megkapta a nap, és erősen hámlik. Szegény denevérem is már csak itt-ott foltokban látszik(pedig egy vámpírnak ez kötelező darab). Na mindegy, majd egyszer beugrok egy fényezőműhelybe.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#34215) D4M13N válasza Micsurin (#34213) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Basszus én most kezdtem neki Ceos - Sothis karikában. Warrant officer 90%-on állok. De most 9 nap pihi van. Csak meglesz. És itt még taxizással is növelem a szintet.két adag turista pont egy donate.

(#34216) 42861


42861
senior tag

Sziasztok. Birodalmi rank húzásához van most valami tuti hely? Kéne az a Cutter kamionozni, meg bányászni. :)

(#34217) D4M13N válasza 42861 (#34216) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Telefonról nem megy még a linkelés, de tessék:
https://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/75x8ej/if_you_need_to_grind_empire_rank_i_have_found_the/

(#34218) WhiteHawk24 válasza 42861 (#34216) üzenetére


WhiteHawk24
tag

HIP 8758 és HIP 8444 között!
Én is ott csináltam 2 hete kb.
Javaslom vegyél egy T-6-ost, és bele egy auto docking computer-t. Pajzs nem szükséges, cargo mehet amennyi belefér!

(#34219) Micsurin válasza D4M13N (#34215) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Redditen én is néztem azt a karikát de lassabbnak tűnt. Gyors bérlet vétel, aztán pötyögm be, én mint csináltam. Nekem még Post Captainen is 10% per teljes karika jött a rep. :)

Köszi orient, sok info ezt emészteni kell! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34220) duvi válasza Micsurin (#34213) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula a Corvette-hez! Én is kihangsúlyoznám, hogy félkész állapotban nem érdemes használni! Ilyenkor inkább szenvedős tud lenni és fájdalmas a biztosítása :)

(#34221) nubreed válasza duvi (#34220) üzenetére


nubreed
veterán

Egyetértek. Most előszőr is fullos modulok mindenből, (nem kell mindenhova A-s) aztán jön újabb 3-4 hét móka a mérnökökkel, mire mindenre rákerül az engineer fejlesztés. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#34222) grHawk válasza Vesa (#34199) üzenetére


grHawk
aktív tag

Ez érdekes téma. Én úgy gondolom, hogy sok játék kompromisszumot köt sok dologban a gameplay javára. De pont az teszi egyedivé az Elitet, hogy ahol mások kompromisszumot kötöttek, ott Ők nem (bolygóra szállás - No Man's Sky). És ez teszi egyedivé. Néha el kell dönteni, hogy mi a cél. A nagy közönség bevonzása a túlzott szabadsággal, vagy a kisebb közönség bevonzása az egyediséggel. Az előbbit sokan csinálják, így létezik ennyi tucatjáték, az utóbbit kevesebben, így léteznek olyanok, mint az Elite.

[ Szerkesztve ]

(#34223) Vesa válasza grHawk (#34222) üzenetére


Vesa
veterán

Igen értem, de szerintem ebből a szemponból ez itt kevéssé igaz, mert a szűk közösségen belül is igazságtalan lenne ez a konkrét működés. Itt nem a gameplay-ről van szó tulajdonképpen, hanem arról, hogy azonos áron vásárolt játékban bizonyos játékosokat kvázi csak azért jutalmaz(na) a rendszer, mert korrában kezdtek el játszani. Erre meg nem nagyon van igazságos megoldás, bár fene tudja, lehet, hogy ha nagyon foglalkozni akarnának vele, akkor valamit ki lehetne találni. Bár annyi balance azt hiszem van, hogy a már felfedezett rendszerekre kevesebbet fizetnek, de ebben nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#34224) duvi


duvi
nagyúr

(#34225) pcnet válasza Vesa (#34223) üzenetére


pcnet
addikt

Most járok Coloniára adatszállítós küldikkel. Adatok leadásakor kb minden 35-40. rendszerért kapok bónuszt, mert én voltam az első aki lescannelte. 2.5 éve kezdtem a játékot, akkor ha elmentem Sag A*-ig, már unalmas volt leadni a felfedezési adatokat, mert egyhuzamban csilingelt a bónusz. És igen, én is úgy tudom minél többen scanelnek le egy objektumot, annál kevesebbet ér. Viszont most emeltek az árakon, és több értékes objektum került be. Gyakrabban futsz pl water worldbe vagy earth likeba.

Viszont meg kell cáfolnom magam. Régebben azt írtam (és így is volt mert kipróbáltam), hogy ha a felfedező ASPből átülök egy Sidewinderbe, akkor nincsenek nálam az adatok. Anno kicsit le is vert a víz, hogy buktam pár milliót. De amint vissza ültem az ASP-be, újra nálam voltak. Tegnap szintén felfedezés után letámasztottam az ASP-t és vettem egy Eagle-t, gondoltam kiengedem a gőzt és elmegyek NB-höz lőni egyet. Viszont hiába ültem másik hajóba, nálam voltak a felfedezési adatok. Így csak az állomást repültem párszor kötbe és ment a hangárba a kis Eagle.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#34226) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszönöm a tanácsokat! Duvi ha macera ha nem használom nem azért farmoltam ha gáz van el lehet vele ugrani időben. :D
Konda már amúgyis ment a levesbe, az első próba utam után.

Tod gyorsan pipa, két huge az egyiket tuti végleg hagyom nehezebb lenne jobbat gurítani, igaz rá kellet egy favor (gyújtós), majd, hogy húzzam a grade szintet toltam a fragment cannont (orient tanácsát megfogadtam a lassú large mc helyet ment fel a fragment) rá is lett a végére egy 3-as double shot (6-os tárral és corrosiveval, és egész pofás statokkal, ez is marad egyenlőre) másik 4-es mc az elmegy kategória lett őt kell még buzerálni majd. Pajzs pipa, és bi weave lett, mellé hd boosterekkel. A kisebb és közepes fegyverekből meg az van mint a kondán, az 5 ös autoloaderesek.
Most irány a dirty drive ért, ami még nem lesz az igazi az a power plant, a 8A nem fog beleférni ha azt is beteszem akkor 300 milla alá mennék azt meg nem szívesen max 250 ig mennék le ezzel a rebuy costtal. (Biztos ami biztos. :D )

Azért nem bírtam magammal, hazres próba volt még nem tökéletes de nagyon kezes bárány a szentem! :DDD

És lehet hülyeség de nem vemhes bálna módjára mozog SC-ben, amivel a konda folyamatosan irritált.

Szrk.: És a hangja is remek nem az a jó kis röcsögös mint a Viperé volt de tetszetős.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34227) to.ca válasza Micsurin (#34226) üzenetére


to.ca
tag

Nem tudom, mennyire jó ötlet a corrosive effektet pont a frag cannonra rakni, annak pont az lenne a lényege, hogy folyamatosan köpködné a trutymót, ezzel elősegítve a nagyobb sebzést a többi fegyvernek. (Nálam a legkisebb mc-n van, G5 overcharged). Gyakorlatilag folyamatosan tudok vele lőni, ez nagyon fontos.
Brutálisat tud tolni a tűzerőn, igazából akkor vettem észre, mikor próbaképpen átszereltem a Cutterre, és elfelejtettem visszarakni. Nagyon hiányzott. :)

[ Szerkesztve ]

load"elite",8,1

(#34228) Micsurin válasza to.ca (#34227) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha jól néztem 5 secen keresztül van fent az effekt. A double shootal szinte folyamatosan femt tudom tartani, a reload éppen véget ér átlagban mint, hogy lemenjen. De lehet akkor a small mc-kre is pörgetek , legalább az egyikre corrosivet mivel azok tényleg végig célon vannak. (Se a corrosive se az incendiary nem stackelhető ugye? )

@Duvi még létező társasság ez a Ph!-s SLL (? jól írom) ha igen merre van a székhelyetek? :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34229) duvi válasza Micsurin (#34228) üzenetére


duvi
nagyúr

"Se a corrosive se az incendiary nem stackelhető ugye?"
A corrosive nem, de az incendiary stackelhető.

Privi ment.

[ Szerkesztve ]

(#34230) anatron válasza grHawk (#34222) üzenetére


anatron
aktív tag

Azért nem mindenben.A felszíni bányászkodás igen igénytelenre sikerült.Semmi szimulátor feeling nincsen benne.
Bele lősz egy darab sziklába ,az szétrobban,majd supermárió módjára felveszed a darabokat.
A meteoros bányászkodás szerintem nagyobb feeling.Látszik,hogy abba anno több időt öltek.

(#34231) 42861 válasza WhiteHawk24 (#34218) üzenetére


42861
senior tag

Köszi a tippet, ez egész jól pörög. Leszámítva, hogy ötpercenként DC-zik a játék. Megint halódnak a szerverek.. (?)

(#34232) Mortel


Mortel
senior tag

Van-e, olyan oldal, ahol elemekre lehet keresni?

Meg lehet adni, hogy hol vagy, és ő megmonnya, hogy merre van a legközelebbi bolygó, ahol ilyen-meg ilyen elem van. :F

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#34233) 42861 válasza Mortel (#34232) üzenetére


42861
senior tag

eddb.io

(#34234) Mister_X válasza 42861 (#34233) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az oldallal kapcsolatban kérdés: próbáltam használni az egyik funkcióját kereskedelemre (one-hop route?), gondoltam viszem valamit egy állomásról, mielőtt visszamegyek küldit leadni. Utóbbi célállomására ajánlott valamit jó nyereséggel (talán 60k), aztán éppen nem voltam veszteséges (10k profit). Kezdő és végállomás rendesen meg volt adva, ez hogy jöhetett össze?

Mondjuk picit szomorú, hogy ehhez 3rd party weboldal kell, EVE-ben játékon belül lehetett csekkolni a piacokat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34235) Mortel válasza 42861 (#34233) üzenetére


Mortel
senior tag

Köszönöm, ezt megleltem, de itt hol lehet azt beállítani, hogy ne csak az adott rendszeren belül keressen?

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#34236) 42861 válasza Mister_X (#34234) üzenetére


42861
senior tag

Valószínűleg az oldal által megadott "tipp" már nem volt... hogy is mondjam, aktuális. Ugye a kereslet folyamatosan változik, mint egy valódi piacon, az oldal meg nem tudja percre pontosan követni. Írja azt is mikor kiadja az útvonalat, hogy mennyi ideje frissült. Próbálj minél újabbat találni, az általában még él.

(#34237) 42861 válasza Mortel (#34235) üzenetére


42861
senior tag

Bodies menüpont. Material Findernél megadod, hogy mit keresel, alul a reference system-nél meg, hogy melyik rendszerben vagy. Find Bodies gomb, és listázza.

A ref gombbal még sorba is tudod rendezni a találatokat távolság szerint. Vagy épp az összetétel %-os aránya szerint.

[ Szerkesztve ]

(#34238) Mortel válasza 42861 (#34237) üzenetére


Mortel
senior tag

:R

Mert én valamiért a "filter system"-be írtam...

Lehet a Rozi(é) miatt? :F

Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#34239) duvi


duvi
nagyúr

(#34240) CMD 87 válasza Mister_X (#34234) üzenetére


CMD 87
tag

Mivel itt a játékosok által gyűjtött adatokból dolgozik az oldal (Elite: Dangerous Market Connector -al töltik az adatokat ) Lehet hogy arra már régen járt commander aki ezt hasznája. De látod is milyen idős az adat, ha több napos,akkor már lehet pontatlan,ha pár perces/órás akkor pár credit eltéréssel jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#34241) orientcx válasza duvi (#34239) üzenetére


orientcx
őstag

Én ebből a hírlevélből inkább ezt a képet emelném ki. Vajon mikor találkozhatunk a "Crew lounge" menüpont alatt ilyen jelentkezőkkel? Ugye hogy nem is olyan nehéz normális arcokat rajzolni?

(csak az a rusnya Clipper ne rontaná az összképet :N)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#34242) Nosam


Nosam
aktív tag

Srácok van a store-ban azaz engine color amit venni lehet és a kérdésem az volna, hogy ez a többiek illetve npc-k engine színeit is változtatja, illetve vajon supercuise módban is az addigi sárga cikázó fények több színűek lesznek?

(#34243) duvi válasza Nosam (#34242) üzenetére


duvi
nagyúr

Amelyik hajódra felteszed, annál megváltozik a színe. Akár az összes hajódon is használhatod.

(#34244) Nosam válasza duvi (#34243) üzenetére


Nosam
aktív tag

Köszi azt gondoltam, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy amiket megveszek abból random változtat az npc-k színein is? :U Nyilán gyakorlatilag én semmit nem fogok látni belőle a saját hajómon, hiszem mögöttem van az engine. :DDD

(#34245) Mister_X válasza Nosam (#34244) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha harcolsz vagy fennakadsz a levélbedobőn, akkor nagy valószínűséggel látni fogod ;] És csak magadnak, egyébként én megbántam a színezést (piros fegyverzet, narancs engine).

Egyébként mik a frakciók színei? Mintha kék rémlene a Birodalomnak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34246) duvi válasza Nosam (#34244) üzenetére


duvi
nagyúr

Csak a te hajódra hatnak a kozmetikai változtatások. Az npc hajókra nem.

(#34247) Vesa válasza Mister_X (#34245) üzenetére


Vesa
veterán

Harc közben miért látná?

A tudomány a valóság költészete!

(#34248) Mister_X válasza Vesa (#34247) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert manőverezik és ha egy agilisabb ellenféllel harcol, akkor keringtek körbe-körbe, mint a legyek a szemétdomb fölött.

Bővül a flotta: Vulture, Dolphin, Cobra MKIII és Type-6 mellé immáron választhatok bármikor az Asp Expolert is :C Azért van ennyi hajóm (rendesen felszerelve csak a Vulture van, Cobra hobbihajó, Dolphin kapott scoopot meg FSD-t, Type-6 extra rakteret, AspX friss szerzemény, még csak leparkoltam a hangárban), mert "rájöttem", hogy Clippert még nem tudnám megvenni, hiába van pénz rá. What a shame. Lehet arréb megyek pár rendszert és elkezdek Fed rangot húzni, hogy Assaultot vehessek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34249) duvi válasza Mister_X (#34248) üzenetére


duvi
nagyúr

Szépen alakul a flottád. Csak győzd rendesen felszerelni! ;) Soha nem az alaphajó ára a sok, hanem a maxos modulok és fegyverek viszik igazán a pénzt. Ahhoz, hogy valóban hatékonyan használhasd a hajóidat, ez elkerülhetetlen. Lehet, hogy eleinte jobban járnál ha 2-3 hajót kimaxolnál (combat, explo, trader) és csak utána bővítenéd a flottádat. Persze ez is csak egy tanács.

(#34250) Mister_X válasza duvi (#34249) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vulture-nak már csak mérnökök hiányoznak, mindenből A vagy energiatakarékosság miatt B modul van fent, multicannont már látta is mérnök. Dolphin és Type-6 nem lesz jobban felszerelve, kaptak FSD-t, előbbi scoopot és kicsit babráltam a kabinokkal, de ennyi. Type-6 repül is, ha kell a pénz, elég lesz az AspX raktere. Utóbbival majd törődök, ha hazaérek, még meg kell álmodnom, hogy milyen fegyverzet megy rá. A legjobb része az egésznek, amikor elnevezem őket :B

Vulture: Sonagi (jel.: zápor, koreai)
AspX: Kiran (jel.: orchidea, koreai)
Dolphin: Akira (jel.: lehet több, itt "nulla" írásjegy egyik olvasata, japán)
Cobra: Seiryuu (jel.: itt kék sárkány, japán)
Type-6: Madeleine

Clipper neve már megvan: Amaterasu :))

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.