Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33351) duvi válasza totila (#33350) üzenetére


duvi
nagyúr

Létezik. Én se értem, hogy miért nincs, de ez van :(
Itt egy lista, az eddig felfedezett állomásokról:

AX Xeno Scanner

System Station
0 E Delkar Callie Landing 365,698
0 E HIP 10716 Morgan Depot 365,698
0 E HR 1185 Ceres Tarn 365,698
0 E Hyldekagati Chaudhary Silo 365,698
0 E Merope Alcazar's Hope 365,698
0 E Obambivas Renenbellot Installation 365,698

Raketta

2 B Delkar Callie Landing Fixed 540,000
2 B Delkar Callie Landing Turret 2,022,700
2 B HIP 10716 Morgan Depot Fixed 540,900
2 B HIP 10716 Morgan Depot Turret 2,022,700
2 B HR 1185 Ceres Tarn Fixed 540,000
2 B HR 1185 Ceres Tarn Turret 2,022,700
2 B Hyldekagati Chaudhary Silo Fixed 540,000
2 B Hyldekagati Chaudhary Silo Turret 2,022,700
2 B Merope Alcazar's Hope Fixed 540,000
2 B Merope Alcazar's Hope Turret 2,022,700
2 B Obambivas Renenbellot Installation Fixed 540,000
2 B Obambivas Renenbellot Installation Turret 2,022,700

(#33352) wollnerd válasza kiskuplung (#33349) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Igen, ez így igaz. :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33353) totila válasza duvi (#33351) üzenetére


totila
tag

köszönöm a listát, enélkül keresgélhettem volna egy darabig

(#33354) Mortel válasza pcnet (#33342) üzenetére


Mortel
senior tag

Köszönöm!

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#33355) Mortel


Mortel
senior tag

Sajnos már az Inara sem a régi...

Pár napos alkatrészek sincsenek már az adott állomáson... :N

M

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#33356) Mortel


Mortel
senior tag

Valamiért nincs naval küldetés...

Már négy napja 100%-on vagyok, de semmi...

Igaz, csak két állomás között taxizok, lehet az a gond? :)

M

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#33357) duvi válasza Mortel (#33356) üzenetére


duvi
nagyúr

Lehetséges. Ugorj át másik rendszerbe. Lehetőleg olyat válassz, ahol már Alied vagy a minor frakcióval is.

(#33358) Mortel válasza duvi (#33357) üzenetére


Mortel
senior tag

Köszi!

Más:

Az miért van, hogy néha egy "nagy kabinként" kezeli a kabinokat, máskor meg szét szortírozza az utasokat a kabinok között?

Csak economy class kabinjaim vannak.

Nem akar egynehány kékvérű keveredni a plebsz-el? :)

Köszönettel:

M

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#33359) kiskuplung válasza Mortel (#33358) üzenetére


kiskuplung
őstag

Azok a küldik, amik egy koffer ábrázolnak egy "koronával", azok egyediek, és ők külön kabint akarnak.

Ami neked kell, azok a "bulk mission"-ök, amik sima kofferesek, korona nélkül. Azokat lehet egybeönteni.

(#33360) wollnerd válasza Mortel (#33358) üzenetére


wollnerd
aktív tag

A VIP utasok mindig külön kabint igényelnek és lefoglalják az egész kabint, akár tele lesz, akár nem, míg a nem VIP utasoknak mindegy, felhasználják a maradék helyeket, több kabin igénybevételével is ha kell, akár más csoportokkal együtt is, kivétel az(ok)nak a kabinnak a helyei, amelyekben a VIP utasok vannak.

Szerk: A VIP utasokat úgy lehet megkülönböztetni a normál utasoktól hogy a VIP utasos küldik ikonján a bőrönd felső sarkán korona látható, míg a normálnál nem.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33361) Mortel


Mortel
senior tag

Köszönöm Nektek! :R

M

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#33362) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Viszont nekem most úgy tűnik, hogy elapadt ez a forrás.
Rankhúzásra még jó, de bulk missionök nem nagyon vannak. Amik meg igen, azok is elég keveset fizetnek.

[ Szerkesztve ]

(#33363) ZSoros válasza duvi (#33351) üzenetére


ZSoros
csendes tag

Az új cuccok (xeno szkenner és ax missile) elvileg minden bolygófelszíni military bázison kaphatók, ahol van outfitting. Randomra leszálltam egyre, és volt.
Shinrarta-hoz közel van. ;-)

Rendszer: LHS 346
Bázis: Svavarsson Installation
~5000Ls-re van a belépési ponttól.

(#33364) duvi válasza ZSoros (#33363) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az infót! :R

(#33365) wollnerd válasza ZSoros (#33363) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Az AX missile az csak a Thargoid-ok ellen jó? Az emberi hajókra nem hat? vagy azokra is?
A turret-es verzió (ami jóval drágább is) hogyan működik? Ha előveszem akkor a bizonyos távon belül teljesen automatán kezdi kilövellni a thargoidra a lövedéket?

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33366) Tlog válasza wollnerd (#33365) üzenetére


Tlog
tag

AX missile minden hajó ellen jó.
A turret-es verziót ugyanúgy a tűzgombhoz kell rendelni és te indítod a tűzellést de utána már automatán céloz és lő.

[ Szerkesztve ]

(#33367) Mortel válasza duvi (#33364) üzenetére


Mortel
senior tag

Lehet az Anaconda annyira fürge mint egy Python?

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#33368) duvi válasza Mortel (#33367) üzenetére


duvi
nagyúr

Egyik se valami fürge hajó, de a Python fordulékonyabb. Ha az Anacondának fullra engized a thrusterét, akkor simán lehet annyira fürge, mint egy alap Python.

(#33369) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Pharmaceutical Isolators-ot keresek, de egyszerűen nem találom... Az Outbreak Empire rendszerekben keresem egy videó és egy-két leírás alapján, de az észlelt singnal-ok csak pl. Combat Aftermacth-ként, Encoded Emissions-ként, Degraded Emissions-ként, vagy Convoy Dispersal Pattern-ként jönnek elő folyton, High Grade Emissions pedig egy se! :O Miután felhúzta az agyam, bementem egy nagy orbital-ba és játékmódok közt váltogatva hiába néztem hogy melyik (utas)küldi adna material-ként a fenti anyagot, hát hiába... :W :W

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33370) baphomet válasza wollnerd (#33369) üzenetére


baphomet
senior tag

Na akkor már kezded kapiskálni a véletlenszerű előfordulás kifejezés jelentését. :)

Egyébként nagyban növeli az esélyeidet high grade emission-re, ha deep space-ben vagy, és érdemes nem Fed, vagy Birodalmi rendszerben poroszkálni, mert azokban a high grade emmission-ök dobhatnak imperial shielding-et vagy core dynamics composite-ot is.

(#33371) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Hogy az istenbe sikerülhet 70 Ly ugrótávot belecsikarni az Anakondába, azaz nagy hajóba??? :Y
A Diamondback Exp. nem is lenne erre képes?! A tervező szerint is, egy best modified fsd-vel és teljesen lekönnyítve is csak 58.58-at sikerül max. Emlékeim szerint az Anakondánál is ez a helyzet körülbelül ezzel a hajótervezővel.
:F :F

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33372) Azumi? válasza kiskuplung (#33362) üzenetére


Azumi?
csendes tag

Igen, úgy látom tönkretették a jó kis passangeres küldiket. (miért mindig csak a végére érek oda mindennek?...)

:F

[ Szerkesztve ]

(#33373) Micsurin válasza Azumi? (#33372) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pár milla per kör még mindi összejön nem? Este még 5-8/kanyar volt.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33374) warcat


warcat
veterán

Quincetől kezdve a passengeres küldikig mindent jól "megjavítottak" fdevnél a patchben,ne lepődjön meg senki, ha ugrás után a csillag mellett üzemanyagpénzt kunyeráló commanderekbe fut bele ;]

EA: It's in the crate!

(#33375) Micsurin válasza warcat (#33374) üzenetére


Micsurin
nagyúr

ObsidianAnt: "Quince still works" Ott miről van szó?

Ultimate nerf? :W Akkor lassan jöhet megint a féléves fiókba a joystickkel.... nem hiszem el baccameg nem képesek normálisan belőni a jutalom rendszert. Még egy retek androidos freemium cuccban is stabilabban és jobban ki van számolva..... :((( Vagy az a céljuk, hogy az Endgame tartalom ne legyen csak a top 10%-nak elérhető? :(((

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33376) warcat válasza Micsurin (#33375) üzenetére


warcat
veterán

Még nem ellenőriztem(ugye Frontier minőségű fixek ezek,pl teljesen elrontották az anti-thargoid rakétákat is),de ha nem rakja már le egymásra az adatpontokat,akkor vége.
Amúgy általában is visszavették az elérhető küldetések számát még pluszban, nagyon közelítve a 2.4 előtti állapotokhoz.

EA: It's in the crate!

(#33377) to.ca válasza warcat (#33376) üzenetére


to.ca
tag

Természetesen megtették. Épp MEF-t, meg CIF-t kapirgálok, nem műxik a relog.

load"elite",8,1

(#33378) Micsurin válasza warcat (#33376) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor Quince is pusztult... megint nem lehet pénzt szedni sehol dajó..... :U Fordulonként 1-2 millákért nem fogok egy fullosra pakkolt Kondával célbadobni a nyíláson.... marad ami bejön Bountíból meg a nép Föderációs polgárok sanyargatásából..... ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33379) ZSoros válasza wollnerd (#33369) üzenetére


ZSoros
csendes tag

Pharmaceutical Isolators: Kuung Wa nevű rendszerbe érkeztem, a rendszerben épp outbreak van, independent és magas a lakosságszám... A bázis felé menet (8000Ls) simán jött high grade emissions USS, és volt is benne ilyen.
Szóval a térképen outbreak-ra szűrni, és nagy lakosságszámú rendszert kell keresni.
Good luck :-)

(#33380) Azumi? válasza Micsurin (#33373) üzenetére


Azumi?
csendes tag

Pár milla összejön, de előző nap volt, hogy 30 milla is összejött körönként, pedig csak akkor érkeztem oda, és nem volt reputációm a minor frakcióknál. Mindegy, 4% van még egy következő fed rank megugrásáig, addig itt maradok. :) Rankhúzásra kitűnő hely.

Egyébként sokan reménykednek még a csodában, mert rengetegen voltak itt. Alig lehetett közlekedni a levélbedobónál. Voltak vicces jelenetek, mintha pénteken az M7-esen autókáztam volna nyáron.

[ Szerkesztve ]

(#33381) orientcx


orientcx
őstag

Csak hogy ne legyek már olyan büszke magamra, találtam egy videót, ahol egy solo T9-el pofoztak fel egy tharg interceptort. Már várom a Hauler-es változatot is :) )
A magam részéről egyenlőre be is fejeztem a thargok zaklatását, egyszerűen csak hosszú, és unalmas. Egy HazRES vadászat még mindig sokkal mókásabb, ott jóval többféle szituáció adódik elő, egyszerűen szórakoztatóbb. Remélem még faragnak ehhez a témához újabb tartalmakat is, mert eddig a várva várt thargoid feltűnés nagy csalódás számomra.
Ja, az experimental cuccokat nem tudják fejleszteni(pl Liz néni hozzá sem tud szagolni a thargok elleni rakétákhoz :N)

Micsurin - "az a céljuk, hogy az Endgame tartalom ne legyen csak a top 10%-nak elérhető?"

Ne a pénz miatt aggódj, a rangszerzéssel nagyságrendekkel nagyobbat fogsz szívni. Ha a mai lehetőségek szerint kéne megcsinálnom, akkor előbb lennék elite explorer, mint hogy Corvettem legyen(pedig hamarabb fogják lekapcsolni az utolsó ED szervert is, mint hogy elite felfedezővé válnék)
Hja kérem, a régi szép idők, mikor egyik nap délután nekiálltam mint serf, és mint prince álltam fel hajnalban(#18800)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#33382) Micsurin válasza orientcx (#33381) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Két hónapja a Baron két, nem egész három nap volt, annyira csak nem lehet szívás, .... BattlestarGalactica 8 évada be van tárazva , szóval jöhetnek a Data Deliveryk! :D No para estére itt fogok hétvégén csapkodni.

Bár most a Kondával is elvagyok végre rendesen felszerelt a kicsike, engik is kezelték már, és van 292 milla rebuyra. :B Szóval Resben játszadozok vele. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33383) orientcx


orientcx
őstag

Ismerősöm olvasta a ph-n, hogy egy pár óra alatt 107db mef-et küldiztem össze. Ezen fellelkesülve amint lejött neki az új patch, azonnal rávetette magát a mission board-ra, majd miután többszöri próbálkozásra sem talált egyetlen árva darabot sem az ajánlatok között, frusztrációját azzal vezette le, hogy különböző javaslatokat tett az irányban, hogy az általa megjelölt úti célokat legyek olyan szíves haladéktalanul meglátogatni(röviden menjek a p****ba ;)), valamint azt is kilátásba helyezte, hogy a tegnapi hírekben látott/hallott mintára az üresen maradt hirdetőoszlopokra festékszóróval írt feliratokkal fogja tájékoztatni a közvéleményt arról, hogy én is egy **ci vagyok.(:D)
Most direkt ezért megcsináltam az upgrade-t, és tényleg.
Valóban nerfelték a dolgot, vagy csak pont rosszkor néztem? :U
Mindenesetre ha igen, akkor nem kis mázlival nyúltam bele abba a rövid időszakba, amíg tele tudtam pakolni a kosaram :K

Más: Egy anarchy rendszerben kellett megdorgálnom egy pimasz kollégát. Ott ugye mindenki "lawless". Nincs nálam kws, és láss csodát, mégis kaptam érte pár százezer pénzecskét. Hát ez meg mióta van így?(sima rakomány kéregető csóka volt, nem valamilyen küldihez köthető fejvadász)

Ja, és most először ugrottam egymáshoz közeli tripla csillagú rendszerbe, és tényleg jóval messzebb rak le :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#33384) Pissti válasza warcat (#33374) üzenetére


Pissti
csendes tag

Én speciel nem bánom, hogy megszüntetik a Quince típusú helyeket. Nem éppen a játék élményt hívatottak javítani. Bár szerintem eddig is lehetett jó küldetéseket találni, amivel lehetett némi plusz pénzt keresni. Még mindig jobb a helyzet, mint kb. másfél évvel ezelőtt volt, köszönhetően a passanger küldetéseknek.

Amúgy meg a masscare küldetéseket is kiherélték. Ami annyit tesz, hogy most már nem az összes felvett küldetéshez számolja a kilőtt hajókat, hanem külön-külön kell megcsinálni a felvett missziókat. pl: felvettél három 20-as küldetést, akkor az eddigiekkel ellentétben 60 hajót kell kilőni.

[ Szerkesztve ]

(#33385) nubreed válasza Pissti (#33384) üzenetére


nubreed
veterán

Most nem azért, de nem így logikus?

Szó se róla, én is imádtam, hogy felvettem 20 hasonló küldetést, mondjuk gyakjál le 3-6-10, stb skimmert és csak egyszer kellett legyakni őket de az összeshez számolta a lelőtteket. Viszont ez így nem volt élethű.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#33386) to.ca válasza nubreed (#33385) üzenetére


to.ca
tag

Teljesen igaz, amit írsz, a Quince-féle (és hasonló, gyors pénzt garantáló) küldetések valóban megölik a játékélményt. De nem kötelező ezeket kihasználni, én is kerültem az ilyen lehetőségeket.
De érdemes a grind felől is megközelíteni a témát:
Ha már a Frontier (még egyszer: jogosan) saját érdekéből is igyekszik bezárni a kiskapukat, akkor arra is fordíthatnának gondot, hogy a felesleges, és a játékélményt rontó rabszolgamunkától megkíméljék a játékosokat. Itt arra gondolok pl., hogy a standard-ként besorolt CIF ne legyen éppen olyan ritka, mint a "very rare" MEF, vagy ha már a szentséges RNG úgyis 1% alatt dob MEF-t, akkor legalább ne kelljen 2 hetet várni, hogy egy-egy bázison respawnoljanak a Data Point-ok, hogy a "very common" Exceptional Scrambled Emission Data a besorolásának megfelelő gyakorisággal tűnjön fel, és még sorolhatnám.
Gondolom, hogy ez nem egy megoldhatatlan programozói feladat, és elég régóta tudnak róla.

load"elite",8,1

(#33387) Pissti válasza nubreed (#33385) üzenetére


Pissti
csendes tag

Igen, így logikus. Csak azért írtam, hogy aki nekiáll ezen típusú küldetéseknek ne lepődjön meg, hogy nem mindegyik küldetésnél megy a számláló. Én simán felvettem három 80-as küldetést és akkor láttam, hogy csak az elsőként felvettnél megy a számláló. :P

(#33388) brd válasza to.ca (#33386) üzenetére


brd
nagyúr

Gondolom, hogy ez nem egy megoldhatatlan programozói feladat, és elég régóta tudnak róla.

Ezek a problémák sajnos szinte soha nem a programozókon múlnak. :( Legtöbbször van egy idióta manager, aki nem tudja, akarja, vagy más, kívülállóként megismerhetetlen okból (politika) megoldatni a feladatot velük. Amit kifogásolsz, az egy egyszerű logikai feladat egy programozónak, és az adott programozási nyelvben gyakorlattal rendelkezőnek módosítani sem sokkal nehezebb.
Jelen esetben valószínűleg a játék (tartalmi) ürességét próbálják elfedni vele, azért ilyen megoldásokhoz folyamodnak, mondván, így nő a játékidő.

The only real valuable thing is intuition.

(#33389) to.ca válasza brd (#33388) üzenetére


to.ca
tag

Erre próbáltam célzózni. Nyilván sokkal hamarabb lelépnének a vásárlók a store-ból (és a játékból is, de szerintem ezért nem sírnának Frontieréknél egy határig), mivel hamarabb el lehetne érni az Endgame-ig.
A számunkra jó megoldás nyilván az lenne, ha a grindet valódi tartalommal helyettesítenék, de nekik ez munkaóra, stb. Az, hogy hol van az egészséges egyensúly, azt az mondja meg, aki diktál, és a játék életciklusának ebben a fázisában nem kérdés, hogy ez már a Frontier, bármennyire is fáj nekünk rajongóknak. :((

load"elite",8,1

(#33390) Vesa válasza to.ca (#33386) üzenetére


Vesa
veterán

Ezzel maximálisan egyetértek. A grind-el nincs baj egy ilyen játékban, de csak egy bizonyos határig. E határ felett már inkább idegesítő és játékélmény romboló hatása van. Mert ki a francnak van kedve hetekig vadászni néhány összetevőt? És ezt a béna rendszert évek óta képtelenek rendesen balance-olni.

Ciki vagy sem, én minden létező kiskapuval éltem eddig. Pedig maximálisan jól bírom a monotonitást, de ez nem az. Mert teljesen random az egész, nekiindul az ember a nagy semminek, fogalma nincs, mit/hol keressen (persze most tisztán in-game, a fórumok és egyéb segítségek más tészta), aztán rendszerről-rendszerre grasszálhat órákon, akár napokon át az áhított cuccért. Ez engem marhára idegesít...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#33391) anatron


anatron
aktív tag

lol mit találtam redditen:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33392) brd válasza Vesa (#33390) üzenetére


brd
nagyúr

A "nem tudod, merre keresd"-del még szerintem nem is lenne gond, de hogy ~3-at találni egyszerre RNG-vel, majd ebből ~100+ db kell azért, mert egy másik helyen RNG-vel használja fel egy mérnök... Ennyi agyatlan repetitív feladat azért idővel felb'a még a legtürelmesebb, kreatív típusú embert is. :O Pedig a játék akár igazán jó is lehetne. :( Ráadásul a Frontier megszo'tja azokat, akik egy-egy "patch" után kezdenek el játszani (vagy legalábbis gyűjtögetni), mert nekik már más (alacsonyabb) esélyeik vannak az ugyanannyi idő alatt elérhető fejlődésre.

The only real valuable thing is intuition.

(#33393) Vesa válasza brd (#33392) üzenetére


Vesa
veterán

"Pedig a játék akár igazán jó is lehetne."

Az a legnagyobb baj, hogy ezt a játék megjelenése óta mondogatjuk...és azóta is csak mondogatjuk, és valószínűleg az idők végezetéig mondogatni fogjuk. Mert nem változik érdemben semmi. Sajnos.

X4-ig még elrepkedek ezzel..

A tudomány a valóság költészete!

(#33394) wollnerd válasza wollnerd (#33371) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Senki nem mond véleményt, magyarázatot? :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33395) wollnerd válasza ZSoros (#33379) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Köszi már meglett abban a rendszerben. :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33396) brd válasza wollnerd (#33371) üzenetére


brd
nagyúr

Bemákolva mindenre 50% mass könnyítést (többet nem tudom, lehet-e), 67.88LY jön ki.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#33397) duvi válasza wollnerd (#33394) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is értetlenül állok a produkció előtt :(

(#33398) Vesa


Vesa
veterán

Vajon ezt a vezérlőt lehetne használni Elite-hez? Alapvetően másra való, de lehet rá programozni hotkey-eket is, vagyis bármilyen bill kombót rá lehet tenni egyetlen gombra. Minen gomb LCD-s, így saját ikonokat lehet rájuk "gyártani".
Nem láttam még rá pédát a neten Elite-hez, de baromira izgatja a fantáziámat, jól kiegészítené a HOTAS-t.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#33399) duvi válasza Vesa (#33398) üzenetére


duvi
nagyúr

Elég mellbevágó az ára. Szerintem ennyiből kijön egy gamer billentyűzet is, dedikált makrózható gombokkal.

(#33400) brd válasza Vesa (#33398) üzenetére


brd
nagyúr

Ha egy szabványos billentyűzetnek megfelelő billentyűleütést lehet szimulálni bármelyik gombjával, akkor igen, lehet használni bármihez, amihez szabványos billentyűzetet.

The only real valuable thing is intuition.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.