Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33401) orientcx válasza Vesa (#33398) üzenetére


orientcx
őstag

Én sokáig ilyenre vadásztam, de rájöttem, esély sincs arra, hogy ésszerű áron hozzájussak

Ezért inkább csináltam egyet. A módszer a következő:
végy egy öreg panasonic faxot(vatera - 483Ft)

szedd ki belőle a kezelő panelt

vágd le a fölös részeket, pakold bele a vezérlő egységeket

csinálj neki lábazatot, oldal és hátlapot

egészítsd ki a + vezérlő egységekkel, és feliratozd meg


az alsó, ezüst színű klaviatúra a plusz pöttyért beültetett második karakterem irányítására szolgál. Például ha a target panelt kapcsolom be rajta, akkor a laptopon folyamatosan látom a contacts panelt, milyen hajók vannak a közelben, de innen tudom állítani azt is, hogy a + pip-et a PD mely részébe tegye

Innentől elnézést a képek minőségéért, a zömét félhomályban voltam kénytelen csinálni

tehát: a kész egységet illeszd össze, és szereld lapra a hotassal, hogy egy mozdulattal rögzíthesd az asztalhoz, és pakolhasd el használat után

persze a hotast, és a joyt egészítsd ki + makrozható gombokkal a pip menedzsmenthez, és egyéb fontos dolgokhoz

14 db macro gomb(ha kell, háromszorozható), a simákat össze sem számoltam, ha jön a jövőben valami új funkció, arra is elég lesz. Sajnos az idők folyamán a hardpoint deployed gomb biztonsági fedele elromlott, de már beszereztem egy fedeles kapcsolót, csak még lusta voltam kicserélni
Bocsi, kicsit hosszú lett :U

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#33402) baphomet válasza duvi (#33397) üzenetére


baphomet
senior tag

Ugyan már. Pofonegyszerű a dolog: teljesen lecsupaszított hajó, alulméretezett PD, legkisebb fuel tank, lekapart dukkózás, ja és több ezer próbálkozás, hogy kijöjjön egy olyan FSD mod, ahol a maximális optimal mass primary effect mellé sikerül secondary-nak további +optimal mass és +max fuel per jump effectet kapni. :)

(#33403) glovasi válasza orientcx (#33401) üzenetére


glovasi
tag

Ez sokkal pofásabb lett, mint amit akartál eredetileg :R

Ha nem titok, mennyi volt a bekerülési költsége plusz mennyi munkaóra? Mindig is irigyeltem az ilyen szakikat, nekem az X52-ben a mágnes csere is atomreaktor szerelés :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33404) haxiboy válasza Vesa (#33398) üzenetére


haxiboy
veterán

Ez brutálisan drága ennyi pénzért. Az hogy milyen felirat van rajta teljesen mindegy nem? Arduino plusz pár db Gateron vagy Cherry MX switch, rá a keycapek, játékvezérlőként felismertetve korlátlan lehetőséged van. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#33405) duvi válasza baphomet (#33402) üzenetére


duvi
nagyúr

Ja tényleg. Pofonegyszerű :DDD

(#33406) duvi


duvi
nagyúr

Frissítettem a Hasznos linkek szekciót egy magyar parancsnoktársunk (cmdr phoebia) YT csatornájával.

(#33407) anatron


anatron
aktív tag

:D

(#33408) Vesa válasza orientcx (#33401) üzenetére


Vesa
veterán

orientcx

Ez brutál! Te építetted?
Én sajnos nem vagyok jó mechanikából, az elektronikátmegoldom, de nem lenne a szemnek is szép a végeredmény. Ezért maradnom kell a gyári megoldásoknál.

haxiboy

Szerintem is drága, ugyanakkor készen van. :D
Arduino elektronikai részével ellennék, de egyrészt nem tudok szép dobozt csinálni neki, másrészt, ezen a kütyün LCD gombok vannak, ami nem hülyeség, mert így ha betöltöm egy alkalmazáshoz a profilt, akkor rögtön azok az ikonok jelennek meg, ami oda való. Így nem kell megjegyezni minden gomb funkcióját. Pl. használnám munkához is (Photoshoop, AE, 3Ds Max), illetve sok játékhoz is jó lenne. Van makrózható gamer billem, de nem mindig elég, ez kiegészíthetné. Igazából az LCD gombok tetszenek, mert ezt nem tudja a makrózható bill. sem,

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#33409) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Én pedig 2-3 parancsot a Logitech G27 váltójának gombjaihoz rendeltem és az mindig ott van mellette az asztal szélén. Sőt a SRV-t kormánnyal (520°-kal) és pedállal irányítom. :D Valaki más is irányítja a kormányával? :)

Vesa: Szerintem vedd inkább a Logitech G29 külön megvásárolható váltóját, az csak kb. 20.000 HUF :DDD
Újabb szerk:
Jajj...! Annak a váltónak nincsenek is gombjai, most néztem. XDDDD

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33410) cintula187


cintula187
addikt

A "Husband refinery" nevű állomáson mivel foglalkozhatnak? :Y

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#33411) duvi


duvi
nagyúr

Megérkezett az új Thargoid kompatibilis fegyver: AX Multi-cannon
Ahogy az eddigi thargoid elleni fegyvereket, ezt is a felszíni bázisokon keressétek!

(#33412) orientcx válasza glovasi (#33403) üzenetére


orientcx
őstag

"Ha nem titok, mennyi volt a bekerülési költsége plusz mennyi munkaóra?"

Nehéz lenne pontosan válaszolni, mert nekem sok minden volt itthon, amit nem kellett külön megvennem, de akkor megpróbálkozom egy becsléssel. A kiinduló fax a vateráról van, pontosan 483 Ft. A dobozt, miegymást különféle hibás, beszáradt printerek elemeiből farigcsáltam össze, ha vannak ismerőseid, tuti kallódik itt ott valami alkalmas darab, ilyenekhez nem kunszt ingyen hozzájutni, ezért ezt nem számolom. A működtető elektronika nagyjából egy logitech G15 klaviatúrából, és egy sima dell klaviatúrából származó vezérlő panelből áll. A G15-höz(a 11 is jó) kell egy kis szerencse, no meg türelem. Én kivártam, hogy valaki egy kis hibásat kínálgasson a ph-n, így kijött 2.800 pénzből, ha türelmetlen vagy, kb 6-8k az ára. A dellhez 200Ft-ért jutottam hozzá, ilyenekkel tele van a net. Van benne még egy rakás sok pólusú csatlakozó, hogy az esetlegesen szükségessé váló javításokhoz szét lehessen szedni, meg egy halom mikrokapcsoló, no meg kábelek, és ilyen-olyan apróságok, de ezek voltak itthon, így saccra kb1.5k, de legyen 2.000.A multi crew irányításához szükséges egység azért ilyen különálló darab, mert amikor kész lett a vezérlő, még híre hamva sem volt a multi crew-nek, így az utólag került rá. Mivel a vezérlőt szétszedni már nem volt kedvem, ezért azt az egyszerű megoldást választottam, hogy vettem a vaterán 700 Ft-ért egy dell notebookhoz való numerikus klaviatúrát, amit simán csak csatlakoztatni kellett a laptophoz, amin multicrewnek a második karakterem van betöltve. Össz annyit tettem pluszban, hogy 90 fokkal elforgattam, és megfeliratoztam. Ja, és a világítás volt még 850 Ft, mert a fax billentyűzete sajnos nem világítós kivitelű volt.
Tehát:
....483
+2800
+ .200
+2000
+ .700
+ .850
--------
=7033Ft (hűűű, ez többe volt, mint gondoltam :) )

A munkaórákat szintén nem tudom pontosan megmondani, mert nem folyamatosan készült, nagyon változó napi intenzitással, talán fogalmazzunk úgy, hogy egy picivel tovább tartott egy negyedóránál ;) ... úgy kb két héttel tovább. ;) De nyugodtan állíthatom, kitalálni azt, hogy mi hogyan legyen, és elkészíteni, az pont olyan szórakoztató volt, mint utána játszani vele. Olyannyira, hogy tőlem merőben szokatlan módon most még a pontos dokumentációt is megcsináltam hozzá, hogy két év múlva se kelljen újra megfejteni a dolgokat, ha netán elromlik benne valami.

Vesa - "Én sajnos nem vagyok jó mechanikából, az elektronikát megoldom"

Akkor keress egy olyan hibás, vagy már nem használt valamit, aminek van kész doboza, a belseje meg úgysem látszik ;)
Szerintem nagyon jó móka :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#33413) Vesa válasza cintula187 (#33410) üzenetére


Vesa
veterán

:)) :D

orientcx
Még akármi is lehet. Elektronikai hulladékom egy konténernyi van itthon, csak az idő faktor ugye... :D

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#33414) haverkulum válasza Vesa (#33413) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Én is hasonló projektbe kezdtem egy ideje, bár én nem csak kapcsoló panelt hanem komplett HOTAST építek :))

sry, ezt orientcx-nek akartam válaszként :B

[ Szerkesztve ]

(#33415) Vesa válasza haverkulum (#33414) üzenetére


Vesa
veterán

Egyébként régebben akartam építeni egy Boeing home cockpitet, de a paneleket ott is megvettem volna készen...Az elektronika jobban izgat, a fűrész és egyebek nem a barátaim. :D

A tudomány a valóság költészete!

(#33416) haverkulum válasza Vesa (#33415) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Én 3D nyomtatom az egészet, a végső változatban meg a botkormány és gázkar mechanikáját aluból kimaratom :DDD

(#33418) Vesa válasza duvi (#33417) üzenetére


Vesa
veterán

Alaposan megküzdött érte... :) Cool!
De a végén az a landolás nem volt túl elegáns... :)

A tudomány a valóság költészete!

(#33419) zolee0307 válasza duvi (#33411) üzenetére


zolee0307
őstag

Ezek ugyanúgy hatásosak az emberi hajók ellen is, vagy csak thargoidok ellen jók?

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#33420) orientcx válasza haverkulum (#33414) üzenetére


orientcx
őstag

"én nem csak kapcsoló panelt hanem komplett HOTAST építek"

Na az már tényleg bravúr, pláne ha pontos, és tartós lesz. Remélem Rail Tracks rendszerűben gondolkodsz :C
Feltétlen számolj be akár a folyamatról, akár a kész állapotról

duvi - (#33417) Csak magamat tudom ismételni, thargokra vadászni hosszú és uncsi. Semmilyen taktikát nem fedezhettünk fel a videón, csak egy statikus "állj vele szembe, és lődd ahogy a csövön kifér" harcot láttunk, de azt jó hosszan.
Viszont az érdekes, hogy 10'56-nál történt egy valszeg nem szándékolt, véletlen ramming, és a tharg hajót meg sem karcolta! De szó szerint, egy árva % le nem ugrott sem a heart-ról, sem a hullról. Braben bácsi, hát ez meg hogy van??? Ez nem igazság!!! :N
Ráadásul hiába volt 4 pötty a shield-en, semmit nem ért(mondjuk annál a gagyi bi-wawe shield-nél ez nem is csoda)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#33421) duvi válasza zolee0307 (#33419) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, hatásosak, de thargoidok ellen érdemesebb használni, mivel nem lehet engi tuningolni :(

[ Szerkesztve ]

(#33423) Vesa válasza haverkulum (#33416) üzenetére


Vesa
veterán

Joy topikban szívesen látnánk a folyamat részleteit! Ha lesz valami fejlemény és van kedved, jöhetne egy állapotjelentés...nagyon érdekel a dolog! :C

orientcx

Az ütközés nekem is feltűnt, de amellett, hogy meg sem karcolta a viráglényeket, maga az ütközés is meglehetősen kiábrándító volt...A realitás leapróbb jelét sem véltem felfedezni, csak összeakadt a két 3D modell és idétlen módon lepattant egymásról. Se egy törmelék, se egy robbanás, se semmi.
Rettentően illúzióromboló, főleg mert a viráglények hanghatásai -mint minden audio a Elite-ben-, egyszerűen fenomenális, baromi hangulatos és ismét nagyon eltalálták (szerintem csak az audio team dolgozik ott szívvel, lélekkel, na mindegy). Szóval ilyen körülmények között jtt ez a béna ütközés...Kár volt érte.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#33424) Vesa válasza duvi (#33422) üzenetére


Vesa
veterán

Itt is olyan "fura manővereket" csinál a virág amikor megközelíti a rabszállítót.... Van ezen még mit javítani...

A tudomány a valóság költészete!

(#33425) cintula187 válasza orientcx (#33401) üzenetére


cintula187
addikt

Ön elmegy a pics@ba EEZ MARHA JÓL NÉZ KI. :R

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#33426) zolee0307 válasza duvi (#33421) üzenetére


zolee0307
őstag

Köszönöm!

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#33427) glovasi válasza orientcx (#33412) üzenetére


glovasi
tag

Foglalkozhatnál vele üzemszerűen, Ebay-en meggazdagodnál belőle hamar :D

(#33428) aerosmith válasza orientcx (#33401) üzenetére


aerosmith
őstag

riszpekt!

amúgy tolhatnál egy aktuális mindent verő Corvette fittet hogy képben legyünk. :)

(#33429) duvi


duvi
nagyúr

Holnap délután, hazai idő szerint 18 órakor kezdődik a Frontier Expo. Többek között szó lesz az ED jövőjéről is.

(#33430) Vesa válasza duvi (#33429) üzenetére


Vesa
veterán

Remélem konkrét jövőképet vázolnak most fel, nem csak megint amolyan általánosan beszélnek majd bele a levegőbe.

A tudomány a valóság költészete!

(#33431) duvi válasza Vesa (#33430) üzenetére


duvi
nagyúr

Holnapig még reménykedhetünk ;] Viccen kívül, muszáj lesz valamit mondaniuk, mert elfogyott az összes Horizons tartalom. Eddig mutogathatta erre, de mostantól már ez sincs.

(#33432) to.ca válasza duvi (#33431) üzenetére


to.ca
tag

Pontosan annyira fogják strapálni magukat ED ügyben, amennyire a gazdaságossági számítások alátámasztják, és ez nem sok jót jelent szerintem.
Hacsak nincs egy nagyfőnök, akinek annyira szívügye az Elite, hogy csekély haszonnal is tovább viszi. (Nincs.)

load"elite",8,1

(#33433) wollnerd


wollnerd
aktív tag

A Star Citizen-ben van/lesz lehetőség a légkörrel rendelkező bolygókra való leszállási lehetőség?
Ha igen, akkor sztem az ED-re is muszáj lesz előbb utóbb ha nem akarnak alulmaradni ebben a versenyben....

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33434) duvi válasza wollnerd (#33433) üzenetére


duvi
nagyúr

Lesz lehetőség és itt a jövő időn van a hangsúly ;) Az SC a majdani jövő (ha eljön), az ED pedig a jelen.

(#33435) duvi


duvi
nagyúr

(#33436) Mortel


Mortel
senior tag

Az Anacondánál amikor felnyitja a két csatornafedelet, az valami förtelmes!

Nincs ennél a cégnél egy jó ízlésű designer?

Néha, szoktak szakértőket alkalmazni bizonyos területekhez.

Itt, ennek nyoma sincs.

Egyszerűen borzalmas...

Mi tolja ki a két "kazánlemezt", és húzza vissza?

Miért nem lehetett becsúsztatni a burkolatba?

Remélem a corvetten nem lesz ilyen... :)

M

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#33437) duvi válasza Mortel (#33436) üzenetére


duvi
nagyúr

Minden hajón ezen az elven működik a hőcserélő lemezburkolat nyitása. Pl. itt van pár Sidewinder. Egyszerre kapcsoltunk SR módba és a hirtelen túlmelegedés miatt, kinyílnak a takarólemezek.

(#33438) kiskuplung válasza duvi (#33437) üzenetére


kiskuplung
őstag

Nem, ez nem lehet, egy női hang?? (59th_Lefty) :DD

(#33439) duvi válasza kiskuplung (#33438) üzenetére


duvi
nagyúr

Araen az egyik női pilótatársunk, aki a kezdetek óta játszik az ED-vel és egyben az EDHU staff tagja :K

(#33440) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Kérdésem:

Mennyire érdemes elmenni a Coloniára (22K Ly) és efféle rendszerekbe egy Data szállítós küldivel? Most visszatértem Sol-ba és ahogy nézem mindig ad egy-két distant data delivery küldit.
Most néztem egyet, cirka 7 napot láttam határidőnek. Az elég egyáltalán? (+felfedezési adatok gyűjtése szempontjából) (az utas küldik 1 hónapot adnak.....)
16 tonnás üzemanyag elég lesz? (csak a tankolható csillagokat, a neutron és fehér törpe csillagokat jelöltem ki. + a carbon és wolf rayet csillagokat is (gondolom azok jó ritkák.)
berakok egy 3C-s (ez van a AL-ban, feltétlenül keressek 4A-st? :) ) AFMU-t is. Gondolom a SRV és a cargo fölösleges.
Javasoltok valamit az üres helyre? (Shield Cell Bank, Hull/Module Reinforce Packpage?) :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33441) brd válasza wollnerd (#33440) üzenetére


brd
nagyúr

Naprendszereként számolj kb. 2-3 perccel, ha tankolsz (minél nagyobb fuel scoopot tolj a hajóra, annál gyorsabb a tankolás) és csak a fő csillagot scan-eled le, majd ezt szorozd meg a hajód max. ugrási távolságával, és adj hozzá még kb. 1-2 órát a nem várt eseményekre. Ha elég koncentrált tudsz lenni, akkor kb. ennyi percet fogsz ezzel foglalatoskodni (egy irányban). Pl. egy 30LY ugrási képességű hajóval kb. 24 óra alatt megtehető a távolság. SRV-t az AMFU tápolásához szükséges nyersanyag kapirgálásához azért érdemes vinni (vagy előre fel kell tankolni kb. 10-15 AMFU feltöltésnyi nyersanyaggal, just-in-case). Ha nem vagy szűkében a pénznek, akkor A-sat vegyél AMFU-ból, az a leggyorsabb, a C-snél kb. 1.4x gyorsabb, és kevesebb naftát fogyaszt, kb. 40%-kal.
Felfedezésre az összefoglalóban megtalálható képet ajánlom tanulmányozni. ;) sem a carbon sem a wolf rayet nem fizet jól.

The only real valuable thing is intuition.

(#33442) wollnerd válasza brd (#33441) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Asszem 4A-s Fuel Scoop van. (látható a linkben.) Ugye általában a következő rendszer a csillag "mögött" van, rámegyek a csillagra, körbe megyek rajta és közben tankol a hajó. :) Mire elérem a rendszert, addigra már majdnem tele lesz (ha minden csillagnál ezt csinálom). Szóval kb. 15-20 mp alatt feltankolja a 16 tonnás tankot. :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33443) wollnerd válasza brd (#33441) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Viszont azt a matekot még nem igazán értem. :) A tankolási PERCET szorzom meg a hajó max. ugrási távolságával? Hol marad az ugrások száma? Próbálom visszakövetni a 30Ly-s példád, de nem tudom hogy jön ki a 1-2 óra hozzáadásával is a 24 óra. (Gondolom a kb. 22K Ly-s utazásról beszélünk mind2-en)
Az én hajóm 53 Ly ugrási távval rendelkezik. tegnap este megnéztem egy példát. (és mivel az úttervező 20K út tervezésére képes. Nem értem miért csak ennyit tudtak kihozni... ennél nagyobb a galaxis, na mind1.)
820 ugrást tervezett. (plusz még az a 2K Ly út) És átlagosan kerekítve 1 perc alatt tankolom fel.

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33444) Mortel válasza duvi (#33437) üzenetére


Mortel
senior tag

Nem, én a hardpointokat takaró "izékre" gondoltam. ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#33445) brd válasza wollnerd (#33443) üzenetére


brd
nagyúr

Nem részleteztem már olyan későn, de: 22000LY/30LY*2min/60min (távolság, ugrási képesség, két ugrás között eltelt idő, percből órát számolni). A két ugrás közötti időben ugye mindennek benne kell lenni, ami 2 FSD indítás közben történik.
Az első osztás megmondja, hogy hány db ugrásra van szükség, a szorzás azt számolja ki, hogy hány percig fog tartani az összes, az utolsó osztás pedig órára átszámolja.

The only real valuable thing is intuition.

(#33446) Felhőtakaró


Felhőtakaró
tag

van köztetek alliance pilóta? aki régebb óta alliance? :U

huhh

(#33447) wollnerd válasza brd (#33445) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Így már nagyon világos! :)) Kössziii.

Az első osztásra az eredményemnek 415 ugrás jön ki. (és gondolom ha tudjuk az ugrások számát akkor az első osztásra nincs szükség.) És én amit délelőtt is elmondtam hogy az úttervező 20K-ig 820 ugrást adott ki, az egy nagy benézés volt! :D 320-ről van szó valójában! ugye a Neutron/WD csillagokkal... Persze ott van ez a +2K is. De ezt is le lehet csekkolni az úttervezővel kb. mennyi ugrás és akkor az első ismert ugráshoz hozzáadjuk az lecsekkolt ugrások számát és azzal szorozzuk meg az 2 fsd közti időt elosztjuk a 60-nal és voilá! :D :D

Duvi mester ki is rakhatná az összefoglalóba ezt a formulát a utazási idő kiszámításához. :D

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33448) zolee0307 válasza Felhőtakaró (#33446) üzenetére


zolee0307
őstag

Én.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#33449) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Elkezdődött a Frontier Expo!

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33450) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Na ez nem hangzik rosszul. Most tényleg nagyobbat villantottak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.