Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34801) orientcx válasza Mister_X (#34800) üzenetére


orientcx
őstag

"mitől is lehet alkalmasabb egy Type-10 thargoid vadászatra"

Ha hinni lehet a megadott számoknak, akkor ez elég egyértelmű. A hull-ja miatt. Az lényegesen masszívabb a többiénél. Ahogy én látom, a tharg vadászatnál kevésbé érvényesül az agilitás, mint egy Assault ship/FDL/Vulture wing arcon gyurmázása esetén, így ez a hátránya sem jön ki olyan durván. Ráadásul egy Corvette-nek hiába nagyobb a tűzereje normál fegyverekkel a huge HP-k okán, a thargok elleni cuccokból nincs olyan, ami ezt kihasználná, így a több HP-jű T10 megint csak előnyben van. Az egy más kérdés, hogy ilyet soha nem fogok venni. Elvből nem volt, nincs, és nem is lesz "T" kezdőnevű kockakövem. Előbb fogok belépni a Galaktikus Clipper fun klubba, pedig sok esélyt arra sem látok(a londoni fogadóirodák 1 a 10.000.000.000.000-hoz adják az odds-ot, és sztem még így is jelentősen fölülbecsülték az esélyeket) :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#34802) duvi


duvi
nagyúr

Újabb népszerű hajó kapott chrome festést :)
Day 9 - Chromed Python Paint Job

(#34803) Cyone válasza orientcx (#34801) üzenetére


Cyone
tag

A több HP-val nem jut előnyhöz a thargoidok ellen. Tudtommal csak 4 db thargoidok elleni fegyvert lehet felszerelni. Legalábbis nekem nem engedett többet a rendszer.

Cyone

(#34804) pcnet


pcnet
addikt

Ha valaki hozzám hasonlóan most gyűjtögetné a modular terminalst, Sirius rendszerben szépen jönnek a szomszéd rendszerbe szóló utas küldikből. Pár turistát kell átvinni a másik rendszer állomására.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#34805) duvi


duvi
nagyúr

Elindult a winter sale! A Fronties storeban és a Steamen is akciós áron lehet beszerezni a kedvenc játékunkat! Mégis a Frontier storet ajánlom, mivel ott soha nem látott áron kínálják az alapjátékot és a kiegészítőt is!
------------------------------------------------------------
Alapjáték: 75%-os kedvezménnyel csupán 5 font
Horizons DLC: 50%-os kedvezménnyel 10 font
Elite Dangerous: CMDR Deluxe Edition: 60%-os kedvezménnyel 16 font
-------------------------------------------------------------

(#34806) 42861 válasza duvi (#34805) üzenetére


42861
senior tag

A csicsa cuccokat nem szokták ilyenkor akciózni?

(#34807) Vesa válasza Mister_X (#34800) üzenetére


Vesa
veterán

Én az elnevezés logokáját nem értem. Ha ez combat ship, akkor miért Type-10? A T-s hajók elsősorban teher hajók voltak eddig. Mikor először hallottam a nevet, meg voltam róla győződve, hogy valami extrém fuvaros jön.

A tudomány a valóság költészete!

(#34808) pcnet


pcnet
addikt

Újabb kérdésem lenne engineerel kapcsolatban:

Unknown Fragments kellene Palin profnak. Rákeresem topicban, szeptemberben linkelte Duvi ezt, Redditről. Valamint ezt a videót. A videó májusi, a Reddit poszt 1 éves.

Youtubeon keresgélve találtam egy augusztus 1-ei videót. [link]

Az lenne a kérdésem, most hol lehet találni Unknown Fragmentset? Az augusztusi videó HIP 17862 6 C A -t említi. Ez élhet még? Vagy most thargoidok megjelenésével változott a cuccos megszerzése? Nem nagyon szeretnék harcolni érte.

Köszi szépen a segítséget! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#34809) Mister_X válasza Vesa (#34807) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Biztos valami lore-t mögé lehet kanyarintani, mondjuk, hogy a Lakon jelenlegi bevételének 95%-át teherhajók adják (Type-6, 7, 9 és a Keelback is T6 variáns), a jelenlegi technológiájuk is erre van kihegyezve, aztán az Alliance kért sürgősen egy AX hajót.

Panther Clippert azért várjuk.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34810) Vesa válasza Mister_X (#34809) üzenetére


Vesa
veterán

Én azert így is logikusabbak láttam volna, ha legalább egy betűvel jelzik az eltérő funkciót. Mondjuk Type-10C (mint Combat). Nincs nagy jelentősége, csak nem logikus szerintem.

A tudomány a valóság költészete!

(#34811) 42861


42861
senior tag

Az új CG helyszínén készültek egy kis erősítéssel. :)

(#34812) orientcx válasza Cyone (#34803) üzenetére


orientcx
őstag

"Tudtommal csak 4 db thargoidok elleni fegyvert lehet felszerelni"

Az meglehet. Én össz egyszer pofoztam fel egy tharg tulipánt, még az első hullámba tartozó gyengített kiadást, és azt sem a saját karakteremmel, tehát azt sem én málháztam fel a store-ban. Ráadásul akkor asszem még csak az a rakétás cucc volt feltalálva, el is kínlódtam azzal a növénypofájú rovar gyökérrel, a vége felé már rohadtul untam az egészet, azt hittem sosem lesz vége. Azóta ugye többféle pakkot is piacra dobtak már, azt hittem, mindegyikből lehet max négyet-négyet. Azokat már ki sem próbáltam, ezek a thargok egyenlőre nem érdekelnek. Csakúgy, mint ez a T10 nevű páncélozott Zil. Vagy Kraz. Vagy Ural. Vagy valami ilyesmi.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#34813) pcnet válasza pcnet (#34808) üzenetére


pcnet
addikt

Az augusztusi videó leírásában szereplő helyen találtam idegen hajó roncsot. Gyűjtöm az sensor fragmentet. :)

A hely: HIP 17862 6 C A 30.32 , -98.58

Van itt valami érdekesség is. Nem tudom, hogy thargoid babzsák, vagy egy lebegő kő.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#34814) Cooper911 válasza Vesa (#34810) üzenetére


Cooper911
senior tag

Hát végülis a Defender szó erre utal.
Nem tudom a Thargoidok ellen mennyire fog beválni, de azoknak biztos tetszeni fog akik eddig T9-el repkedtek, mert igy kapnak egy kis plusz védelmet. Bár aki eddig erre vágyott az már Cutterben ül.

Orientcx

"Előbb fogok belépni a Galaktikus Clipper fun klubba, pedig sok esélyt arra sem látok(a londoni fogadóirodák 1 a 10.000.000.000.000-hoz adják az odds-ot, és sztem még így is jelentősen fölülbecsülték az esélyeket)"
Na én azért gyorsan elrohantam abba a fogadóirodába és tettem néhány Creditet a dologra, mert már látom hogy befészkelte magát az elmédbe hogy a Clipper az fun :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#34815) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Steam Winter Sale első napján be is húztam a Horizons Season Pass-t. Látszólag hozzá is adta Steamben, de elindítva a Horizons hiánya miatti inaktív menük továbbra is inaktívak. Nagyon nem volt kedvem éjfélkor ezzel foglalkozni, szóval ma visszatérek rá. :)

(#34816) Raymond válasza Vesporigo (#34815) üzenetére


Raymond
félisten

Az ED launcher-ban alul inditas elott ki kell valasztanod hogy a sima vagy a horizons menjen. Gondolom a siman maradt. Ugyanebbe a csapdaba estem en is a Horizons megvetele utan anno, nem ertettem miert nem tudok a bolygora leszallni :)

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#34817) Vesporigo válasza Raymond (#34816) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Jaja, először ebbe futottam bele én is, aztán újra megpróbáltam, akkor már Horizons-t választottam, de így sem ment. :D
Nem probléma, szerintem mára megoldódik, a Steam amúgyis haldokolt tegnap a sale miatt, nem lesz itt semmi gond. :)

(#34818) duvi válasza Vesporigo (#34817) üzenetére


duvi
nagyúr

Nézd meg a Frontier fiókodat! Lehet, hogy claimelni kell a Horizonsot.

(#34819) Vesporigo válasza duvi (#34818) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Megnéztem, volt ilyen funkció, szóval hozzáadtam az accountomhoz. Majd otthon kiderül, sikerült-e, most még dolgozom. :)
Ismét köszönöm a helpet! ;)

(#34820) Azumi? válasza pcnet (#34813) üzenetére


Azumi?
csendes tag

Jó helyen vagy, csak már nem fragment, hanem sensor (vagy mi a sz@r) kell Palinnak. Három napot szoptam ott én is mire ez kiderült. Szóval, az amit ott találsz unknown ...... címszó alatt, na az kell az üdvözüléshez Palinnál.

A

(#34821) Azumi?


Azumi?
csendes tag

Valmint ahogy korábban írtam:

Ha valaki pharmaceutikal isolators-t keresne valamilyen homályos oknál fogva, akkor a HIP 15046 -os rendszert ajánlom, Ahol a High Grande Emissions USS-t keresse.

(...elég közel van Maia-hoz....)

:)
A

--...Erre is szükség lesz ott...

:)

(#34822) Cyone válasza Azumi? (#34821) üzenetére


Cyone
tag

Hmmm..

Én keresek pharmaceutikal isolators-t és a múltkori hozzászólásod alapján el is mentem ebbe a rendszerbe, de 60 perc kószálás után sem találtam egyet sem. A High Grade Emissions USS-eket vizsgáltam természetesen.
Este megpróbálom megint. :)

Cyone

(#34823) to.ca válasza Cyone (#34822) üzenetére


to.ca
tag

Pharmaceutical isolators-t nagy populációjú famine, vagy outbreak státuszú rendszerben keress! A planetáris síkra merőlegesen távolodj el a csillagtól 500-1000 ls-re, és lassíts le 30 c alá! High grade USS-ekben jó százalékban találsz.
(Az, hogy valamely rendszerben van-e éppen, a státuszától függ.)

load"elite",8,1

(#34824) orientcx válasza to.ca (#34823) üzenetére


orientcx
őstag

Nem tudom mióta ez a mottód, az én tompa Fed agyamnak ennyi idő kellett hozzá.

Nagyon tetszik

:K :C :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#34825) Cyone válasza to.ca (#34823) üzenetére


Cyone
tag

Köszi a tippet! Kifogom próbálni. :)

Cyone

(#34826) to.ca válasza orientcx (#34824) üzenetére


to.ca
tag

Múltkor lehoztam a padlásról a C64-est, hogy megmutassam a kölyköknek, és működött minden, :Y , a floppy és a joy is.
Azóta. :DD

load"elite",8,1

(#34827) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Sikerült beüzemelnem a Horizons-t. Eddig sokat nem láttam még belőle, csak gyorsan elvállaltam egy transport küldetést. Mikor elindultam, kiírta jobb oldalt alul, hogy illegális. Nem foglalkoztam vele, elugráltam a célhoz, majd visszafelé beugrottam egy űrállomásra tankolni. Ott már kiírta, hogy vérdíj van a fejemen, majd kifelé megkaptam a wanted jelzőt is és egy túlbuzgó igazságosztó ki is lőtt.

Lehet valahogy árnyékolni az utasteret, hogy scanneléskor ne lássák?
A másik kérdésem, hogy honnan tudom, hogy a szállított utas melyik rendszerben körözött.

(#34828) to.ca válasza Vesporigo (#34827) üzenetére


to.ca
tag

Ha körözött az utas, akkor a felvételnél ott van, hogy "Criminal". Hogy melyik rendszerben körözik, az ekkor még nem derül ki tudtommal.
Utastér árnyékolásra a XX. század óta a reluxát használják, de az kozmikus becsapódás ellen nem veéd.

load"elite",8,1

(#34829) bot1978 válasza duvi (#34818) üzenetére


bot1978
senior tag

Szia, írtad valahol, hogy a kis segéd robit érdemes adott területre kiküldeni, hogy ne csak egy meteordarabot hozzon be. Ezt hol tudom majd eldönteni?

Most láttam először a játékot pár napja. Picit adatfutárkodtam, most vettem egy kobrát. Ebbe már beletettem a két bányászlézert is, meg a feldolgozót és az egyik kettes cargot beáldoztam a robi miatt, hogy ne kelljen halászni, mert az úgy lassú.
De eddigi tapasztalatok alapján annyit sejtek, hogy beteszem a kettes tűzgombra, megnyomom kimegy. Na, de hogy hogy megy ki az mikor dől el?

Igazából rengeteg dolgot nem értek. A futárkodás közben megtanultam repkedni valamennyire, de nem tudom mi miatt lesz ötvenezerrel több a jutalmam, amikor beviszek egy adatot, ha meg cuccot viszek akkor meg nem.
Így nem éri meg cuccot vinni, ami csak foglalja a helyet a cargoban amiben „tőzsdézhetnék” is. Szóval tuti nem vágok dolgokat.

Mindegy most éppen a bányászás jön, jönne, mert már kezd egysíkú lenni a repkedés.

(#34830) Raymond válasza bot1978 (#34829) üzenetére


Raymond
félisten

"nem tudom mi miatt lesz ötvenezerrel több a jutalmam, amikor beviszek egy adatot, ha meg cuccot viszek akkor meg nem."

Nem attol fugg hogy adat vagy cargo, van amikor kapsz bonuszt a kuldetesre. Van hogy elfogadas utan valamikor jon egy uzenet hogy ha X idon belul leszallitod akkor kulon jutalom is lesz. Van hogy mar az elejen ott van a kiirasban.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#34831) duvi válasza bot1978 (#34829) üzenetére


duvi
nagyúr

A collector limpet kétféle üzemmódban használható. Ha célzottan küldöd ki egy célpontra (pl. egy kibányászott rögre), akkor csak azt az egyet fogja behozni és utána megsemmisül. Másik lehetőség, hogy területre küldöd ki. Ilyenkor behozza az összes begyűjthető anyagot a hatósugarából, egészen addig amíg meg nem semmisül. Részletes leírás a limpetekről. Ez pedig a bányászatról.

[ Szerkesztve ]

(#34832) bot1978 válasza Raymond (#34830) üzenetére


bot1978
senior tag

"valamikor jon egy uzenet "
Az uzenet az tiszta sor.

Azt tűnt fel, hogy cuccnál nálam a

valamikor=soha,

adatnál meg

valamikor=majdnem mindig.

duvi:
"kétféle üzemmódban " na ez az üzemmód kiválasztás hol lesz, ez volt a kérdésem, csak annyira kezdő vagyok, hogy kérdezni se tudok

[ Szerkesztve ]

(#34833) Raymond válasza bot1978 (#34832) üzenetére


Raymond
félisten

Van mindkettonel, en a honapok alatt csak ezt csinaltam es elojon fuggetlenul attol mit szallitasz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#34834) duvi válasza bot1978 (#34832) üzenetére


duvi
nagyúr

"ez az üzemmód kiválasztás hol lesz"
Nincs erre külön beállítás. Ha kijelölsz egy beszállítható célpontot (példánkban egy kibányászott rögöt), akkor csak azt az egy darabot hozza be és utána megsemmisül. Ha területre akarod küldeni (tehát nem jelölsz ki célpontot), akkor elég a rögök közelébe repülnöd és indíthatod a limpetet. Egész addig szállítani fogja be a rögöket, amíg le nem jár az ideje.

[ Szerkesztve ]

(#34836) bot1978 válasza Raymond (#34833) üzenetére


bot1978
senior tag

Hónapok? Egek mi a fenének futárkodtál te annyit? Két napot kockultam és már kobrában ülök és mellé már újra milla felett járok. 2 hét múlva akkora hajóm lesz, hogy le sem tudok szállni :)

Gyökerek amúgy egymásra licitálnak ha egy rendszeren belül többet vállalok. Most dobott rá az egyik 80k-t, szerintem megy feljebb is. Mondjuk ez a bug elég gáz, hogy ki-be kell lépkedni a küldetés táblára, hogy beadja az egy helyre tartozó jutalmakat. Mindegy.
Egyelőre nincs gyorsabb tollasodás a futárkodásnál. Ha így tolja a bónuszt esélytelen időben lebányászni. Nem ér eleget tonnája a fémeknek ahhoz, hogy megérje. Majd valami nagy dög hajóval megyek csak rá. Lehet elkapkodtam ezt a kobrát, de olyan kis mindenre jónak tűnt. Végül is jó is bányászni, csak kevés a cargo.

Duvi:
Ja így oké, akkor nem én voltam vaksi.

(#34837) Raymond válasza bot1978 (#34836) üzenetére


Raymond
félisten

"Két napot kockultam és már kobrában ülök és mellé már újra milla felett járok."

Alltalaban nem a hajo ara a lenyeg hanem a felszerelese :) Egyebkent en meg mindig Cobra-ban ulok mert az tetszik es ott peldaul a hajo maga csak 350K, de mondjuk a 4A FSD masfel milla es az Advaced Discovery Scanner ugyszinten es attol fug hogy mennyi turelmed van meg ratehetsz 4B Fuel Scoop-ot 700K-ert vagy egy 4A-t majd 3 millaert :) De mar erik egy ASP-re valtas a hosszabb utak miatt. Meg mar tenyleg kicsit idegesit hogy feloldalt ulok a gepben es nem a kozepen.

A masik meg hogy ez a lenyeg az ED-ben - ugy jatszod ahogy akarod. Nekem ez a ketto a relax, sot annyira hogy Solo-ban jatszok kizarolag.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#34838) bot1978 válasza Raymond (#34837) üzenetére


bot1978
senior tag

Jó, de már 2 milla :)
Oké mondjuk "rájött", hogy kapzsi vagyok, bedobott egy adatkézbesítést 321k-ért, persze ráugrottam, aztán egy laza 8 perces út volt rendszeren belül, nem elég hogy lassan gyorsul a végén még magától lassít is. Persze bolygóra kellett leszállni. Nem érte meg, mindegy. Odaértem.

(#34839) bot1978 válasza Raymond (#34837) üzenetére


bot1978
senior tag

Nem lehet, hogy elmászkálsz? Úgy értem ha én, aki nem is vágom mit csinálok összeszedek egy bő óra alatt egy millát neked már saját csillagod kéne legyen :)

Kicsit fura, ellentmondásos ez a játék. Felfedező rang, de közben futárkodni meg "egyhelyben" kell. Próbálj 2-3 rendszer között ugrálni. Én Bhatas környékén pattogtam most 2-3 rendszer között. Nagyjából 6-10db közötti küldit viszek egyszerre. Megnézem melyik rendszerbe megy a legtöbb kézbesítés és abba a rendszerbe megyek miután felvettem az összeset. Nem mind fizet, van ami csak hírnevet növel, de így hogy többet viszek mindig jön bonus az egyikre minimum.

[ Szerkesztve ]

(#34840) Raymond válasza bot1978 (#34839) üzenetére


Raymond
félisten

Dehogynem maszkalok el. Mar egy ideje nem jatszottam (melo), de amikor igen akkor max 2-3 kuldetes volt ugyanabba a rendszerbe ha szerencsed volt. Meg nem keresem kimondottan a jo helyeket, ahol eppen vagyok megnezem mi van es csinalok parat. Aztan inkabb utazok mas helyekre. Sokan jatszanak azert hogy legyen egy bizonyos hajo (Anaconda pl.), ez engem hidegen hagy. Penz van jobb cuccra mint a Cobra, de max csak az AspExp-en gondolkodok a jobb ugras vegett. A Diamondback Explorer jobb lenne mert az meg mindig Small kategoria, de az meg szerintem randa.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#34841) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Silent running nem szakítja meg a scannelést amúgy? Viszont ha jól érmlik, aktív sikent runninggal nem lehet dokkolni, még engedély után sem, ugye?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34842) csigi válasza bot1978 (#34836) üzenetére


csigi
addikt

Mondjuk ez a bug elég gáz, hogy ki-be kell lépkedni a küldetés táblára, hogy beadja az egy helyre tartozó jutalmakat.

Nem kell ki-be lépkedni. Felkiáltójel jelöli azon frakciókat, akiknél a küldetésed le kell adnod. Ha egy van azzal kezd, ha több van a bal oldali listában kell le-fel lépkedi és kijelölni őket. Ekkor beadja nemcsak a felveendő küldetéseket, hanem a leadandókat is.

nofene

(#34843) duvi válasza Mister_X (#34841) üzenetére


duvi
nagyúr

Elvelileg megszakítja, de nem 100% a siker. Csempészéskor szkenneltek már le SR+HS közben is. Ha lekérted az engedélyt, akkor dokkolhatsz SR-el is. Persze nem árt néhány heat sinket elnyomni és/vagy baromi gyorsan berepülni az állomásra.

(#34844) duvi


duvi
nagyúr

(#34845) bot1978 válasza Raymond (#34840) üzenetére


bot1978
senior tag

Akkor az a baj. Elgépeltem, nem Bhatas, hanem Bhutas. Itt kockultam tegnap, ez egy nagyobb rendszer és emiatt van oda adatküldi 300k felett is. Szóval, amikor elmegyek onnan Kebes-be (5-6 kuldi) és indulok vissza (10 kuldi) akkor lesz a küldik között Kebesben olyan, ami 300k-t fizet. Ami ennyit fizet az egy ilyen 5-8 perces lazulgatás Bhutas-on belül, mire odaérek a bolygóra akkora a rendszer, viszont a bonusos kuldik leadása után is simán oda lehet érni, szóval levezetőnek nem rossz és biztos pénz. Miután felment a hírnevem az oda-vissza utaktól már rengeteg a küldi. A rendszer mérete miatt egyébként is elég sok. Ilyenkor már zöld lesz az állomásnév is és amikor odaérek írja a hírnévnél, hogy barátságos a hely. Nem szkennelnek, szóval lehet tolni a csempészárut is ezerrel. Tök nem a Silent running-on múlik szerintem, legalábbis az a tapoasztalatom, hogy ha baráti a hely és normálisan repülök rá a leszállóra akkor tesznek rám.
Állandóan tele a cargom is, mert ezek a futáros küldik adnak extra cuccokat is, nem győzöm eladni. Tegnap 3,5 millával léptem ki. Szóval ha futárkodsz, akkor a rendszer igazából tökmindegy hol, a lényeg, hogy maradj egy helyen és legalább az egyik rendszer legyen nagy és max 3-4db rendszer között ingázz. Eddig ennyire sikerült rájönnöm, de érezhetően egyre jobban dől a lé.

(#34842) csigi
köszi

(#34846) duvi válasza bot1978 (#34845) üzenetére


duvi
nagyúr

Attól, hogy Allied vagy egy frakciónál, simán leszkennelnek. Nincs összefüggés a reputáció és a szkennelés között.

(#34847) bot1978 válasza duvi (#34846) üzenetére


bot1978
senior tag

Akkor a leszállás lesz. Ismerem a helyet, tudom honnan kell és emiatt simán megy. Általában az szokott gond lenni, hogy pont fordítva érkezem a leszállóra és meg kell fordulni. Valahogy sosem tudom merre kell legyen az orra. Na, olyankor fordulás közben szoktam hallani, hogy szkennelnek. High sec.-nél mondjuk tökmindegy, ahogy odaérek a bejárat közelébe már nyomják is rám, meg olyan is volt, hogy még vagy háromszor

(#34848) duvi válasza bot1978 (#34847) üzenetére


duvi
nagyúr

Idézet az összefoglalóból:
"Dokkolásnál akkor álltunk menetirányba, ha a radar helyén megjelenő hajó képe egy irányba néz a jobb oldali hajó képével, és a dokk száma olvashatóan végig előttünk van."

Van training videósorozat, ami segíthet a dokkolásban(is). Pilot Training - Docking

A leírtak alapján te outpostokra gondolsz. Ott valóban nincs szkennelés, mivel ezeknél az állomásoknál eleve nincsenek security hajók.

[ Szerkesztve ]

(#34849) bot1978 válasza duvi (#34848) üzenetére


bot1978
senior tag

Biztos, mint írtam én nem igazán tudom még, mit csinálok.
Koromnál fogva a neve mondott valamit, éppen akciós volt, ezért megvettem az Oculus Storeban. Aztán meg már futottam a pénzem után is (ez is kellett) és emiatt néztem meg egy-két video-t. Magamnál kockábbnak gondolom azokat, akik játékok köré írnak/fogyasztanak tartalmakat. Én nem szoktam.
Én az a bele a közepébe, aztán „majd rájövök” típus voltam mindig is. Amikor szembesültem a ténnyel, hogy akkora fába vágták, hogy aztán a végén kiadták a bétát és ebben nincs egyetlen szál sem, amit követve bevezet mindenbe rájöttem, hogy itt muszáj lesz kutatni is. A politikáról például fingom sincs, szóval úgy szállítok stratégiákhoz adatokat, hogy közben nem is tudom mit csinálok, csak a lóvéra megyek egyelőre.
Mire felfogom gondolom késő lesz, mindegy.

(#34850) Mortel válasza duvi (#34802) üzenetére


Mortel
senior tag

:)

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.