Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) wollnerd válasza Mortel (#33949) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Az optional mass, ha jól tudom. :U (Az előző HSZ meg is erősítette)

MÁS:
Van egy bolygó, amely k***a közel van a naphoz! Ott aztán nehéz leszállni. A videós haverjának a hajója meg is semmisül OTT A TALAJON a videó végén egyedül maradt a SRV-jével... Na, ez aztán kemény... :D

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33952) Vesa válasza wollnerd (#33951) üzenetére


Vesa
veterán

:)) :))
Escape vector egyenesen a csillagba... :D

A tudomány a valóság költészete!

(#33953) wollnerd válasza Vesa (#33952) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Akkor az már nem Escape vector, hanem Be hot vector... ;] :DDD :D

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33954) orientcx


orientcx
őstag

Mivel a napokban megint szóba került a Corvette, és hogy mennyire is jó az a hajó, ezért meggyőzésképp elővettem a témáról szóló réges rég félbehagyott videómat, és befejeztem. Az Assault ship-es RES sorozatom a sok változás miatt már amúgy is elavult kissé, nem fog ártani ez a mai állapotokat tükröző Corvettes változat(legalábbis remélem :U ).

RES taktikák nagy hajókhoz

Szerintem az ezen látható technikák alkalmazásához a konda, vagy Gunship is tökéletesen megfelel, természetesen csakis szügyig felmérnökölve, de ez napjainkban minden hajóra amúgy is kötelező. Manapság fejlesztések nélkül még csak ideiglenes forgalmi engedélyt sem állítanék ki semmilyen járműre(a birodalmi rabszolgák kubikostalicskáit is beleértve :) ). Ha megvan a legalább hármas szintű, akkor a nebuló kimehet vele a tanpályára, négyessel már tehet egy kört a terminál körül(csak high security rendszerben, oktatóval az anyósülésen), és ha megvan a kellő szintű ötös, akkor az illetőnek már csak egy hatalmas "T" betűt kellene felpingálnia a hajójára, és már mehet is(lásd a mottóm) :D;)
(persze némi kézpénz+onion head+lavian brandy+kongga ale kombóval jelentősen le lehetne rövidíteni az eljárást) :K:D:K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#33955) Mister_X


Mister_X
nagyúr

AspEx jó hajó? (Vulture-hoz képest is akár)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33956) 4580693 válasza duvi (#33942) üzenetére


4580693
senior tag

Joy/hotas cuccon gondolkodom. Nem az igazi ez a bill+egér kombó. :/ Csak tudnám, merre induljak.

(#33957) haverkulum válasza 4580693 (#33956) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Építs sajátot, csak egy arduino lenoardo board kell, némi elektronika és tengernyi idő / türelem :DDD :DDD :DDD

(#33958) 4580693 válasza haverkulum (#33957) üzenetére


4580693
senior tag

Ezekből nekem egyik sincs. :D

(#33959) wollnerd válasza 4580693 (#33956) üzenetére


wollnerd
aktív tag

#33937

Valamint: JÁTÉKVEZÉRLŐK KEZDŐKNEK AZ ED-HEZ

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33960) Vesa válasza orientcx (#33954) üzenetére


Vesa
veterán

Ez a kiváló telek mindössze 17000 fényévre... :)) :D

A tudomány a valóság költészete!

(#33961) Vesa válasza haverkulum (#33957) üzenetére


Vesa
veterán

Joystick topik...Épp a napokban soroltam fel a lehetőségeket.

orientcx
Nagyon jó lett a video!
Annyit kérdeznék, hogy szándékosan rongyolsz neki a célpontoknak? :D Tehát ez a taktika része, vagy csak szimplán nincs kedved manőverezni? :D

Duvi
Bocs a dupláért, azt hittem már lejárt a szerkesztési idő...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#33962) brd válasza Mister_X (#33955) üzenetére


brd
nagyúr

Sok mindenre jó, de igazi mindeneshez hűen egyikre sem igazán. ;) Rendben, felfedezésre talán a második legjobb, ill. hosszabb ide-oda mászkáláshoz szerintem a legjobb (az Anaconda egyrészt csak large padra tud leszállni, másrészt lassan fordul). Harcoláshoz viszonylag lassan fordul, és csak max. közepes HP-i vannak, de ha overcharged 5-ösre tuningolt MC-ket szerelsz rá, azért egy NPC Expert Anacondát lesből támadva nagyjából egy levegővételből le lehet tudni vele.

The only real valuable thing is intuition.

(#33963) campernoob válasza Mister_X (#33955) üzenetére


campernoob
csendes újonc

AspEx jó hajó? A válasz igen, de alapvetően nem a harci képességei miatt, bár arra is alkalmas, hanem mint általános "ügyintéző hajó" (pl. mérnökök cuccai után rohangálni, turisták körutazására, vagy felfedezőhajónak). Talán az egyetlen hajó amire azt mondanám, hogy egy pilótának szüksége van rá , és mindenképpen megtartós rohangálós hajó, annak ellenére még mindig gyakran használom, hogy megvan mind a három "nagy vas" ((conda, cutter, corvette). Vagyis harcra inkább Vulture, minden egyébre ott van a mastercard, illetve mondani akarom AspEx.
Ha már ennyire combat orientált vagy akkor egy jó tanács, bár lehet hogy ismered a trükköt, de nekem kezdőként nem volt magától érthetődő. Ha valamilyen rázós szituációból le kell lépni, akkor az ellenféltől való eltávolodáskor ki kell kapcsolni a "flight assistot", és utánna bustolgatni, mert megváltozik a játék fizikája, és a hajó sokkal jobban megtartja a sebességét, mint ahogy ezt a "kilométeróra" mutatja, ezért viszonylag hamar kilométerekre lehet kerülni az ellenfelektől akár egy lassabb hajóval is. Ennek igazán majd a conflict zone-kban veheted majd hasznát, mert ott kicsit más az elengedési szabály (volt olyan ,hogy 60 kilométert menekültem egy kis vadász elől).
Ha majd elérsz az FDL-hez, arra már érdemesebb bi-weave shieldet rakni, mert annál a pajzs méretnél már a normál elég lassan jön vissza.

[ Szerkesztve ]

(#33964) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Egyelőre lehet kihagyom, kacérkodom a Federal Dropshippel, még pár millió és meg is vehetném - Vulture elvileg 8 milliót ér, ha lehámozom róla azt, ami kell, lesz az 5.5-6, van egy Dolphin is a garázsban (3M), valamint három és fél millióm a bankban.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33965) 4580693 válasza wollnerd (#33959) üzenetére


4580693
senior tag

Átnyálaztam mindet. :R
Szerintem egy hotas x lesz.

(#33966) duvi válasza Mister_X (#33964) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha rám hallgatsz, akkor nagy ívben elkerülöd a Dropshipet ;) Ebből a szériából inkább a Federal Assault Ship a nyerő.

(#33967) duvi


duvi
nagyúr

Ha már Halloween, akkor legyen akció! 33/42/50%-os kedvezmény a Frontier storeban! Ennyi pénzért erősen ajánlott vétel a CMDR Deluxe Edition!

(#33968) wollnerd válasza 4580693 (#33965) üzenetére


wollnerd
aktív tag

:) Én is szeretettel használom azt. Júl. eleje óta megvan és még mindig jól bírja, napi 3-5 órás játékidővel.

Állítólag, ezzel a reddit féle útmutatóval, pontosabban a "Joystick Curves" programmal még pontosabbá lehet tenni a Joyt.
Ma délelőtt történt egy pillanatnyi áramszünet, pont az ED-zés közben... amikor újra beléptem, meglepve láttam a hajó elkezdte az orrát lefelé húzni, a Joystick középállásában (a pitch inverted módban van)... :Y És a megoldás keresése közben találtam erre az útmutatóra, egyébként a legjobb megoldás a hotas ki/be dugása gépből vagy letiltása/újraengedélyezése az eszközkezelővel.
Amúgy azért olykor hajlamos a hajó így is lehúzni az orrát a menet közben, de egy ha picit megmozdítom a kart és akkor újra egyenesen megtartja magát.
Valaki próbálta, tud valamit mondani a fent linkelt útmutatóról, vagy magáról a programról?

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33969) Raymond válasza 4580693 (#33965) üzenetére


Raymond
félisten

Ezzel hasznalom az elejetol fogva, jo aron jo megoldas. Nem harcolok csak missziokat teljesitek es discovery/exploring ezert meg az alapgombok is eleg rajta, mindenre van funkcio amire kell.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#33970) totila válasza orientcx (#33954) üzenetére


totila
tag

reggel gondoltam belenézek csak, és mire észbe kaptam végignéztem, majdnem el is késtem
este lesz időm kipróbálni a látottakat, de a videód végét másodszor is megnéztem csak úgy szórakozásból :C :R

(#33971) to.ca válasza duvi (#33967) üzenetére


to.ca
tag

Ha ugyanazzal a reg-gel megveszem másodszor, akkor működni fog egyszerre a két account?

load"elite",8,1

(#33972) duvi válasza to.ca (#33971) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem. Külön account kell. Viszont így beülhetsz a másik accod hajójára +1 pipért ;)

(#33973) 4580693


4580693
senior tag

Köszi srácok! Még agyalok rajta, de szerintem a héten vagy a jövő héten veszek egyet.

Igazság szerint, vagy fél éve nem játszottam ez ed-vel. Aztán tegnapelőtt mentem két csatát egy res-ben. Mínusz 8 millámba fájt. :D
Nem gondoltam volna, hogy a pythonom ilyen gyorsan darabjaira szedi egy federal dropship. Semmi kedvem sincs engeenerezni, de muszáj leszek. Sokkal jobban leköt a játékban más. :)

(#33974) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Már nem nyerő amúgy a full MC build? Egy féléve mintha nagyobbat tudtam volna vele durrantani. Mi az ideális felállás most egy Condával? Most full Overcharged multi cannon build van. :F

És még egy kérdés: Lassan meg lesz már a Dangerous vagy a Deadly is combat rankból, de ez a Broo Tarquin figura nem küldött meghívást, másik engineerhez is van kötve vagy mi? :F

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33975) duvi válasza 4580693 (#33973) üzenetére


duvi
nagyúr

Hotas vásárlásnál figyelj a garancia időtartamára! Nem mindegy, hogy 1 vagy 2 évet adnak rá! Lehet, hogy kicsivel drágább a 2 év garis, de mindenképpen megéri.

(#33976) orientcx válasza duvi (#33972) üzenetére


orientcx
őstag

"Külön account kell. Viszont így beülhetsz a másik accod hajójára +1 pipért ;)"

Meg persze + egy géppel :)

Vesa - "Annyit kérdeznék, hogy szándékosan rongyolsz neki a célpontoknak? :D Tehát ez a taktika része, vagy csak szimplán nincs kedved manőverezni? :D [Kattints és húzd a mozgatáshoz] "

Az maga a rammer technika, nagyobbat üt, mint az össz MC+frag cannon(csak olyankor legyen mindig 4 pötty a shielden :K )

Micsurin - "Már nem nyerő amúgy a full MC build?"

Az MC fitt ma is a legjobb, persze csakis fullra engizve, megfelelő effektekkel. Esetleg tehetsz mellé egy frag cannont is

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#33977) to.ca válasza duvi (#33972) üzenetére


to.ca
tag

Kösz!
Azt hiszem, itt az ideje a másodacc.-nak. :DD
Melóhelyen van egy 24/7-ben működő PC, távoli asztallal. Remélem, megfelel a min. sys. requirements-nek. :U

[ Szerkesztve ]

load"elite",8,1

(#33978) duvi válasza orientcx (#33976) üzenetére


duvi
nagyúr

"Meg persze + egy géppel"
Na igen, csak a lényeg maradt le :K

(#33974) Micsurin
Szerintem még mindig életképes a full MC build, ha van rajta engi tuning, 1db corrosive + a többin incendiary effekt. Nekem ez van a Corvetten és nincs gondom vele :N

Broo Tarquinnál minden követelmény megvan?
How to discover: From Hera Tani (grade 3-4). (Ide kell a grade 4, hogy beadja)

Meeting requirements: Gain combat rank Competent or higher.

Unlock requirements: Provide 50 units of Fujin Tea (ez már a meghívó után fog kelleni)

[ Szerkesztve ]

(#33979) Micsurin válasza orientcx (#33976) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A Huge helyre agyaltam esetleg a Condán is egy Plasma Acc.n, vagy nem lenne értelme ? Hiányzok valami a hajóról ami valóban "nagyágyú" és képes önmagában lekapni egy 20-30% hullt. :DDD

Mert mióta meg vannak a Dirty Drive modulok már egész kellemesen lehet a kondát terelgetni. Nem is akarok másik hajót megvárom azt az Alliance csoda hajót... aztán eldől Corvettre repülők rá vagy a "4 rotorosra".

@duvi: Köszi :R "How to discover: From Hera Tani (grade 3-4). (Ide kell a grade 4, hogy beadja)" Elsiklottam felette!

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33980) to.ca válasza Micsurin (#33979) üzenetére


to.ca
tag

Úgy az igazi, ha az összes nagyvas megvan. :))

load"elite",8,1

(#33981) Micsurin válasza to.ca (#33980) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én örülnék a legjobban egy Conda, Cutter, Corvette, Chief(???) sorozatnak.

De arra nincs időm... mivel még mindig nem tudjuk szakmából miből fogunk jövőre érettségizni pontosan... ezért most a tanárok is úgy vannak vele ami a csövön kifér menjen szépen a fejünkbe. ...hálózat (CCNA), Prog (OOP C, C#) stb ...ráadásul emeltezni is kéne ebből a szarból a pontszám miatt, szvsz ez az első félévem még lazább következő már halal, + tavasszal nyelvvizsga. :D

...tudod én vagyok az aki lerántja a topik átlagéletkorát a maga 19 évével. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33982) orientcx válasza Micsurin (#33979) üzenetére


orientcx
őstag

"A Huge helyre agyaltam esetleg a Condán is egy Plasma Acc.n"

Nekem nem vált be, de attól még lehet jó. Irgalmatlan lassú, még közepes hajók ellen is csak nagyon közelről alkalmas. Ráadásul komoly energia és PD fogyasztás, alacsony tűzgyorsaság, magas hőtermelés, és ennyi hátrányhoz képest nem is olyan durva. Persze lehet, hogy van akinek pont ez a jó, egy próbát megér. Viszont a double shot+incendiary-ra engizett frag cannon-t tudom ajánlani, nagyon nagy pofonokat lehet vele kiosztani, ráadásul gyors egymásutánban 3x is(utána tölt), és ezekkel a fejlesztésekkel a pajzsra nézve is gyilkos fegyvert lehet faragni belőle. Amúgy én semmiképp nem a huge MC-t venném le, az nagyon erős cucc, hanem a nehezen felpörgő, és ezért problémásabban használható large MC-t cserélném másra(a Corvetten is a class 3-ast váltottam frag cannonra)
De alapszabály, hogy mindenkinek más a tuti, ki kell próbálni.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#33983) duvi válasza orientcx (#33954) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszönjük az oktatóvideót! Természetesen bekerült az Összefoglalóba (amire már nagyon ráférne egy átdolgozás) és utólagos engedelmeddel kitettem az összes ED FB csoportba is :R

(#33984) orientcx válasza duvi (#33983) üzenetére


orientcx
őstag

Én köszönöm hogy feltetted, jól esik annak a hiú Fed lelkemnek :D

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#33985) brd válasza to.ca (#33977) üzenetére


brd
nagyúr

A távoli asztalnál figyelj oda, mert régen (Win10-en még nem vizsgáltam ezt a viselkedést) a 3D-t egyáltalán nem vitte át, annyira, hogy ilyen módon belépve nem is látszott képalkotó szinten a VGA.

The only real valuable thing is intuition.

(#33986) totila válasza orientcx (#33984) üzenetére


totila
tag

marániai lótücsök, az ilyen még is honnan jön nálad? :DD :C
viszont amit már tényleg nem értek, hogy csináltad azt a spirálban menekülő anakonda felvételt a végén :F :D

(#33987) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Olyan gyönyörű.... miért Combat képtelen. :O :( :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33988) to.ca válasza brd (#33985) üzenetére


to.ca
tag

Csak az kell, hogy fusson rajta a kliens, meg hogy le tudjam távolról állítani.
3D valóban nem megy át.
szerk.: ja, win 10-en nem tudom, a távolin win7 64 bit fut.

[ Szerkesztve ]

load"elite",8,1

(#33989) Mister_X válasza duvi (#33966) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig papíron sok különbség nincs a kettő között, sőt, mintha jobb is lenne egy csöppet a Dropship az én igényeimnek (4 med, 1 large és nagyobb raktér, cserébe lomhább). :F A "gond", hogy ezekhez már tuti kelleni fog a Hotas a sok utility slot és a fegyverek miatt.

Imperial Clipper esetleg? Az elég "futurisztikus űrhajónak néz ki" kategória.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33991) anatron válasza Micsurin (#33987) üzenetére


anatron
aktív tag

Azért ,mert ronda ! :P

[ Szerkesztve ]

(#33992) campernoob válasza Micsurin (#33987) üzenetére


campernoob
csendes újonc

Azért az erős túlzás, hogy a Cutter combat képtelen, csak ki kell mozdulni a jól megszokott közelharcos taktikákból, távolható turretes lézerekkel egész jó eredményeket lehet elérni (nyilván soha nem lesz olyan hatékony , mint a másik két nagy vas, köszönhetően a 7-es power distributornak). Először long range burst lézerekkel próbáltam, de az nem vált be igazán, sokkal hasznosabb focused pulse lézereket használni (a nagy fegyverpontokon mindenképpen), és 5km-ről megindítani a támadásokat, esetleg a közepes pontokra használható még rapid fire mod is ha valaki spórolni akar az energiával, és mégiscsak közelebb engedi az ellenfelet. A huge pont az izlés dolga pl overcharged pulse/MC, vagy a rapid lézereken megspórolt energia miatt szóba jöhet egy efficient beam is. Egy dolog biztos, nem érdemes vele dogfightokba belemenni max ha az ellenfél alacsony HP-n van már, ilyenkor érdemes ráuszítani a kicsi fix beam lézeres empire vadászt, ami egyébként meglepően hatékony ha kap egy kis segítséget (CZ-ben ha más is foglalkozik az "ügyféllel", akkor kényelmesen leszedegeti az ellenséges Pythonokat is).

(#33993) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!
Igaz, hogy már elindultam a nagy túrára és még kb. 30.000 Ly-re vagyok a BP-tól, de: (jobb későn, mint soha)
Elszánnék valami log-olos app használatába. Tudjátok, ami a repülésem közben rögzíti a különböző adatokat, mikor, hol voltam, mit scanneltem le, stb. Comander's Log vagy Moonlight logger vagy valami más ?
Ezen az oldalon rengeteg tird-party app van. Ott találtam egy Trade Computer Extension Mk.II nevű interaktív sokfunciós app-ot. Valaki használ ilyet? Elég bonyolultnak tűnik elsőre a használata... (de szerencsére van egy wiki-szerű oldala.)
Azt hiszem ezt is ki fogom próbálni: HabZone - Habitable Zone plugin for EDMC (EDMC plugin to help explorers find high-value planets) :)

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33994) pcnet válasza wollnerd (#33993) üzenetére


pcnet
addikt

A játék is logol csak nem tudom hova. Most nem vagyok otthon, délután megírom ha addig nem találod meg. Keress rá a topicban.

Szerk: Közben megtaláltam egy privát beszélgetésemben. Elvileg itt találod:

C:\Users\[ParancsnokWindowsUserNeve]\Saved Games\Frontier Developments\Elite Dangerous

Rejtett mappák megjelenítését be kell kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#33995) wollnerd válasza pcnet (#33994) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Azt tudom. :) Különben ezek az appok nem működnének ha a játék nem logolna, ezekből olvassák ki.
Megtaláltam. (Semmi köze nem volt a rejtett mappákhoz. :) ) hát, olvasható formátumra számítok/tam. :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#33996) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Vulture vs. Python 1-0
Vulture vs. Anaconda 0-1 :D De megérte, már csak a tapasztalatért is.

Kész pénztemető ez a Vulture.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33997) Azumi?


Azumi?
csendes tag

Hello!

Jól szórakozom rankhúzás közben. Népszerű a hely, rengetegen vannak. Csak - ahogy a klasszikus mondja - kevés a biztonság, sok a köcsög. Állandóan kiszednek mindenféle kis selejtek, pedig egy erősen feltupírozott anakondával furikázom, és elit vagyok. De EZEK nagyon ostobák. Szedett már ki cmdr vulture-el, diamond explorer-el, hihetetlen mekkora arcok gyűlnek ilyenkor össze. Mondjuk azt nem vágom, hogy engem a játék teljesen beszippantott, nagyon élvezem bármit is csinálok éppen, egyszerűen kitűnő szórakozás és kikapcsolódás számomra. Tehát az a játékos, aki egy másikat kiszed, aztán se szó se beszéd elkezdi gyepálni, az EZT élvezi? Ez neki a játék a kikapcsolódás?? És ez már a sokadik arc a héten! Nagy baj van a világgal szerintem.
No de amiért ezt leírtam, azt azért tettem, mert volna egy kérdésem:

Mi a bánatot használnak ezek, hogy állandóan elveszítem a kijelölésüket? Megy a csihipuhi, majdnem megvan a görény, és pukkan valami, és nincs "kijelölés". Keresgélhetem megint, és ez egy picit nehéz volt ezzel a lusta kondával egy vulture ellen. (azért végül elpukkant :) ) De ma egy explórer és tegnap egy FDL is ezt játszotta. Mit használhatnak?

Előre is köszi a választ.

(#33998) Azumi? válasza orientcx (#33954) üzenetére


Azumi?
csendes tag

:R

(#33999) Vesa


Vesa
veterán

Ejj ez egy nagyon hasznos kis app.
Gyakorlatilag olyan, mint a Földi légiirányítás, in space! Elnavigál adott koordinátákra. Ezt ki kell próbálnom még ma. :)

A tudomány a valóság költészete!

(#34000) scyllafren válasza Azumi? (#33997) üzenetére


scyllafren
senior tag

Heatsink-ezik, mivel azzal lemegy a temperature%-a, es a computer azt koveti.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.