Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20007) Skynet258 válasza Apollyon (#20006) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát passz, a tapasztaltabb kollégák majd válaszolnak erre, na meg kérdés mit értesz hackelhető alatt. ;) Én hackeltem anno az Androidos telefonokat orrvérzésig, mert úgy tudtak mindenből egy keveset. :D Aztán az okostelefonok kinőtték magukat és alapból tudnak jóval többet mint ami szükséges.
Az ebook olvasó viszont nekem könyvolvasó, és a kijelző miatt nem is várok el tőle többet, mint hogy könyvet olvassak rajta. Lassú a frissítés ahhoz, hogy bármi mást akarjak rajta, a böngészés is kínszenvedés nekem. Az olvasó rész ami számíthat, hogy mennyire tudod részletesen beállítani a dolgokat, erre itt a koreader-t szokták ajánlani mint kiforrott megoldást - nekem a PB saját olvasója is megteszi (már csak azért is mert a koreader Inkpad 3-on nem üzemel túl magabiztosan valami proci órajel bug miatt).
De majd jönnek a többiek és megmondják a tutit, de amennyire én látom az ebook-ok nem a hack-ről szólnak, hanem a stabil működésről ami az olvasást illeti. És itt is az ebook formátumokra gondolok elsősorban mert ha már képbe kerül a pdf az megint más tészta és bőven tovább szűkül a kör...

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.