Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) hroberto válasza _ _ _ _ _2 3 (#18448) üzenetére


hroberto
veterán

Mi a baj az Androiddal? :F

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#18452) _ _ _ _ _2 3 válasza csendes (#18450) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

És Ios-t sem. Valami más van? :F :DD Ez nekem olyan, mint a Burger King vs. Mcdonald's. :o

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#18453) csendes válasza _ _ _ _ _2 3 (#18452) üzenetére


csendes
őstag

Van más, Windows Mobile, vagy nem is tudom hogy hívják most. A többi ami volt, kihalt.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18454) _ _ _ _ _2 3 válasza csendes (#18453) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Gondoltam.... :)) ,majd az ükunokám tervez egyet... ,csak erről az Onbox (?) vagy mi jut eszembe, political alert absolutly on, but can't understand why Siliconvalley-power so supported mindenki lop amíg no charity and socialdemocrats are offence as communist was light (?) for liberals. Szóval nem, nem a made in Hungary-t keresem, csak mást. Runet and China is getting bigger, understood, but this IOS and ANDROID is so dumb "dude&buddy1&buddy2" és, hogy értve legyek, ilyen hatalom birtokában lennének politikai követeléseim: pénzt a szegényeknek, diszkrimináld a diktatúrát stb. stb. stb. stb.

spell. :U

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#18455) Dolphine


Dolphine
addikt

Boldog Új Évet Mindenkinek! :)
2020-ban (vagy írhattam volna még 2019-ben) nem igazán értem, hogy a nagy könyvesboltokban miért nem lehet venni ajándékkártyával ekönyvet?! :Y Egyszerűen érthetetlen számomra. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#18456) csendes válasza _ _ _ _ _2 3 (#18454) üzenetére


csendes
őstag

Tanulságos történet, hogy hány mobil operációs rendszer vérzett el (és hány milliárd dollár ment el erre): [link] A Tizen még Samsung okostévéken és okosórákon van, a WebOS LG okostévéken. A Chrome OS egyfajta határeset, de azt ugyanúgy a Google fejleszti, mint az androidot, és mára android és linux alkalmazások is futnak rajta.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18457) _ _ _ _ _2 3 válasza csendes (#18456) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

k.

Hiszek az ilyen hülyeségekben, csak mindig rossz a Piar...
https://reppeat.com/watch/?v=Gvnt78mK-Ac

Symbian sosem vérzett el, él és Virul :DD ): a kezeim alatt... inkább az a tanulságos, hogy ki az a hülye, aki szerint 20+ kell (mindig a kell, nem a "Van,,). hogy legyen egy telefon (sokan :D )?

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#18458) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok, köszönöm a sok-sok választ!

Az elmúlt napokban eléggé belemélyedtem a témába és sok review illetve komment átolvasása után a ONYX Boox Note és Note Pro tűnnek a legjobb választásnak. Ezek közül is a Note Pro szimpatikusabb. Igen tudom, 30-al drágább, de ezzel jó pár hasznos funkciót kapok pluszban.

Egy kérdésem lenne, az elérhető boltok közül vajon honnan érdemes rendelni? Ti honnan vettetek ilyen eszközt?
Több boltban (pl. Speedshop) jelenleg nincs készleten, így lehet hogy 1-2 hetet kellene várnom mire megérkezik. Nem tudom mennyire megbízható és gyors például a PCLand nevű üzlet, ahol relatíve olcsón elérhető és látszólag készleten is van.

Vagy van esetleg valamilyen, Magyarországon kívüli üzlet ami megbízható és gyorsan szállít?

(#18459) csendes válasza AeSDé Team (#18458) üzenetére


csendes
őstag

A PCLand megbízhatósága: [link] . A Speedshop és a PCLand ár között az eltérés 690 Ft pillanatnyilag [link] , de a Speedshop is 1-5 napon belül szállít.
Magyarországon kívüli webshopból történő vásárlás esetén a garancia érvényesítése bizonytalan lehet, de innen tudsz rendelni: [link]
Ajánlott megnézni az új Note2 és a Note Pro közötti különbségeket: [link]

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18460) AeSDé Team válasza csendes (#18459) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Köszi, igen, nézegettem a Note2-t is, és hiába tetszik jobban, az elérhetősége még nem túl jó. Hivatalos forrásból sem Ali-n, sem Amazonon nem lehet kapni. [Itt] van egy darab, használtan, megkérdőjelezhető eladótól.
Ha esetleg tudsz / tudtok jobb helyet ahonnan reális áron beszerezhető, az érdekelne :)

(#18461) Male válasza AeSDé Team (#18458) üzenetére


Male
nagyúr

PCX-ből vettem a Note-ot, de most náluk nincs, úgy látom. Feketének írták, a csomagoláson már barna, és valóban sötétbarna... mivel teljesen jól néz ki, nem kötözködtem ezen.
Amire érdemes figyelni, hogy több kiszerelés létezik belőlük. A különbség, hogy van-e gyári tok a dobozban vagy nincs.

(#18462) csendes válasza AeSDé Team (#18460) üzenetére


csendes
őstag

Innen a gyártó webshopjából meg tudod rendelni: [link] . Azért az Amazon-on a véleményeket nem árt átnézni.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18463) AeSDé Team válasza csendes (#18462) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Köszi, én nem láttam hogy van EU-s VAT-ot tartalmazó verzió is. Vajon a shipping-nél mi lehet a különbség?
- For Accessories (Estimated Delivery Time 15-30 days) - $13.99
- Import Tariffs Not Included, Estimated Delivery Time 7-15 days) - $19.99

Értem az angol szöveget de így sem egyértelmű hogy vajon mit jelentenek.

(#18464) Bozek válasza AeSDé Team (#18458) üzenetére


Bozek
nagyúr

Rendelj az Alza-ról.:D Azért ez így vicc kategória.

Amúgy a többi megbízható, bár az Aqua-ról még csak egyszer rendeltem. A PCLand-ról már sokszor, mindig korrektek voltak, az Extreme Digitallal meg szintén elégedett vagyok.

(#18465) AeSDé Team válasza csendes (#18462) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Azt hiszem, sikerült lecsapnom az egyik legutolsó darabra. Nemrég láttam, hogy a termék már "Out Of Stock", most pedig már egyenesen
404 Not Found-ot ad. A megrendelésemet megerősítették, úgyhogy remélem én még megkapom amit rendeltem :D

(#18466) tomazin válasza AeSDé Team (#18463) üzenetére


tomazin
veterán

Azt tudod, hogy honnan rendelted? Mert ha eun kivulrol jon nagyon szomoru leszel.
De a gari intezesere is kivancsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#18467) csendes válasza AeSDé Team (#18465) üzenetére


csendes
őstag

Előrendelést felvesznek rá most is: [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18468) csendes válasza tomazin (#18466) üzenetére


csendes
őstag

Elvileg az a már nem élő link, ahonnan rendelt, már tartalmazta az "EU ÁFA" tartalmat (bár ez országonként eltér), lehet, hogy ezért vették le gyorsan. Volt valami megjegyzés, hogy Amazonon keresztül is küldhetik, ha ott van készlet. Egyébként meg rövidesen kiderül.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18469) _ _ _ _ _2 3 válasza tomazin (#18466) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Miért fontos, hogy Eu-n belüli legyen? A GARANCIA miatt?

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#18470) tomazin válasza _ _ _ _ _2 3 (#18469) üzenetére


tomazin
veterán

áfa, vám
azt megtaláltam az oldalukon, hogy emiatt nincs refund, de azt,h ők helyileg hol vannak azt nem.

(#18471) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Ezt kaptam megerősítésként:

"Thank you for your purchase!
Hi Janos, we're getting your order ready to be shipped. It will take 2-4 working days to deliver to Hongkong and finish the customs clearance. Then we will send the tracking number to you. After that, it will be shipped by air to the destination. (...)"
(Kivágtam ami utólagos cím módosításról szólt.)

Hongkong nem valami bizalomperjegyző, a "customs clearance" viszont jól hangzik.

[ Szerkesztve ]

(#18472) csendes válasza AeSDé Team (#18471) üzenetére


csendes
őstag

Ez még csak a kiviteli vámeljárás, és ha Kínából küldik egyenesen a te címedre, akkor számíthatsz 27% ÁFA-ra + a vámkezelés díja. Azt hiszem, hogy talán a könyvolvasó vámmentes kategória, de általában 150 EUR fölött vámot is kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18473) tomazin válasza AeSDé Team (#18471) üzenetére


tomazin
veterán

27℅afaval is jo uzlet lesz? Addig cancelezd amig tudod..

(#18474) AeSDé Team válasza tomazin (#18473) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Megtaláltam az eredeti oldal mentett változatát: [link]
Az én értelmezésem szerint ez azt jelentheti, hogy az EU-s Amazonon keresztül szállítják a terméket és így vámmentes marad.

Már egy jó ideje írtam a support-nak, meglátjuk mit reagálnak :) Feltételezem hogy épp most kezdik a munkaidejüket.

(#18475) @Pal válasza AeSDé Team (#18460) üzenetére


@Pal
tag

Látom megtetszett az ajánlásom.
Sajnos a rendelési helyre vonatkozóan már nem tudtam olyan gyorsan reagálni, de azért leírom a tapasztalatomat. Ilyen érzékeny műszaki terméket nem szívesen vennék használtat.
A legbiztosabb a magyarországi nagyobb, megbízhatónak értékelt boltokból a gari a csere lehetőség. A PCLand, a 220Volt, a MM, a SpeedShop és az ALZA is hibátlan volt az eddigi tapasztalataim alapján. Az EXdiginél már zaklatnom kellett őket a javítások miatt és ez visszatérő probléma volt. Az ügyintézők segítőkészek és jó fejek voltak mindenütt.
A pár forintos különbség szerintem nem éri meg a külföldi rendelést. Bár már vettem Amerikából fejhallgatót fél áron és nem volt gond.
Persze, ha már megrendelted, akkor csak szurkolni tudok, hogy jó vétel és jó minőségű legyen.

[ Szerkesztve ]

(#18476) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Na hát, úgy tűnik jó vége lesz a dolognak:DD Megkaptam a hivatalos választ:
"Hello Janos,
Thank you for your support to us first.
Apologize for any inconvenience that has caused for the general shipping notification email. Later, we will make some improvements on this.
No worry about that. The product you have specifically ordered will be shipped within EU and you do not need to pay any VAT. Wish you a happy and prosperous 2020.
Best Regards,
Onyx Sales Team"

(#18477) csendes válasza AeSDé Team (#18476) üzenetére


csendes
őstag

Szuper, akkor ezzel jó üzletet csináltál :C

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18478) tomazin válasza AeSDé Team (#18476) üzenetére


tomazin
veterán

Akkor hajra. Ezekrol tessek menteni a kepernyomenteseket, ha megis gond lenne (ne legyen)

(#18479) sicc_innen


sicc_innen
tag

Sziasztok!
Sajnos nekem is rá kellett jönnöm, hogy a Kobo Clara HD csak regisztráció és bejelentkezés után - és alatt - használható. Jó egy hét ismerkedés után próbaképpen kijelentkeztem. (Kiírta, hogy a legutolsó frissítés óta az össze adat el fog veszni.) El is veszett minden amit rátöltöttem az olvasóra; az összes könyv, grafika. Minden eltűnt a dropbox mappából is, nemcsak a kollekciókból. Elvesztek a könyvjelzők is a böngészőből. (Gyári alapbeállítás lett megint.) Most kezdhetem újra...
Az lenne a kérdésem, hogy hová lehet menteni (felhőbe) ezeket az olvasón lévő állományokat és beállításokat, hogy legközelebbi ki-be jelentkezéskor visszajöjjenek?
Érdekelne még, hogy neten keresztül lehet-e könyvet küldeni az olvasóra (ha már úgyis csak bejelentkezve lehet használni)?
Köszönöm a válaszokat előre is!
Üdv & B.Ú.É.K.!

[ Szerkesztve ]

Minden változik, csak a Boltzmann-állandó

(#18480) Dolphine válasza sicc_innen (#18479) üzenetére


Dolphine
addikt

Szia!

Nekem is KOBO Clara HD olvasóm van, de ezt a mondatot nem értem:
Sajnos nekem is rá kellett jönnöm, hogy a Kobo Clara HD csak regisztráció és bejelentkezés után - és alatt - használható.
Milyen regisztráció, milyen bejelentkezés? :Y Nekem semmi ilyesmi nincs, sőt a WiFi is le van tiltva benne, mégis tudom használni.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#18481) Dhampir


Dhampir
félisten

Milyen jó kis olvasó volt a Samsung E65 ebook reader.

(#18482) sicc_innen válasza Dolphine (#18480) üzenetére


sicc_innen
tag

Az olvasó az első bekapcsolás után kérte a wifi hálózatra a bejelentkezést, majd email-cím és jelszó kombinációval egy felhasználó létrehozását, majd bejelentkezést ezzel a kobo accounttal. Csak így engedett tovább. Nem lehetett kikerülni ezeket a lépéseket, sajnos.
Nálam töltés alatt sem használható a reader, pedig többen is írták, hogy tudnak olvasni vele akkor is. Lehet a legújabb frissítés miatt vannak ezek a problémák?

[ Szerkesztve ]

Minden változik, csak a Boltzmann-állandó

(#18483) _ _ _ _ _2 3 válasza Dhampir (#18481) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Menő, hol lehet ilyet venni? I LOVE RETRO

[ Szerkesztve ]

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#18484) Dolphine válasza sicc_innen (#18482) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez érdekes, nekem ez nem rémlik. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#18485) csendes válasza sicc_innen (#18479) üzenetére


csendes
őstag

Ez furcsa, úgy tűnik, mintha factory reset (gyári visszaállítás) futott volna és nem az account-ról kijelentkezés. Ilyenkor valóban az utolsó frissítéskor feltett firmware kerül visszaállításra, és törlődnek a dolgok. De felhőből (pl. Dropbox-ból) vissza lehet szinkronizálni a megfelelő mappába (feltéve, hogy fel lett töltve előtte a felhőbe).
Ha csak kijelentkezik valaki, akkor nem törlődnek könyvek és könyvjelzők, hanem el lesznek mentve, csak a kiemelések és megjegyzések vesznek el: [link], tehát ha valaki visszajelentkezik, akkor majdnem minden meglesz.
A Kobo account-ba bejelentkezést (regisztrációt) ki lehet kerülni az sqlite adatbázis kézi szerkesztésével, a pontos módszer változhat a firmware-től függően.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18486) Bozek válasza csendes (#18485) üzenetére


Bozek
nagyúr

Na, így méginkább jó döntés volt, hogy a Kobo Clara HD helyett a Pocketbook Touch HD 3-at választottam. Abba mókolás nélkül se kell bejelentkezni.

(#18487) csendes válasza Bozek (#18486) üzenetére


csendes
őstag

PB-hez is kell egy E-mail címet regisztrálni, ha valaki E-mail-en akar könyvet küldeni az olvasóra. Illetve PB Cloud használatához pedig egy (nagyobb) elektronikus könyváruházban kell account. Előre van telepítve Dropbox, oda is lehet regisztrálni, vagy ha már van, akkor csak be kell lépni
USB-ről történő feltöltéshez nem kell regisztrálni sehová, illetve WiFI-n keresztül is internetről vagy Calibre könyvszerverről is működik a lelöltés böngészőn keresztül a Download könyvtárba.
MInd a kettő jó olvasó, most éppen a Kobo Clara HD 42 ezer Ft-ért az ED-ből nagyon jó vétel szvsz.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18488) Male válasza csendes (#18487) üzenetére


Male
nagyúr

Ha már ezekről a lehetőségekről van szó: Onyx Boox Note esetén elég rányomni a Transfer ikonra, kiad egy IP címet és portot... ezt beírva a gépen a böngészőbe (telefonhoz van QR kód ha valaki arról akar) rá lehet dobálni bármit. Itt így megy a wifis másolás.

(#18489) farkas-j válasza Male (#18488) üzenetére


farkas-j
őstag

A Calibre-vel is lehet vezeték nélkül kapcsolódni a kompatibilis e-book-okhoz. A mi Pb Inkpad 3-unknál is simán működik.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#18490) balazs1956 válasza farkas-j (#18489) üzenetére


balazs1956
senior tag

Szia!

Tudnál esetleg segíteni ebben?
Kindle 2019-em van Wifis, és vagy USB-n keresztül, vagy email csatolmányaként az amazon (kindle) szerverén keresztül tudok rá anyagot feltölteni.
Elsőként a Calibrében átalakítom, aztán lemezre másolom, végül csatolom egy email-hez, és küldöm.
Nagyon egyszerű lenne közvetlenül a Calibréből wifin keresztül, de hogyan?
Ha tudnál ebben segíteni, előre is nagyon szépen megköszönném
.Sajnos elég kuka vagyok a számítógéphez :((

[ Szerkesztve ]

(#18491) arcsin válasza balazs1956 (#18490) üzenetére


arcsin
senior tag

Kis utánajárással nem lehet közvetlen, vagyis Calibreben van valami remote szerver beállítás amiről lövésem sincs Kindlen hogy működhet de hasonlóan gondolom kell egy IP:port neki. Dropbox ahogy nézem van kindlere, tehát azzal meglehet oldani TECHNIKAILAG wireless szerintem.
Én anno Nook Simple Touchnál ami droidos volt ott ADB Wireless volt benne, és azzal tudtam, de őszintén nyomkodni a wifit meg minden annyi effort mint feldugni kb.

[ Szerkesztve ]

(#18492) balazs1956 válasza arcsin (#18491) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm szépen a válaszodat!
A calibrében találtam küldési lehetőségeket, yahoo, gmx??, saját szerver segítségével, de eddig minden kudarcba fulladt.
Ha írja, biztosan lehet, csak hogyan,?
Hátha valakinél működik és megszán :))

(#18493) sicc_innen válasza csendes (#18485) üzenetére


sicc_innen
tag

Köszönöm!
Ezek szerint valami nincs rendben az olvasómnál, vagy én vagyok nagyon béna hozzá (vagy mindkettő)! :)
Az ominózus eset (account ki-be jelentkezés) óta sajnos a böngésző sem működik, ahogy szeretném. Újra nem jelennek meg a hozzászólások a fórumokban. [kép]
Ezek után már nem merek nekiállni egy KOReader felrakásának sem, mert lehet teljesen gallyra megy a Clara HD.

Minden változik, csak a Boltzmann-állandó

(#18494) LittleBiG007 válasza balazs1956 (#18490) üzenetére


LittleBiG007
Topikgazda

"Nagyon egyszerű lenne közvetlenül a Calibréből wifin keresztül, de hogyan?"
Dióhéjban: a Calibre főmenüjében válaszd a Kapcsolat/Megosztásban a Tartalomkiszolgáló indítása. Látszólag nem történik semmi, de ha még egyszer rákattintasz a Kapcsolat/Megosztás gombra, látni fogod, milyen IP címet kapott a Calibre. A Kindle-n indíts egy Experimental browser-t és írd be a Calibre IP címét és a portot. A megjelenő oldal csak töltődik és töltődik, felesleges rá várni, ehelyett válaszd azt a linket, amely a Javascript nélküli verzióhoz vezet. Ekkor megjelennek a Calibre-ben levő könyveid.

(#18493) sicc_innen: A KOReadertől nem fog gallyra menni. Egyébként a fórum oldala az én Kobo-mon is pontosan így néz ki. Úgyhogy sajnos ez az alapműködése.

[ Szerkesztve ]

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#18495) balazs1956 válasza LittleBiG007 (#18494) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm!
A Calibrénél megtaláltam az ip címet, és a portot de a kindlén a Experimental browser-t elindítva, nem tudom hová kellene beírni az ip-t és a portot.
Felsorolásszerűen megjelentek az amazon, amazon uk, wikipédia, google stb.
Hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

(#18496) LittleBiG007 válasza balazs1956 (#18495) üzenetére


LittleBiG007
Topikgazda

A Settings-től jobbra a szövegdobozba.

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#18497) balazs1956 válasza LittleBiG007 (#18496) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ok megvan, de a következő hibaüzenetet dobja fel: Invalid Protocol
the experimental web browser cannot downkoad files using this protocol. Only HTTP and HTTPS protocols are supported

Lehet, valamit rosszul írtam be, vagy kell elé a http, esetleg a https? Több variációt kipróbáltam, de mindig ezt a hibaüzenetet dobta fel.

[ Szerkesztve ]

(#18498) csendes válasza balazs1956 (#18497) üzenetére


csendes
őstag

Szerintem töltsd le a legfrissebb Calibre-t innen: [link] Elindítod a számítógépen, utána fölül kiválasztod a Connect/share alatt a "Start Content server"-t és elindítod, ellenőrzöd az IP címet és beütöd az olvasón böngészőbe. Ez HTTP. Korábbi Calibre verziók még Open Publication Distribution System (OPDS) protokollt használták, amit csak néhány olvasóprogram támogatott.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18499) csendes válasza sicc_innen (#18493) üzenetére


csendes
őstag

Nem hiszem, hogy bármi gond lenne az olvasóddal. Ments le minden könyvet, amit rátettél. Vagy telepítsd a legfrissebb firmware-t vagy ha már az van fent, de véletlenül valamit elállítottál, akkor esetleg csinálhatsz egy gyári visszaállítást. Utána ha kell, visszajelentkezel, feltelepítheted a KOReadert, és ha elveszett valami, akkor visszamásolod azokat a könyveket.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18500) farkas-j válasza farkas-j (#18489) üzenetére


farkas-j
őstag

Látom előttem már leírták.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.