Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) dh66e válasza hb000 (#14776) üzenetére


dh66e
veterán

persze ezzel tisztában vagyok csak így a tököm ül le ezért a tv elé.viszont a vérpandákba belenéznék. ;]

(#14802) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Ez se lesz a Diginél

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#14803) g0dl válasza M_AND_Ms (#14802) üzenetére


g0dl
addikt

És ez hol látszik a hírből?

Ha választanom kéne a HD digisport, és a HD Sport1 közül, akkor egyértelműen az előbbit választanám ( árról nem is beszélve) akkor is, ha a Sport1 kezd kijönni a gödörből, mikor a mézbirkózás és salakmotor volt a "húzó" anyag.

(#14804) Flashget válasza M_AND_Ms (#14802) üzenetére


Flashget
félisten

Nem lenne meglepő...Chello Central Europe csatornája...

De ez már egy régi hír amit előhoztak. Az eredetiben az is szerepelt 2013-ban a többi kábelszolgáltatónál is megjelenik a Sport1 HD-ban.
[link]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#14805) M_AND_Ms válasza g0dl (#14803) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nem látszik sehonnan. Én kommentálom hozzá.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#14806) M_AND_Ms válasza Flashget (#14804) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Tudom, hogy maga a hd sugárzás régi hír, de amit belinkeltem az mai és új infót, konkrét indulási dátumot közöl

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#14807) leslieke válasza M_AND_Ms (#14802) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én meg remélem, hogy lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14808) M_AND_Ms válasza leslieke (#14807) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Remélni én is remélem...

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#14809) Flashget válasza leslieke (#14807) üzenetére


Flashget
félisten

Én meg hogy sokáig lesz még digin sport 1-2 :)

Realme GT Master Edition

(#14810) Kwisatzh válasza M_AND_Ms (#14808) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Meglett a HalHD? Lelked békéje? :DD

[moderálva]

(#14811) hb000 válasza leslieke (#14807) üzenetére


hb000
aktív tag

Ízlések és pofonok. Felőlem az SD is mehet a levesbe :D

(#14812) leslieke válasza hb000 (#14811) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én meg a Discovery, halas, zene és egyéb csatornákkal vagyok így. Kukázhatják nyugodtan. :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14813) M_AND_Ms válasza Kwisatzh (#14810) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Valakivel keversz. Nem én nyafogok érte napok óta.
Én egyszer konstatáltam, hogy eltűnt, azóta nagyon nem kerestem, bár a hivatalos csatornakiosztásban írják, hogy van és épp ezért jó lenne, ha nálam is lenne. Legközelebb, majd olyan csatorna tűnik így el, amit valóban szeretnék.

Amúgy ne nagyon piszkálgass te itt senkit se, aki hiányol egy hd adót, aminek kellene jönnie, hisz a minap pont te lobogtattad, hogy lám, milyen sok hd adás van semmi pénzért! És ebbe bizony te is beszámoltad a HalHd-t Tehát, akkor valóban legyenek is azok a hd adók és ne csak papíron!
Megjegyzem a SuperOne Hd is tök felesleges, hogy a napi 24 órából, azt hiszem 18-on csak a nagy feketeség jön rajta. Csak viszi a sávszélességet más elől.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#14814) Tacsika válasza leslieke (#14812) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Ha egyebet sem nézel akkor mit is? A tv káváját?

[ Szerkesztve ]

(#14815) leslieke válasza Tacsika (#14814) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az összes sportcsatornát nézem. A többi valóban nem érdekel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14816) Kwisatzh válasza M_AND_Ms (#14813) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Jóvanna, tudom, hogy nem te "nyafogsz" érte egyfolytában, te csak eccer hiányoltad, aztán meg is beszéltük, hogy nem nézzzük, de ha máá ki van fizetve akkó meglegyen :DD

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#14817) Octopus21


Octopus21
aktív tag

Nálam sincs a HalHD és helyi szerelő mondta ma telefonon, hogy tényleg nincs, ne is keressem, mert ő sem találja. Papíron van és szerinte lesz majd HD-ben.

(#14818) Tomekbá


Tomekbá
csendes tag

Kedves Szakértők,
Olvastam ilyen meg olyan fórumot és már komolyan azt sem tudom, merre állok arccal.
Van nekem jó parabolás Digi előfizetésem, és egy régi (de igen jó) képcsöves tévém. Gondolkodtam szép új TV vételén, de nem biztos, hogy akarom. Amit szeretnék: adást rögzíteni, függetlenül attól, hogy éppen mit nézünk a TV-ben, ha egyáltalán be van kapcsolva.
Már végigrágtam egy csomó lehetőséget, mondom az új TV-től a szolgáltató váltáson át mindent.
Most ottan tartok, hogy maradok a DIGInél, hiszen relatíve olcsó és minden csatorna jön, ami kell.
Jó megoldás lehet tehát, ha:
1. Bérelek egy másik boxot (60e kaució + 1e havi díj) + ehhez kell egy külső vinyó. Ez így működik?
2. Veszek egy saját boxot és egy vinyót hozzá. Ebben az esetben nem fog jönni az HBO, ezt értem. De még melyik nem? A Digisport sem? Honnan tudhatom meg, hogy mit veszítek ezzel a verzióval? Melyik típust érdemes választani?
Mégegyszer: csak fel akarok venni adásokat, engem még nem érdekel a HD meg a digitális forradalom, a képcsöves technika számomra elegendő.
Hálás köszönet!

(#14819) M_AND_Ms válasza Octopus21 (#14817) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Elúszott a hal... ;]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#14820) PeterPH válasza Tomekbá (#14818) üzenetére


PeterPH
senior tag

Mivel ez a kábel tv-s topic, javaslom a műholdasat felkeresni.

(#14821) Tomekbá válasza PeterPH (#14820) üzenetére


Tomekbá
csendes tag

Értettem ;)

(#14822) saiyajin válasza saiyajin (#14793) üzenetére


saiyajin
senior tag

Mindenki másnál müködnek rendesen a magyar HD csatornák?? (M1 M2 Duna Duna)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#14823) Sztavrosz


Sztavrosz
csendes tag

Hello!
Valaki esetleg találkozott ma olyannal hogy elszálltak a digitális csatornák?? Miskolcon lakok tegnap este még minden jó volt reggel már nem volt meg egyik se és most hiába keresem nem találja csak az analogokat.
Köszi a választ üdv.

(#14824) attesz_32 válasza Sztavrosz (#14823) üzenetére


attesz_32
tag

Az avason nincs gond. Megvan minden csatorna.

(#14825) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Debrecenben digitálison nincs AXN! Vagy csak nekem?

(#14826) lizakattila


lizakattila
senior tag

Sziasztok!

Van nekem egy LG 42LD565 tv-m. Most szeretném megrendelni a digitális digi+ csomagot.
Jól értelmezem, hogy akkor nekem nem szükséges box-ot bérelnem, hanem elég a tv saját tunere, hogy az összes csatornát fogni tudjam.
Elnézést a láma kérdésért, de nem nagyon vágom ezt a dolgot. :B

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#14827) br.rak válasza nagyfejü (#14825) üzenetére


br.rak
őstag

Nekem megvan, mintha pár hete(vagy régebben, már nem tudom) más frekire került volna., lehet ez okozza a kavart nálad

Br

szerk:
(#14826) lizakattila:
Igen, jól értelmezed, a TV-d mellé nem kell külön box, ha a digi+-t akard nézni

[ Szerkesztve ]

(#14828) eisento válasza lizakattila (#14826) üzenetére


eisento
addikt

nekem egy lg 42lk530-as van tegnap a szakerto digis ufsz-es holgy azt mondta a digi nem vallal garit hogy megy minden csatorna a tv sajat dvb-c vevojen ajanlotta hogy bereljek boxot :DDD mondom eddig ment erre ravagta hogy az nem jelent semmit :D de szerintem siman eleg lesz mert eddig minden csatorna jott nalam is csak elbalfaszkodtak most hogy jottek az uj csatornak legutobb mikor megint uj csatornak jottek akkor sokaig nem volt m1HD meg m2HD aztan erdekes modon csak meglettek mikor tobban is szoltak...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#14829) Sztavrosz válasza attesz_32 (#14824) üzenetére


Sztavrosz
csendes tag

Akkor nem értem a tv vevője megy de hiába keresem nem talál egyet sem... már szerviz menüben is körül néztem de minden rendben van ott is.

(#14830) nagyfejü válasza br.rak (#14827) üzenetére


nagyfejü
őstag

Végigkerestettem manualba mind a 13 frekvencián amit a digi megadott és nincs!!

(#14831) attesz_32 válasza Sztavrosz (#14829) üzenetére


attesz_32
tag

Nem tudom mi lehet nálad. Nálunk megy minden digitális adás ahogy kell.

(#14832) #38463744


#38463744
törölt tag

Uraim!
Zsákutcába jutottam!
Semmi remény nincs már, hívtam és írtam a LG-nek, a Samsungnak, Media Markt, stb....nincs megoldás!

Egy sör annak aki megoldja a már többször említett problémát!!!

Após TV-je, LG 32LF2510 (leírás van a neten) eddig automatikusan átváltott, ha a dvd-t bekapcsolta (samsung dvd-video combo), digi set-top box van a hbo miatt!

Valamit elnyomtam és most az Öregnek kell a tv távirányítóján az input gomb megnyomása után váltani bemeneti forrást (AV1-AV2), nem kapcsol át ha bekapcsolja a DVD-t.

Senki nem tudott megoldást!

Új scart kábelt küldtem,mert a mediamarktban arra tippeltek (talán itt is), hogy a kábel lett hibás, de az új kábel sem működött!
Ma az LG egyik hivatalos szervize azt javasolta, hogy a tv-t bekapcsolás után (box-ot NEM), tegye antenna vételre, meg is jött, hogy nincs jel, ekkor bekapcsolta a dvd-t és átváltott dvd-re a tv, de amint a set-top box is bekapcsolásra került és a tv adás közben bekapcsolta a dvd-t nem váltott át!

Idegesít a probléma, mert MŰKÖDÖTT és most NEM működik!

Köszönöm, hogy még egyszer megpróbáltok újra ebben a kérdésben segíteni. Ha nem sikerül hát ez van, egyszer működött, most meg nem, marad az input gomb nyomkodása.....

Szép estét!

Botond

KÖSZÖNÖM!!!

(#14833) Pille69 válasza Sztavrosz (#14823) üzenetére


Pille69
tag

A Vörösmartyn is minden OK.

(#14834) Kwisatzh válasza #38463744 (#14832) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Micsoda gondok :W Meg kell nyomni egy gombot..... rettenetes... hogy lehet így élni??.öngyik azér ne legyetek....

[moderálva]

(#14835) Pille69 válasza #38463744 (#14832) üzenetére


Pille69
tag

A DVD-n nézd meg, hogy nincs-e idevágó beállítás.

(#14836) eisento válasza #38463744 (#14832) üzenetére


eisento
addikt

a tvben nincs ilyen simplink nevu cucc? mert ha van ott kene keresgelni.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#14837) #38463744 válasza Pille69 (#14835) üzenetére


#38463744
törölt tag

Ha jól emlékszem ezt a vonalat is megnéztem már, a dvd-hez nem is nyúltam...csak bekapcsoltam és furcsa volt, hogy nincs kép, csak hang, akkor kezdtem el nyomkondi a tv távirányítóján az inputot és bejött, hogy AV1-AV2 stb..és átváltás után megjött a kép....
:-(((

(#14838) #38463744 válasza eisento (#14836) üzenetére


#38463744
törölt tag

Átnyálaztam a 180 oldalas leírást, nem értem mi ez a simplink cucc...a dvd-combo elég régi, leírás már nincs meg....

Köszönöm!

(#14839) Pille69 válasza #38463744 (#14838) üzenetére


Pille69
tag

Keresd meg a neten.

(#14840) #38463744 válasza Kwisatzh (#14834) üzenetére


#38463744
törölt tag

Természetesen nem okoz problémát, hogy most akkor gombot kell nyomni, de én szeretnem tudni, hogy mi miért történik, pláne akkor ha eddig működött, ha a központi zár elromlik egy autón, akkor kulcs használatával tökéletesen működhet, mégis kiváncsiak lehetünk arra, hogy vajon mi történt, meg lehet-e csinálni...

(#14841) #38463744 válasza Pille69 (#14839) üzenetére


#38463744
törölt tag

Három hete a netet bújom, samsung és LG telefonos, e-mailos segítséget is igénybe vettem, eredmény semmi...

(#14842) Kwisatzh válasza #38463744 (#14840) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

A példa rossz, hiszen valszeg nálatok semmi nem "romlott el", csak elállítottál valamit VAGY: Lehet csak ÁRAMTALANÍTANI KÉNE PÁR PERCRE MINDKÉT KÉSZÜLÉKET. Vagyis ÉN kihúznám a konnektorból mind a tv -t a dvd -t is....

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#14843) br.rak válasza nagyfejü (#14830) üzenetére


br.rak
őstag

Nálam ezen a frekin jön: 754.000
ill töröld ki az AXN-t a csatornalistádból, most jobb ötletem nincs.

Br

(#14844) Pille69 válasza #38463744 (#14841) üzenetére


Pille69
tag

Először próbáld ki az újraindítást, csodákat tehet. Tavaly az autómon segített. Közben meg add meg a típust, megpróbálom én is.

(#14845) #38463744 válasza Kwisatzh (#14842) üzenetére


#38463744
törölt tag

no, talán ezt még nem próbáltuk, holnap szólok apósnak...
köszönöm

(#14846) #38463744 válasza Pille69 (#14844) üzenetére


#38463744
törölt tag

LG TV: 32LF2510
köszönöm

(#14847) Pille69 válasza #38463744 (#14846) üzenetére


Pille69
tag

:W Ne a tv-t, a dvd-t.

(#14848) Kwisatzh válasza Pille69 (#14847) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

szerk. félreértettem.

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#14849) Pille69 válasza Kwisatzh (#14848) üzenetére


Pille69
tag

Minek mindkettő? A tv 180 oldalas használatiját átnyálazta, nem találta meg mivel nincs benne. Vagy szerinted elsiklott valami felett? Én hallottam már ilyet. :U

(#14850) unravel


unravel
őstag

Ez az LG-, Samsung-, Media Markt vagy az após tévéje topik? ;] :)

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.