Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100182) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Kipróbáltam a Shadow Setet, ugyan még hiányos a build, de elsőre elég szépen lement a GR55, majd utána a 60 is. Szokni kell, de rosszabbra számítottam. Remélhetőleg ezzel már sikerül végre a 70, mert csúfság, hogy előző szezonban ilyenkor már rég megvolt a láda, pedig akkor nem is UE settel kezdtem. Most meg szimplán nem tudok anci DML-t és Yangot szerezni, pedig már elpörgettem vagy 50 darabot Bountys itemekből is rá...

Shadowhoz viszont azóta már esett anci tőr is, egyelőre így néz ki a dolog. Még az Endless Walk set kell és remélhetőleg sikerül. :)

Jut eszembe: Most melyik gem jobb a Shadow buildbe, a Bane of the Powerful, vagy a Pain Enhancer? Mert Icy Veins oldalán az összefoglalóban Pain Enhancer áll, viszont a gear leírásnál azt már csak nagyon magas GR progressre ajánlja (ergo nekem felesleges, ha meglesz a GR75, az nálam már überfasza).

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.