Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49151) Anubris


Anubris
őstag

:DDD

(#49152) FIREBLADE78 válasza Anubris (#49151) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Vicc,de még én sem.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#49153) KAMELOT válasza Silent77 (#49134) üzenetére


KAMELOT
titán

Elég szomorú, hogy az emberek többsége 100 Ft-ért átfuratná a térdét. Megveszi a bmw 500k majd megpróbálja eladni picivel drágábban, ahelyett, hogy rendes munkával keresné meg a pénzt. Dolgozni senki nem akar, de a szélhámosságban elég kreatívak. :)

Más: nekem a E65 735i... 200€ az éves biztosítás.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49154) SeniorTilla válasza KAMELOT (#49153) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Házse tesa! Ezs izs tistességes meló, ne fikázsd a tesvíremet! ;]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#49155) KAMELOT válasza SeniorTilla (#49154) üzenetére


KAMELOT
titán

Sajnos nekem is ez volt. 450-ről lett visszatekerve 290-re, de ezt már csak 4 honapra rá tudtam meg. Most olyan 500k van a motorban, de lényegtelen, mert megy generálra. :)
Átverik egymást az emberek csak, hogy kis pénzhez jussanak.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49156) crissprivat


crissprivat
senior tag

Üdv.
Azt szeretném megkérdezni,megtudakolni,hogy az én autómhoz (2006 330xd - m57 e90) mennyi szervoolaj,hütőfolyadék és fékfolyadék kell. Néztem a könyvét,de nem találom benne leírva.
Az olajat tudom,de a többit nem. Tudna valaki segíteni nekem ez ügyben?
Köszi előre is a segítséget.

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#49157) H.Ezredes válasza H.Ezredes (#49094) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Végül az eredeti állapothoz képest elöl/hátul 20mm-t ültetett.

Hátulra kapott egy 20mm-es nyomtávszélesítőt így már nincs annyira maga alatt a kerék se.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#49158) chess001 válasza H.Ezredes (#49157) üzenetére


chess001
aktív tag

Jó döntés volt, nekem elöl -4 cm, nem is tudok ráállni a padka fölé, a 2 még valószínű jó lenne.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#49159) szimi57


szimi57
őstag

Megtaláltam a lukat, na nem ott. :N Pár ezer kilométerenként utána kellet öntenem fél-egy dl. vizet. Bal oldalt, ahol a felső vizcső is csatlakozik, az oldalsó műanyag viztérnél legfelül három él is találkozik. Ott engedett a sarokban nagyon kicsit, hála a 105 fokos termosztátnak, vagy az elbaszott hütőnek. Úgy néz ki a Xadó hütőtömitő adalék megoldja. Öntöttem bele egy keveset. Folyamatosan monitorozom a viz hőfokot is, egy mobil erre van ráállitva. 105 fölé csak akkor ment, ha megálltam pl. lámpánál. Olyankor felmegy 108 fokra.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#49160) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

[link] Szerintem is a legrondabb 5-ös az f11. Habár egy M pack dob rajta. Tilla: neked hogy van 25d? Az újabb?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#49161) cOxeR válasza H.Ezredes (#49157) üzenetére


cOxeR
Ármester

Kellett az a nyomtáv is, így frankó. ;] :))

(#49162) Gsx-rr válasza FIREBLADE78 (#49160) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hat ez egy fapad!

Az A6 minosegibb belsoterrel rendelkezik ebben az evjaratban?
Hat szerintem nem.

(#49163) szabi325


szabi325
tag

Sziasztok!
A képen megjelölt helyen kopott el a gumim nem pedig a mintás résznél... a gumis szerint ez "tipikus bmw betegség" és azt állítja hogy nem szükséges a futóművet állítani.
Valaki járt már így? :F
A gumi amúgy 4 éves és olyan 65ezer km van benne defektűrő Pirelli Cinturato P7 225/45 R17.
Illetve ezek csak a hátsók, az elsők sokkal jobb állapotban vannak , 330d E90 LCI 2010 xDrive.
Megemlítettem a gumisnak hogy xDrive és nem kellene-e mind a négy gumit cserélni, erre azt mondta hogy elég 1 tengelyen azonos legyen illetve hogy mind a 4 defekttűrő legyen. Esetleg Ezredes ezt tudnád validálni hogy ez így nem vágja haza az osztóművet?

Előre is köszönök minden megosztott tapasztalatot

(#49164) SeniorTilla válasza FIREBLADE78 (#49160) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Most olvastam én is reggel. Ez az újságíró egy barom. Oltári nagy hülyeségeket állít a cikkben, amik nem igazak. 10 éve még jogosítványa sem volt, és nem látott még E Mercit sem, saját állítása szerint. Hogy mondhat véleményt egy ilyen tapasztalatlan suhanc egy kocsiról? Úgy látszik, hígul a szakma ott is.

Szerintem nagyon szép a F11, rengetegen mondták már, barátok, gumisnál, parkolóban, stb. Nyilván ez egyéni ízlés kérdése. Nekem az A6 beltere nem tetszik, nézegettem azokat is, de nem bírnám megszokni azt az összevissza hányt műszerfalat meg az egész dizájnt. Az alap ülésekről nem is beszélve.

2013-ban jelent meg ha jól tudom ez a 25D motor, a négyhengeres legerősebb verziója. Két turbója van.

A cikk végére felment bennem a pumpa:

Utóbbi sokat dob a belül meglehetősen fantáziátlan, és sok helyen elég olcsó hatású beltéren. - hátezhüje

és akkor még nem vezettem (sok más mellett) Audi A6-ot sem a V6-os dízellel, fényévekkel minőségibb beltérrel. - honnan az anyádból tudod, hogy milyen a beltere az audinak, ha nem ültél még benne???

a 20d ereje ugyan elegendőnek tűnik, de nagyon hamar felszökik a fogyasztása, amint egy kicsit jobban odalépünk - most erre mit lehet mondani? Értelmi fogyatékos!

Elég gyorsan járok a 25D-vel, és nem nagyon megy 7 liter fölé a fogyasztás. Hét elején 900km-es autópályás út, visszafelé tele csomaggal. Végig 160-180, meg 200, meg kicsit felette is volt. 200-zal csak keveset, 40-50km-t mehettem. Így volt a fogyasztás 7 alatt. Ez magas fogyasztás? 220 lóerőnél, majdnem 2 tonnával?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#49165) chess001 válasza SeniorTilla (#49164) üzenetére


chess001
aktív tag

Ezzel teljesen egyetértek én is. Van az a srác, aki a videókat csinálja mostanában Strucc Anti, azokat inkább meg sem nézem annyira idegesít...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#49166) KAMELOT válasza szabi325 (#49163) üzenetére


KAMELOT
titán

Nem jártál sokat. 2 év alatt mentem 55k
Yokohama wdrive télen nyáron. Belső fal volt elkopva mert ugye nekem direkt úgy van megcsinálva. Jól bírták a gumik. Legközelebb is ilyet vagy falkent veszek télire.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49167) NyalokAA válasza SeniorTilla (#49164) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

megnyugodtam :) nálam is kinyitotta a bicskát ez a cikk .Jogsija se volt mikor kijött az f10 és papol itt a gagyi anyagminőségről meg minden másról .. megugró 20d fogyasztás kb az év vicce is lehetne ..

(#49168) szabi325 válasza KAMELOT (#49166) üzenetére


szabi325
tag

Köszi, ez is a belső fala.

(#49169) Gsx-rr válasza NyalokAA (#49167) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mondjuk teny,hogy a legputrisabb F11 ben ult!
Aki ezert kepes penzt adni viszont premium minoseget var el az meg is erdemli
Mar csak egy manual valto kellett volna bele :)

[ Szerkesztve ]

(#49170) KAMELOT válasza szabi325 (#49168) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor okés nincs ezzel gond. Direkt így van jobban ül a kocsi hátulja.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49171) M@te


M@te
senior tag

Sziasztok!

Az autómba e90 2006 a képen látható akármi van beszerelve. Tegnap egyik pillanatról a másikra kikapcsolt és azóta sem kapcsol be.
Biztosítéskokat megnéztem, mind ok.

Szeretném kicseréltetni egy gyári fejegységre. Eredetileg business csomag volt benne, igaz, hogy azzal nagyon gyengén fog szólni a zene?

Köszönöm!

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#49172) Gézengúz válasza M@te (#49171) üzenetére


Gézengúz
addikt

engergia?

(#49173) M@te válasza Gézengúz (#49172) üzenetére


M@te
senior tag

Kérem?!

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#49174) SeniorTilla válasza M@te (#49173) üzenetére


SeniorTilla
veterán

aláírásod

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#49175) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Kinek melyik tetszik jobban?

Style 452

vs.

Turbinestyling

Vagy más ötlet 18"-ban ezüst F11-re?

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#49176) SeniorTilla válasza SeniorTilla (#49175) üzenetére


SeniorTilla
veterán

EZ se rossz, és új :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#49177) KAMELOT válasza SeniorTilla (#49176) üzenetére


KAMELOT
titán

Én ilyet tennék.
Asanti 19'' AF 142 black chrome :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49178) SeniorTilla válasza KAMELOT (#49177) üzenetére


SeniorTilla
veterán

19 már túl nagy ebbe a sz*ros országba, max. a need for speed-be való :)

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#49179) CharlieDrop válasza SeniorTilla (#49176) üzenetére


CharlieDrop
veterán

+1 a 452-re :C

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#49180) Gsx-rr válasza SeniorTilla (#49178) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem meg a 20 is kicsi, varom a 21-et :)

(#49181) cOxeR válasza SeniorTilla (#49178) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szerintem is elveszik egy 18-as felni... de persze ahogy gondolod. :) Egy ekkora kocsira a minimum a 19, de a a 20 sem overkill.

(#49182) Gsx-rr válasza cOxeR (#49181) üzenetére


Gsx-rr
veterán

18 mar egy 3-ason alap

(#49183) MM2


MM2
tag

Sziasztok,

Nemrég került hozzám egy 318d E90 (2007) N47D20A motorral. Jelenleg 149 ezer km-hez közelít. A hátsó ajtók és a váltó már üresjáratban remeg :( Ez egyértelmű vezérlés csere. Ezen felül még javasolták az olajpumpának a cseréjét, mivel az is típus betegség. Nektek van valami más tapasztalat ami gyenge ebben a motorban és esetleg időzített bomba lehet? (Pillangó szelepek elintézve)
Ha minden igaz akkor ez a széria visszahívásos volt. Ezt márkaszervíztől miként lehet lekérdezni?

Válaszotokat előre is köszönöm,

(#49184) FIREBLADE78 válasza SeniorTilla (#49175) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Egyik se. Kicsi is, egyszerű is. Habár nem volt drága.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#49185) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ma az egyik vendégünk model 3 performance villany szutyijával mentünk egy utcát. Az a gyorsulás bazdmeg. Életemben nem éreztem még ilyet. Beszaràs kategória. De attól még nem kéne. Csúnya kívül,belül. Nincs hang. Csak süvít. De a gyorsulás nagyon bejön. Kiszálláskor még a fejem is bevertem. Hozzá vagyok szokva az x5-höz.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#49186) chess001 válasza FIREBLADE78 (#49185) üzenetére


chess001
aktív tag

Meg kb. úgy kanyarodik, mint egy M3, én azt néztem ki kövi autónak, de csak a szaladgálós helyett. :P

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#49187) Gsx-rr válasza FIREBLADE78 (#49185) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ja egyenesben lehet tok jo, de nincs se fek se futomu alatta.

(#49188) Ck. válasza SeniorTilla (#49164) üzenetére


Ck.
addikt

Én is szájon tudnám hajítani ezt a hozzá nem értő újságírót.
Rádásul "leN47-ezi" a 190 lovas 2 literest, ami már a B47 kódjelet hordja... idióta.
Legalább nézne utána bizonyos dolgoknak, mielőtt teleszemeteli a netet a f*szságaival.

[ Szerkesztve ]

(#49189) SeniorTilla válasza FIREBLADE78 (#49184) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Még nem vettem meg :) majd meglátjuk melyik lesz. A nagy mérettel az a jó, hogy gyönyörű, de MAO-n használhatatlan. Ha jártatok már arra, ahol ma én voltam, még 18-ast se tennétek fel ;] Hollóháza, Bózsva, Füzéri Vár. Olyan utak vannak, hogy egy 18-as felnit is szétcsap a kocsi alatt 40-nel...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#49190) Gsx-rr válasza SeniorTilla (#49189) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hetente jarok Ukrajnaba 19-el siman el lehet jarni Magyarorszagon! Egy F10-el.
Ugyanugy mint egy E90-en is mar alap egy 18-as felni!

[ Szerkesztve ]

(#49191) chess001 válasza Gsx-rr (#49187) üzenetére


chess001
aktív tag

Nem nagyon néztél még utána: qva jó a futómű, fék alatta, abroncs is csak a tömege nagyon sok az aksik miatt...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#49192) Gsx-rr válasza chess001 (#49191) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tudtam te mindig okoskodsz! Tenyleg jo fek van alatta! :)
Nezted mikor mentek a palyan vele a Totalcarosok?

Futomu kb ugyanez! Nem 200-as tempokra vannak ezek a szarok
[link]

[ Szerkesztve ]

(#49193) KAMELOT válasza Gsx-rr (#49192) üzenetére


KAMELOT
titán

Én ilyen elektromos cuccot nem vennék. Hang nincs, figyelni mennyi áram van és drága. Városra van kitakálva, nem 200-ra.
Most, hogy tudom ukránba jársz, tudom honnan van lovetta. :D :D :D

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49194) chess001 válasza Gsx-rr (#49192) üzenetére


chess001
aktív tag

Valahogy el kell érje a szint az átlagot...
Nem hiszem, hogy Modell 3 performace-ot tesztelt volna a totalcar, az USA-ban már páran hajtották, sőt Laguna Seca-ban hangolták, ahhoz képest, hogy milyen nehéz nagyon jó gép. Ha nem tudod használni a google szólj nyugodtan! :K

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#49195) Gsx-rr válasza KAMELOT (#49193) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ja a csajom kosarlabdaedzoi fizetese ott tenyleg hatalmas osszeg! :D

Chess01: ugy latom neked kell tanulni eleg rakeresni a Tesla fek problemaira ahol ok is elismerik,hogy gyalazatos ,de segitek
Amugy szepen kikapott mindenben a Porsche-tol.
Es megallni se tudott :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#49196) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Tessek itt a Chess:Hungaroringes teszt. Gondolom majd kimagyarazod
[link]

[ Szerkesztve ]

(#49197) KAMELOT válasza Gsx-rr (#49195) üzenetére


KAMELOT
titán

Csak feldobtam a hangulatot. :)
Lényegtelen a gyorsulás utakon úgyis 50/90/130 a korlát. Aki meg szeret versenyezni jekentkezzen előtte donornak. :D

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49198) Gsx-rr válasza KAMELOT (#49197) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Most látom nem jók a linkek:

Tesla Model 3 Vs Panamera turbo: Itt látszik milyen jó a fék a Teslan :)
[link]

Tesla a Hungaroringen:
[link]

Ezek az elektromos cuccok sehova máshova nem valók csak a városba. Egyik se bír egy normális autópálya-tempót.

[ Szerkesztve ]

(#49199) KAMELOT válasza Gsx-rr (#49198) üzenetére


KAMELOT
titán

Tudom én ezt. Árammal sem bírná sokáig. Nagy tempó, nagy áramfelvétel.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49200) CharlieDrop válasza Gsx-rr (#49198) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Hehe, ma du. M7 pest felé sokszor 90, belső sáv. Hiába van 3 is, ha nem halad....

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.