Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32401) CharlieDrop válasza MPowerPH (#32399) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Köszi, nem szeretem az alkoholt :(

néha egy kis bor...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#32402) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

e39-re 17-es felnit tudtok ami nem kő nehéz ? (valamint bmw, felni és még jól is áll neki style 32 stb)
Pl ami most rajta van stlye 43 elég betyár, nyomtávval együtt. (12kg/db)

[ Szerkesztve ]

(#32403) alkatraz3000 válasza CharlieDrop (#32401) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

én sem, ezért kell pusztítani :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#32404) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Finom.

Don't Tread On Me

(#32405) H.Ezredes válasza MPowerPH (#32404) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Szereltük ezt is eleget :DDD A 850i amit csináltunk és raktam ide a képeket róla az is az övé :DDD

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#32406) yanna válasza skater86 (#32391) üzenetére


yanna
őstag

Erről jut eszembe :

(#32407) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Sziasztok. E39 523i 95évjárat. 14_es, 8_9es, 83as és 131és hibakod. Melyikhez mit kene cserélni?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#32408) majnkopf


majnkopf
tag

Srácok egy kis véleményt szeretnék kérni eme 2 lampionról. első hátsó
Majd ha egyszer sok pénzem lesz és már ültem repülőn szeretném kicserélni(tetni) a gyári lámpákat ezekre, vagy valami nagyon hasonlóra. Az első még kapna egy hasonló szemöldököt is. [link]. Egyébként egy 2004es sedan kapná meg ezeket az újításokat :) Vélemények, kinek, hogy tetszik, mennyire ajánljátok/nem ajánljátok?

(#32409) aero. válasza H.Ezredes (#32405) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A piros vagy a fekete?

(#32410) H.Ezredes válasza aero. (#32409) üzenetére


H.Ezredes
őstag

A fekete. A piros az egy 850 CSI de azon is rengeteg dolgot csináltunk..... A feketén nyáron teljes motorfelújítás mindennel. 4 EDC-s gátló felújítás. Alcantara tetőkárpitot kapott minden sallangjával bőr takarítva kezelve. Valami 20 éves "csúcs" riasztó rendszer volt benne amit mire kiépítettem belőle 10x fakadtam sírva annyi kábele modulja forrasztása volt :DDD És biztos van még amit kifelejtettem.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#32411) zolikaDB válasza majnkopf (#32408) üzenetére


zolikaDB
veterán

Netán a retrofitheadlights-hoz leküldöd a lámpáidat, ők rendbeszedik, raknak bele projektort és voilá, lőn világosság! Meg tudnak bele LED-es, jó minőségű Angel Eyest is. Carstylingon van topikja!

(#32412) Möhe


Möhe
addikt

Műszerfalon megjelent az olajcsere lámpasor (2 zöldem még van) alatti óra az mit jelent? E39 e30da?

(#32413) MPowerPH válasza majnkopf (#32408) üzenetére


MPowerPH
félisten

Borzalmasak...

Don't Tread On Me

(#32414) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Sziasztok!

A kulcsaimmal kapcsolatban lenne kérdésem. Utóbbi 1 hónapban el kezdett hülyéskedni, nem nyit/zár gombnyomásra, illetve visszaáll az autó gyári nyelvre, elfelejti a rádió a mentett frekiket...

Egyből a kulcs akksijára tippeltem, ezért elő kaptam a pótkulcsot, azzal jó volt. Pár napig...

Hihető, hogy mind a 2 kulcsban egyszerre megy tönkre az elem, vagy itt valami az autóval lesz?

Elemet cseréltetni csak BMW szervízben tudok? Kell programozni utána a kocsihoz?

szerk: érdekes, hogy néha jó, lezárom vele, aztán megint nem csinál semmit.

[ Szerkesztve ]

Gipsz Jakab

(#32415) negro válasza majnkopf (#32408) üzenetére


negro
őstag

Haaat... xarok. A lamapval sokat lehet fiatalitani az auto kenezeten teny ( * lasd E39) es nem is az a baj nem gyari (sicc :D) mert amugy vannak igenyes megoldasok ( ** ) de a gagyi szemoldok es az utangyartott kinai lampak nem azok.

*

**

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#32416) majnkopf válasza negro (#32415) üzenetére


majnkopf
tag

Most ez így számomra kicsit homályos volt :DDD az angel eye nem tetszik vagy pedig a linkelt lámpák a minőségüket tekintve? :D

(#32417) negro válasza majnkopf (#32416) üzenetére


negro
őstag

A angel eye tetszik azokon a BMW-ken amik gyarilag is ezzel jottek. (E39, E60, E90 es tovabb) Azzal sincs gond ha vki a regibbe gyari angyal szem, halogen megvilagitasat feher fenyu LED-es izzokra csereli mint az ujabb BMW -ken. De E46-on angyal szem nem letezett szoval szerintem ko gagyi mikor ilyet latok. Nem kerdes nem gyari. Es itt jon a nagy DE es amit linkeltem kepet E46 M3- rol ( ** ), hogy ettol fuggetlen van olyan egyedi megoldas ami jol tud kenezni es megy is az autohoz de kb ez az egy az amit lattam es azt mondom, hogy fasza! Radasul ez ilyen F30 stilusu tehat szogletes nem kor de megis mutat. Ugyanakkor magyarorszagon ilyet nem is rakhatsz bele mert muszakin nem engednek at de ez masik tema.

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#32418) majnkopf válasza negro (#32417) üzenetére


majnkopf
tag

Így már értem és köszönöm a véleményt. Ettől függetlenül én bele fogok majd ugrani ha összegyűlik rá a lóvé, mert az a lényeg, hogy nekem tetszik-e vagy sem :DDD a fenti linkek is csak körvonalakban voltak, még ezek átgondolás alatt vannak, ezért érdekelt elsősorban, hogy "tetszésre" nem jön be vagy pedig, mert a lámpa gagyi minőségű. Én is láttam már sok autót ami a gazdája szerint baromi jó, aztán meg full tré, de hát ő vezeti ő ül benne, nem nekem kell tetszeni más autójának :)

(#32419) negro válasza majnkopf (#32418) üzenetére


negro
őstag

Igazabol ezek olyan megoldasok amit drif autonal vagy demo autoknal latsz a showkon de nem kozuton. Nem tunik minoseginek plussz nekem nem is jon be.

A masik, hogy ez egy BMW nem vmi 2es golf. 3as golf, civic, astra kategori amit igy tuningolnak. E46-nal maradva ezeken a gyari lampakon csak rontani lehet. E39-nel is azt szoktam mondani ha vki faceliftelni akar akkor vegye meg a gyari Hellat elore-hatra.

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#32420) ADAM1337 válasza Möhe (#32412) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

5 skála van összesen és 20e km a gyári periodus, tehát a comp szerint még 4ezred van olaj cseréig.
(amúgy érdemes hamarabb, nekem is napokban jelent meg.)
Érdemes úgy nézni, hogy az 5 skála 10 ezer és 1nél már vinni.

(#32421) negro válasza ADAM1337 (#32420) üzenetére


negro
őstag

Nem 15e ? Nekem az remlik.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#32422) Möhe válasza ADAM1337 (#32420) üzenetére


Möhe
addikt

Az olajcserés sor alatti óra, az a fékfolyadékcserét mutatja. Ezredes írt rám tegnap.[link]

(#32423) ADAM1337 válasza Möhe (#32422) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem a régebbi kijelzős fedélzetim van.
Nekem csak 5 zöld csík van ami az olaj csere periódust jelzi, fék olaj jelzőt nem láttam, csak kopás jelzőm van.

Nekem ezen a részen az ajtónyitás és lámpa visszajelző kis autó diagramom van.

[ Szerkesztve ]

(#32424) szőröscica válasza ADAM1337 (#32420) üzenetére


szőröscica
addikt

Az az 5 led egyébként dinamikusan változó csereperiódust csinál, nem fix 20 ezren van.

Fékolajcserét jelez kétévente, egy kis óra jelenik meg a ledek mellett.

[ Szerkesztve ]

(#32425) brickm


brickm
őstag

Sziasztok!
E46-ban az esőszenzoros automata ablaktörlésem kb egy hete a következő jelenséget produkálja:
Bekapcsolom az automata törlést a bajuszkapcsolóval. Esik, nem történik semmi. A kis érzékenységkapcsolót fentebb teszem egyel, vagy lentebb, általában középen áll, ekkor elkezd törölni, ugyebár ez megszokott, viszont nem hagyja abba. Egyenletes tempóval töröl, akkor is ha már nem vizes az üveg. Ha kikapcsolom az automata törlést és vissza, akkor megint nem töröl, akkor se ha esik megint, csak ha a kis érzékenység kapcsolón állítok egyet. Illetve mindig egyenletesen töröl, ha maxra teszem a kis kapcsolót akkor is. Mitől lehet ez, mi okozhatja?(nem, nincsenek falevelek a szélvédő szélén\alján, erre gondoltam először, mindent leszedtem)

Tudtommal gyári minőségű az üvegem, 2éve volt cserélve. gyárilag esőszenzoros.

[ Szerkesztve ]

(#32426) ADAM1337 válasza szőröscica (#32424) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

1éve van nálam az e39, mondjuk most viszem majd hátsó fékcserére.
Lehet ezért nem találkoztam még vele. :B
(de ezalatt 9ezret mentem vele, tehát elég szolid használat van, cégessel meg 17ezret)

[ Szerkesztve ]

(#32427) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Sziasztok. 96os e39ben hol vannak tankjeladok? Kettő hibát is dobott a diag.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#32428) skater86 válasza yanna (#32406) üzenetére


skater86
tag

Teljesen profi megoldás :D

(#32429) -KP-


-KP-
addikt

évi 17, nagyon maximum 18 ezer kilóméterre érdemes már e46 dízelben gondolkodni?

[ Szerkesztve ]

(#32430) negro


negro
őstag

Uhh mi keszul itt...

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#32431) alkatraz3000 válasza -KP- (#32429) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az egy benzines használata. Milyen kilométer lenne naponta?

@negro ilyen színű az enyém is :) nincs egy geptetod occsoert? :DD

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#32432) Jakab66[hun] válasza Jakab66[hun] (#32414) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Helyesbítek!

Ha az autó hátuljánál nyomkodom a távirányítót, akkor érzékeli, nyit-zár!

De ha messzebb megyek, vagy az autó elejénél vagyok, akkor semmi. Ha meg kulccsal nyitom az ajtót, akkor mindent el felejt. Gyári nyelv, stb...

Gipsz Jakab

(#32433) #81556480


#81556480
törölt tag

holnap lehet hogy megnézem ezt a kocsit: [link] mit szóltok hozzá ?

(#32434) negro válasza alkatraz3000 (#32431) üzenetére


negro
őstag

Montreal? :) Sajna nincs.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#32435) aero. válasza #81556480 (#32433) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Azt, hogy az AAA autót kerüld el.

(#32436) #81556480 válasza aero. (#32435) üzenetére


#81556480
törölt tag

Konkrétabban miért ?

(#32437) Cxgrav válasza #81556480 (#32433) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Biciklit nem vennék tőlük, nem hogy autót :B

Ügyféllel úgy bánnak mint a kutyákkal, és ott vernek át, ahol tudnak.

Ismerős múltkor odament időpontra, 2 órát várt, eljött, majd 1 órával később felhívták, hogy hova lett, mert nem találják a váróba. Úgy hogy ők hívták fel, hogy megvennék az autóját! A 2 millás kocsira (piaci ára) mondtak 800 ezret. Szegény akkor még nem hallott addig róluk, de egy életre megtanulta.

[ Szerkesztve ]

Picture me Rollin' by 2pac

(#32438) MPowerPH válasza #81556480 (#32433) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szeretnek tekergetni.... Es nagyon ertenek a szervizkonyv hamisitashoz is, hogy a tekeres utani ertek valosnak tunjon.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#32439) -KP- válasza alkatraz3000 (#32431) üzenetére


-KP-
addikt

Naponta 2*45 km. Bonyhád Pécs között hatos főútvonalon lakóhely és melóhely között. 95% főút, kb 5% lakott terület. az út többnyire jó, de van sajna több kátyús szakasz. Havonta kb. 15 munkanapon kell megtenni az utat, a maradék napokon otthonról dolgozom. így jött ki a 17k km. rászámoltam még egy ezres ha esetleg egyszer-egyszer elmegyek balcsira vagy pestre stb.

A céges parkoló sajna nem fedett. Esőben, hóban, tűző napon kint állna. Ráadásul egy forgalmas 4 sávos út mellett vagyunk, úgyhogy a port is folyamatosan kapná valamennyire. Ez az egyik, ami miatt nagyon dilemmában vagyok.

Jelenleg egy kettes golfom van, 84-es évjárat :D Pénz lenne másik kocsira, csak eddig még nem léptem meg a cserét. Ellenben lassan eljár az idő felette.

[ Szerkesztve ]

(#32440) #81556480


#81556480
törölt tag

OKé, vettem az infót.

A garancia, és állapotfelmérés sem jelent semmit ?

(#32441) aero. válasza #81556480 (#32436) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

gyrészt ezért, másrészt emailben spammelnek, eladáskor kecsegtető ajánlattal hívogatnak, majd felviszed az autót és bemondják a felét ... igaz ez eladói oldal de ilyen mentalitással rendelkező kereskedéshez a lábam se tenném be. Elképzelem milyen tákolásokat bírnak végrehajtani a profit reményeiben.

(#32442) Cxgrav válasza -KP- (#32439) üzenetére


Cxgrav
senior tag

A golf maradjon munkába járni, bömös jöhet hétvéginek mellé :)

Picture me Rollin' by 2pac

(#32443) -KP- válasza Cxgrav (#32442) üzenetére


-KP-
addikt

A golf már a végét járja. nyilván nem vagyok ekkora ökör :)

(#32444) Möhe válasza #81556480 (#32436) üzenetére


Möhe
addikt

Lehet fals infó,de az adásvételin is valami szlovák firma van,szóval.....

(#32445) #81556480 válasza Möhe (#32444) üzenetére


#81556480
törölt tag

az aaa-auto az cseh cég. lehet azért. Mindenesetre én holnap nézelődni fogok, szóltam nekik hogy megnézem.

(#32446) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Sziasztok! Hol érdemes egy BMW 316i E46-ot eladni?
Ahonnan valószínűleg jó kezekbe is fog kerülni.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#32447) Gergello válasza #81556480 (#32433) üzenetére


Gergello
addikt

Mi tetszett meg ebben az autóban ? Legrosszabb szín, extrák alig, jobb eleje sérült volt, rendkívül kétes eladó.

(#32448) Gergello válasza Cxgrav (#32437) üzenetére


Gergello
addikt

Ezt van még aki benyeli ? Bármilyen kocsit raktam fel, még aznap jött(ek) az sms(ek). "Kp-ra megvásárolnánk autóját ..."

(#32449) #81556480 válasza Gergello (#32447) üzenetére


#81556480
törölt tag

Honnan veszed hogy a jobb eleje sérült volt?
Nekem a kedvenc színem. ( volt egy ugyan ilyen 525is a családban)
Holnap több 320d-t is megnézek.

Elmondásotokkal ellentétben én képről szépnek látom az autót. Ezért akarom élőben is megnézni.

plusz 1 ok amit nem írok ide.

(#32450) Gergello válasza #81556480 (#32449) üzenetére


Gergello
addikt

Azt látom, hogy kapott egy közepes nepper polírt az autó, de a 8. képen a jobb első sárvédő "fénye" nagyon elüt az ajtóétól. A bal oldalán nincs ilyen elütő rész, szóval a megvilágítást kizárnám.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.