Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) CharlieDrop válasza JanR (#29950) üzenetére


CharlieDrop
veterán

akkor vegyél újat :)

Viccet félretéve, a 600 egy átlagos szám és egy évre kb. lebontva.

Egy 30i-re lehet nem kell ennyit költeni, vagy egy 20i-re sem, de jellemzően 2-300-at el lehet tapsolni rá

Amúgy vagy van az, hogy veszel egy ilyet jellemzően 2 millió körül (persze lehet kevesebb, meg több is), vagy egy lefingottabbat 1,5 alatt, de arra meg megint költesz.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29952) Kicker


Kicker
senior tag

Sziasztok

a hétvégén sikerült véletlen kipróbálnom ezt a szimpatikus autót, nos vegyes érzelmeim voltak eleinte, de a végén elfogott az a bizonyos érzés, hogy nem akarok kiszállni, menjünk, menjünk, menjünk :Y :R

1
2
3

pár adalék
740 nm
5,3 sec 100km/h
TRIturbo
Mpack

[ Szerkesztve ]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#29953) MPowerPH válasza JanR (#29950) üzenetére


MPowerPH
félisten

En amikor a sajatomat vettem, akkor az elso evben mindossze 230k lett eltapsolva. De ebben benne volt 2x olajcsere, szurokkel, ami olyan 60k/alkalom, es e mellett meg elment 107k a hatso fek, futomu, turbocso harmasra. De ez inkabb 1 ev, es 2 honap, es ugye az elso olajcsere az ilyen biztonsagi dolog volt. A kovetkezo evben csak 1db olajcserem volt, semmi mast nem kellett kolteni ra. :U Szoval az elso 2 evben 300.000 Ft ment el az auto konkret szervizere, ami bagatel.
Tehat azt a 600k -t is illik fenntartasokkal kezelni.

A 2. ev elejen volt a 200k km -es nagyszerviznek a fele, ami 410.000Ft +olajcsere korul volt. A masik fele most, 8 honapra ra jon, az meg egy 350k korul van.(bar nem tudom pontosan)
Ellenben ezt kovetoen ha minden jol megy, akkor 2017 nyaraig le lesz tudva a kocsi. Tehat 4 ev alatt 1.060.000 Ft -ba van az auto. Leosztva 4 evre az meg mindig csak 265k/ ev.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29954) stickermajom válasza MPowerPH (#29953) üzenetére


stickermajom
addikt

De a Tiéd fiatalabb is volt, nem?

(#29949) whitezo88 Jó helyen hajtana átülnék a Stiftbe simán. :D Családban volt egy, azon tanultam meg vezetni, a szívemhez nőtt. :B

(#29955) MPowerPH válasza MPowerPH (#29953) üzenetére


MPowerPH
félisten

"A 2. ev elejen volt a 200k km -es nagyszerviznek a fele..."

Ez a 3. ev akart lenni. Azt meg lekopogom, hogy 1 evig nem lesz semmi az autoval, de eddig soha nem volt semmi, ami miatt szervizbe kellett volna mennem, es nem ert ra akar tobb honapot is. Nem isszak azert annyira forron a kasat. :U Most nekem is megkapja a nagyszervizt, aztan nyaron meg ujra hazajovok vele, meg kimegyek a horvatokhoz. Utana csak egy gyors olajcsere, es 1 evig valszeg szerelo fele sem nezek.
Az a 10k km olajcsere periodus nagyon keves, en megmondom oszinten nem is nagyon tudom tartani magam hozza. Az elozo tulaj kb. 25k km-enkent csereltette az olajat, es a BMW szerint is jo volt igy, azzal egyutt, hogy vegig Magnatec C3 -at raktak be neki(premiumot kert, a BMW gyari olaj helyett kapta ezt) A turbok is jok, a motor is jo, tehat nem artott neki. Szoval egy Edge szintu olajjal a 15k km futastol semmi baja nem lesz.
Mondeo 25k km-enkent kapott uj olajat, es 500k km folott volt, kozben meg motorisztikusan rendben volt/van a mai napig.

stickermajom: Nem a kor, hanem a futas szamit. Na meg, hogy az elozo tulaj mit csinalt vele es mit nem.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29956) CharlieDrop válasza MPowerPH (#29955) üzenetére


CharlieDrop
veterán

számít a kor is, eléggé, van ami elfárad, ha keveset megy akkor is

De inkább azt mondanám, hogy most aki e46-ot akar venni, az jellemzően abból az ársávból, ahol nem volt gazdája az autónak ;)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29957) MPowerPH válasza CharlieDrop (#29956) üzenetére


MPowerPH
félisten

En megertem, de azt a 600K-t meg ennek tekinteteben is tulzasnak tartom 1 ev alatt. Abba mar egy motorgeneral is belefer. Aki viszont ugy veszi meg az autot, annak ugy is kell. :U
Vagy ha megis 600K, akkor utana 2-3 evig hozza sem kell nyulni. Ennyire dragabb lenne egy benzines E46 fenntartasa, mint egy E90-E92 diesel -e? Nem tudom elhinni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29958) CharlieDrop válasza MPowerPH (#29957) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ki beszélt benzinesnél 600 ezerről, dízelről beszéltem.
Általában (és ismétlen állalában, ettől simán el lehet térni): turbó, injektorok, egr, szívósor tisztítás, motortartó és váltótartó bakok, első hátsó lengőkar és szilentek, ha gatyább, akkor gátlók is, még gatyább főtengely szíjtárcsa és társai is mehetnek cserére :)

+olajcserék, szűrők, apróság

és a munkadíj x sok, mert általában nem egy körben van megcsinálva :)

ezen kívül lehet lámpa polír, új akksi, izzók, egyéb műanyagok is cserések lehetnek (ez ugye korral is jár)

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29959) MPowerPH válasza CharlieDrop (#29958) üzenetére


MPowerPH
félisten

E ritka esetben az van, amit irtam. Tobb evig majd nem kell az autohoz nyulni. De nagyon ritka, hogy egybol turbot, foleg injektorokat kell cserelni/felujitani. Az ilyen autot mar el sem szabad hozni.

Don't Tread On Me

(#29960) CharlieDrop válasza MPowerPH (#29959) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ahogy írtam, sokan ebben a kategóriában néznek ;)

Nem azt írtam, mindig ez van :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29961) JanR válasza MPowerPH (#29953) üzenetére


JanR
addikt

Nálam a költés az azt jelenti, hogy áll az autó, ha nem csináltatom meg. A kötelezők: olaj, fékek, tömítések, szűrők nálam nem a ráköltés kategória, azt minden autó megkívánja.

(#29962) brickm


brickm
őstag

Ma voltam egy E39 M5-nél... 5000 ccm, 400PS, de jó, mert nem fogyaszt, csak 39litert...:D

(#29963) B-L-A-C-K válasza brickm (#29962) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha vereted neki, bár azzal nem lehet menni normálisan...:D

(#29964) MPowerPH válasza JanR (#29961) üzenetére


MPowerPH
félisten

Olyan meg nem volt, hogy megallt, avagy nem tudtam hasznalni. Az jobb elso lampamoso nem ment csak vissza, azt kellett bele venni egyet, es ennyi. Barati korben is hasonloan tudok beszamolni, az E90-E92 -ok nagyon birjak minden teren, senkinek semmi. E60 se gaz, bar oda azert joval tobb penz megy evente, mar ami az ismeros koromet illeti. Z4-et nem ismerem, nincs ismeros korben sem.

De maga az olajcsere, meg a fekek csereje kicsit dragabb, ha nagy motorral van az auto szerelve, ezt szamold bele. Kisebb motor eseten alig van kulonbseg mas gyartokhoz kepest.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29965) JanR válasza MPowerPH (#29964) üzenetére


JanR
addikt

3.0v6 dieslbol ulok vissza benzinbe, szoval nem fog meglepni a fek/olaj koltseg. Nem tudtam, hogy a kozhiedelemben elterjedt "draga" fenntartas ebbol ered. Kopo alkatreszek minden autohoz kellenek (kellenenek..), de hajlamosak vagyunk egy 1000 ccm-s suzukit osszehasonlitani egy 3000 ccm-s bmw-vel :(

Igy mar egyaltalan nem felek tole, igaz en csak E39 es E46-ban gondolkodom. Tegnap epp elvittek egyet elolem :(

(#29966) MPowerPH válasza JanR (#29965) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, ezert dragabb a fenntartasuk. A hatso gumit eszik, az sem olcso rajuk. Tapasztalatom szerint 2 szett hatso gumi elfogy, amig az elso csereerett lesz, de ez akar meg tobb is lehet. OEM alkatresz mindegyikhez van dogivel, meg a bontottak is hegyekben allnak. Kell egy bevizsgalt autot venni, ami nem idozitett bomba, es nem lesz gondod vele.

Don't Tread On Me

(#29967) CharlieDrop válasza MPowerPH (#29964) üzenetére


CharlieDrop
veterán

"Olyan meg nem volt, hogy megallt, avagy nem tudtam hasznalni. "

Jah, láma voltam a következő sztorinál ne tessék elítélni.

Ledöglött a főtengely szíjtárcsám (még gyári volt benne, ki tudja hány kmvel) és elvitt a szerelőhöz, hogy se szervó, se vízpumpa, meg generátor. Tette a dolgát szegény... ha tudom mi történt egy centit nem mozdulok vele, de nem tudtam....

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29968) MPowerPH válasza CharlieDrop (#29967) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, a szijtarcsa az egyik olyan lehetseges dolog, amitol utszelen ragadhatsz. Alt. 140k km korul mar cserelni kellene oket. Na, nekem volt benne vagy 210k km, mikor le lett cserelve, es meg gyari volt. Es mintha ugy remlene, meg nem volt gatyan(eljen az UK, nincs nagy homereklet differencia), de azert biztonsagbol csereltettem. Az mondjuk egy fajo tetel, mert 80k+, de tudtommal minden markahoz eleg draga alkatresz.

Mennyit mentel nelkuluk? :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29969) CharlieDrop válasza MPowerPH (#29968) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem sokat 15 km-t kb. :)

Én annyira elfelejtettem, hogy hogy cserélni kellene :)
Ezért is gondolkodok az eladáson, most a sarokpontok jók, turbó, injektor, egr, szíjtárcsa, szilentek, gátlók.

Amire költeni kellene az a kinézet leginkább

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29970) MPowerPH válasza CharlieDrop (#29969) üzenetére


MPowerPH
félisten

Es pont most akarod eladni, amikor minden jo? Az injektoroknak nem szabadna egyebkent sem megkotlani, ha nem tankolsz szemetet.
En most megcsinaltattam mindent, hasznalom meg 2 evig, ami kb. 30k km, es akkor fogok tuladni rajta. Akkorra pont elfogynak a gumik is alola... Vagy nem, nem tudom a Continentalok meddig birjak majd, bar azt olvastam, a 6-os mar tartosabb, mind az elodok.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29971) stickermajom válasza CharlieDrop (#29969) üzenetére


stickermajom
addikt

Én így tuti nem adnám el :N

(#29972) CharlieDrop válasza MPowerPH (#29970) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ja, csak nőnek a srácok, igazából nálam 2-3 év mire megszülöm mit vegyek.

Eddig sok jót nem hallottam az e9x szériáról, de lehet 6 hengert kell nézzek és nopara
:)

Vagy e60 :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29973) MPowerPH válasza CharlieDrop (#29972) üzenetére


MPowerPH
félisten

"Eddig sok jót nem hallottam az e9x szériáról,"

Gondolom a 4 hengeres benzin/diesel motorok miatt. Egyszeru, veszel egy estate -et a 184 lovas motorral. Ott ha minden igaz, akkor orvosolva van a lancproblema is. En is ilyeneket nezegetek, de nehez olyat talalni, ami megfelelo. iDrive alig-alig van bennuk, es ha van, akkor az is a mini kijelzos. Kozben meg egy Golf -ban vagy Octaviaban mar ott fityeg az erintos navi. Ulesfutes megint ritka, pedig a tobbseg boros, es a parkradar is csak a kijelzovel er valamit.
Ezt utalom a BMW -ben. A kisebb motoros modellek annyira puritan felszeretseguek, hogy az mar faj. A nagy kijelzo mar a kisautokban is kezd alap lenni, a nagyobbakban mar van ules futes/hutes, sokszor meg masszirozas is. A klima illat patronos, magatol parkol meg egy Focus is, a Volvo magatol fekez, a hifi alt. kiba jol szol, nem a gyari kozepes, mint a BMW-kben.

Egy 2010 -es 2.0TDi Octavia biztosan jobban fel van szerelve, mint egy 320D, eleg csak a mi csaladinkbol kiindulni.(meg hatul is futheto az ules, nem csak elol) Nem melto az extra lista, ezert hiaba van rajtuk a BMW emblema, csak felig azok.

Don't Tread On Me

(#29974) CharlieDrop válasza MPowerPH (#29973) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Lehet kint így van, itthon a Skodák nagy része fapados excéges vas

Ülésfűtés errefelé elég sokban van :)

Na, majd elkezdek vadászni vmi jobbat, nem vágyom 4 hengerre annyira :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29975) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nah megosztom én is a tavaszodás tapasztalatait.
2 hete folydogált a vizem ma letudtam végre adni szervizbe, hűtőcsere, a túlfolyó tartály széleinél folyt el a víz mint kiderült, reménykedtem, hogy csak a műanyag tartály, de nem.
Meg ha már ott van vettem lengőkart is bal elsőt azt is cseréltettem, meg kardán szimeringet.
Nissens hűtő kerül bele ~ 50k, szimering 1-2 ezres tétel, szereléssel eddig 60k-nál vagyok, de a váltóba olajat is cseréltetek mert a szimeringet az olaj kicsapódás miatt kell úgyis cserélni.

Még a nyári alufelni-t, és gumit nem találtam azóta se.
De a 15-ös szettet megtartom télinek, most már biztos.

[ Szerkesztve ]

(#29976) MPowerPH válasza CharlieDrop (#29974) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem, ez otthoni. Csaladi autorol beszelek. :) 3-as BMW-ben nem is volt rendelheto hatulra ulesfutes. Meg az E60-nal is nagyon ritka extra, eddig csak 545i-ben lattam. Ulesszellozes szinten, csak E60, es csak nagyon ritkan talalni, es csakis a komfort ulesekhez.

Flottas 3er -rol is tudnek meselni. Pixeles kijelzo, idrive -ot egyik sem latott. Bor talan van bennuk, egyszerubb volt tisztan tartani, de minden mas tekintetben full fapad az osszes.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29977) stickermajom válasza ADAM1337 (#29975) üzenetére


stickermajom
addikt

Én is itt nézegetem a nyári gumikat hátra két-három hete, az első még jó állapotban van, de a hátsó az hulladék. Csak sajnos 225/50R16-ban nem túl nagy a választék. :N Keskenyebbre meg nem szívesen váltanék.

(#29978) CharlieDrop válasza ADAM1337 (#29975) üzenetére


CharlieDrop
veterán

18" garniturám nem érekel? :)

igaz kicsit foglalkozni kell velük (így vettem, és öregszem, lesznek 16"-os felnik nyárra :D), de az ára is olyan

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29979) ADAM1337 válasza CharlieDrop (#29978) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Privibe jöhet róla több infó :)

(#29980) CharlieDrop válasza ADAM1337 (#29979) üzenetére


CharlieDrop
veterán

küldtem :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29981) Cxgrav válasza CharlieDrop (#29978) üzenetére


Cxgrav
senior tag

E39-re felmegy? :) - mert akkor lehet engem is érdekelne.

Picture me Rollin' by 2pac

(#29982) CharlieDrop válasza Cxgrav (#29981) üzenetére


CharlieDrop
veterán

X5 felnik :)

Szerintem az et szám túl nagy, illetve a 225/40-es gumikat cserélheted, és az agyátmérő sem stimmel, mert az e39 74,1 az e46 (meg majdnem az összes modern BMW) 72,5

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29983) ADAM1337 válasza CharlieDrop (#29982) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pedig pofás darab. :B

(#29984) H.Ezredes válasza JanR (#29965) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Na ez a beszéd :C Ez a jó ha tisztába vagy a dolgokkal és még el is fogadod,hogy vannak járulékos költségek akkor nincs probléma...

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#29985) CharlieDrop válasza ADAM1337 (#29983) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszi :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29986) S. Szabi válasza S. Szabi (#29924) üzenetére


S. Szabi
őstag

Tuti nincs itt senki, aki meg tudná mondani melyiket lehet érdemesebb megrendelni? :)

Vagy rendeljek mindkettőből, és amelyik kevésbé, vagy nem is passzol, azt küldjem vissza?

Mondjuk az egyiknél azt írja, a kép csak példa, a valóságban teljesen belepasszol. Viszont a kép alapján is...

(#29987) CharlieDrop válasza S. Szabi (#29986) üzenetére


CharlieDrop
veterán

sajnos e46-om van...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29988) crissprivat válasza S. Szabi (#29986) üzenetére


crissprivat
senior tag

Az első passzol bele.

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#29989) erikke17


erikke17
őstag

Üdv.

Haver szeretne felnit venni E39-re de akadt egy kis gond.
Ugyebár E39-en 74,1 a kerékagy méret, a kinézett felni pedig 72,6. Ez valahogy meg valósítható vagy esélytelen? Kis kerékagyra a nagyobb középmérettel rendelkező felni felmegy tehermentesítővel, mno de fordított esetben?

Előre is köszi! :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#29990) S. Szabi válasza crissprivat (#29988) üzenetére


S. Szabi
őstag

Köszi!

Esetleg azt meg tudjátok mondani, hogy milyen viszkozitású olajat érdemes használni (E90 318i Facelift)?

Amit vettem hozzá "Így csináld" könyvet, abban ezek vannak ajánlva (BMW Longlife-01 elsősorban):

0W-30, 0W-40, 5W-30, 5W-40

Márkából Castrol.

[ Szerkesztve ]

(#29991) H.Ezredes válasza S. Szabi (#29990) üzenetére


H.Ezredes
őstag

5W-40-et raknék bele de 5W-30 is jó !! LL04 , C3 olaj

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#29992) S. Szabi válasza H.Ezredes (#29991) üzenetére


S. Szabi
őstag

Az nem inkább a dízelhez ajánlott? Vagy benzineshez is jobb, mint az LL-01 A3/B4?

Szűrőkből Mann-Filter vagy Bosch?

[ Szerkesztve ]

(#29993) S. Szabi válasza S. Szabi (#29992) üzenetére


S. Szabi
őstag

Most megnéztem, hogy esetleg ilyen "kalkulátorok" mit ajánlanak, a castrol.com-os ezt: Link

Ez is LL-04, C3, viszont 0w-30.

(#29994) H.Ezredes válasza S. Szabi (#29993) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ha ott tovább nézed írja hozzá az 5W-30-at és az 5W-40-et Úgy gondolom,hogy ide hozzánk jelenleg fölösleges a 0W-s olaj az 5W-s tökéletes... a 40-esnek jobb a hőtűrése én azért raknám benzinesbe eleve azt. De a 30-al se tudsz mellényúlni egy 18i-nél :)

Egyébként itthonról is tudsz szőnyeget rendelni nem kell ezért külföldről...... [link]

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#29995) S. Szabi válasza H.Ezredes (#29994) üzenetére


S. Szabi
őstag

Itt dolgozom Németországban, az autót is itt veszem, nagyrészt itt használom eleve, meg haza is járok vele.

Német ebay-ről szoktam sok mindent venni, ha kell valami, egyből ott nézem első sorban, általában ott a legolcsóbb is, bár általában webáruházakban is ugyan annyiba kerülnek a cuccok.

Ja, tényleg, észre sem vettem, hogy ott baloldalt mutat többet hozzá :) Akkor marad a sima 5W-30, 318i-hez bőven jó az :) Mondjuk árban nincs sok különbség köztük, inkább műszaki megfeleltség a kérdés.

Szűrőkből te a Mann-t, vagy a Bosch-t ajánlanád inkább?

[ Szerkesztve ]

(#29996) malacka87


malacka87
senior tag

Üdv. egy 520i vásárlása előtt állok 3.7millió az ára 86000km-rel. Ezüst színű m csomagos. Teleket garázsban töltötte az autó egy német mérnöké volt ezelőtt. Megéri megvenni vagy előtte mindenképp nézzük meg a számítógépet mit mutat? Külsőleg is szép belső is kiváló. Szervízeléssel tisztában vagyok jó barátomnak is ilyen van. Válaszokat előre is köszönöm. Szervízkönyvet láttam 22000-40000-52000-65000-80000km-nél voltak a szervízelések.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#29997) H.Ezredes válasza malacka87 (#29996) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Most néztem... Meg ne vegyed.. Egy alap sz@r.... Azért mert Mpacket egy full fapad és az a belső és felszereltség.... Ennél találsz,olcsóbban jobbat.... Csak azért mert 86E Km attól ez még nem ér ennyit....

(#29995) S. Szabi

Mahle,Mann,Bosch jók

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#29998) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Elszabadult a "förtelem" nálunk... LSD ajtó komplett Hamann Widebody-kit és minden szarjával. Hát ez egy hányinger... Üvegszálas fos az egész homasitás rács minden egy full gagyi szar a nagy Hamann.... Ez a szar miatt a kocsit se lehet megemelni.. :O Ki vagyok tőle... :DDD Egy jó,h 36E Km de a váltó azt se tudja merre van arccal már.... a Difi kihajtás kotyog.... A kormánymű folyik... Van baj..... :O


[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#29999) cOxeR válasza H.Ezredes (#29998) üzenetére


cOxeR
Ármester

Az a helyzet, hogy az embereknek nincs ízlése... ebben az országban, ha pénze van, akkor se... sajnos ez minden területre igaz...

(#30000) cOxeR


cOxeR
Ármester

Z4 esetén, megtalálom valahol, hogy mi mindent módosítottak a ráncfelvarrás után 2006-ban?
A motor esetén is lettek változások, meg a futóművet is változtatták, meg ugye pár külső dolgot.
Szervizelés tekintetében a 2.5si és a 3.0i között mennyire van nagy különbség?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.