Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) MPowerPH válasza dragonfx (#1900) üzenetére


MPowerPH
félisten

"...gondolom álnéven ezért regiosztráltál a miylne autót vegyekből hogy itt belerondítsd valamibe."

Gondolhatod, hogy álnéven regelt. :) De nem is ezen van a hangsúly. Meg kéne neki mutatni egy igazi BMW -t, egy kört vinni vele, és egyből máshogy látná a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1902) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Direkt kezdtem újat, nem akarom keverni a dolgokat. :B

Emlékeztek arra a csávóra, aki anno 4. helyett 2. -ba rakta a bömösét? Na, haver megint pórul járt. :( Egy hülye Opel Astrás ( Új Astra kombi ;] ) tyúk oldalról beledurrantott, telibe a B oszlopot találta el. De elismerte a hülye liba a hibáját, most a haver azt várja, mit mond a biztosító. :(
Elég lehangoló látvány összetörve látni egy BMW -t.

Don't Tread On Me

(#1903) dragonfx válasza MPowerPH (#1902) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintme azta bmw már hagynia kéne :( már bocsi hoyg ezt mondom..de gondolom gazdasági totálkár, multkro moci volt xar...mi mindennel leszmég baja majd a jövőben vele..ennek a 2 esetnek a jövőbeni következményie miatt...persze nagyobbrészt önhibából gondolom nem 50nel ment :U

Newl kolléga meg a tipikus reménytelen kategória nem tom mér nema hondások topikjába kezdte a pályafutását.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1904) MPowerPH válasza dragonfx (#1903) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nijncs azzal az autoval semmi gond. :) Motor akkor megúszta, most meg az ajtókat, küszöböt, B oszlopot kell cserélni.
Szerintem egyszerűen nem illenek össze, van ilyen. Itt is megvan az az összeférhetetlenség.
Mondtam neki adja el, azt vegyen egy kisautot magának. ;]

Amúgy a biztosító valszeg fizet. Mondtam neki, hogy mindeképpen gyári szervízbe vigye, és számlára csináltassa meg.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1905) MPowerPH


MPowerPH
félisten

LOL, török -horváth mecss kész kabaré.... :C

Don't Tread On Me

(#1906) 1face válasza <NewL> (#1872) üzenetére


1face
aktív tag

"Lehet egy suzuki is gusztusos."

Öcsém, te kib@szottul félrebeszélsz!

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#1907) Vangelis válasza 1face (#1906) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Miért ne lehetne, lehet rajta pl grillezni, csak ki kell lyuggatni a tetejét:)
nyami nyami----

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1908) God Vazzeg válasza <NewL> (#1882) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem egy 24 éves E30-as 320i van, 130 pacival.. Képeket találsz róla valahol a topik elején ;) Lehet fikázódni :R

(#1909) God Vazzeg válasza <NewL> (#1892) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az enyémnek most volt levéve a hengerfeje, 345.000km van benne, és nincs válla a hengereknek, sőt 13-as kompressziók vannak hengerenként! Ez is el fog menni sok km-t, a mostani dieselek meg nagyon ki vannak hegyezve, 1-2x megkergeted őket már feketét füstölnek :F Erről ennyit, másra való mindkettő :R

(#1910) God Vazzeg válasza MPowerPH (#1895) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na ezt akartam én is írni, csak lusta voltam :R

(#1911) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hát, nem tom hogy valaha is eladjam ezt az autot. Imádom... ;]
Ma 1h 10min alatt visszaértünk Bp- ről, az Üllői útról. Pedig még az érdi dugó miatt kerülni is kellett.

Don't Tread On Me

(#1912) dragonfx válasza MPowerPH (#1911) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintme ne..találsz te olyan 200 ló körüli mocit ami 8 körül fogyaszt és benyás??... :U ...mákod vana dual vanossal amugy leenné a fejed benzinbe..pl:a 325ös nem vanos moci ;] ...mondjuk azért egy uj 320i.t megnézném mit fogyaszt igen a 170 lovas 4hengerest....hajtva meg mindne szabályt betartva :U ..8.4et ír rá városban....hát kivi lennék rá.. :U

azé vigyázz amíg nincs meg a detektor.

Amugy ma beállt mögém egy elöző 5ös rendszám nélkül..eléggé tolt és majdnem 2x bele is erőszakolta magát frontális ütközésbe..de reggel 7 előtt hétvégén hova siethet ennyire :U ....szerencsére az előttem levők(mert persze sort 3 autót akart előzni) gondolkodtak helyette is....nem lépett akkorát mikor előzőtt és padlót nyomott hozzám képest :U ..lehet csak enm kapcsolt vissza nem tom milyne moci lehetett benne én előtte nem akartam hogy megelőzzőn....és nem is tudott 130ig én ott elvettem a gázról a lábam kanyarba...de ő is :B ..csak neki kopott a gumija :( ..téllegaz e39 520i..milyne gyorsulást produál 100ra? mondjuka haverod lába alatt :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1913) MPowerPH válasza dragonfx (#1912) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát, elég gyengét. :( Olyan 10s körül van a gyorsulása. De igazából 130 fölött rossz a helyzet. Ott már nem igazán akaródzik neki menni.

Még mindig nincs meg a detektor, de jövő hétre ígérik.
M6 -oson mentünk odafele is, nem láttunk rendőrt. Azért visszafele nyomtam egy kicsit, had tomboljon. Nem is volt sok auto csak egy 307 HDI és egy Superb TDI akart kakaskodni. ;]

200 -nál már nem volt esélyük, főleg emelkedőn nem. :DDD Mondjuk ki is toltam 250 -ig gond nélkül. :D 100 -as benzin sokat számít... ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1914) dragonfx válasza MPowerPH (#1913) üzenetére


dragonfx
veterán

hát nem tom én nem éreztem különbséget....lehet picit pár %ot.
Az igen 250ig és ott tiltott az elektronika. :C
Akkor lehet ez 520as volt....már faluba tolt, mondjuk volt forgalom szemből de dupla annyi lóval simán leléphetett volna :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1915) Kleroo válasza GodHeart (#1885) üzenetére


Kleroo
veterán

Hú. Gyönyörű a verda. E36-at csak vörösben:)

Ezzel ellentétben mi a véleményetek erről a verdáról?
annyira nem tetszik, csak úgy érzem hogy ez jó lehet ennyi pénzért. És az írásból itélve "tudhatja mi merre mennyi" a tulaj. szerintetek?
[link]

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#1916) forceberg válasza dragonfx (#1898) üzenetére


forceberg
veterán

dfx szemüvegen keresztül nézve biztosan... :DDD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1917) <NewL> válasza MPowerPH (#1901) üzenetére


<NewL>
addikt

Csak az igazi bmw-k nem 500K-nál kezdődnek!! :DD :DD
"hülye gyökér" légpuskásval lelőlek te kis ződ papagály :DDD
Ez semmilyen álnév.

1face : miért ne lehetne,csak a 30 éves bömbi a szép
na itt azért van egy pár fanatikus bömbis

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1918) <NewL>


<NewL>
addikt

na ez bmw :B
ezis fehér!
kombiba még szebb

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1919) <NewL>


<NewL>
addikt

hát
az övé tetszik ;)

There's an app for that

(#1920) Eagl3 válasza Kleroo (#1915) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez szörnyű sztem.

(#1921) MPowerPH válasza <NewL> (#1917) üzenetére


MPowerPH
félisten

És ki mondta neked, hogy 500k -t ér? :DD
Mondom, gyere le az Opeloddal, majd megmutatom, hogy az nem auto... :DD

Don't Tread On Me

(#1922) MPowerPH válasza dragonfx (#1914) üzenetére


MPowerPH
félisten

Na, itt van a bökkenő. Asszem ezekben még nincs tiltás, gyárilag nem volt szükséges. :))

Én a sajátom után mondom, hogy az 520i lusta. Régen még a 2.0 -ás mondeo is nagyon erősnek tűnt. Aztán felértékelődtek a dolgok, mikor megszoktam a mostanit.
Most a Mondeo is olyan mint egy trabant. Nyomo azt nem akar menni. :DD

A sok lóerő is okozhat szenvedély betegséget. :DD

Don't Tread On Me

(#1923) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Holnap még tesztelnem kell a verdámat, is mert ma furcsán szóltak a gumik:D

Hülye zúgó hangja lett hátúl menet közben:(

De nem váltó nem difi-- mert üresben is van hangja olyan 80-100 környékén.. habár lehet hogy eddig is volt:D csak eddig nem figyletem fel rá a hagerő maitt:)

De idegesít, lehet megérett egy komplett fékcsere.
Habár még a kopásjelző nem jelez. de már eléggé kopottak a tárcsák és betétek.

CSak idegesít ez a hang hátúl, de nincs kedvem szétszdni, mert nem a csapágy lesz nem olyan hangja van, olyan mintha a gumi kinlódna.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1924) kisninja válasza <NewL> (#1917) üzenetére


kisninja
őstag

Na na az én kedvenc szériám onnan kezdődik :U

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#1925) dragonfx válasza Kleroo (#1915) üzenetére


dragonfx
veterán

ez télleg klasszul néz ki.... :R
megér ennyit.mondjuk 1 böki van!!!gyárilag 4 kulccsal adják a bmw-ket. ;)

#1922>>azé csak óvatosan mert te is csúnyán járhatsz mint a haverod ha nem figyelsz oda :U .....hehe az opel sosme kopel tudod. :DDD

Aze36ok a legszebb bmw-k számomra és nem 500knál kezdődnek.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1926) Kleroo válasza dragonfx (#1925) üzenetére


Kleroo
veterán

Mondjuk nekem a színe nagyon nem tetszik, de a leírása nagyon szimpatikus. Nem túl hívalkodó, hogy: karcmentes,hiperjó,világlegjobb kocsija.
Hanem inkább őszintének tűnik. Csak gondoltam megkérdem, ti mit szóltok hozzá.
Engem inkább a "vanos" aggaszt. ez 93as kocsi és van benne... miért?

dragon! neked 320-ad van? jó cucc?:) arra lennék kiváncsi, hogy ha küldöd neki, akkor mennyire akar kitörni a segge. Mennyire veszélyes.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#1927) MPowerPH válasza dragonfx (#1925) üzenetére


MPowerPH
félisten

"azé csak óvatosan mert te is csúnyán járhatsz mint a haverod ha nem figyelsz oda :U"

Mivel járhatok csúnyán? :U Attól nem kell félni, hogy én félreváltok. :DDD

Don't Tread On Me

(#1928) Vangelis válasza Vangelis (#1923) üzenetére


Vangelis
nagyúr

MA megemeltük de se olaj se semmi.

Az a baj igy nem hallani hogy pontosan honna jöhet az a fránya a hang:(

De lehet a difi vagy váltó.... csak eddig nem figyeltem:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1929) dragonfx válasza Kleroo (#1926) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem sajna csak 1.6 van..de a 2.0 már tuti kimegy ha nagyon nyomod de csak sperrel amugy nem..persze télen esőbe hóba enyém is kimenne ha ugy akarnám.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1930) Eagl3 válasza Kleroo (#1926) üzenetére


Eagl3
veterán

"dragon! neked 320-ad van? jó cucc?:) arra lennék kiváncsi, hogy ha küldöd neki, akkor mennyire akar kitörni a segge. Mennyire veszélyes."

Lol... most a 300lovas M-es BMW-ről beszélsz vagy egy "alap" 151lovas e36 320-ról?

Egyébként ennél az autónál jobbat kapsz, fiatalabbat, kevésbé kopottat stb. de te tudod.

(#1931) Kleroo válasza Eagl3 (#1930) üzenetére


Kleroo
veterán

320ló? höhö. neem. a 320i-re gondoltam 150 lóval.
De nekem se jön be különösebben.
Igen. lehet kapni jobbat szebbet okosabbat, 1.2-1.4milka körül:D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#1932) <NewL> válasza dragonfx (#1925) üzenetére


<NewL>
addikt

550nél :DDD
igen! sose kop el
keveset eszik kényelmes,megy is, kell ennél több? az ,hogy bmw jel van az orrán lesz@rom,nem sokkal jobb,persze egy kategóriát kell nézni! árban is
szóval ez 3.5 2éves hány éves diesel bmw-t adnak érte? 7-8 :DDD és az már kuva régi modell,nem tetszik mert mindenből a legújabb a legszebb és még a tetejébe az enyémbe 40K km van abba a 7-8 éves bömbibe meg 2-3százezer kb. meg azt nem öregember vezette ,garázsba állt,hanem valami olyasmi 20-25 éves figura mint itt a nagytöbség :K 4alatt nem pörgeti,mindenütt ahol lehet ,mutassuk meg h hátsó kerék az csapja
ennyi a véleményem ez is OFF-ba
madj ha lesz pénzem akkor egy ilyen 530D kombi de csak 2 max 3 éves :R

There's an app for that

(#1933) Eagl3 válasza <NewL> (#1932) üzenetére


Eagl3
veterán

Jesszus, mit keresel te ebbe a topicba? :W

(#1934) <NewL>


<NewL>
addikt

Búcsuzóul ezt küldöm nektek,meg a 4evert ;)
Ha nem válaszoltok nem irok többet ide :DDD

There's an app for that

(#1935) MPowerPH válasza <NewL> (#1934) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem foglak soha megérteni... :))

Don't Tread On Me

(#1936) dragonfx válasza <NewL> (#1932) üzenetére


dragonfx
veterán

3.5 kapsz e46 320d.t és ha nem üzletemberé volt nem 300van benne lehet még a fele se szervízkönyveset kell venni abból.Ez még téged véleményez a sznob léenyedet hogy mindenből a legújabb a legszebb!!.a nagy lóxart.és ha ugy pörgeti a bwm bírja.az 4k fölöttéled ;] ..ja hogy ott már az opel dízelnek vége van??..xar lehet :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1937) kisninja válasza <NewL> (#1934) üzenetére


kisninja
őstag

Huzzá már innen már 3x bucsuzol el.....

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#1938) God Vazzeg válasza dragonfx (#1936) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tök mindegy, az enyémben 34x.000 km van, és még nincs válla a hengereknek.. Múlt héten konstatáltam, nagy megelégedésemre :K :R

(#1939) Vangelis válasza <NewL> (#1934) üzenetére


Vangelis
nagyúr


mi meg ezt!

Ahol a dízelek verhetetlenek_!!!!

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1940) kisninja válasza Vangelis (#1939) üzenetére


kisninja
őstag

Ja ja <NewL> cseréld be az oplet egy ilyenre. Diesel powwa

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#1941) <NewL>


<NewL>
addikt


Na ez verhetetlen ;)
olyan mint a ferrari kocsiba :B

Van 1 olyan is mint az első képen.Meg másik 2ő :DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1942) <NewL>


<NewL>
addikt

[link] [link] [link] [link] [link] huhuu ez a legjobb :) [link] [link] [link]
Ez kb olyan jól esett mint a ti dieseles fikátok ;]

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1943) dragonfx válasza Vangelis (#1939) üzenetére


dragonfx
veterán

LOLLLL....ez szép volt teso :C :C

#1942>>tegyé már 1 szívességet...húzzá oda vissza ahonnan 1x éve jöttél....finoman :D

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1944) Vangelis válasza <NewL> (#1942) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Egy kispolszkival találkozott..de a szemét kispolszkis elhajtott:)

jahh ez egy astra volt, és diesel a kispolszkis mikor előzni akarta nem látta a füstől. ÉS áthajtott rajta.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1945) Vangelis válasza <NewL> (#1942) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nyugi nekem si van diesel-em

Mitsu L300 kisbusz 2500ccm szívó.

Motorikusan és égyébként is teljesen rendben van pedig még csak 20éves:)

de akkor is... személyautóban.... ajjjaj

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1946) MPowerPH válasza Vangelis (#1945) üzenetére


MPowerPH
félisten

De az nem turbo. A régi szívók elpusztíthatatlanok voltak. Szétrohadt alattunk a kocsi, de még mindig mentek. Mondjuk télen bajos őket beindítani.

Amúgy nekem a motorhang miatt se kell diesel, mert imádom hallgatni a benyás morgását nyomatékcsúcstól. És akkor a V8 -ról nem is beszélek, mert az megér egy Operát. :)
A diesel meg csak kerreg, meg zörög/nyikorog. Az lehet, hogy az utastérből kiszűrik a zajt, de kint mindenki hallja azt a vészjósló jellegzetes traktor hangot. :)

Itt Pakson van egy 535D. ;] Eszméletlen milyen bitangul megy, de persze a másik 535i az jobban megy. De ennek a csúcsdieselnek olyan hangja van, hogy csajok előtt jobb leállítani a motort, vagy felrakni hátra dupla sportdobot, hogy a kipufogóhang elnyomja azt az eszméletlen ronda zajt, ami a motortérből ered. Bezzeg az 535i, az már már énekel. ;]

Don't Tread On Me

(#1947) Vangelis válasza MPowerPH (#1946) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jogos

De egy faxa PDTDI a legjobbb:), sok helyen már csakmadár riogatásra használják:)

Nem véletlenül fejezték be a gyártását.

Amugy az én mitsum minusz 20 ban is úgy indul mint nyáron!
De tény kisbuszban még elmegy a diesel, mert ki a faszt érdekel a motorhang, de normál autóban.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1948) <NewL>


<NewL>
addikt

hát persze,a csajokat bmw001 tuti érdekli ,hogy benzines avagy diesel :DD butarobokuty
Egy kicsit kinyitnátok a csipátokat,észrevennétek ,hogy minden 2. nem is második,10ből 7 diesel a mömbitekből :DDD 100%azért mert szarabbak,mindenkinek a szarabb motor kell.

There's an app for that

(#1949) dragonfx válasza MPowerPH (#1946) üzenetére


dragonfx
veterán

minap láttam egy e39 540i-t egyből beugrott hogy ilyet akarsz.bivaly hangja volt. :C

Amugy a hatosnak is van hangja sportdobbal az a morgós mély..az angyon faxa. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1950) Vangelis válasza <NewL> (#1948) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Biztos azért mert a vidéki földmunkások most gazdagottak meg annyira, hogy tudjonak bömbit venni:)

És hát a munkagépbe való üzemanyag jó a bömbibe is:), meg pl egy 318d-n kevesebb a regadó mint egy 318I-n

A pénz beszél.

De ezek nem azért vesznek Bömbit mert ez az álmuk mint pl enkem, hanem mert menőznek vele sokan:), vagy kolbászt füstöltetnek vele:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.