Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) MPowerPH válasza (Kolombusz) (#2150) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem, ez még a jó öreg PDTDI. :) Szerintem amit te néztél megvolt chippelve. Mert a Passatok ugyan ilyen motorral 180 -nál kifulladnak, onnantól már csak erőlködés van egészen 230 -ig, asszem annyit mentek vele. :U

Don't Tread On Me

(#2152) Eagl3 válasza MPowerPH (#2144) üzenetére


Eagl3
veterán

Egy 650i lenne állat... minden nap látok egy gyönyörű feketét. Oda is vagyok rendesen :)

(#2153) bagyulajuve válasza Eagl3 (#2152) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az jó kis kocsi, a multkor lementem focizni a sportpályára és Dzsudzsák éppen akkor szált ki belőle, pazar kocsi valóban

Resistencia eterna

(#2154) Bubu79 válasza Eagl3 (#2152) üzenetére


Bubu79
addikt

Teljesen érthető a rajongásod :D

Ha megtehetném állna a garázsban egy M6 hétvégére, egy 335i futkosós autónak és egy 850i ünnepnapokra :B

<NewL>: Akad itt a városban is egy - szintén piros. Egyetlen szépséghibája van csak, hogy nem az enyém :(

A V12-es motor iszonyat gyönyörűen dorombol, szerelmes vagyok a hangjába és a aksztnijába, álomgép :)

Bár én inkább kékben tudnám elképzelni magamnak, vagy feketében :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2155) <NewL> válasza (Kolombusz) (#2150) üzenetére


<NewL>
addikt

Az rs octaviának milyen szinü a műszere? zöld?

a 850i az a bukólámpás? debrecenben van egy gyönyörű piros ;)

Igen szép ez a 6os white horse :B

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#2156) Eagl3 válasza <NewL> (#2155) üzenetére


Eagl3
veterán

Pont egy gagyi 635D-t linkelsz?
Aki 20 misi fölött autót vesz (sport autót) szerinted normális, h. dieselt vesz?

(#2157) Bubu79 válasza <NewL> (#2155) üzenetére


Bubu79
addikt

Fehérben nem tetszik :(

Ami szvsz tökéletesen illik ehhez a formához, az a metál bordó - bár feketében is jól mutat :)

És persze csakis benzinesben jöhetne szóba :)

#2158: A fehérről mindig a cégautók jutnak eszembe - nekem fehérben nem jönnek be a bimmerek...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2158) <NewL> válasza Eagl3 (#2156) üzenetére


<NewL>
addikt

Akkor minek csinálnak bele dieselt,és még majdnem több van a neten dieselbe!

Pedig a fehér a legszebb szín. gyönyörű

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#2159) Eagl3 válasza <NewL> (#2158) üzenetére


Eagl3
veterán

"és még majdnem több van a neten dieselbe!"

Persze, aki megvette rájött, h. egybarom volt és szeretné eladni.
Neked fingod nincs a témával kapcsolatban, nem is értem miért írsz még ebbe a topicba egyáltalán...

(#2160) Eagl3 válasza Bubu79 (#2157) üzenetére


Eagl3
veterán

Azért a Hamann féle Piros M6-os sem kutya ;]

Kép

[ Szerkesztve ]

(#2161) <NewL> válasza Eagl3 (#2159) üzenetére


<NewL>
addikt

Oké akkor menny el a BMW gyárba és mond meg nekik,h úgy merjenek diesel motort gyártani ,hogy segberugod őket.A 6os bömbikbe meg abszolut nem,remélem raknak a Z-s szériákba is ;]
Én csak beraktam egy szép bömbit,azt nem tudtam ,hogy ez a topic japán/olasz/francia/spanyol és még diesel ellenes is :)

Na azért ezt nem így vettem észre,csak a benzines a jó.Kinek a pap kinek a papné.
De itt egy szép kocsi--> Orbán Viktor Kitt hangja

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#2162) Eagl3 válasza <NewL> (#2161) üzenetére


Eagl3
veterán

Nekem semmi bajom a diesel-el, attól függetlenül, h. nekem nem kéne és szerintem egy sport autóba vétek a diesel motor.

(#2163) dragonfx


dragonfx
veterán

nem hinném tuning nélkül az octavia fej fje mellett lenne az 530d-vel..bivaly az a motor nagyon.meg lovak is eléggé többen vannak.
A 320d-t chippelve valszeg lelépi.De én azért örülnék ha csak egy olyat kéne terelgetnem. :DDD
Amugy nekem nem kéne 3 bmw..egy e36 m3 kéne és kész :C ...de egy 335ci is elég lenne. :K

Vangelis>>be akarta számítatni a kocsidat :Y ..vagy csak járni vele. :DDD ..mér nem még1 "autót" vettetek?neki is egyet.... :D ...újgazdagék :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2164) Bubu79 válasza Eagl3 (#2160) üzenetére


Bubu79
addikt

Eijjj bakker - szépséges :K

<NewL>: Nincsen dízel ellenesség, annyiról van szó, hogy a benzines gépek rendelkeznek valamivel, ami nagyot dob a vezetési élményen - ez a hangjuk...
Sport, vagy sportos autót pedig nem tudok elképzelni traktor motorral - mit szólnál egy dízel Ferrarihoz, vagy Lamborghinihez? A 6-os bömbi sem bevásárlóautó...

Politikát pedig a poltopikba, ha szabadna kérni, a világon semmi keresnivalója itt...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2165) <NewL> válasza Bubu79 (#2164) üzenetére


<NewL>
addikt

Én imádnám a Ferrarit egy 8literes v12es traktor motorral :)
A diesel gépek is rendelkeznek egy olyan dologgal ami a benzinesekben nincs meg,csak 1-2ben! :) és az meg nekünk gyönyörű! :))

There's an app for that

(#2166) dragonfx válasza Bubu79 (#2164) üzenetére


dragonfx
veterán

a mai benyásoknak sincs hangva mert totál le vannak szigetelve... :U ..pl a 335inek sincs semmi lefujóhangja ;] ..persze alapon.

Newl akko rvegyél r8 V12 tdi-t ha úgy hozza a sors... :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2167) Bubu79 válasza <NewL> (#2165) üzenetére


Bubu79
addikt

Kékes füst a gép mögött? Olcsó gázolaj a traktorból? Tesco gazdaságos fogyasztás? Nyomatékban a benyásoknál sincs hiány...

Sültkrumpliszag tesco-s tankolás után ;] :DDD

Nem kéne elkezdeni megint a vitát feleslegesen...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2168) Bubu79 válasza <NewL> (#2165) üzenetére


Bubu79
addikt

A kérdés adott - a Lamborghini vajon miért nem gyárt traktor motoros autókat?

Náluk jobban nem hiszem, hogy értenének a traktorokhoz - John Deere-ék nem gyártanak sportkocsit...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2169) <NewL> válasza Bubu79 (#2168) üzenetére


<NewL>
addikt

Lambo ;) szép ezüst :B

Látod és te kezded azonnal a fikázást,nem én.Meg se kérdezed ,hogy mi?

hanem jössz azonnal a kékes füsttel,meg a tescos olajjal :o
nemcsak velem van itt problema :( agressziv vagy velem :)

There's an app for that

(#2170) Bubu79 válasza <NewL> (#2169) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez nem agresszió - ez ugyanaz a stílus, amivel itt nyitottál a topikban - gondolat ébresztőnek...

Szép darab, de sajnos nem hat meg a nagy kerekeivel, bár esetenként jobban szolgálnak a kerekei a magyar utakon, mint egy 18"-os alufelni jó peres gumival ;)

#2171: Ok.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2171) <NewL> válasza Bubu79 (#2170) üzenetére


<NewL>
addikt

Én meg már megváltoztam :U változok!
akkor nem mondom meg :(((

There's an app for that

(#2172) dragonfx


dragonfx
veterán

Srácok hagyjátok ezt abba!!úgy érzem ide a bmw funok /tulajok jönnek csak a jó hangulatért., Newl ha nem fikázol írjál, de a bmw igazából a benzinesekben van otthon attól függetlenül bival y jó dízelei vannak, itt a angytöbbség a 4000+ fordulatot szereti..ami dízelnél nem lehetséges.
A fogyi meg benne van aki megveszi a bömit tudja nem fog 5-6 lityóval eljárni.
Senki enm mondta xar az opel,de itt münchen preferáció van ezt értsd meg. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2173) Vangelis válasza dragonfx (#2163) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Még szerencs hogy más nem figylet a postomra.:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2174) God Vazzeg válasza dragonfx (#2172) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ááá ne tiltsd le a srácot, én csak röhögök csendben :K Legjobb :D

(#2175) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

itt a kocsim :))

Resistencia eterna

(#2176) hoby36 válasza bagyulajuve (#2175) üzenetére


hoby36
senior tag

Nekem is ez van! :D

A logikában semmi sem véletlen!

(#2177) (Kolombusz) válasza MPowerPH (#2151) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hidd már el hogy nem volt. :)

220ig csuklóból ment és onnan még megindult.
Ez nem Passat, hanem RS Octavia.

Zöld a műszerfal világítása, valaki kérdezte.

(#2178) MPowerPH válasza (Kolombusz) (#2177) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az tök mindegy, mindegyik autoban ugyan olyan motor van. :) Szerintem egy 320D simán lelépi mindegyiket. :K

Ez az a típus. Hidd el, hogy az chippelve volt. Úgy még a 250 se kizárt.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#2179) (Kolombusz) válasza MPowerPH (#2178) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát, ez a faszi sztem nem lépett neki oda.
Másrészt 210 körül már van ebben is szélzaj, nem csak a rádiót lehet hallani.

Ne bizonygasd már nekem, hogy chippelve volt. Nem volt. Most lesz.

(#2180) MPowerPH válasza (Kolombusz) (#2179) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem odalépett, mert végignéztem az összes videot róla, és egyik se tudott jobban felgyorsulni.
Na de az új benzines RS... Megchippelték, 268 loerővel asszem a 270 -et elhagyta a mutató. ;] Az nem volt semmi!

A BMW miért nem gyárt kis benzines turbokat? :U

Én még egy Mazda 6 MPS -t bevállalnék.Azt megchippelni, bőven 300 lóerő fölött vagy. És az már mindenre elég. Az még a 535i -t is megeszi. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#2181) dragonfx válasza MPowerPH (#2180) üzenetére


dragonfx
veterán

na menjé innen :DD
Az 535i-t is meg lehet berhelni mondjuk alpina módra 380 ló..meg amugy is biturbó.

Kár ezen vitázni egy dízel octavia rs jó autó de nem összehasnlítható egy bmw-vel pláne nem egy benyássla még akkor sem ha netán odahúzza az uton.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2182) Vandit. válasza MPowerPH (#2180) üzenetére


Vandit.
addikt

Én meg egy Lexus IS F-et vállalnék be. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2183) <NewL>


<NewL>
addikt

Az öregnek az egyik ismerőse volt egy ilyennel az előbb itt! Gondoltam berakom nektek,megnéztem a mociját,meg ennek már tényleg szép a hangja! Lomha egy dög :DD

A dieseleknek is szép a hangja,turbó füyül,sipol én meg azt szeretem :B

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#2184) MPowerPH válasza <NewL> (#2183) üzenetére


MPowerPH
félisten

Böszme állat. :DD pfúúú, el se tudom képzelni, hogy egy ilyet milyen vezetni.

Dragon: persze, meg lehet az 535i -t chippelni, de az dupla annyiba kerül mint az MPS mazda. :( Persze sokkal jobban is néz ki, meg mindenben jobb... :D

De a BMW is állíthatna már az OPC Opeleknek, meg az MPS -eknek ellenfelet. Abba 320 -ba beletolnának egy turbot, vagy esetleg 2 -őt, és már mindjárt ott is lenne konkurencia. Az 5 -ösből meg csinálhatnának 525i -ből turbosat. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#2185) MPowerPH válasza Vandit. (#2182) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jajjj, a Lexusok is nagyon szépek. De azok se az olcso kategóriába tartoznak. :(

Don't Tread On Me

(#2186) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Miskolcon a bmw szervizben ismerőse.. ?? Mert senki nem tud rájönni, hogy mi zúg a verdámban.

THX

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2187) dragonfx válasza MPowerPH (#2184) üzenetére


dragonfx
veterán

télleg klasz az opc astra mega vectra is láttam mps mazdát is..de nekem akkr is bmw kell :R

turbós jöhetne jah..1.6, 2.0, 2.5 turbó

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2188) MPowerPH válasza dragonfx (#2187) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nah, én is ezt mondom. A BMW is ráállhatna már a turbora. Az 5 -ösbe egy 2.5T -t raknék még, a 3 -asba egy 2.0T -t, az 1 -esbe meg egy 1.6T -t. ;]

Vangelis: Még mindig nem sikerült rájönni, hogy mi az? :( Akkor nem a gumi a bűnös?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#2189) Vangelis válasza MPowerPH (#2188) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ugy fest hogy nem.,.

Esőben is az a helyzet... kéne valami extra hozzá értő emberke.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2190) Vandit. válasza dragonfx (#2187) üzenetére


Vandit.
addikt

E36 318ti és 323ti már nem is jó? :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2191) dragonfx válasza Vandit. (#2190) üzenetére


dragonfx
veterán

teso én is 1 darabig abba a hitbe voltma azt jelöli a ti hogy turbós...nem a bmw a mostani 3.5 biturbót kivéve nem is gyártott talán turbós benyást.
A ti azt jelöli 16V.

pl:316i =8V, 316ti =16V

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2192) Vandit. válasza dragonfx (#2191) üzenetére


Vandit.
addikt

Oké, ezt nem vágtam.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2193) Vandit.


Vandit.
addikt

Találtam egy szép példányt
viszont a kiszemeltem olcsóbb lett. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2194) csudri


csudri
őstag

Na Goddykám, a gyúrós topik után ide is visszatérek. Ezt most fényképeztem a munkahelyem előtt. Szép-szép, meghajtanám egyszer-kétszer, de mindennapi használatra azért sok lenne egy ilyen. (meg gubbám sincs rá ;] )

Azért ennyit megérdemel:

[ Szerkesztve ]

(#2195) Bubu79 válasza csudri (#2194) üzenetére


Bubu79
addikt

De mééééér' a kuka mellé állt ezzel a gyönyörűséggel??? :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2196) Vangelis válasza Bubu79 (#2195) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Csak nem viszik el a szemetesek:)

Bedobják a kukásautóba:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2197) dragonfx válasza Vandit. (#2193) üzenetére


dragonfx
veterán

A szépre multkor azt mondtad széthajtott és drága,,,meggondoltad magad? :DDD
Igen eztmultkor is mutattad nem rossz.
Van egy zöld 98as 320i limo fenn hétvégén néztem..nézd meg lusta vok megkeresni.e36os.

csudri>>vazzee hogy leheta szemetes mellé állni ezzel? :Y

bubu>>loll..látom neked előbb szúrta a szemed.. :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2198) kisninja válasza csudri (#2194) üzenetére


kisninja
őstag

Hát ez gyönyörű kocsi .... még a kukát is feldobja. :DDD

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#2199) Bubu79 válasza dragonfx (#2197) üzenetére


Bubu79
addikt

Érzékeny vagyok a formájára, nem tehetek róla :B :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2200) <NewL> válasza csudri (#2194) üzenetére


<NewL>
addikt

a kuka felől kellett volna fényképezni :)
Szép fekete

There's an app for that

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.