Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1850) Bubu79 válasza <NewL> (#1849) üzenetére


Bubu79
addikt

Á, megérkeztünk a minden BMW-s tuskó, agresszív állat sofőr témához, gratulálok...

Ez általánosítás. Keményen. Nézz szét milyen autókból futnak a legtöbben az utakon és figyeld a tulajdonosokat - rá fogsz jönni, hogy a tuskóság nem márkafüggő...

Tudod amikor 60-as ( tudom, szabálytalan ) tempónál a városban megpróbál letolni a tuningverdás HMCS, mer' nehogymá a farok bimmeres menjen elől, akkor azért elgondolkodik az ember, hogy vajon minek szól a jaszkarizás?

A forgalomnak, vagy az elől haladó járműnek?

Általánosítsak én is, csak mert egyes autótípusokból több fut az utakon és több idiótával találkozni a volánjuk mögött?

Mondjam azt, hogy tudkó farok 1,4-es kombi twinport astrások, csak mert szeretik cégautónak választani és sok fut az utakon belőle, jobbára nemtörődöm sofőrrel?

Vagy mondjam azt, hogy f@szorrú régi swiftes dudlacsávó mind, aki ilyennel jár, csak mert a sihederek előszeretettel nézik versenyautónak az 1,3-as verziót ( sokszor az 1,0-sat is )?

Megtehetném, mert lenne alapom rá, mégsem veszem egy kalap alá az összeset, mert tudom, hogy én is szoktam astrában ülni ( céges ) és nem úgy vezetem, mint az állat...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.