Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#113037) Habugi válasza MiklosSaS (#113036) üzenetére


Habugi
addikt

Nyugodj meg szépen, attól megnyugszol! :K

Egy, ez Win7-en készült azt pedig kb tized annyira se kellett herélni mint a Win10-et, kettő, nála alapon ment a kártya, ezért az volt az utolsó sor ami.
Három, egy mindig CPU limites tesztben ne az i5-öst akard alapra állíttatni egy i7-el szemben, pláne akkor amikor jóval kisebb kártyát hajt.

Ez mi?

"Anno a 780Ti-m erosebb volt mint a 290X....ergo nincs mirol beszelni."

Mit vízionáltál már megint, hogy kitaláltam miszerint a 280X erősebb a csúcs Keplernél? :DDD :C
Napshugaram, állj le a szerekről, az is segít megnyugodni. Tegnap írta hogy majd kerít 280X-es teszteket vagy ha nem akkor az enyémek közül keres, semmi mást nem tettem csak linkeltem.

Nem 780Ti fika te ssssszerencsétlen, alapon ment (gondolom..), a 280X pedig agyig húzva, olyan órajelen amit a Tahitik (7970/280X) 95%-a nem ért el soha, ezért imádtam azt a kártyát.
Ezen az órajelen esélytelen lett volna vele a játék, max ha vizet kapott volna, norbinál pedig még lazán ottvan az eredményén felül legalább 20% a kártyában, amivel játszani is tud..

Megvagy? Vérnyomásod rendben? Hangok súgják még a hülyeséget, ha igen szólj nekik h takarodó.. ;)

Olyan szintű bipoláris kilengéseket mutatsz hogy az iszonyat, ne legyél már idegbeteg az ég áldjon meg.. :U

Nézd meg ezt legalább kétszer, segít lelazulni: [link] :D

& hátha ettől lejebb megy az "agyadból" a vér.., lásd kivel van dolgod.. ;)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.