Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112151) stratova válasza MiklosSaS (#112149) üzenetére


stratova
veterán

Mellékes de legalább nem is csúnya annak a Puntónak a facelift nem tett jót.

(#112152) Jakuskacsa válasza stratova (#112151) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nekem a note nem nagyon tetszik, szerintem gusztustalan ahogy kinéz. Tény, hogy a 2014 es punto fl-je is furára sikeredett (a régi jobb volt), de a note az már túl megy a jó izlés határán.. persze szerintem. Amúgy nem ismerem a note-t, fogalmam sincs, hogy érdemes e azt választani.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#112153) norbert1998


norbert1998
veterán

Azért ez jobban odabax, mint az S350, szerintem. Motorilag ugyanazt (is) tudja. Élhető a belseje is.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#112154) Popes válasza norbert1998 (#112153) üzenetére


Popes
őstag

A buxádat is jobban odab@ssza pedig a 350-et sem olcsó fenntartani. ;) (ehhez meg egy átlag halandó embernek a gatyát is le kell tolni)

Viszont álmodozni lehet csak kellemetlen mikor a hideg falhoz ér a s.gged. :DDD

Deus ex machina

(#112155) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#112152) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sógoroméknak van egy 2010-es rakétás (1.5 dCi) Note-juk. Nagyon meg vannak vele elégedve. 110.000-ben volt amikor megvették most meg olyan 190.000-ben van. Szóval használják...alig fogyaszt cserébe döcög a kis dízel csicska.

@Fincsibe: jól néz ki. Vedd meg nekem...tedd át a kormányt a "jó" helyre oszt gurulhat is be a garázsba. Cserébe neked adom az Avensist.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112156) norbert1998 válasza Popes (#112154) üzenetére


norbert1998
veterán

A vételára ugyanannyi, mint annak az S350-nek, miért lenne olyan drága fenttartano ahhoz képest ezenkívül?

Keresztapám: Jó helyen van az a kormány ;]

(#112157) norbert1998


norbert1998
veterán

Nőstíny, főleg habnak, mert szeplők :C

[ Szerkesztve ]

(#112158) MiklosSaS válasza norbert1998 (#112157) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha megszorzod a segget 1.66-al akkor meg en is elfogadnam.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112159) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Azert eleg rendesen dolgozik az epitett viz :)

CPU: 4.7 GHz/1.36 V
Pumpa 2300 rot/min ( 4800 a maximum), 1 venti OFF, 2 venti 850-900 fordulaton. 2 haz venti ON 550-600 fordulaton, 1 hazventi OFF.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112160) Balathruin válasza MiklosSaS (#112159) üzenetére


Balathruin
veterán

Még a Windowsod is nVidia zöld? :D

(#112161) MiklosSaS válasza Balathruin (#112160) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jajaja....jó a green, had forrjon máshol a piros :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112162) Habugi válasza Balathruin (#112160) üzenetére


Habugi
addikt

Ámbár ott még mindig nem tart h olyasmivel monitorozzon amin látszik a max fesz.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112163) Popes válasza Habugi (#112162) üzenetére


Popes
őstag

Lehet hogy a HWiNFO-t is ezért ignorálják egyre több helyen , ;) lehet butítani kellene mert a sok infó csak bekavar. :D

Deus ex machina

(#112164) Habugi válasza Popes (#112163) üzenetére


Habugi
addikt

Nem tudom milyen helyeken jársz te de a magam részéről egyre több helyen látom, marhára ideje volt btw.. :K
Bekavarástól félő gyököcskéknek ott a HWMonitor is, avg oszlop ugyan nincs (se timer.., faxán lehet vele csalni/hülyíteni) és klasszisokkal butább de max az van.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112165) Popes válasza Habugi (#112164) üzenetére


Popes
őstag

Ezek szerint te jó helyekre jársz. :K

(112166) Habugi

Lehet nem ment át hogy szarkazmus volt.(Sheldon Cooper tanított :R ) Én is HWiNFO64 párti vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#112166) Habugi válasza Popes (#112165) üzenetére


Habugi
addikt

Esetleg csak nem kenyerem 5mp alatt született konteókat tényként közölni.. ;)

(#112165) Popes:

Tényleg nem, megkövetve sztornóztam is. :)

Így utólag az is leesett milyen helyekre gondoltál.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112167) stratova válasza MiklosSaS (#112161) üzenetére


stratova
veterán

WD-ből mégis a RED jobb mint a GREEN :D

(#112168) DR|FTK|NG válasza stratova (#112167) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Így van. :K

(#112169) Methionyl válasza stratova (#112167) üzenetére


Methionyl
senior tag

Nekem Green van, mégis jó. ):

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#112170) norbert1998 válasza Methionyl (#112169) üzenetére


norbert1998
veterán

De a Red azért jobb, mert vörös oldal béli ;]

(#112171) DR|FTK|NG válasza norbert1998 (#112170) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Lehet, hogy valóban jobb a vörös oldal
Vörös felirat
A Pro-t kell nézni.

(#112172) Habugi válasza DR|FTK|NG (#112171) üzenetére


Habugi
addikt

Ez egy elég élvezhető cucc csak ne lenne ~saccra fél milla.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112173) MiklosSaS válasza stratova (#112167) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

CsakaBlack! :D

(#112163) Popes: hofokok ellenorzesere nincs ertelme a HWinfonak. En nem kedvelem....evek ota hasznalom a CPU-Z/RealTemp/Aida (Everest) kombot.

Aztan ha komolyabb dologba fogok ott a mero muszer. Az nem hazudik sohasem, altalaban olyan alaplapokat veszek anin lehet merni.....amelett meg a HWInfo egy vicc.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112174) Habugi válasza MiklosSaS (#112173) üzenetére


Habugi
addikt

Szerintem is maradjunk a jól bevált dolgoknál és nyugodtan írd azt hogy a lab501-es profórumon, amihez képest minden más csak egy középszintű szánalmas lejtmenet.. :D , szóval ott nem ciki ha házventi summázás/rpm mellett nem ismerni a terhelés közbeni fesz igényt.
Akartam is mondani.., a remek bevezetőből/leírásból kimaradt hogy hány éves a takarítónőtök.., annyi mindent beleírtál h tartalomnak tűnjön de ezt a fontos dolgot nem. :P

Nyilván nem fontos, ott ránéznek a szakik a CPU-Z ablakra és egyből kisejtik az LLC-t, ebből pedig az IBT közbeni feszingást is. ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112175) MiklosSaS válasza Habugi (#112174) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem igyál egy kàvét, vagy feküdj le aludni mert ugy látszik hosszú napod volt és rendesen elfáradtál.

Ki a f@szom beszélt most a feszről?

De ha annyira furdal a kiváncsiság elárulom neked nehogy álmatlan éjszakád legyen.
Biosban 1.35-re van tolva, ami terhelés alatt 1.358 és 1.367 között ugrál mérőmüszerrel lemérve. LLC 1-en van ez kb a 8-as szint Asusnál. Asrock-nál csak 5 szint van. Uncore pedig 4.3 GHz-en.

Jah, majd elfelejtem. Ennek mi köze a lab501-hez?

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112176) Habugi válasza MiklosSaS (#112175) üzenetére


Habugi
addikt

Bunga-unga, kalvanundra penumbra! :K
Zsuga buga gozunda durva dudva.., melonundra kazunda? :F

Metundra ungara petodudva aka matundra zserbonunda, falatuka pisztunda metodudva bumba zsunga de arakundra.. :U

..csak hogy tartalmilag & válasz jelleggel/mondanivalóra egyezzenek a postjaink, a könnyebb kapcsolatteremtés érdekében..

Megjegyzem ha ez vígasztal ma este nekem se működött megfelelően a sarcasm detektorom, azért majd vess egy pillantást a diskurzusra szted kinek volt vélhetően szar napja, te toll trollmester a troll topicban te.. :P

Avagy.., ki vagy ha éhes vagy?

Nyugivan tollpihe.., reggel elolvasod mégegyszer, majd a smileylekat is észreveszed! ;)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112177) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Beteg egy vilagban elunk......

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112178) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Jó reggelt, végre nem hétfő van... :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112179) Whysperer válasza Jakuskacsa (#112148) üzenetére


Whysperer
addikt

Jó ,de nem akarok ,mert tudod ,hgoy szoktam írni aztán nem változott semmi. 8) Aztán nem akartam megint ezen témázni,hogy "fordító kell hozzád/meg figeylj oda mit írsz. stb. stb." :)

MiklosSaS: Az igen. Van ezer szingli nő akik az igazit keresik és inkább ekresik mint sem megpróbálják.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#112180) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#112178) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja. De csak álmosan ébredek :(

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112181) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112180) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, én is... bár lehet nálam ez vagy öregség vagy az enyhülő idő előjele :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112182) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#112181) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Oregseg. Az van nalam is......hiszterikus ven f@szok leszunk! Kulonosen TE :D.....vagyis te intabb p!csa :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112183) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112182) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C ;]
olyasmi, főleg az eleje igaz rám, a többi már hatásvadász túlzás :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112184) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#112183) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sajnos nincs mit tenni....

(#112179) Whysperer: beteg vilag!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112185) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112184) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát igen, ebbe bele kell törődni :D

jéé, mintha Druszám látnám ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112186) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#112185) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az mar ma lehet hogy angol foldon jar!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112187) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112186) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ohh na majd ha nem a kormány kereket tekergeti és vissza tér akkor majd újra linkelem neki :DD
és találkozol vele?
megisztok egy Bambit? :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112188) Habugi válasza MiklosSaS (#112177) üzenetére


Habugi
addikt

Írtál már petíciót a gyártónak hogy nincs Extended XXXL Ass edisön? :P

Amúgy kb jah, beteg. Megjegyzem akinek olyan a tesztoszteron termelése hogy ennyire nem tudja kordában tartani saját magát és tényleg elég neki egy műanyag csücsöri baba ami van eléggé szolgálatkész az emeltszintű igénybevételhez az inkább ezeket vásárolja/használja sem mint pokollá tegye bármelyik nő életét.

Hova-tovább lazán kreativitást feltáró kurzust kéne indítani közöttük, ugyanis nem akármilyen fantázia és képzelőerő kellhet ahhoz hogy beleéléssel döngölhessenek egy emberformájú úszógumit.. :N
Viccen kívül, biztosan tudnának meglepetést okozni, jó értelemben. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112189) Jakuskacsa válasza Whysperer (#112179) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ne legyél már ilyen... max viccből írunk ilyesmit. Nem azért, mert piszkálni szeretnénk... Te nagyon olyan! :DDD

Reggelt... Én is úgy keltem mint akit megvertek, de a reggeli megbeszélés rögtön felkeltett. A beszállító csomagolást vált, így bukta van jó sok mindenben. Viszont tud még adni régi kiszerelést, kérdés, hogy mennyit. Ha nem sokat, akkor vettem jegyet a szopórollere.

Hab&Sass: Hát nekem még sosem jutott eszembe, hogy guminőre fanyarodjak. Voltunk felnőtt boltban is a múltkor, árultak ott még műpunust is, de apám minek ha ott az igazi? Nagy kérdések ezek.. . más magyarázat tényleg nincs rá, semhogy hülyül/elbetegül a világ.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#112190) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#112187) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem. 3 órára lesz tõlem.....idõm nincs.

@Hablaty: számomra érthetetlen hogy valakit ez izgat. Mondjuk vannak akik a kecskére gerjednek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112191) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112190) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jaa értem... Akkor majd ha megyünk hozzád topik szinten, visszük magunkkal :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112192) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#112191) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

O.K.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112193) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Havernak végül a Nissan Note marad. Ma ki is fizeti....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112194) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#112193) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Na abban a méretben Honda Jazz.

© asszongya'hogy

(#112195) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#112194) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Már nem szólok bele.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112196) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#112195) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Én is csak neked mondtam :)

© asszongya'hogy

(#112197) stratova válasza MiklosSaS (#112177) üzenetére


stratova
veterán

Szerintem a szavazati arány riasztó.

(#112198) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#112196) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Csak azt nem értem hogy ha jó neki a Note, miért csesztem az időmet nagyobb autók után nézelődve?

@Sárkány: bizony!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112199) #81556480


#81556480
törölt tag

na mivammá na

(#112200) DR|FTK|NG válasza #81556480 (#112199) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Kedd van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.