Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112601) Habugi válasza Lacielvtárs (#112599) üzenetére


Habugi
addikt

Ahhoz az kéne hogy valaha láthassam a Tollpárna szemében azt az értelmet amivel ezt az infót feldolgozhatná, egymást közt szólva.. teljesen esélytelen.. :N :D

(#112600) LaciCRM:

34 éves leszek idén, a többire nem tudok reagálni.. :D

(#112602) ELACielvtárs:

Egyet találhatsz elvtársUram.. ;]

A szövegértelmezés miatt pedig ne izgasd magad, a fórum felhasználóinak 90%-a ilyen, kvázi te vagy a többség, majd igyekszem alkalmazkodni ahogyan minden más megkeseredett, vén, kopaszodó, naturizmusra hajlamos hologram is tenné a helyemben.. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112602) Lacielvtárs válasza Habugi (#112601) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

mi a teljesen esélytelen...?
látni a szemét személyesen, vagy ez értelmet látni a szemében, mert nagyon nem mindegy, és nyelvtanból - szöveg értelmezésből - mindig kettes voltam ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112603) stratova válasza Lacielvtárs (#112602) üzenetére


stratova
veterán

Kegyelemkettes? :) ;)

(#112604) Lacielvtárs válasza stratova (#112603) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

olyasmi :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112605) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#112602) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Teljesen esélytelen...jól mondja a holo. Teljesen esélytelen megérteni azt aki szereti a fakír életmódott...aki elzárja magát a külvilágtól...aki 2017-ben sms-zik ;]. Szóval nem tudom megérteni azokat akik szeretik a barlangot...de ezért is húzz a piros oldalra...szereti a lemaradott és elavult dolgokat. ;]

ECCerü, nem?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112606) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112605) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ejjha, hat nem lehet tudni... :D
Vagy csak a piros a kedvenc színe ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112607) Habugi válasza MiklosSaS (#112605) üzenetére


Habugi
addikt

Mondja ezt az, aki leragadt a tapasztalatszerzés azon vállfajánál, hogy mindent meg kell tapogatni, forgatni, nyalogatni s harapdálni ahhoz h képet lehessen róla formálni, mint egy csimpánz.. :DDD ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112608) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#112606) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Francokat....mondom szereti a fakírkodást. Csak várd meg a Zent...mindjárt nem lesznek egyszhálTesztek...mindjárt értelmét vesziti az erős egyszál. ;]

Számomra olyan mint egy nyitott könyv....csak olvasni kell tudni :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112609) MiklosSaS válasza Habugi (#112607) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pontosan. Mert ha nem akkor meg van az a rizikó amit HSM kolléga vállalt...könyvet írunk a dízel problémákról, igy hogy még autónk sem volt soha.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112610) Habugi válasza MiklosSaS (#112609) üzenetére


Habugi
addikt

Ne hozzál be a képbe harmadik felet, pláne ne ilyen suttyó módjára, nem szerencsés.. :N

Tudtommal ökörködünk, ne kezdj el megint a saját izzadtságodban fetrengeni, olyankor mindig nagyon szánalmasan végződik számodra. Csak nyugodtan, csak könnyedén. ;)

Btw..

"Pontosan."

Na ebben benne volt minden.. ;] :C

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112611) MiklosSaS válasza Habugi (#112610) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ne kezd újra a meghàtráló hátraarcot keménykedve. Példát mondtam csak, nem hozzok be harmadik felet..hisszen itt a topicban volt topon a téma. Csak próbáltalak figyelmeztetni hogy ha sokat ficánkolsz simán elsülyedsz....aztán jöhet a "Sirva kivonulok a topicból IV fejezet" ... és persze megint én leszek a gonosz és az állnok.

Persze hogy ökörködünk....trollkodunk. Mivel komoly vitában számomra nem vagy vita partner tapasztalat nélkül ;];];] :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112612) Habugi válasza MiklosSaS (#112611) üzenetére


Habugi
addikt

Hűűű..! :Y :C

Megkérdezném hogy mivaaan deeee, lassan egy éve hogy azt tanácsoltam keress fel egy jó szakembert, nem hallgattál rám, pedig kezd elhatalmasodni.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112613) MiklosSaS válasza Habugi (#112612) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kicsit upgradelt a sablont. Tudom hogy konzervativ vagy...de lépkedj kicsit te is :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112614) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

gázolajos kályha. XXI. század, Magyarország, környezetbarát busz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112615) Habugi válasza MiklosSaS (#112613) üzenetére


Habugi
addikt

Konzervatív.. :C

Ezt a kamionosUrunk által kialakított jellemrajzhoz hozzá lehet csapni.. :))

Figyelmeztetni bármire is max anyucit, abba a szerepkörbe pedig nehézkesen férnék bele mert már eladtalak volna Thaiföldre örömlánynak.. :D

Egyszer sem mentem ki a topicból, ezért hoztam a szakorvosi magaslabdát is, ha ezt gombázás nélkül hozod össze akkor.. :N

Gonosz és állnok pedig sosem vagy, ahhoz is ész kéne.. :P

Várjá' mi volt még itt.., hátraarc, elsüllyedés, keménykedés.. :DDD

Az megvan hogy még az NV Boss is vette a lapot, hiába erőlködtél.., hát igen, upgradelni kéne.. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112616) #81556480


#81556480
törölt tag

olyan jó olvasni ezt a rendszeres fellángolást köztetek. igazán dúl a lamour. úgy viccesen kulturáltan szmájlizgatva vágnátok át egymás torkát néha :DDDD

cicaharc ;]

(#112617) MiklosSaS válasza Habugi (#112615) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egyaltalan nem erolkodtem...az NV Boss vette, tudom. Nekem nem kell erolkodnom amikor sajat magad szebben tancolsz a jegen mint egy mukorcsolyas :D...csakhogy neha elsulyedsz...eleg rendesen :D

Na, most dolgom van...a poenokat tartsd meg kesobbre hogy reagalni tudjak.

(#112616) LaciCRM: dehogy vagnam el a torkat. Mondom mindig, a kicsit, az esztelent patyolgatni, segiteni kell. Probalom tanitgatni a kolykot de a koszon kivul semmi nem ragad ra :D

Visszont ezt most leirom, nehogy valaki felre ertse. Hablatyival trollkodok!!! Semmi szemelyeskedes, semmi harc....nekem tetszik a kolyok...fel cseccsrol szoptattak megis derek f@szkalap lett belole ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112618) #81556480


#81556480
törölt tag

ez nem is ciccaharc, hanem mint a kutyák. nincs meg ki itt a domináns hím, ki az okosabb a témában, így állandóan vitáztok ki tudja jobban a semmit ;]

(#112619) MiklosSaS válasza #81556480 (#112618) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondom ember, en csak csipkelodom trollkodom. A gyereket csiszolgatni, tanitani kell :D...sozzni hogy szokja a dolgokat :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112620) Habugi válasza MiklosSaS (#112617) üzenetére


Habugi
addikt

Ne menekülj!!!!! :C

Kihátrálva fogsz elsüllyedni a konzervativizmus tavának jege mentén, miközben féltucat, a topicból kivonult jégkorcsolyázó fogja mormolni körülötted, hogy ez a rengeteg, nem SMS-ben elküldött keménykedésed eredménye, mindenkit figyelmeztetve, hogy nyugtassanak meg mert attól megnyugszol!! ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112621) MiklosSaS válasza Habugi (#112620) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dehogy menekulok...csak nem tudok forumozni, mivel dolgom van. Nem lehet vezetni is meg irni is...

De mondom en annak aki okos telefont meg eleteben nem hasznalt....de lehet autot sem vezetett.....

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112622) Habugi válasza MiklosSaS (#112621) üzenetére


Habugi
addikt

Dehogynem, most jön az a rész amivel kezdtem és amitől próbáltalak megóvni már az elején, miszerint ilyenkor kezdesz szánalmassá válni.. :P

Tudom nem tisztem de a magad együgyüségében, a hirtelen hangulatváltásokkal megspékelve, ismervén s tudván h igazából nem a Te hibád csak hát na.., nem kupáltak ki eléggé, szóval nyújtom én a segítő jobbost na, hiába vagy olyan mint egy idegbeteg házörző ami néha megharapja azt a kezet is ami eteti..

Persze menjél csak a dolgodra, a változatásság kedvéért, nem mellesleg a látszat fenntartása érdekében most csináljunk úgy, mintha elhinném azt amit hablatyolsz.. ;] :P

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112623) MiklosSaS válasza Habugi (#112622) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hogy 10 részeg homokos nigger játszon veleg. .6-kor zárják a rendelőt és még két teremben nincs világitás. Majd este folytatjuk...addig játszál szépen mert ha nem holnap nem kapsz játékokat.

De most már komolyan...léptem. csá

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112624) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Apám und Hablatyologus
Csecset emlegetel :)
Mik vannak itt erre felé, jol mondja Druszam, muvesziek vagytok :C ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112625) Habugi válasza MiklosSaS (#112623) üzenetére


Habugi
addikt

..és tényleg.., hallod, tudod miért hihető hogy valóban nem vagy itt?

Azért mert annyira kevés vagy hogy mióta elmentél, érezhetően többen vagyunk..!! ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112626) stratova


stratova
veterán

Pattogatott kukorica helyett most csak puffasztott köles van itt de ettől függetlenül remekül szórakozom. :))
Ez a prücsök a nyakamban meg már az indiai csajokra IS bukik (szerencsére nem a vacsorát).

[ Szerkesztve ]

(#112627) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Izé.

Véleményem szubjektív...

(#112628) norbert1998 válasza hackeeeee (#112627) üzenetére


norbert1998
veterán

WTF?

(#112629) hackeeeee válasza norbert1998 (#112628) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Innen jött.

Véleményem szubjektív...

(#112630) norbert1998 válasza hackeeeee (#112629) üzenetére


norbert1998
veterán

Azt hittem, ez az AMD oldala :D

(#112631) hackeeeee válasza norbert1998 (#112630) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nemnem.. :D

Véleményem szubjektív...

(#112632) norbert1998 válasza hackeeeee (#112631) üzenetére


norbert1998
veterán

Aucs :C :DD

(#112633) norbert1998


norbert1998
veterán

Benching time!!!

Sisoft Sandra

(#112634) norbert1998


norbert1998
veterán

Bad link. De azzal lehet bencelni.

(#112635) MiklosSaS válasza Habugi (#112625) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Itt vagyok, hazaértem. Most már lehet neked is + az IQ-ud :D

Rájzen témára:

A pc piac nagyon összement az elmúlt 5 évben. Az asztali cpu piac pedig elég kicsike ahoz képest hogy mi volt 10-15 éve. Az Intel kényelmesen terpeszkedett mivel az utóbbi 6 évben csak önmagával kelett versenyeznie mivel majdnem nem volt konkurencia igy megtehette azt hogy kidobja évente az újatt a plussz 4-5 %-al. Na most, ugye itt a rájzen kicsit az Intelnek is lépnie kell mert hipp-hpp van konkurencia tehát ezen a pici piacon osztoszkodni kell...
Ezért szeretném ha a rájzen ütős lenne és lefedne minden kategóriát. Ebben az esetben az Intelnek lépnie kell, három lehetősége van:

I. Olcsóbban adja termékeit.
II. Marad az ár de nem 5 % lesz az évi előrelépés hanem mondjuk 15-20%.
III. Ez csak akkor ha a rájzen komolyan jó lesz. Ebben az esetben meglesz az évi 10-20% előrelépés és olcsóbban is fogja adni.

Tehát mindenféleképpen nekünk jó lesz, és nekünk vásárlóknak nagyon fontos az hogy a rájzen siker termék legyen. Még akkor is ha kézbe sem szeretnénk venni azt a processzort.

Az elmult 5-6 év rohadt gyenge volt technikai fejlődés szempontjából ami részben az AMD bénázásának köszönhető....az árak emelkedtek...fejlődés meg alig volt. Egy felső-közép alaplap Z77-es chipsettel £160-180 volt, a 2600K pedig £255. Most egy felső közép Z270-es lap £250-300 körül van, a 6700K/7700K pedig £340...tehát kb 50-60K HUF-al drágább ugyanaz a kategória. Ez igy nem jó....

Tehát, végezetül hajrá rájzen...kell az olcsóbb és gyorsabb gyíííhét.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112636) norbert1998 válasza MiklosSaS (#112635) üzenetére


norbert1998
veterán

LOL :D

Amúgy ilyen szemszögből önbeteljesítő, hogy az amd előbb utóbb odabax. Ha az intel nem csinál semmit, mert nincs ellenfél, előbb utóbb valaki beéri őket és aztán lesz újra versengés és fejlődés. Valahol szerintem ezt szándékosan is csinálja az intel.

(#112637) MiklosSaS válasza norbert1998 (#112636) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azért maradjunk reálisak. Az AMD az Intel melett olyan mint a Memo az aranyhal egy cápa melett. Ha az Intelnek az volna az érdeke bàrmikor összeroppanhatná az AMD-ét.

Számomra ha elérik azt hogy a zöldek és a kékek olcsóbban fognak jobb terméket adni....akkor emelem kalapom előttük. De pénzt nem biztos hogy kapnak tőlem egyhamar.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112638) #81556480


#81556480
törölt tag

na akkor toljunk egy bombagidiont gránátesz rausz

(#112639) MiklosSaS válasza #81556480 (#112638) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

??? Jól vagy?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112640) #81556480 válasza MiklosSaS (#112639) üzenetére


#81556480
törölt tag

bf1 - bombagidion

(#112641) MiklosSaS válasza #81556480 (#112640) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jahhh...akkor izzaszd az FX-et...had dolgozon ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112642) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ha mar az auto tema mindig topon van, meselek egy kicsit mit jelent az amikor valaki....egyszeruen hulye.

Volt egy kollegam, aki 2015-ben vett egy ilyen autot.

2013-as Renault Megane, raketa 1.6 dCi motor. Amikor megvette 2 evesen 23.000 merfoldet ment (37.000 km), gyartoi garancia, plussz megdobtak meg 18 honap garival ahonnan vette. Eleg szep penzt fizetett ki erte (8999 angol font + a garancia. Ezert mar autot is lehetett volna nezni)...
Tehat David a kollega nagyon boldog volt. Csak az volt a gubanc hogy nem ertett az autokhoz....a Megane elott egy 1996-os Ford Mondeo-ja volt ...durvan 11 evig tartotta a verdat...amiutan szetesett adta el csak...ocskavasnak...de kiszolgalta.
Ugy 2007 korul egy "nagytudasu"szaki azt mondta hogy a gazolajba keverjen egy kis 2T (ket utemu) olajat...jobb lesz a kenes, csondesebb lesz a motor. Ami igaz is az olyan egyszeru matuzsalem dizeleknel (1.8 TD) mint ami anno a fordjan volt. Csakhogy a David gyerek megtartotta jo szokasat es rendszerint adagolta a raketa dCi megane-ba is a 2T olajat..a ket ev alat megtett ugy 25.000 merfoldet (39.000 km kb) ami ha csak a 6 liter atlagot szamoljuk elegetett olyan 2250 liter gazolajat. Az urban legend azt mondja hogy 0.3 liter olaj - 50 liter gazolajba...ami durvan 13 liter 2T olajat jelent.

A vegeredmeny? A gyerek letesztelte hogy 13 liter 2T olaj bir elegetni a turbo, a pumpa, a befecskendezok es a lambda szonda. Mivel az autoja csutortok reggel a tesco parkolojaban mar nem indult...trailer..Renault szerviz...diagnosztika...eredmeny.

Kemeny tanulopenz ez neki. Sajnalom mert derek gyerek, dolgos, szorgalmas...csak az IQ nincs toppon....visszont ha elcsiripelte volna nekem hogy egy modern dizel raketaba 2T olajat ont...lehet meg aznap az agyonveres utan szetkaptuk volna a motort kipuccolni...de sajnos igy perkalhatja a par ezer fontot....es lof@szt er a garancia is...

A szerencsetlenje ma este meselte a sztorijat egy pofa sor melett. Csak neztem, nem is tudom mit mondtam...de hogy lehet valaki ennyire hulye? Aki majdnem 15 eve autot vezet es lassan 40 fele kacsingat?

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112643) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hülye kérdések órája :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#112644) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#112643) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C :C :C :W

jó reggelt néktök, mindönkinek :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112645) MiklosSaS válasza bandi0000 (#112643) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:O

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112646) Popes válasza MiklosSaS (#112642) üzenetére


Popes
őstag

Szerintem a kollégád ott tolta el hogy beletett valami szutyok minőségű 2T olajat. Az 1.9 cdti vivaróba aki csinálta a "chip tuningot" az is erőteljesen javasolta a 2T olaj használatát. Ha nem is minden tankolásnál de rendszeresen kapta a Full synt Castrol Racing Powert vagy észter bázisú full synt versenyolajat,(mikor melyik volt) és bőven 300E+ km után sem volt ilyen gondja.(pedig még a lelke is ki lett taposva)
Annyit hozzátennék hogy ezek az olajak megfelelő adagolás mellett szinte teljesen füstmentesek még a kétüteműben is ahol közel sem tökéletes az égés. MZ-be versenyen az észterbázisú olajat 1:100 arányban kapta olyan kenése van.(és nem köpi a taknyot a kipufogó felé) :R

Deus ex machina

(#112647) Popes válasza Popes (#112646) üzenetére


Popes
őstag

Itt meg lehet nézni hogy mennyit füstöl tőle az MZ amikor húzva van a füle. LINK :D

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#112648) Whysperer válasza MiklosSaS (#112614) üzenetére


Whysperer
addikt

Reggelt. "Most hallgattam tegnap a rádióba a muksót és azt mondta ,hogy azért robbantak le meg azért füstölnek ,mert friss technológia és a új fajta anyaghasználat miatt még nincsenek behangolva a járművek". :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#112649) norbert1998 válasza MiklosSaS (#112642) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez mind szép és jó, de mi bajod is van ezzel az autóval? "Ennyiért autót is lehetett volna"

(#112650) MiklosSaS válasza norbert1998 (#112649) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ugye te sem gondood komolyan hogy 11.000 €-ért olyat, használtan?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.