Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112401) hackeeeee válasza MiklosSaS (#112387) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kíváncsian várom, hogy mit tudnak letenni AMD vonalon az asztalra. Ugye az AM3+ után jó lenne, ha villantanának valamit, mert az eléggé gáz volt, a Fatality lapokat kivéve.

Kutya témára:+1 a labradorra! :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#112402) #81556480 válasza Habugi (#112400) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ennyi? ennyire telik tőled? Na mivan habugi, kapd már össze magad ;]

(#112403) MiklosSaS válasza #81556480 (#112402) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Majd holnap reggel. Ma már volt szarás ;]

@hackeeee: az a lap jól néz ki. Ha olyan minőségü mint a Z170 OC Formula...és a VRM is hasonló....akkor az egy jemény tuning lap lesz.

Labrador us szerintem. Igaz én jobban szeretem a német juhászt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112404) hackeeeee válasza MiklosSaS (#112403) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A német juhász is jó választás, családban volt, vagyis sógoromnak volt sok. Ő nagyon szerette őket. :)

Gyerkőc, gyerkőcök mellé szerintem is a labrador az egyik legjobb. :) Imádja a gyerekeket, főként ha velük együtt nő fel.

Véleményem szubjektív...

(#112405) Gyuri27 válasza hackeeeee (#112404) üzenetére


Gyuri27
félisten

Volt foxink, német juhász, tacskó, német juhász keverék mind imádták unokaöcsémet.
Szóval mindegy milyen kutya. Amelyik nem szereti a gyereket ott a csákánynyél és jó éjt. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#112406) MiklosSaS válasza hackeeeee (#112404) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja. Meg lesz ma beszélve..de 90 % hogy fehér labrador lesz.

@Gyuri: ne olyan agresszivan :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112407) hackeeeee válasza Gyuri27 (#112405) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Izé, Én nem mondtam azt, hogy Ők nem azok! :)

Minden nevelés kérdése.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#112408) Gyuri27 válasza MiklosSaS (#112406) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát felénk a jószág meg a gyerek. Ha erre nem vigyáz a kutya akkor mit csinálsz vele?

Amd - Radeon - Ryzen

(#112409) Habugi válasza #81556480 (#112402) üzenetére


Habugi
addikt

Vigyázzá' mert előkerül a habverő.. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112410) Popes válasza MiklosSaS (#112403) üzenetére


Popes
őstag

Első kutyám egy fekete labrador volt(pedig én is német juhászt szerettem volna) és nem bántam meg. Azóta annyiban változott a véleményem hogy örök kedvencem marad egy pittbull- bull keverék, gyerek mellé csak azért nem ajánlanám mert "egyemberes" és határozott nevelést igényel, viszont az életét is odaadná a gazdájáért.(szó szerint!) Azóta hogy megmérgezték :((( nem is volt másik kutyám.(macskás lettem :B )

Deus ex machina

(#112411) MiklosSaS válasza Habugi (#112409) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mit csinálsz, kiverwd nála a habot??? ;]

Tøbbiek: mondom, fontolóra van véve....aztán döntünk.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112412) Popes válasza MiklosSaS (#112411) üzenetére


Popes
őstag

Nem ki, rá! ;]

ghj

Deus ex machina

(#112413) MiklosSaS válasza Popes (#112412) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Majd egyutt hablatyolnak a paplan alatt :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112414) norbert1998 válasza MiklosSaS (#112398) üzenetére


norbert1998
veterán

Nemwtjuhaszal se lehet gond :)

Labradort nem ismerem, de az előbbinél nem láttam még okosabb kutyát.

[ Szerkesztve ]

(#112415) hackeeeee válasza norbert1998 (#112414) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát pedig, a Labrador is az.. Lásd, vakvezető kutyák, pl. :)

Véleményem szubjektív...

(#112416) norbert1998 válasza hackeeeee (#112415) üzenetére


norbert1998
veterán

Elhiszem, ezért is mondom, hogy nem ismerem, tudom, hogy jó kutyus az is, de nem ismerem még :)

Ezt most jól megfogalmaztam :D

[ Szerkesztve ]

(#112417) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112411) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nah hogy én is beleugassak a kutya témába ;]

En nem vennék háziállatot.
Főleg nem kis gyermek mellé.
Mwg akkor sem ha okos a kutya.
Bár en nem vagyok nagy allatbarat, szeretem őket, de nem annyira hogy nekem is legyen.
De ez az en véleményem :K

Ui. Me'nem vesztek sasfiokat ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112418) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#112417) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Há me sasfiókát csinálunk ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112419) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112418) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jogos, azt nem kell venni :W
Latod mennyi eszem van... :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112420) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#112419) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha találsz eladót, szólj nekem is. Fehér legyen, az a lényeg....had lássuk a sötétben ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112421) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112420) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :DD ;]
Ok :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112422) bandi0000


bandi0000
nagyúr

gyerek mellé kutyát lehet venni, nevelésen múlik az egész, egyrészt ha a gyerek már ott van és oda megy a kutya mellé, akkor nem lehet gond, akkor se ha a kutya már öregebb és úgy megy a gyerek, persze ha jól neveltétek

a kuvaszt mondták mondják olyan kutyának aki okos, de megbolondul, na már most én pár éves koromban, elvileg kicsi voltam de a kuvasz kutyánk pont ellett vagyis voltak kiskutyái, én meg bemásztam a kiskutyákhoz, na már most ha rosszul lett vna nevelve, akkor engem szét kap a kutya, mert félti a kölykeit, most már német juhászaink vannak, de mikor kb 10 év körül voltam emlékszek hogy szekáltam szegény kan kutyánkat, vertem birkóztam vele, bántani nem bántott, de egyszer rám morgott, és ez se baj, mert nyilván elege volt belőlem, de bántani nem bántott volna, az után én is befejeztem vele ezt a fajta játékot :D

Xbox One: bandymnc

(#112423) MrM94


MrM94
őstag

+1 a labradorra.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#112424) Gyuri27 válasza bandi0000 (#112422) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hugom még pici volt +-4 éves). Eltünt (kb 1 perc, mindig szökött). Kimentem. Mit látok. Eszik a kutyával. Nem volt 2 perce, hogy a kutya megkapta a maradék paprikás krumplit (szóval nem szaros volt). Ott eszik meg a pici ujjával birizgálja a kutya szemét. Az meg állt és nem csinált semmit. Pedig ugye a kutyák nagy többsége nem szereti ha evés közben baszkurálják őket. Azt meg egyik se szereti ha a szemét nyomkodják.

Az előző foxi meg annyira volt okos, hogy bármit, bárkit rá lehetett bízni. Unokaöcsémet mint mondtam nagyon szerette. Pedig hetente volt nálunk egy fél délutánt. De volt olyan, hogy a kotló egy kiscsibét bántott (miért ne kérdezd, van ilyen). Behoztuk a csibét. Mikor jobban lett (pár nap után) Kitti gondjaira biztuk. A csibe a két kutyával nőtt fel (velük is aludt). A kotló még vagy kétszer próbálta bántani. De Kitti erről lebeszélte.

Ha nem ilyen a kutya azt el kell takarítani a portáról.

Amd - Radeon - Ryzen

(#112425) #81556480 válasza MrM94 (#112423) üzenetére


#81556480
törölt tag

mondja ezt egy macska

(#112426) bandi0000 válasza Gyuri27 (#112424) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ebbe egyetértek, mindenki szörnyülködik ha bántja valaki a kutyát, de a mienk pl ezért áll meg az ajtóba nyitott kapunál... másé meg kiszalad azt vissza kell rángatni, meg kell nevelni és nincs gond

Xbox One: bandymnc

(#112427) Lacielvtárs válasza #81556480 (#112425) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

És tényleg ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112428) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112429) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112428) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jézus atya úr isten :W :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112430) norbert1998


norbert1998
veterán

Hírdetésem szövege:
Eladó a címben említett telefon. Kijelző nincs, blablabla Minden más hibátlan.

Üzenet:
Szia!
Ez melyik típus (D800,D802,) ?

A kijelző milyen állapotban van,

Mit írjak erre? :O

[ Szerkesztve ]

(#112431) Balathruin válasza norbert1998 (#112430) üzenetére


Balathruin
veterán

Olvassa el még úgy háromszor a hirdetést.

(#112432) MiklosSaS válasza norbert1998 (#112430) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szép tiszta és átlátszó :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112433) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112432) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+99999999 :C
Víztiszta :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112434) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr




~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112435) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Es itt vannak (elmeletben) a rajzenek........hat.....16 szalal mennek neki a 8 szalas i7-nek.....12 szalal mennek neki a 4 szalas i5-nek....egy kis FX erzesem van :)

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112436) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112435) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Pedig a 'sok szál' mar bizonyított ezt azt a multban is :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112437) Popes válasza MiklosSaS (#112435) üzenetére


Popes
őstag

Felőlem mehetnek akárhány maggal/szállal az aktuális intel ellen ha árban alá tudnak menni és hozza azt a teljesítményt(vagy inkább többet), ha ezt nem tudják meglépni akkor buktavári van.

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#112438) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#112436) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem annyira nem de hasonló lesz mint az FX. Sok szálban jó, kevés szálban gyenge. Öröm lesz ha.megütik a haswell szintet c/c-ban.

Nem hiába az 1700X *8 mag/ 16 szál) a 7700K (4 mag/ 8 szál) ellenfele....az R5 6 mag/ 12 szál VS i5 4 szálról nem is beszélve.

Meg aztán lesz 2018 tele amig ezek mind a boltokban lesznek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112439) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112438) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Érezd apám a pejoratív szó hasznalatom... :D
En majd akkpr gondolkodom újra amdben, ha majd te is ajánlani fogod :K

És nem sértegetni akarom az amdt...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112440) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#112439) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha az elkövetkező két évben gyorsaságban és bugmentes stabilitásban az intel szintén lesz és valamivel olcsóbb akkor ajánlani fogom.

De az első évben azt ajánlom hogy mindenki tartsa magát távol tőle....először bizonyitson...ahogy az Intel teszi több mint 40 éve.

Az Abu féle meglátások nem érdekelnek. Driverek, c/c, tuning potenciál és skálázódás, memória és ssd kezelés és az egyik legfontosabb dolog az alaplapok minősége...na ezek amik engem érdekelnek. Hiába futt le a render gyorsabban mint a 6900K-n ha játékban alázza a 4.5 GHz-es i5 szkájlék a 16 szálas csúcs rájzent.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112441) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112440) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ezzel egyet tudok érteni :R
Kezdetben úgy is bug halmaz lesz, mint szinte minden újdonság...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112442) Malibutomi válasza MiklosSaS (#112435) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Te mindent rogton megeszel?
Azon kivul hogy van-e barmi valosagalapja, lehet-e tudni hogy ez mire vonatkozik? Mivel senki nem tudja sem a teljesitmenyt sem az arat?

Azt ertem, csalodtal bennuk, okes. De hogy minden AMD pletykat egy jo negativ csavarral es egy kis kopkodessel hozol elo....
Bele sem gondolsz hogy nincs a vilagon aki mindezek teljesitmenyet mar tudna, meg tan az AMD sem, de megint gyorsan bedobtad kicsit hozzakoltve, es az AMD-t megrugdosva mindenfele alap nelkul.
Nem tul profi hozzaallas szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#112443) MiklosSaS válasza Malibutomi (#112442) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Most mi a baj? A táblázat alapján a 8 szálas i7 megfelelője a 16 szálas R7. A 4 szálas i5 megfelelője az a 12 szálas R5. Mindez a táblázat alapján.

És leírtam azt hogy olyan 2 év mulva ajánlanám is ha minden rendben lesz velük. Ebbe mi a hiba? Most nem értem.

Jah..és én valószinüleg Skylake-X előtt ki fogom próbálni....ergo pénzt adok nekiek annyi csalódás után....ùjra.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112444) Malibutomi válasza MiklosSaS (#112443) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Egy tablazat alapjan amirol nem tudod van-e alapja, azt sem mire vonatkozik. Lehet az arra, lehet arra hova szanjak a piacon de a teljesitmenyhez semmi koze.
Csak rogton hozzatetted a te prekoncepciodat miszerint FX2 lesz.

Szoval a semmire alapozott prekoncepciot osztasz meg.

Mi lesz ha csak Haswell szintet ernek el vele, es igaz a tablazat es 6/12-est kuldenek i5 ellen? Mivel egy 6600k nem gyorsabb jatekokban mint egy hasi i7 eleg hulye lenne aki ugyanazert az arert egy i5-ot vesz nem gondolod? Ha az intel arulna most hasi i7-et DDR4 tamogatassal skylake i5 aron, ugyanez lenne a konkluzio, csak a hulye venne az utobbit.

Egy szonak is szaz a vege a lehuzassal megvarnam a teszteket.

(#112445) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ajj gyerekek, megint rám jött az 5 perc, már pár hónapja agyalok hogy mit kéne csinálni, ugye konfigról lejárt szinte a gari, el akarom adni, csak az a kérdés, hogy mit helyette, ha hasonlót szeretnék összerakni akkor rá menne a mostani ára + még talán egy kicsi, de akkor gyengébb lenne mint most, viszont ha nagyon le butítanám valami G-s proci vagy I3, akkor se sok pénz marad majd meg a mostani árából, de leg olcsóbb lesz, és még a laptop, nagyon rá izgultam ezekre a használt csodákra, 1 év garit adnak rá, meg lehet még venni rá fél évet, és akkor még is csak hordozható lenne, gyakorlatilag a mostanit se használom ki, netezek + irodai cuccok, na meg a visual studio... szeretem ha egyből csinál mindent a gép, ezért esetleg jó megoldás lenne a laptop, viszont mivel mindig is volt PC-m ezért ilyen érvágásnak érezném, viszont ha meg tényleg egy olcsó PC-t meg laptopot vennék az sokba kerülne, és akkor lenne egy gyenge gépem amivel ott lennék ahol a part szakad :D

kicsit drágállom, de pl ilyet adnak 160 ért, talán SSD-t dobnék bele, és gondolom én hogy annyira nem venném észre e között és a 4690k közötti különbséget

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#112446) #81556480 válasza bandi0000 (#112445) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#112447) Popes válasza bandi0000 (#112445) üzenetére


Popes
őstag

Nekem is tavasszal járnak le a garanciák a cuccaimról de egyelőre meggyőztem magam hogy még meg vagyok vele elégedve.(nem mondom hogy nem bírnám megszokni az újabb generációt, de amíg kiszolgál anélkül hogy agybajt kapjak, addig marad) :B

Deus ex machina

(#112448) bandi0000 válasza #81556480 (#112446) üzenetére


bandi0000
nagyúr

köszönjük, véleménye fontos számunkra :D

(#112447) Popes: nekem sem az a gond hogy nem szolgálna ki, csak rá vagyok kattanva arra, hogy ha pl beszarik a lap, akkor 50k megy a levesbe, ha meg eladom akkor leg meg marad a pénz, csak annyira megdrágultak a pc-s cuccok, hogy lassan használtam se éri meg venni semmit

Xbox One: bandymnc

(#112449) MiklosSaS válasza Malibutomi (#112444) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tul komolyan veszed....lazulj kicsit. Ezek csak talalgatasok :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112450) Popes válasza bandi0000 (#112448) üzenetére


Popes
őstag

Minden cuccom drágábban tudnám eladni mint ahogy vettem,(na jó nem mindet) de most úgy vagyok vele hogy gari nélkül is úgy tudom majd eladni hogy nullán leszek és használtam 3 évig.(eddig)

Deus ex machina

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.