Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112251) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ebédidő....vééégre!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112252) Methionyl válasza MiklosSaS (#112251) üzenetére


Methionyl
senior tag

Meló vége, jön a 2. kv. Tanulás ON. :(

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#112253) MiklosSaS válasza Methionyl (#112252) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jó neked.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112254) #81556480


#81556480
törölt tag

+11 fok elég baráti

(#112255) MiklosSaS válasza #81556480 (#112254) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hol?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112256) norbert1998


norbert1998
veterán

Holnap új melóhelyen kezdek.
Persze ez is csak diákmunka.
Autóipari termek megrendeléseket kell angolul lebonyolítani. Ahhoz képest a br 800 nem túl sok szerintem, mégsem egy nyamvadt gombot nyomogatok, de mivelhogy TESCO nincs, addig jó ez is :)

(#112257) #81556480 válasza MiklosSaS (#112255) üzenetére


#81556480
törölt tag

Stratford

(#112258) MiklosSaS válasza #81556480 (#112257) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja. Melegszik az idõ, olvad a képzeletbeli hó és jég.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112259) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Olvastátok ma, 6-700 $-ról indit a rájzen..ami majd olyan 700 £/€ ...simán 200-220.000 HUF lesz. Hozzá majd egy rendes alaplap olyan 200-300 $ ami surolni fogja a 80-100.000 HUF-ot.

Ugye itt Angliábam elég nagy a fizetõ erõ vagyis nem gond kiperkálni az embereknek 6-700 £-ot hardverre, de igy is a játékosok több mint 70 %-a i5 és mainstream i7-ben gondolkodik. Olyan 15 % célozza meg az X99-et, és annak a negyedje ad ki pénzt a £600-700-nál drágább processzorra. Tehát matematikailag a játékosok 3.75 %-járól van szó. Ennek a "tömegnek" ha jól csinálja az AMD akkor meggyõzi a felét hogy ne Intelt hanem rájzent vegyen. Ami azt jelenti hogy az új csodaerõs rájzen a játékosok 1.875 %-nak szól.
Hiába gyors meg megveri a 6900K-t pár tesztben, az aki £350 alatt nézelõdik CPU után az akkor sem fogja megvenni. Különösen hogy jövõre átalakul a piac...mainstream i7- 6 mag/12 szâl, i5- 6 mag / 6 szál, i3 pedig nativ 4 mag.

Tehát ebben az évben nagyon nem lesz konkurenciája az Intelnek mainstream vonalon...vagyis ott ahol a legtöbb processzort adják el. Amire meg kijönnek a kicsi rájzenek a vásárlók többsége megvárja az Intel lépését.

Marketing a'la AMD.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112260) Malibutomi válasza MiklosSaS (#112259) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az megvan hogy a kicsikbol is mar kint vannak az ES peldanyok, es csak kevessel a 8/16 utan jonnek?

(#112261) MiklosSaS válasza Malibutomi (#112260) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja. Majd június vagy juliusban lesz bejel3ntve, aug.-szeptemberben lesznek a boltokban. Januàrban meg itt az új intel processzor.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112262) Malibutomi válasza MiklosSaS (#112261) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem tul okos dolog alaptalan talalgatas alapjan kopkodni elore szerintem.

(#112263) MiklosSaS válasza Malibutomi (#112262) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem bizony, de az a kijelentés mondás hogy " a történelem ismétli önmagát" az AMD esetén boritékolható.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112264) #81556480


#81556480
törölt tag

Én meg most indulok haza United sassdomból szóval addig habugizáljátok a témát aztán kuss mert rátok uszitom lacielvtárs himi homi druszámat.

A ryzen az RAJ-ZEN ? Szóval a tesók procija. 😈

(#112265) Popes válasza MiklosSaS (#112263) üzenetére


Popes
őstag

Az utóbbi időben nagyon negatív hullámokkal bombázod az AMD-t ;) , kellene egy kis kikapcsolódás neked és még lehet az is hogy újra átesnél egy szemléletváltáson. ;]

Talán még az ilyen csajokat sem utasítanád el zsigerből. :DDD

hjk

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#112266) MiklosSaS válasza Popes (#112265) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nagyot csalódtam bennük. Éveken átal toltam nekik a pénzt. Szinte értelmetlenúl.....

Azért a kiskoru lánykáért még börtön jár.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112267) norbert1998 válasza MiklosSaS (#112266) üzenetére


norbert1998
veterán

Már megint a Mártírkodas:O

Nyilvánvalóan annyira nem hülye sok ember, hogy valóban underage csajról csináljon szexuális témájú képet. Vagy a mai világban már ez sem számít?

Az mondjuk nemrég eléggé furcsának tűnt nekem, hogy nem szexuális témájú képeken bőven underage is szerepelhet legálisan, ádámévaköntösben

(#112268) MiklosSaS válasza norbert1998 (#112267) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jó'van. Abba hagyom.

Más:

Hogy verném a f@szom az összes málészájú figyelmetlen sofőrjébe bele. Mwgállok a gyalogis átkelő előtt hogy engedjem átal a kis srácot, egy támtám figyelmetlen farok meg belém jón. Tropára ment a hátsó lökháritó.....
Most elbaszhatok egy-két napot a szervízen, meg jön a fél kilós papírmunka...meg a két órás magyaràzkodás telefonban....... :W :W :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112269) Habugi válasza MiklosSaS (#112268) üzenetére


Habugi
addikt

Az szép.. :U

Alvás előttre egy jó kis megosztó történet: [link]

ON

A kommenteket érdemes elolvasni a videó alatt.., vagyonok mennek országimázsra pedig innen egy A4-es lapnyi gyűjtemény visszaadná a lényegünk 95%-át.. :)

Prok és kontrák mellett..

Adott két közfeladatot ellátó személy, akik egy jeggyel nem rendelkező személyt próbálnak leszállítani aki mellesleg kéreget is, ami tilos.
Megkérdőjelezhető stílusban kommunikálnak már a videón, ugyan az előzményeket nem ismerhetjük..
Önjelölt RobinHoodot a háttérben szívesen megkérdezném, mégis hogyan oldotta volna meg az utas leszállítását, pusztán azért mert ha esetleg a koldulás okán érkezik panasz, ami járatszám illetve időpont alapján a biztonsági őrök útvonalára esett, munkaidő után vették volna elő őket miszerint rosszul végzik azt, esetleg ennek okán el is bocsájtják.
Itt érdemes megállni fél pillanatra.., mert ez a "ha van sapka azért, ha nincs sapka azért" esete.. :U

Kérdem én, annak ellenére hogy a stílus valóban megkérdőjelezhető, aki ilyen munkakörülmények között dolgozik hogy gyakorlatilag bármit csinál ő a hibás, teszem azt hónapok óta, mégis milyen morállal kéne belevágnia egy-egy ilyen intézkedésbe?! :F

Gerzsonka is nyafival indít.., nyü-nyü-nyűűű, telnek múlnak a másodpercek, a feszültség nő. Közli az őt közrefogó biztonságiak egyike az állomásra érkezvén hogy "leszállsz", Gerzsonka egy pillanatra elhagyva a Pócsi-szűzmária stílust és hangnemet közli hogy "igen, leszállok", majd egészen 3mp-el később némi újabb hattyú halála színjáték után fogja magát és bevágodik az ülésbe és belekapaszkodik a korlátba.., és a felszólítást immár elutasítván közli hogy "de nem..". :U

Ugye Gerzsonka ismerős a két eljáró személy számára, elég korán közlik RobinHooddal, na mire bepattan az ülésbe és elkezd kapaszkodni a korlátba mint egy majom addig a srácoknak elpattan a cérnája.
Meglepő? Most komolyan? Mi a fészkes attya úúúúr istent kellett volna csinálniuk abban a pillanatban?!
Nyilvánvaló hogy Gerzsonka még akkor is hazudik amikor kérdez.. :U

Na és akkor az utasok reakciói/fellépése.., elképesztő.., annak ellenére is hogy harmadjára.., igen, a stílus megkérdőjelezhető de most komolyan, a Parlamentben ülés közben elég gyakran ennél sokkal cifrábban beszélnek egymással azok, akik az országot vezetik..(mert mi felhatalmaztuk őket erre), az miért nem zavar senkit?
Pedig azok ráadásul nem egyetlen kéregetőtől vonják meg a kövi félóra nettó keresetét, hanem százezreket visznek nyomorba.. :U

Oké, jellemrajz/fizimiska alapján nagyjából gyorsan felmérhető a két eljáró biztonsági őr de könyörgöm, a fentiek fényében mégis mit várunk honnan és kik jelentkezzenek az ehhez hasonló posztok/feladatok elvégzésére?! Buddhisták? Egy hét alatt állna le a BKV..
Ja, hogy gondolkozni már luxus.., ééértem..

Ugye tömegpszichózis és csordásodás, amikor a cuncula is a háttérből közli hogy "felveszem az arcát.." (:O), nem vagyok egy könnyen dühbe guruló ember de simán mondtam volna neki hogy a kedves anyukádét a patológián, esetleg.. :((( :((

Elképesztő hogy mennyire nem a földön járnak egyesek.. :U

Oké, utazzon ideje 98%-ában ingyen Gerzsonka hogyha és amennyiben számára nem elég ha a megállókban kéreget, én ezt ugyan nem tehetem meg de nem is azonos az életünk, csinálja.., de amikor abban a 2%-ban le akarják őt szállítani akkor ugyan szálljon már le a qrva anyjába arra az 5p-re amíg érkezik a következő szerelvény/ellenkező irány, ne csinálja a hangulatot meg ugrassza egymásnak az embereket a színjátékával az isten verje meg.. :W

Ez a sok gyöpös agyú bárgyú marha meg kb fel sem fogja mi zajlik ilyenkor, egy s*gglyuknyi résen keresztül szemlélik a nyomorultak az őket körülvevő világot, hogy a faék hozzájuk képest hypertech, szánalom.
Ezért lehet ebben az országban bármit megtenni és ezért lehet az emberekkel gyak. bármit megcsinálni, pont ennyi idő és pont ennyi apropó kell ahhoz hogy egymásnak ugrasszanak minket.., annyira tipikus, annyira Magyar.. :( :o

OFF

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112270) MiklosSaS válasza Habugi (#112269) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ami qrvara idegesit, az az hogy ezt az autot nagyon megvigyaztam...tobb torodest kapott tolem mint barmi mas targy ( 3-4 havonta fenyezes, hetente kivul/belul mosas, fel evente karpit tisztitas, csak minosegi olaj, gazolaj, szurok, stb).

Remelem eredeti Volvo lokharitot es stopot kapok mert ha nem akkor jobban megismerik Fogarassy Miklost!

@A regenyedet majd reggel xaras kozben elolvasom. Most megyek aludni!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112271) Habugi válasza MiklosSaS (#112270) üzenetére


Habugi
addikt

Áh, ne fújd fel, nem érdemes.. :N

Egy hogy a Volvok nem szarból vannak és a képek alapján az alváz valszeg nem kapott, kettő hogy ugye minden egyes baleset/koccanás mentes nappal csak nőtt ezen pillanat bekövetkeztének esélye, a nagy számok törvénye ellened dolgozott.

Úgy emlékszem meséltem a muterom esetét, közel 40éve van jogsija, utolsó ~20-25év totál mákos, baleset mentes volt (Budapesten ez achievement sztem^^) egészen egy tavaly októbert lezáró 15hónapos ciklusig. Ebben a 15hónapos ciklusban ugyanis zsinórban 4x álltak bele a 14éves Swiftjébe, ebből ha jól emlékszem 3x úgy hogy állt a pirosnál.. :DDD ;] :C
Vonóhorog powa btw.., emléxem milyen mérges volt apánkra h minek az oda, ő meg csak mondogatta h jóaz, jóaz, nem árt.., na az utolsó GLS furgon ami kb azonos szituban állt bele hátulról egy zebra előtt.., szóval azt vontatóval vitték el mert kivérzett.. :DDD
A horog mindent megfog kb, a Swiftnek alig lett baja, a furgonnak pedig gyak. eltűnt az eleje, mára már úgy néz ki a horog mint amivel gránitot szántottak.. :C

Az egyik esetet úgy képzeld el h állsz a lámpánál külső kanyarodóban 3. v 4.-ként, majd a melletted félig a járdán parkoló autó fél méterről belédtolat.., csak úgy érted, mintha ott sem lettél volna. :DDD

Most érted, ~25év koccanás mentesség után 15hónapon belül 4x lebombáznak az miaz teszerinted? :D

Hawking & Einstein duónak odalökném ezt a szitut h ugyan vezessék már le azt a valószínűség szám. egyenletet ami ezt igazolja/lehetővé teszi, sztem adták is volna vissza a diplomáikat.. ;]

Muter teljesen kikészült idegileg, mi persze jáú' gyerekek módjára rommá trollkodjuk ezzel a mai napig, miszerint a 60at frissen átlépve is olyan népszerű a "fara" amit bármelyik huszonéves jányka megirigyelne.. :P ;]

Btw.., igazán megtisztelő a tudat, hogy az esszéimet az alkotás nemes s becses folyamata mellé tartogatod..

..hogy vinne el a rézfaxú bagoly.. :D ;)

Ryzen március, VEGA Q2 ennyit a Q1-ről.., várhatóan nyár közepe/vége: [link] :(((

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#112272) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#112268) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az szép...
akkor jobb reggelt
de vigasztaljon a tudat hogy nem csak te szenvedtél tegnap :U
tegnap voltam szülői értekezleten, életemben először :K
nem akarom elhinni hogy majd fél óráig volt beszéd téma hogy a szülkök pénzén tegyenek légkondit a terembe :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112273) MiklosSaS válasza Habugi (#112271) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na elolvastam. Meglepõ részmrõl de igazad van.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112274) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#112268) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Fasza :/

Az hagyján, hogy hetekig (magyarhonban akár hónapokig) eltart, mire lepapírozod, aztán helyre jön, a legszomorúbb az, hogy már sose lesz sérülésmentes az autó, aka gyári fényezés :( egy majom miatt... 🐒

De legalább "örülhetsz", hogy nem egy bevásárlás után találtad így a parkolóban...

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#112275) MiklosSaS válasza Habugi (#112271) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

És márciusban csak a nagy rájzen. A kicsi meg majd Q3 de lehet az AMD-ét ismerve Q4 is.

Ugy látszik ha váltok szkájlékrõl akkor a szkájlék-E lesz. Nálam a £450 max £500 a lélekhatár amit kiadok processzorra. Lehet jó még takarékos a rájzen de £700-ért megdughatják...Lizukával együtt.

Termèszetesen abban az esetben ha megszegem a fogadalmam.

Mondjuk engem a Vega nagyon nem ízgat....nyár közepén kijön, tël eleje mire használható is lesz. Én inkább a 2080Ti-re vagyok kivàncsi....addig el vagyok a 980Ti-vel.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112276) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#112274) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ezért parázok én is hogy látszani fog a csere. Plussz a stop is más árnyalatu lesz....új vs 6 éves :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112277) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#112276) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Sajnos friss/máshogy fényezett elem észrevehető lesz, csak a kérdés, hogy mennyire. Például a 6 éves Hondánkon, anno az ajtót végighúzták, amit tök jól megcsináltak, nem lehetett megkondani...de az egy olyan szín is, sőtét lila volt. Ennek ellenére a hátsó lökösbe még előző tulajnál mentek bele, az látszott napfényben, hogy újrafújt elem... btw. az illesztésekkel nem szokott gond lenni.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#112278) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#112277) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Remélem hogy a Volvonál meg tudják majd csinálni. Meg aztán remélem a biztositót sem fogja zavar i a £90 óradíj.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112279) Popes válasza MiklosSaS (#112278) üzenetére


Popes
őstag

Egy gyári minőségű javításnál az a lényeg hogy ne lehessen megmondani hogy javítva volt, a biztosítóval meg neked kell lejátszani hogy mennyi avulást számol.(ezen múlik hogy neked mibe fog fájni) A színt is össze lehet hozni, max kap egy komplett polírt nem csak a környező elemekkel polírozzák össze. Nem tudom hogy nálatok englishonban hogy megy ez de abban biztos vagyok hogy lehet még az a vas olyan mint a gyári.(vagy a korához képest még jobb is)

Deus ex machina

(#112280) Malibutomi válasza MiklosSaS (#112275) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Meg mindig erdekelne honnan huzod elo a Q3 Q4 tippeket.

Eddog az csak olyan info jott hogy nem sokkal egymas utan jonnek.

(#112281) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#112278) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Baszogatni kell őket, hogy megcsinálják 99%-osra. :)

© asszongya'hogy

(#112282) norbert1998 válasza Habugi (#112271) üzenetére


norbert1998
veterán

Most ettem meg egy kurvanagy pizzat, mindjárt megyek én is a nagy fehérre, majd ott elolvasom ;]

Lili na az úgy ott van. Nekünk az egyetlen beruházás egy mikró volt :D

(#112283) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#112282) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

mikró? a suliba? :D
vicc hogy akkor mit fizet az állam, ha minden nekünk, szülőknek kell fizetni :W
lassan a rezsit is mi fogjuk fizetni :(((

srácok egy kérdés.
ha rufusszal csinálok egy win 10-es telepítőt egy külső usb-s hddre, amin előtte létre hozok egy megfelelő méretű partíciót, akkor menni fog a telepítés?
én marha elajándékoztam a 32 GB-os pendrivémet, mert nekem úgy sem kell, és nem akarok ezért venni most.
megoldható szerintetek az elméletem alapján?
vagy inkább keressek más el foglaltságot? ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112284) MiklosSaS válasza Malibutomi (#112280) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tapasztalatból!

@medve: meglátjuk. Ma indul a meccs.

@Fincsibe: olvassunk @Hablatyi regényeket szarás közben. :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112285) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Napot, a fene vinné el, hogy már beindult a szezon. Iszonyat mennyiségek mentek ki a héten. Szerintem van/volt vagy 60-70t. Kezdődik, apa kezdődik.

Sass: Még jó hogy van kin leverned, nekem mikor részeg hontalan biciklis baccta össze a hátulját, azt nem tudtam behajtani sehogy sem. 2 elem fényezés, hátsó lámpa.

Lilike: Ne is mond, másról sem szól az élet az iskolába, csak hogy fizessél. Nálunk havi 1000ft a "havidíj", de sehova nem viszik a kölköket, és nem is történik semmi. Szerintem lenyúlják oszt kész. Ha netán elfelejted, már másnap mondják, hogy hát kell a pénz... Pofátlanul. Szeptemberben adnak egy listát, amin szerepel, budipapír, színesceruza, filctoll, szalvéta, meg mittomén micsoda, közel 40000ft volt, és még olcsó helyen vásároltunk. Könyörgöm, miért nekem kell budipapírt biztosítanom a gyerekeknek? Nem ad erre állambá, vagy mi? Nem is értem.

Hablaty: Hablatyot szeretem olvasni, kifejezetten szórakoztatóan jól ír. Szóval ne bántsátok! Régen sokkal több habot tudtunk olvasni tőle, most kicsit elmaradtak a mondanivalók.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#112286) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#112283) üzenetére


norbert1998
veterán

Osztályba, saját mikró a mi 22 főnknek. De ingyen volt, egyik srác hozott.

Sas így van ;]

Bravo-s kacsa : itt csak havidíj van, 8*1500. Elég fura de mindig sikerül elkölteni. Amúgy wc papír van a budiban, meg meleg levegős szárító kezednek oszt ennyi.

(#112287) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#112285) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hivtam a biztositot, hivtam a Volvot...huzzak a szajukat hogy nagyon draga a szerviz..a kocsi meg mar 7 eves. Mondom a kocsi nem 7 eves hanem csak 6 eves es ket honapos (2010.11.17 a gyartasi datum) es vinnem en az Opelhez vagy Renaulthoz...csakhat a kocsin Volvot ir....tehat ha Volvot ir akkor a Volvohoz kell vinni.

Aztan meg a rosebb egye meg a Volvo szervizet is. Mas szerviz 45-70 angol font/ora...a Volvonal meg 90-rol 97-re emeltek .... :W

Remelem lesz belole valami....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112288) Lacielvtárs válasza Jakuskacsa (#112285) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

bizony, ez nálunk is így van, csak annyi a különbség hogy a "havidíj" nálunk 500 ft, a többi stimmel :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112289) #81556480 válasza #81556480 (#112264) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na meggyüttem bp-re 👌 jó időt futottunk ?

(#112290) #Morcosmedve válasza #81556480 (#112289) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Kinézek az ablakon, nem valami jó az idő... :DDD

© asszongya'hogy

(#112291) #81556480 válasza #Morcosmedve (#112290) üzenetére


#81556480
törölt tag

Dikk máloj te elég feszült vagy . Csak nem a lakókocsis kaland óta lettél ilyen morcos ? 😈 😠🐻

[ Szerkesztve ]

(#112292) MiklosSaS válasza #81556480 (#112289) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ennyi volt ingland?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112293) #81556480 válasza MiklosSaS (#112292) üzenetére


#81556480
törölt tag

Persze. Futárkodunk

(#112294) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Hazaértem, ma elfáradtam, hozzá kell szoknom megint a pörgéshez. Az egyel lejebb lakó meg majdnem belémjött, mert nem adta meg az elsőbbséget. Ki is röhögtem mikor hazaértem.... mondtam neki, hogy neked se kéne jogsi...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#112295) MiklosSaS válasza #81556480 (#112293) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Fasza.

Na, ugy látszik kemény menet lesz leboxolni hogy a Volvónál csináltassam meg a verdàt. Mivel az autó elmult 5 éves, ezért csak olyan szervízben szabad megcsináltatnom ahol max £65 font az óradíj.
Persze nem fogadtam el. Holnap folyt.köv. qrva Anglia :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112296) norbert1998


norbert1998
veterán

Nekem már győzött a jó ;];] :C

Voltam ma az öltönyért, meg kell mondjam, egész elegáns. :K

Holnap még lesz egy "állás" interjúm is, arra szurkoljatok majd :D
Az egyetemi duális képzés gyakorlati helyéért megy majd a meghallgatás. Remélem a legjobbakat, és hogy BPW-s leszek :K

Sas: Azért az odabax :O Itthon 9-15 ezer HUF közt van a szerviz munkadíj, ha jól sejtem :O

[ Szerkesztve ]

(#112297) MiklosSaS válasza norbert1998 (#112296) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Wellcome in England.

Ahol a nap is akkor süt ha fizetsz.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112298) stratova válasza MiklosSaS (#112297) üzenetére


stratova
veterán

Vagy akkor sem.

(#112299) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

egész jó ez a win 10 :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#112300) MiklosSaS válasza stratova (#112298) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Itt még a napsütést is adózzák :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.