Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#113151) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#113145) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szép bizony. És mèg ugy látszik a következő 200k sem fog ártani neki. Kiváncsi vagyok a Toyotára.. milyen lesz 100 ezer km után. Mennyire fogja a "benzinpumpa" befolyásolni a 140 lovas D-4D-ét ;]

@Mackó: azért nem veszek a sumákolóktol autót. Inkább ráfizetem azt a plussz 10-15 %-ot de tudom hogy rendben van...és £4500 felett csak garival. Minimum 1 év.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#113152) #81556480 válasza mackosajt (#113150) üzenetére


#81556480
törölt tag

Milyen vectrád volt neked ? ?

(#113153) #81556480


#81556480
törölt tag

van egy nagyon idegesítő hw vagy sw hibám . ha nem trollkodnátok szét, még jól is jönne a segítség. rohadt idegesítő.

VIDEÓ

Adott játékban más más dolog miatt kikapcsol a kontrollerem, ami egy vezeték nélküli "receiverrel" (gyári microsoft) van a PC-re kötve. ( van egy utángyártott is, azzal is ezt csinálja)

Itt az látható hogy egyet lövök shotgunnal, akkor ledobja. teljesen ugyan azt megcsinálom, de már más fegyverrel, akkor ok.

GTA IV ( ívé !! azaz 4 ) játékban mikor az autó a falnak koccan, ledobja. máskor nem.

ez mekkora faszság.

és szerintem azóta csinálja mióta új alaplapom van .

(#113154) Malibutomi válasza #81556480 (#113153) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nincs valami force feedback rezgetes bekapcsolva?

(#113155) #81556480 válasza Malibutomi (#113154) üzenetére


#81556480
törölt tag

ember, örök hála.

a rezgéshez volt köze. mert akkor kapcsol ki, mikor rezegnie kéne. kikapcsoltam a rezgést és megszűnt a hiba.

(#113156) Malibutomi válasza #81556480 (#113155) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nincs mit. Hamar megoldodott :)

(#113157) #81556480 válasza Malibutomi (#113156) üzenetére


#81556480
törölt tag

hát nem olyan hamar, csak most írtam be :D

(#113158) Habugi válasza #81556480 (#113157) üzenetére


Habugi
addikt

Így hogy kiderült a turpisság rákerestem.., Wireless only jelenség, aka vagy nagyon le van ilyenkor merülve/halódik vagy kontakt hiba, amit röhejes módon pont a rezgés válthat ki, itt van róla egy videó: [link]

Nem tudom mennyire megy az angol, a csóka elmondja hogy okosan, elég éppen csak egy kicsit billenteni rajta. :)
Nyilván ez akkor érdekes csak ha szereted a ForceFeedbacket..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#113159) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Az Európai Unió által betiltott magyar reklám.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#113160) #81556480 válasza Habugi (#113158) üzenetére


#81556480
törölt tag

azóta nyomtam vagy 1 óra multit, és 1x 2x azért besikerül még ez a kikapcsolás.

Tuti az elemtartó a baja, mert ez ilyen általános probléma. még nem szántam rá magam hogy komolyabban ránézzek, de nem tudom mi a franc lehet benne ami erlomolhat.. ez a fül az egyik amit ő hajtogat, de ezeket már én is hajtogattam. Na majd még ránézek.

egyébként odakoccintom az asztalhoz akkor is kikapcsol. Másikba volt több ezer órám, és sosem csinált ilyet. kis kopáson kívül semmi baja nem volt. Mikor eladtam az xboxot , gondoltam megtartom a bontatlant.. hát hiba volt :O

(#113161) Habugi válasza #81556480 (#113160) üzenetére


Habugi
addikt

"egyébként odakoccintom az asztalhoz akkor is kikapcsol."

Kontakt hiba :K , ha nem a videón látható helyen akkor máshol.

FFB nélkül is valószínüleg azért jön elő, mégha lényegesen ritkábban is, mert éppen úgy mozdítod hogy kiváltsa.

(#113159) MiklosSaS:

A "reklám" mondjuk szerintem egy kicsit fura kifejezés rá, révén közel 5perc és a gatyájuk rámenne.., de elvileg nem lett betiltva, csak a szokásos bullsh1t ami itt megy..

A tartalmáról annyit, hogy nyáron amikor útbaejtem ííídesanyám rendre viszek neki epret mert imádja.
Egy dolgot előre leszögeznék, finomabb a magyar eper mint bármi amit mellette kapni lehet.., DE!

A magyar eper kilója nem ritkán még szezon elején is ~1000-1200Ft.

A spanyol eper ami ugyan kevésbé finom de cserébe már átutazta a fél kontinenst kamionon (üzemanyag.., ugye..), az pedig 600-700Ft. Kvázi közel a fele, pedig azt még fuvarozni is kellett.

Na ennyivel azért közel sem finomabb a magyar eper.., tőlem nyugodtan elmehetnek az anyjukba. :K

Ez olyan mint a 2-3 évenkénti útzárral egybekötött dinnyeborogatás, inkább megsemmisítik az termésüket sem mint versenyképes áron, kisebb haszonnal adják. Cserébe kikérik maguknak a multik alacsony árait ami tönkreteszi őket, mocskos Unió ugye. Azt már kevésbé hirdetik hogy honnan van a zetor a kombájn és a többi munkagép, hoppá EU-s támogatásból.. :U

Kösziheló magyar termelő, finom a spanyol eper is.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#113162) Habugi válasza Habugi (#113161) üzenetére


Habugi
addikt

Az igazsághoz hozzátartozik.., csak mert kiragadtam az epret, járt itt a topicban almatermesztő is..

Marha sokat mesélt róla micsoda embertpróbáló munka lábontartani a céget. Az övé az egész de a kétkezi munkából is bőven kivette/szi a részét, napi szinten.
Rengeteg meló mellett is volt hogy alig tudott nullára kijönni, szóval jah, ilyen is van.

Az a baj ez a kisfilm azt akarja elhitetni h a folyamat visszafordítható, hát nem az. Régen eladtuk már magunkat, gyarmat ország vagyunk. Elég csak a KGST-re gondolni, a mezőgazdaságunk elég volt arra h etessük magunkat és etessük az oroszokat is, cserébe minden másért.
Azóta kizárólag a tetszhalott állapotában létezik itt mezőgazdaság de ugyan ez történt az iparral is és rohadtul nem kellett ehhez ez EU.. :(

A "döntéshozóinkat" terheli a felelősség oroszlánrésze, akiket pedig mi választottunk.

Ez a cím és a hangolás az EU ellen.. :U
Ez b@sz fel, zorbánc stílus, EP-ben is adja a lázadó faxagyereket de ha arról van szó hogy pénzt kérjünk/elfogadjunk az EU-tól akkor a sz*p*k/nyalok/falok/pucsítok stílus összes létező vállfaját felvonultatja csak hogy összejöjjön, mivel azokból a pénzekből lehet a legnagyobbat mutyizni.
Na mindegy..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#113163) mackosajt válasza #81556480 (#113152) üzenetére


mackosajt
addikt

1997-es, B Vectra Caravan, 1.8 16V
Keress rá a nevemhez kötve. ;)

Na 2 hetes ma a lányom, ideje ismét dolgozni menni.
Majd délután benezek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#113164) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, no milyen nap van ma? :(((

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#113165) stratova válasza MiklosSaS (#113159) üzenetére


stratova
veterán

Igen.. ez már régi. Sajnos ilyen reklámot egyik tagország sem csinálhat, részünkre ugyan megvan a mondanivalója. Anno egyszer tettem közzé én is FB-on (azon ritka pillanatok egyike, amikor írtam oda valamit, mert nálam többniyre komminukációs felület és szülinapfigyelmeztető, programszervező funkciója van).

Itthon mondjuk még annyit tehetsz, hogy piacon őstermelőtől vásárolsz, nyilván ekkor el kell fogadni azt, hogy pl nem kapsz meg minden zöldség gyümölcsöt bármilyen évszakban. De amilyen mostanában főleg a téli paradicsom, lassan ott tartok, hogy nem is vesztenénk vele semmit (lassan már a tengeri malac sem eszi meg, pedig azért finoman szólva drága ehhez). Tartós élelmiszernél még nincs ekkora probléma. pl cukrot többnyire tudsz még venni hazait. De pl. jellemző a külföldi tulajdonba kerülö hazai cégenél, hogy egyes termékek gyártását más országba helyezik át.

Lásd Győri édes jó reggelt megjelenésekor, ami ma belVita néven fut és Csehországban készül.

[ Szerkesztve ]

(#113166) bandi0000


bandi0000
nagyúr

szerintetek is kamu mi?

Xbox One: bandymnc

(#113167) hackeeeee válasza bandi0000 (#113166) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha valóban ez a link (nem kattintottam rá..)

Véleményem szubjektív...

(#113168) bandi0000 válasza hackeeeee (#113167) üzenetére


bandi0000
nagyúr

javítva

nem adja drágán őket, pláne a 7000 es szériát,+0 napos reg

Xbox One: bandymnc

(#113169) inspiroyhome válasza bandi0000 (#113168) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Gyanúsan olcsónak mondanám

(#113170) hackeeeee válasza bandi0000 (#113168) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, gyanús.. Beszerzési ár alatt vannak. :(

Véleményem szubjektív...

(#113171) Popes


Popes
őstag

Reggeltet mindenkinek!

Komolyan elgondolkodik valaki egy olyan hirdetésen amiben egy 1 napos újonc mézesmadzagját lehet elsőként megszopogatni hogy tényleg édes-e,vagy csak keserű szájíz marad utána meg egy üres buxa? :))

Deus ex machina

(#113172) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Írtam neki, azt mondja olcsón szerezte őket, de mindjárt kiderül ha válaszol h jó e neki utánvéttel :D de sztem kamu ez, de addig nem jelentem míg nem biztos

Xbox One: bandymnc

(#113173) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Annó beszoptam egy 4 ezer forintos i5 2400-at, még OLX-ről. Nem vettem meg, de a majomfejű elhitette velem hogy van több olyan procija is, és személyesen is átadja. Aztán nem hívott vissza pedig egész nap tűkön ülve vártam (volt ez már pár éve) majd nem reagált a hívásokra. Egyszer a barátnője vette fel, mondtam kit keresek, átvette a telefont "aha persze aha" majd lerakta. Mondanom sem kell már lassan ott voltam hogy megfojtom telefonon keresztül :D

(#113174) Popes válasza bandi0000 (#113172) üzenetére


Popes
őstag

Utánvéttel jó neked egy kavics? :U Ilyeneket még személyesen, próba után is fenntartásokkal kel kezelni. :K

Deus ex machina

(#113175) bandi0000 válasza Popes (#113174) üzenetére


bandi0000
nagyúr

eszem ágába nincs megvenni, mert a 6100 alig olcsóbb mint a megbízhatóbb eladóknál, inkább az I5 öka besbuy-ak de nem nekem :D

Xbox One: bandymnc

(#113176) #Morcosmedve válasza mackosajt (#113148) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

&HSM

Igaz. :) Tehát odafigyelve nem lehet semmit javítani a dolgon? Illetve furcsa, hogy nem lenne normálisan szűrve...

© asszongya'hogy

(#113177) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Megint Hétfő......

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#113178) hackeeeee válasza Popes (#113174) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah csak amikor az ország másik végében vagy akkor kicsit macerás a téma.

Mondjuk az baj, hogy akár még kamu proci is lehet a dobozban, hiába bontod fel amikor odaér.

Véleményem szubjektív...

(#113179) Habugi válasza MiklosSaS (#113177) üzenetére


Habugi
addikt

Sh1t happens.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#113180) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Napot! Jó sokat beszélgetettek. Végére értem mostanra. Nálunk hétvégi party volt, asszony születésnapozott, + megjelent 2 régi cimbim is. Egynek jó volt, de mint már sokadjára, most is meg kell állapítanom, hogy nem bírom én már a piát. :DDD
Viszont az ezeréves cimbimről eddig is sejtettem, hogy vagy bi, vagy meleg, de most már tudom is... semmit nem változtat ez a barátságon, csak furcsa a helyzet. A hétvégi bulin az asszony főnöke is ott volt, az meg meleg, hát nem összejöttek??? LoL... mit mondjak... fura helyzet.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#113181) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#113180) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hát na....akkor volt buzulás :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#113182) Habugi válasza MiklosSaS (#113181) üzenetére


Habugi
addikt

Hamár úgy is témánál vagyunk, szerinted ez mi a málna? [link] :D

Azt most hagyjuk h mennyire televan a hócipőm azzal, h már minden új Intel CPU mögé azt sejtik be hogy "mennyire f*snak a RyZentől", függetlenül attól h bár így lenne mert szurkolok az AMD-nek.

Szóóóval, ez miez? Ez lenne a CoffeeLake vagy egy "KabyRefresh"? :DDD
Ha ez is 1151-be jön könnyesre röhögöm magam..

(#113171) Popes & (#113175) bandi0000:

Rákérdeztem lelkes újoncunknál a leányzó fekvésére, a helyzet a következő, idézem:

"Szia. Próba garanciát tudok csak adni.
Személyes átvétel nincs."

Van még kérdés? Gyorsan érik majd a banán.. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#113183) stratova válasza Habugi (#113182) üzenetére


stratova
veterán

Német oldalak szerint Kaby-lake refresh. Bocs CoffeLake.

[ Szerkesztve ]

(#113184) #Morcosmedve válasza Habugi (#113182) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Dede, s1151, Cannonlake, eddig is tervben volt, de behozzák hamarabb ééés lehet már ebbe "bétatesztelik" a 6/12-es i7-et (ebből lesz a 15%+ gyorsulás), amit majd 10nm-en kigyúrnak Coffeelake az eddig is tudott 6/12-re. Írtam egy saját találgatást erről pár napja a Skylake/Kaby lake topikban, keress vissza. :)

Az s1151-en túl a kérdés a chipset, Z170/Z270 meddig lesz frissítve..?
Én hova tovább azt mondom, hogy hiába írják "roumor"-al még a Coffee-t is erre a foglalatra, szerintem nagyobb socket-et kéne kapjon.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#113185) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#113181) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Semmi bajom ezekkel a dolgokkal, csak 10 év után fura azt látni, hogy a pöttsre indul be.

Szerintem amúgy az az újonc = erkel, dizitu, morotma és még vagy 10 névvel itt fönt garázdálkodó emberrel, személyit küld fényképben? És Kis Lászlónak hívják? Mert akkor egy régi delikvens. Nagyon hasonlít rá a hirdetési küllem, és a beszédstílus is. ohohóóóó és még Székesfehérvár is stimmel. Általában onnan hírdet.... szóval szerintem ez az...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#113187) Habugi válasza stratova (#113183) üzenetére


Habugi
addikt

Original csillámf@szláma?! :C :DD

(#113184) #Morcosmedve:

Kerülöm azt a topic egy ideje, írtam már.
Nem olvasom és nem szerkesztem de ezt a témát veled kihagynám.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#113188) Jakuskacsa válasza Whysperer (#113186) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

psdusty=Dizzytu=Erkel27=pumukli88=Hurrican=Mormota1976 - szerintem ő az megint...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#113189) bandi0000 válasza Habugi (#113182) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Már jelentettem én is mert utánvét se volt :D

Xbox One: bandymnc

(#113190) Habugi válasza Whysperer (#113186) üzenetére


Habugi
addikt

Privátot ne publikálj ilyen formában ZöldUfó uram, mert hamar nyúlhatsz majd az öklözőzsír után.. :)

Szerkeszd ki ha még tudod..

(#113189) bandi0000:

Akkor mi az ami van/volt, előreutalás?! :))

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#113191) #Morcosmedve válasza Habugi (#113187) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

? :U

© asszongya'hogy

(#113192) stratova válasza bandi0000 (#113189) üzenetére


stratova
veterán

Riccardo feat HA :D

(#113193) bandi0000 válasza Habugi (#113190) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nxilván csak az van, ő meg majd küldi, becsületes 1 napos tag :D

Xbox One: bandymnc

(#113194) Habugi válasza bandi0000 (#113193) üzenetére


Habugi
addikt

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#113195) Jakuskacsa válasza Habugi (#113194) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

1070/1080 ban a a DoF-ot istenítik egy páran. Fogalmam sincs miért jó ez nekik, hogy egy pacát látnak, de én már nem érzek erőt, hogy írjak, mikor 10 ből 8 nak nagyon is tetszik a cucc... de ha nincs meg az 1 fos csak a 98 akkor sem kapcsolnák ki, mert az kell...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#113196) Habugi válasza Jakuskacsa (#113195) üzenetére


Habugi
addikt

Istenítsék, ízlések és pofonok, a szerelem mindig utat tör magának mint az a házibulis példádban említett alanyok esete is mutatja. :D

Nem nagy kaland, megpróbálni megérteni sztem fölös, elfogadás.
Kedves egészségükre, remélhetőleg vagyonokat költöttek éles képű magas képfrissítéses kijelzőkre, amin kedvükre élvezhetik a belehelt búvárszemüveg élményét, nem kevés FPS árán. ;]

Az is elképzelhető hogy ők így látnak velükszületetten, ennyire életlenül, elmosódottan.
Még csak meglepő sem lenne, vannak akik 60-70évesen még a nyakukba tudják tenni a lábukat, adottság, szem/látás síkon maradva színvakok vagy színtévesztők stb..

Tessék, "macskalátás..", ez nagyjából olyan mint a DoF 10/9 játékban.. :D
Például a lúdtalp is egy létező dolog, miért pont macskalátás/szem ne lenne? :DDD

Szerencsére egyre több új játékból hagyják ki a DoF-ot, valakibe áramot vezethettek és magához tért végre, Primal esetében pl percekig kerestem az állam, a FC szériánál állandó szenvedés volt agyonvágni mert integrálva volt a PostProcessbe.., namost ha az Ubi & Dunia eljutott idáig akkor nincs már neki sok hátra.. :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#113197) Balathruin válasza Jakuskacsa (#113195) üzenetére


Balathruin
veterán

Én a BF3-ra emlékszem, magasra lőttem be a grafikát és szart se láttam a sok effekt miatt (DoF pont nem volt).
Kb ilyen volt a különbség: effekt1 | effekt2 || normál1 | normál2
Nem értem mire jó ez, vagy nem látsz semmit vagy elhányod magad olyan undorítóan néz ki.

(#113198) Whysperer válasza Habugi (#113187) üzenetére


Whysperer
addikt

nem tudom javítani akkro töröltetem ,de nem tudom hol is kell? 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#113199) hackeeeee válasza Habugi (#113182) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nyihahaha... :DDD Kickban happens.

Véleményem szubjektív...

(#113200) Jakuskacsa válasza Balathruin (#113197) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Én nem is akarom látni, hogy milyen vele, nem tetszik, zavarja a szemem.. miért van köd, vagy pára? Vagy ahogy tanult kollégánk írja "macskalátás"? Nem lenne rossz találmány, ha arra használnák amit a neve is takar, csak valamiért mégsem azt adja vissza.
A másik ilyen idegesítő számomra a blur effect... miért mosódik el a világ, ha 15km/ó -val futok? Nem értem... mert 300 fölött egy autósjátékban még csak-csak, de egy futkározós hentelős/lövöldözős -be ugyan kérlek minek? Ha futok nekem valahogy nem mosódik össze a világ a real world-ben sem... Meg nem látok fényes csíkelhúzódásokat... na mind1. Arról meg már nem is beszélek, hogy 30 fps-t elvesz a játékélményből csak ez a 2 effekt. Nvidia extra motyókról nem is beszélek. Dying light alatt szó szerint haldoklik a gpu, ha valamelyik nvidia effektet bekapcsolom. 1070 nek meg illene nem összefosnia magát egy 2-3 éves játék alatt, főleg, hogy nvidia játék.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.