Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46558) Smiley válasza trancemusic (#46557) üzenetére


Smiley
őstag

Szuper, amugy imadom ezt a lapot, arrol nem is beszelve, hogy dual BIOS-os szunetmentessel alatt. :)

Akkor egy remek pelda a sikertelen BIOS frissitesre. Eleg szornyu elmenyem van, de ma mar csak nevetek rajta... Abit AN7-at 1 honapos koraban nyirtam ki, valamikor 2004-2005 kornyeken, nem emlekszem pontosan de nagyon draga volt akkoriban, es pont elment az aram frissites kozben. Fogtam az eladasra szant NF7-et es raflash-eltem az NF7-es lapra az AN7 BIOS-at, az siman ment. Kikaptam az ic-t az NF7-bol, mehet bele az AN7-be. Az NF7-bol siman kijott, ott volt az egyetlen gond, hogy az AN7-bol nem az ic jott ki hanem a ic kerete tort le az alaplaprol kiszedes kozben... majdnem sirva fakadtam, majd letortem a maradek keretet is, es szepen egyesevel visszaforraszgattam az osszes labat... Azota nem lett rajta BIOS frissitve.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.