Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44177) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Sziasztok!

Sokáig egy gigabayt r9280x volt a gépemben hiba nélkül futott.

Most egy msi r9 280x került a helyére, és egy igen érdekes hibát produkál. (a kártya vadi új)

Amikor beraktam majd elindítottam a gépet sípolt a gép, és nem jött kép, kivettem, megnéztem jól raktam-e be cmost töröltem vissza raktam megint sípol.
Próbálgattam még egy kicsit ide raktam oda raktam aztán egyszercsak elindult, ment egész nap játszottam is vele, volt terhelve is rendesen.

Estére kikapcsoltam a gépet, majd másnap indulásnál megint sípol, ismét szétszedem basztatom cmos törlés memóriák ki be, szóval a szokásos, és egy idő után megint elindult de semmihez nem tudom kötni, mert minden megcsináltam és nem indult majd megátkoztam és elindult...

Megint egész nap ment ugyan úgy terheltem direkt adtam is neki, hogy ha van valami hiba akkor jöjjön ki, de semmi remekül ment.

Este kikapcsoltam majd 5 perc múlva vissza hogy produkálja e megint a hibát, hát nem, remekül indul, párszor még megismételtem de semmi gond nem volt.
Aztán reggelre megint nem indul sípol...

Mi a franc nyavaja baja lehet, és minek?

konfig (Asus Z87-K; intel i5 4670; 8giga ram; MSI R9 280X Gaming 3G 3GB GDDR5 PCIE; Chieftec CTG-500 500W)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.