Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#29851) Novver


Novver
senior tag

Monitor-Asztal csúszásgátlás kérdés

Storytime!
Volt mai napig egy Samsung S32D850T monitorom, aminek a talpán 4 db gumírozott téglalap biztosította a csúszásgátlást.
Mivel nekem szükségem volt arra hogy beforgassam a monitort az ágy felé film/sorozatnézéshez, és hogy ne kelljen emelgetnem, így raktam ezekre a gumitalpakra 4 db [IKEA FIXA] padlóvédőt, amitől frankón tudtam egy kézzel is csúsztatni.

Tegnapi napon lecseréltem ezt a monitort egy Samsung C32HG70-et, aminek a talpa ilyen 3 ágú és keskeny, amire ha ráraknám a legkisebb padlóvédőt, kilógna és ronda lenne.
https://www.amazon.com/Samsung-C32HG70-32-Inch-Monitor-C32HG70QQN/dp/B06XT6WQCJ

Ezen 4 db, kb 1.5x1.5cm kockák gumitalpak vannak, 2 az előrelógó két lábon, 2 darab pedig egymás mellett a hátsó henger végén.
Levágtam ugyanakkora darabokat mint gumitalpak, de ahogy mozgatom őket, lecsúsznak róla és aláfordulnak, nem maradnak rajtuk. Pedig tökéletes megoldás lenne, csak rajta kéne hogy maradjon.


Adjatok tippeket kérlek hogy mit kezdhetnék ez ügyben a talpakkal.
Másik ragasztó?
Gumik lefeszegetése és csak a kiszabott fixa darabok felrakása a helyére?

Hirtelen ez a két megoldás jutott eszembe.
Esetleg mint az egerekre lehet kapni ilyen bevonatokat, azokra lecserélni?

Ha normálisan meg lehetne könnyen emelni, akkor nem érdekelne ennyire a dolog, csak ezt egy helyen lehet megfogni hogy ne törjön darabokra a tartórész.

First world problem, de hátha tudtok segíteni :R

Life is a game... The game is my life!

(#29852) Golden9 válasza Novver (#29851) üzenetére


Golden9
addikt

Forgótányér.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#29853) JóGéza válasza Golden9 (#29848) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Ásványvizes palackba nem kellene olyasmit önteni, amit nem arra szántak, hogy valaki megigya....

(#29854) Golden9 válasza JóGéza (#29853) üzenetére


Golden9
addikt

Azért azt írtam, mert az átlátszó és a címke levétele után ráírható hogy mi van benne.
A kisgyerek elől meg mindenhogyan el kell zárni, mindegy miben van, még a gyerekzáras gyógyszereket is.

[ Szeretkezve ]

(#29855) bododani


bododani
senior tag

Hali! Lehet elég noob vagyok, de nem találok neten sehol sem olyan 2020-as naptárat pdf formátumban, ahol lenne hely írni egyedi szöveget minden egyes napnál. Hol keressem? :F :R

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#29856) Novver válasza Golden9 (#29852) üzenetére


Novver
senior tag

Kipróbálok egyet, köszi a tippet! :R

Life is a game... The game is my life!

(#29857) Golden9 válasza bododani (#29855) üzenetére


Golden9
addikt

Ingyenes online pdf naptár készítés
Pl.: [http://naptarletoltes.hu/#naptarkeszito] Az egyik naptáruk: [link]

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#29858) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Kiengedem a fáradt gőzt: Frissitettem biost az alaplapomon a gyárirol mentem a legújabbra és azt tapasztaltam hogy világosabb/kontrasztosabb lett a kép. Visszamenőleg lementem a gyári biosig ami alapból rajta volt de mindegyik olyan kivéve ami alapból rajta volt. Nem értem. Valaki tapasztalt hasonlót? :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#29859) EmberXY válasza BogyóBP (#29858) üzenetére


EmberXY
addikt

"Visszamenőleg lementem a gyári biosig ami alapból rajta volt de mindegyik olyan kivéve ami alapból rajta volt. Nem értem."

Mi se. ;]

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#29860) BogyóBP válasza EmberXY (#29859) üzenetére


BogyóBP
addikt

Hát úgy értem hogy feltettem a legujabb biost az sokkal fényesebb képet adott mint a gyári bios. Backflash funkcióval lementem a legujabbtól egyesével a gyáriig de ugyanaz volt a kép, kivéve a gyári alapból rajta lévő biosnál mert ott mintha sötétebb lenne a kép pont annyira hogy ne bántsa a szemem vagy nemtudom.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#29861) fess válasza BogyóBP (#29860) üzenetére


fess
őstag

Akkor sötétebb vagy világosabb amikor a bios-ban vagy? Esetleg a Windows fényerejére gondolsz?

(#29862) BogyóBP válasza fess (#29861) üzenetére


BogyóBP
addikt

A biosban is világosabb lesz a kép de nem sokkal csak egy kicsit másabb pont annyira hogy zavaró legyen. Fura.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#29863) Markk72


Markk72
csendes újonc

Sziasztok érdekes kérdésem lenne.
Az mitől lehet hogy a gépem totál lefagy ha picit nagyobb ütődés éri?
De pl. olyan is volt már, hogy be volt kapcsolva, levettem az oldalát, és kifagyott.
Se egér, se bill, se semmit nem tudtam, csak tápot kihúzni....
Egyik ismerősöm azt mondta valami nincs jól csatlakoztatva, mozdításnál elmozdul egy csatlakozó és ezért fagy le. De levettem gép oldalát mindent benyomkodtam jobban, de ma is pl. neki mentem a székem lábával gépemnek, nem nagyon tényleg egy 3-4 centit mozdult el a ház, de a kis ütődéstől ugyan úgy crash. Valaki valami ötlet? Elvileg kisülhet valami hosszú távon nem, szoval addig kéne valami megoldást találni, amíg ez nem történik meg (még nem történt meg)
Nem hiszem, hogy ebben a tlmában lényeged, de gépem: z370 hd3
gtx 1060 6gb
16gb ddr4 300mhz (2x8)
i3-8100

(#29864) Krogoth válasza Markk72 (#29863) üzenetére


Krogoth
senior tag

ssd-n vagy hdd-n van a rendszer?

(#29865) BogyóBP válasza Markk72 (#29863) üzenetére


BogyóBP
addikt

Valószinüleg a HDD-ben amiről a rendszer megy van egy rázkódás érzékelő ami ahogy nem behatárolt mozgást érez parkoloállásba küldi a HDD fejet ezzel is kiküszöbölve a bad sectorok létrejöttét vagy hogy véletlen a fej belekarcoljon a szelvénybe. Más ötletem nincs, a VGA rendesen illeszkedik a foglalatban? Az összes alaplapi csavar be van csavarva?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#29866) Markk72


Markk72
csendes újonc

Ja, vga rendeben, de csavarok azok csak fixálják nem? amugy az is fixen. SSd n van a rendszer meg még van 2 hdd, egyik hddn vannaka cuccok, ssd n a rendszer meg még pár dolog.
Szoval Merevlemezek csatlakozoit nyomkodjam beljebb?
Vagy utóbbi válaszoló, ha ez benne van az ssdben amit írál, akkor ez így is marad nem?
Teamgroup 120 gigás ssdm van amugy, meg egy 1 terrás wd blue.

(#29867) BogyóBP válasza Markk72 (#29866) üzenetére


BogyóBP
addikt

SSD ben nincs mozgo alkatrész. Azt ha a gépházat dobálgatod se kéne hogy történjen semmi. Én első körben szétszedném az egész gépet és újra összeraknám. Ha a gond ezután is fenn áll akkor lehetne gondolkodni mások. Előfordulhat hogy van egy sérült sata kábeled. Nézd meg a SSD Smart értékét hogy nincs e átviteli hiba benne. Milyen házad van? lehet nagyon megtörted a sata kábelt.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#29868) Markk72


Markk72
csendes újonc

SSD Smart értéket hol tudom mgenézni? meg hol tudom ellenőrizni h nincs e átviteli hiba?Meg ez mitől lehet ez az átviteli hiba, lehet ssd satája van sérülve?
Kolink Pitch házam van: https://www.pcx.hu/kolink-pitch-midi-tower-fekete-szamitogephaz-404271
Pedig jól megoldottuk a házon belüli kábel managmentet. Ha beljebbnyomkodom satát leeht az is jo? Ha megört akk uj sata nyilvan.
Amugy ennek hosszutavon milyen kovetkezményei lehetnek az ilyen crasheknek?
meg semmi nem tortent, de szeretnem tudni mi a legrosszabb :O
köszi amugy a sok segitséget

[ Szerkesztve ]

(#29869) BogyóBP válasza Markk72 (#29868) üzenetére


BogyóBP
addikt

Igazából semmi mert az a kérdés mitől fagy le. Nekem volt már hibás merevlemez miatti fagyás, pl bad sectoros volt. Ha tudod probaképp feltolhatod az egyik szelvényes lemezre is a windowst, kösd ki az SSD-t lehet meghibásodott ilyennel is találkoztam már hogy egyik pillanatrol a másikra elszállt az SSD. TEdd fel pl a HD sentinel programot az kiirja ha van valami (magyar), a Smartnál az UDMA CRC error count ot keresd, mindegyik merevlemezed esetén.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#29870) Markk72


Markk72
csendes újonc

Köszi ezeket lecsekkolom és írok.
Azért lenne fura ha tönkrement volna az ssd mert semmi olyant nem csináltam, enm torrenteztem rola meg semmi, csak a rendszer fut rajta.

Megnéztem közbe, minde 3 merevlemez 34-40 fok között van , 100% kondíció ssdnél ultra dma crc error count : 100, 100 és OK van írva másik kettő lemeznél cska ilyet találtam, hogy : ultra ata crc error count azok meg 200 , 200 és OK szintén.
Szóval ezek szerintem mindenn ok a merevlemezekkel, de nézzem meg a satákat, és ha ott is ok, akkor ez ilyen?

(#29871) #33253120 válasza Markk72 (#29870) üzenetére


#33253120
törölt tag

Annak idején az ATA/PATA HDD-k tudtak olyat, hogy gyenge minőségű kábelnél 2-3 havonta párszor pár kihúz/bedug kellett, mert kontaktos lett valami.
De 200Ft-os Sata kábel is döglött már meg a kezem alatt.

(#29872) donmackó


donmackó
őstag

Hol érdemes pár centes kacatokat venni? A lányomékhoz kellene a farsangi tombolához, úgyhogy tényleg csak valami olcsó vackok kellenek, de abból több darab.

Release the cable hounds!

(#29873) Cs1csó válasza donmackó (#29872) üzenetére


Cs1csó
félisten

Valamilyen "100 forint" "Árvarázs" stb. néven futó boltot ajánlom, ott rengeteg olcsó "ajándékszerűség" van pl. kis jojó, vagy hasonló apróságok.

(#29874) fess válasza donmackó (#29872) üzenetére


fess
őstag

Farsangról AliExpress-ről is ideérnek

(#29875) inf3rno válasza Markk72 (#29870) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nézd meg eseménynaplóban, hogy mitől fagyott le.

Buliban hasznos! =]

(#29876) carl18


carl18
addikt

Üdv!

Szóval érdeklődnék van egy gyár/munkahely ahol dolgozom jelenleg. Munka idő keretbe vagyunk, de távolról járok be 100 km naponta. Szóval a héten beirtak 3X12 órát Kedd-Szerda-Csütörtökre.
Tudtommal a szabályok szerint 3X12 után kötelesek adni egy pihenő napot.

Hétfőtől Péntekig megyünk, de nekem abba még van 3X12 óra. A legnagyobb baj 3-kor kellek hajnalba és este 8:30-ra érek haza. A pihenő idő sincs meg, 5-6 órát tudok legjobb esetbe is aludni. Ez igy mennyire szabályos? Sajnos 12 óra munka után, a kevés alvás miatt szokott is szúrni a mellkasom.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#29877) EmberXY válasza carl18 (#29876) üzenetére


EmberXY
addikt

A munkaszerződésedben nincs benne, hogy mennyi a munkaidő?

Up the Irons!

(#29878) carl18 válasza EmberXY (#29877) üzenetére


carl18
addikt

A csoportvezetőmmel beszéltem ma. Aki annyit mondott munka idő keretbe vagyunk és akkár mennyi túlórát elrendelhetnek ha akarnak. Mert pont rákérdeztem tőle, hogy a 3X12 órát hogy gondolták.

Alapvetően 5X8 órába vannak az emberek, de mivel most jön a Szezon (Samsung gyár) Szeptember végétől Novemberig.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#29879) inf3rno válasza carl18 (#29878) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Itt kérdezd meg esetleg: [link] Nem hiszem, hogy jogszerű lenne egy hónapig folyamatosan túlóráztatni, de nem vagyok jogász.

Buliban hasznos! =]

(#29880) BogyóBP válasza carl18 (#29876) üzenetére


BogyóBP
addikt

24 óra után kell hogy adjanak egy nap pihenőt a jogszabály szerint, illetve 12 óra deélutános műszak után hivatalosan nem rendelhetnek be másnap reggelre újabb 12 órára.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#29881) pjen válasza carl18 (#29876) üzenetére


pjen
félisten

Biztos ellenségnek gondolsz,de nem.A melóhelynek semmi köze ahhoz,hogy Te honnan jársz melózni.Ezt meg kell beszélni a területi vezetővel.

(#29882) philoxenia válasza pjen (#29881) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

99. §
a) napi munkaideje legfeljebb tizenkét óra,
b) heti munkaideje legfeljebb negyvennyolc óra
lehet.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29883) pjen válasza philoxenia (#29882) üzenetére


pjen
félisten

Én nem írtam a munka időröl.

(#29884) carl18 válasza BogyóBP (#29880) üzenetére


carl18
addikt

Hát itt a Samsungba Kedd-Szerda-csütörtököt irtak be nekem. 3X12 óra, és semmi fajta pihenő idő nincs. Most értem haza 15 perce, szóval gyorsa felnéztem ide válaszolni.

Alapból úgy szokták beirni a 12 órát hogy Kedd-Csütörtök. De most nekem 3-at irtak egy hétre, igy 52 órát dolgozzok egy héten, gyakorlatilag meghalni nincs időm.
Azért is irtam ide, mer éreztem én valami nincs rendben itt. Nem lehet mindent a munka idő keretre fogni.

Például ma is az igazán szivás az volt hogy reggel 6:00-tól este 18:40-ig dolgoztunk és 7 órakor indultak a buszok, mert ők még túlórára is irtak +20 perc túlórát amit persze nem fizetnek majd ki. A munka idő kerettel meg pont az a baj, hogy ők minden igaz csusztatják a túlórát, vagy kiadják szabadságba csak hogy ne kelljen fizetni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#29885) Krogoth válasza carl18 (#29884) üzenetére


Krogoth
senior tag

Munkaidő keret annyit jelent - ha napi 8 órába vagy bejelentve - hogy nem kell minden nap bemenned, a munkáltatód osztja be (elméletileg betartva a törvényt), a lényeg, hogy 1-2 hét lebontásába meglegyen az heti 5*8 órád.

[ Szerkesztve ]

(#29886) carl18 válasza Krogoth (#29885) üzenetére


carl18
addikt

De Sajnos itt a szezonbe máshogy van, Most héten irtak 3X12-őt. Jövőhéten is irnak és egészen novemberig beirják. Csak ez a része dühitő hogy beirnak 3X12-őt egymás után és ők még úgy gondolják hogy ez teljesen normális. főleg hogy ilyen távolről járok.

És a alvás időt nem lehetne kiharcolni? Sajnos irtam most 5 órát aludtam. Ha 12 órázásból érek haza, 6,5 órám marad mindenre ami otthon van és aludni. Eszek, iszok, fürdök és már is elment 1 óra, akkor 5,5 órát alszók akkor el elbirok aludni rögtön ami rosszabb esetbe 4-5 óra.

Hát már gondolkoztam azt is ott hagyjam vagy keresek mást, mert ez igy nem nagyon fog menni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#29887) pjen válasza carl18 (#29886) üzenetére


pjen
félisten

Hazi orvossal irass egy papirt,hogy adottságaid miatt a 12 órás munkaidő nem javasolt.Havernak adott a doki.Mindenki 3 ba jár csak Ő kettőbe.

(#29888) Spet válasza carl18 (#29886) üzenetére


Spet
addikt

Mint régebben is volt már ajánlva: költözz közelebb a munkahelyedhez.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#29889) rgeorge


rgeorge
addikt

Üdvözlet! Hol lehetne házalni két IBM szerverrel? Egy x3250 Intel Xeon E3110 és egy x3650 Intel Xeon E5405, mentek 3 évet egy szerverparkban, azóta pihennek kihasználatlanul, nem tudjuk mire használni. Azt is jó lenne tudni, mennyiért lehet ezeket eladni

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#29890) Jorus válasza rgeorge (#29889) üzenetére


Jorus
nagyúr

Vatera, Ebay. Attól függően, hogy mi és mennyi van benne (táp, diskek, RAM, stb.), 30-60k körül lehet elpasszolni őket.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#29891) Cs1csó válasza carl18 (#29886) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 Spet

Erre sajnos csak két megoldás van:
- munkahely váltás
- költözés

12 órás munkarend - főleg ha zsinórban kell menni 3 napot - nem arra való, hogy naponta 3 órát utazz. :(

(#29892) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Lakcímkártya ügyintézést hol kell intézni? A lakcím szerinti illetékes okmányirodában vagy bárhol lehet?
Tartózkodási címet szeretnék megadni.

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#29893) krizmo_ válasza bugizozi (#29892) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Bármelyik okmányirodában vagy kormányablaknál el tudod intézni.

(#29894) bugizozi válasza krizmo_ (#29893) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi!

Amúgy ha állandó lakcímet szeretnék módosítani, azt is lehet bárhol?

:R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#29895) Cs1csó válasza bugizozi (#29894) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen, de akárhova nem jelentkezhetsz csak úgy be, nem tudom ez hogy megy pl. a lakás tulajának a beleegyezése stb. Érdemes rákérdezni.

(#29896) bugizozi válasza Cs1csó (#29895) üzenetére


bugizozi
őstag

Értem, köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#29897) krizmo_ válasza Cs1csó (#29895) üzenetére


krizmo_
addikt

Van erre egy nyomtatvány, amit a tulajnak alá kell írni.

bugizozi: Nagyon szívesen! :)

(#29898) Cs1csó válasza krizmo_ (#29897) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R (gondoltam nem úgy megy hogy bevillogok és rámutatok a térképre hogy én bizony itt akarok bejelentkezve lenni :DDD )

(#29899) carl18 válasza Cs1csó (#29891) üzenetére


carl18
addikt

Sajnos 4 órát utazunk, nem 3 órát. Nem csak a 3X12 órával van a baj hanem hogy még pénteken menni kell rendesen 8 órába. Miután lenyomtam a 3X12 órát, szóval hiba éltem túl a poklót pénteken még toljam.

Jövőhéten az a tervük hogy hétfőtők szombatig dolgozunk, és kedd szerda 12 óra.
56 óra munka csak a jövőhétre, a szabályok szerint ami után néztem munka idő keretbe a Heti maximum kiosztható 48 óra. De ez a cég se arról hires hogy be tartsa a szabályokat, hiába nagy multi.

Erre a papira amit a orvossal lehet iratni mit kell iratni, az tény nincs meg a 8 óra alvó időm. Most 5 és fél órát aludtam, azt is stillnox altatóval, igen akarom valami megoldást főleg hogy ilyen távolról járok.

Aki helybe lakik azt nem irták ki 12 órába.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#29900) EmberXY válasza carl18 (#29899) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem tudom mennyit fizethetnek, de erre az egészséged hamar rá fog menni, és mivel valószínűleg "papíron minden stimmel", ahogy lenni szokott, a munkáltató majd mossa kezeit.
Sőt, ahogy a tendenciát nézzük, ukrán bevándorlókra fognak majd lecserélni, ha kidőlsz a sorból.
Ahogy előttem is javasolták, ezen a helyzeten érdemes lenne változtatnod, a saját érdekedben.

Up the Irons!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.